Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1210734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6260 dnia: Grudzień 31, 2013, 20:26:41 »
Ładnie w 14 real jest przesadzony ; ) przecież gra tym klubem nie sprawia kompletnie przyjemnosci i zazwyczaj sie trafia na wyżelowane chwasty które grają tym gónem ; ) spoko że w realu każdy obrońca jest szybszy od jakiegokolwiek napastnika w tej grze prócz ronaldo benzemy i bale hahaha... widać że jakiś real gimb mieszał w statach zawodników w grze ; ) oglądam premier league co tydzien i nie przypominam sobie by bale był taki szybki... masa ludzi ktora gra tym syfem bo łatwo ale kij z tym.
Może PES zmieni nazwe gry za rok na "LONG BALL 2015" kolejny problem tej gry i jak sie trafi na jakiegoś idiote urodzonego przez Qrwe to będzie spamował long ball póki mu sie nie uda strzelić z tego bramki.
Kolejna lipa to połączenie oO wygrywam sobiue z typem 2:1 i nagle mnie rozłącza i dziwne jest to że net mi dziala cały czas hehe 20mb UPC i w innych grach nie mam problemu a gram w BATTLEFIELD 3 i tam też jakość połączenia gra istotną role...
Nie mówie że sam nie gram long ball ale bez przesady,ludzie kupili sobie gre by używać non stop tego samego schematu gry,więc niestety ale masa pustaków atakuje tą gre  :(

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6261 dnia: Grudzień 31, 2013, 22:42:18 »
Ładnie w 14 real jest przesadzony ; ) przecież gra tym klubem nie sprawia kompletnie przyjemnosci i zazwyczaj sie trafia na wyżelowane chwasty które grają tym gónem ; ) spoko że w realu każdy obrońca jest szybszy od jakiegokolwiek napastnika w tej grze prócz ronaldo benzemy i bale hahaha... widać że jakiś real gimb mieszał w statach zawodników w grze ; ) oglądam premier league co tydzien i nie przypominam sobie by bale był taki szybki... masa ludzi ktora gra tym syfem bo łatwo ale kij z tym.
Może PES zmieni nazwe gry za rok na "LONG BALL 2015" kolejny problem tej gry i jak sie trafi na jakiegoś idiote urodzonego przez Qrwe to będzie spamował long ball póki mu sie nie uda strzelić z tego bramki.
Kolejna lipa to połączenie oO wygrywam sobiue z typem 2:1 i nagle mnie rozłącza i dziwne jest to że net mi dziala cały czas hehe 20mb UPC i w innych grach nie mam problemu a gram w BATTLEFIELD 3 i tam też jakość połączenia gra istotną role...
Nie mówie że sam nie gram long ball ale bez przesady,ludzie kupili sobie gre by używać non stop tego samego schematu gry,więc niestety ale masa pustaków atakuje tą gre  :(
   


Myślę, że trochę przesadzasz z tym long ballem. Uważam, że w tej grze, jak w żadnej wcześniejszej edycji, decyduje umiejętność gry w obronie, jak i ustawienie taktyczne zespołu. Jak dla mnie to najwspanialsza edycja ever, wymagająca naprawdę umiejętności i szybkiego myślenia(oczywiście pomijam tutaj przypadki ludzi o których piszesz, liczących na łut szczęścia grających na pałę- ale kto im tego zabroni, ich sprawa). Nie mam problemów z powstrzymywaniem Ronaldo czy Bale'a, ale tak jak piszesz umiejętności zawodników Realu są bardzo przesadzone. Pozdrawiam.

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6262 dnia: Styczeń 01, 2014, 09:51:51 »
Hahahah dzisiaj grałem z gościem i już od 40min pierwszej połowy grał na czas przy wyniku 1:1 xd

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6263 dnia: Styczeń 01, 2014, 22:45:27 »
2 mecze zagrałem na remis przed chwilą i 3 wygrywalem i co ? hehe disconnect ; ) włączam odrazu Battlefielda test łącza  (ping bardzo dobry,bez skoków) no tak i oczywiscie mecz rankingowy i musialem stracic punkty. Nie chce kupować fify bo nie lubie tej gry i wychodzi na to że nie mam w co grać bo ten PES jak online to gówno,dodać do tego long ball i dupiatą obrone bramkarzy i jest LIPA.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6264 dnia: Styczeń 01, 2014, 23:01:57 »
a nie możesz grać u nas na serwisie...? Nie było by żadnych disconection do tego mamy ligi, turnieje i puchary
" border="0" border="0

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6265 dnia: Styczeń 01, 2014, 23:47:32 »
dał mi kolega keya i zagrałem parę meczy nigdy więcej totalna kicha  na 7 meczów 1 dobry resztę lagi serwery świecą pustkami czyli  gra nie dopracowana  jak konami tak dalej  będzie robiło gry to strona pesleague zamknie się sama kto wyda kase na chłam  :P
2 mecze zagrałem na remis przed chwilą i 3 wygrywalem i co ? hehe disconnect ; ) włączam odrazu Battlefielda test łącza  (ping bardzo dobry,bez skoków) no tak i oczywiscie mecz rankingowy i musialem stracic punkty. Nie chce kupować fify bo nie lubie tej gry i wychodzi na to że nie mam w co grać bo ten PES jak online to gówno,dodać do tego long ball i dupiatą obrone bramkarzy i jest LIPA.
grajcie turnieje online,tam nie ma pustek zawsze sporo ludzi i nie uciekają z meczy i lagi jak są to rzadko .

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6266 dnia: Styczeń 01, 2014, 23:59:46 »
grajcie turnieje online,tam nie ma pustek zawsze sporo ludzi i nie uciekają z meczy i lagi jak są to rzadko .

To znaczy jak turnieje bo nie do końca rozumiem ;p ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6267 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:58:00 »
To znaczy jak turnieje bo nie do końca rozumiem ;p ?
w grze....tam gdzie masz cup i league są też turnieje online (online competition) ....

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6268 dnia: Styczeń 05, 2014, 16:13:31 »
szukam patcha który posiada włoską serie b :) pisać na gg  48381255

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6269 dnia: Styczeń 05, 2014, 21:36:20 »
Wiadomo coś już o Pes 2015 bo ponoć pierwsze newsy od Ea Sport są takie że Fifa 15 na starym silniku zostanie wydana tylko na platwormy Ps3 i Xbox360 wiec wnioskując to na Pc już będzie na silniku Ignite a dalej wnioskując to Pes 2015 znów będzie kilka lat za Fifa

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6270 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:51:48 »
Wiadomo coś już o Pes 2015 bo ponoć pierwsze newsy od Ea Sport są takie że Fifa 15 na starym silniku zostanie wydana tylko na platwormy Ps3 i Xbox360 wiec wnioskując to na Pc już będzie na silniku Ignite a dalej wnioskując to Pes 2015 znów będzie kilka lat za Fifa
No to wniosek madz błędny. Znając EA i ich "miłość" do PC, to nie spodziewaj się FIFY 15 na Ignite, tylko na starym silniku. Ignite został stworzony z myślą tylko i wyłącznie o Current Genach (PS4/XO), więc odchodzące konsole ubiegłej generacji nie dostaną Ignite, a PC dostanie, ale zapewne za 2, 3 lata.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6271 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:06:08 »
Zagrałem dziś pełny mecz po 3 miesiącach i co można powiedzieć... :( AI przeciwnika nieogarnięte nie stawia żadnego oporu na najwyższym poziomie... GK odbijają piłki kolanami do bramki... Włączyłem tryb ligi - Ligue 1. Grając Monaco rzucałem wszysztkie piłki na Falcao i... efekt jest tego taki, że wygrałem 5-0 5x Falcao na poziomie Super Star ;D ;D
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55b63c0000b6afeb89742566859e6b3e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55b63c0000b6afeb89742566859e6b3e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0" border="0

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6272 dnia: Styczeń 08, 2014, 11:23:44 »
Zagrałem dziś pełny mecz po 3 miesiącach i co można powiedzieć... :( AI przeciwnika nieogarnięte nie stawia żadnego oporu na najwyższym poziomie... GK odbijają piłki kolanami do bramki... Włączyłem tryb ligi - Ligue 1. Grając Monaco rzucałem wszysztkie piłki na Falcao i... efekt jest tego taki, że wygrałem 5-0 5x Falcao na poziomie Super Star ;D ;D

Już zapomniałem o tej muzyce z nowego PESa i wróciły stare lęki i stany przed-wymiotne jak to zobaczyłem i usłyszałęm. Widzę, że też grasz na niemieckim komentarzu, dla mnie angielskiego nie da się słuchać, tak jest słaby i nikaki, prawie jak Szpakowski i Szaranowicz w FIFA 14. JA już raczej nie włączę PESa 14, bo skutecznie mnie od siebie odciągnął, choć niby instaluję każdy patch i DLC od PESEDIT i jakoś to wygląda, ale głupota bramkarzy i AI nadal sprawia, że ta gra jest niegrywalna.

Offline piotrinhosa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2013r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6273 dnia: Styczeń 08, 2014, 17:09:31 »
Ale po patch'u można strzelić gola z daleka... :)  <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55b63c0000b6afeb89742566859e6b3e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55b63c0000b6afeb89742566859e6b3e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6274 dnia: Styczeń 08, 2014, 20:24:11 »
Jak myslicie hmm jest sens reportować frajerów którzy lagują gre do konami ? mówie tu o idiotach którzy grają na słabych łączach i radiówkach.
Ja nie kumam ludzi ktorzy w jakiekolwiek gry grają z takim netem i pierdo**ą gre innym graczą.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6275 dnia: Styczeń 08, 2014, 21:15:19 »
Cytuj
Ja nie kumam ludzi ktorzy w jakiekolwiek gry grają z takim netem i pierdo**ą gre innym graczą.

Wyobraź sobie że rząd pierdoli wszystkich i sam chce mieć dla siebie dobrze.
A tych co nazywasz lagowiczami to radził bym się zastanowić.
Chcą grać online, nikt im tego nie zabroni. To nie ich wina że mogą nie mieć dostępu do lepszych łącz z wielu przyczyn bądź np. nie są świadom tego jak działa komunikacja w tym radiowa.

Nawet osoby grające między sobą na łączach 10Mbps (w obie strony) i lepszych mogą mieć lagi. Więc zastanów się jeszcze raz.

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6276 dnia: Styczeń 08, 2014, 23:00:12 »
Wyobraź sobie że rząd pierdoli wszystkich i sam chce mieć dla siebie dobrze.
A tych co nazywasz lagowiczami to radził bym się zastanowić.
Chcą grać online, nikt im tego nie zabroni. To nie ich wina że mogą nie mieć dostępu do lepszych łącz z wielu przyczyn bądź np. nie są świadom tego jak działa komunikacja w tym radiowa.

Nawet osoby grające między sobą na łączach 10Mbps (w obie strony) i lepszych mogą mieć lagi. Więc zastanów się jeszcze raz.

Ja już sie zastanowiłem 1000 razy  czy mam dobrego neta i nie tylko przy zakupie PES 2014 ale i innych gier.Ktoś kto właśnie myśli i sie zastanawia wie że nie ma sensu kupowac gry po to by kijowo mu działała,a dwa psuć innym ich czas i zabawe.
Nie porównuj mojego zachowania do działań rządu bo mówie  otwarcie że nie kupuje i nie gram w gry po to by psuć innym rozgrywke,więc dbam o jakość,a idąc twoim rozumowaniem (wpuszczasz wszystkich w jedno koryto i niech żrą nie zależnie od tego czy im już leci z dupy od przejedzania czy też nie)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6277 dnia: Styczeń 08, 2014, 23:33:31 »
Cytuj
Nie porównuj mojego zachowania do działań rządu bo mówie  otwarcie że nie kupuje i nie gram w gry po to by psuć innym rozgrywke,więc dbam o jakość,a idąc twoim rozumowaniem - ciekawe jakie jest, nie trafiłeś :P (wpuszczasz wszystkich w jedno koryto i niech żrą nie zależnie od tego czy im już leci z dupy od przejedzania czy też nie)

Dalej nie rozumiesz i raczej na to nie ma recepty.
Łamiesz się tym że nie ma ideałów w grach online.
Nie każdy tak samo dziwnie myśli jak ty i nie będzie grał w gry online z racji tego że innym zaszkodzi.
Po za tym kozaczku, wiec że w tej grze liczy się upload.
Ale wiele piszesz, wylewasz żale ale, po co, komu, czemu, dla czego.
Będziesz płakał nad rozlanym mlekiem co stronę w tym temacie. Dlatego więc "płacz, głupia, płacz" :D

Offline Raphael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 45
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2013r.
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6278 dnia: Styczeń 09, 2014, 00:49:14 »
Dalej nie rozumiesz i raczej na to nie ma recepty.
Łamiesz się tym że nie ma ideałów w grach online.
Nie każdy tak samo dziwnie myśli jak ty i nie będzie grał w gry online z racji tego że innym zaszkodzi.
Po za tym kozaczku, wiec że w tej grze liczy się upload.
Ale wiele piszesz, wylewasz żale ale, po co, komu, czemu, dla czego.
Będziesz płakał nad rozlanym mlekiem co stronę w tym temacie. Dlatego więc "płacz, głupia, płacz" :D

"kozaczku"??niby gdzie kozacze ? "płacz, głupia, płacz"<<<tak to śpiewaj swojej matce w nagrodę za to że urodziła zjeba oO to możesz mnie już nazwać kozakiem teraz ; )
Nie wiem jak ty ale ja jeszcze z powodu gry i cepów z neta takich jak ty nigdy nie płakałem xd więc ujeb sie na glebe i waruj.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6279 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:08:05 »
Może tak się uspokoicie...?
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #6279 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:08:05 »