Ankieta

Co osiągnie Barcelona w sezonie 2016/17?

Mistrzostwo Hiszpanii
2 (20%)
Puchar Króla
1 (10%)
Ligę Mistrzów
2 (20%)
Tryplet (LM,La Liga, CdR)
2 (20%)
Nic
3 (30%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: FC Barcelona by MichuVeB | Odcinek 114.  (Przeczytany 86295 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 04, 2015, 15:04:46 »
"Bezbarwny i nieskuteczny Messi nie pomógł Barcelonie" - tak by było lepiej.

No cóż, nie ma już w FCB Pepa, to takie wyniki się zdarzają. Ale że Rooney w Realu?  :o

Dzięki poprawione ;) Co do Rooneya to też się zdziwiłem :D

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 06, 2015, 17:58:22 »
Pierwsza strata punktów, ale lider zachowany. Z tyłu czai się Atletico, ale łatwiej uciekać niż gonić. Najważniejsze, żeby już nie tracić punktów ze słabeuszami.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 08, 2015, 20:28:02 »
Lubię w twojej karierze te teksty ;D  porównaniu z początkiem twoich karier wzrosły wysoko w górę mimo kilku jeszcze drobnych niedociągnięć, ale widać, że są to twoje słowa i twoje myśli... idziesz własnymi zdaniami. O co mi chodzi.. niektórzy próbują pisać jak "fachowcy-redaktorzy"... ty piszesz sam :)
Ale dość pochwał, no co to ma być?? Remis?? :P Jakie rotacje, jaki pół rezerwowy skład?? Wiele klubów chciałoby mieć taką jedenastkę... tłumaczenia babci Kazi ;D Do roboty i marsz po kolejne zwycięstwa

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 09, 2015, 16:32:20 »
O co mi chodzi.. niektórzy próbują pisać jak "fachowcy-redaktorzy"...

Bo niektórzy tak umieją pisać.  :-*
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 09, 2015, 16:35:32 »
Niektórzy potrafią i dobrze im to wychodzi...
Mi chodziło o tych "niektórych", którzy tylko próbują i nie wychodzi to za dobrze

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 09, 2015, 19:01:27 »
W porządku, nie róbmy Michowi już off-topu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #47 Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje...
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 09, 2015, 19:31:20 »
Każdy ma swój styl, ja w pisaniu za dobry nie jestem, ale dzięki :D

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 11, 2015, 00:07:17 »
Odcinek 48.

Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!


Prezes FC Barcelony, Joan Laporta przyznał, że szanse zatrudnienia przez Wicemistrzów Hiszpanii Paula Pogby są niewielkie.

W ostatnich tygodniach gwiazdor Juventusu był głównie łączony z przeprowadzką do Anglii tego lata, lecz teraz Barcelona stała się jednym z prawdopodobnych kontrahentów młodego pomocnika. Szkoleniowiec Blaugrany, Luis Enrique chwalił ostatnio młodego asa i powiedział, że gdyby ściągnął Pogbe do Barcelony byłby szczęśliwy.

Według hiszpańskich mediów, Barcelona jest gotów przeznaczyć 35 milionów euro na piłkarza w najbliższym okienku transferowym, który jest uważany za niezwykły talent, a próby swoich możliwości pokazał już w Juventusie.

FC Barcelona linię pomocy ma już kompletną, ale Luis Enrique nie wyklucza ściągniecia jeszcze jednego zawodnika ze środka, który da odpowiednie cechy drużynie jak - silny strzał z dystansu i gra z kontry. Transfer młodego franzuca jest bardzo mało prawdopodobny, ale spekulacje w najbliższym czasie na pewno nie umilkną.

Rywalem dla FC Barcelony w sprawie transferu może być Real Madryt oraz Bayern Monachium, którzy także chcą młodego francuza w swojej drużynie.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 12, 2015, 23:45:17 »
Pogba byłby niewątpliwie dużym wzmocnieniem dla Barcy lecz czy Barca zaoferuje tak dużą sumę jak Real? Tutaj pewnie Madryt jak zwykle wyłoży większą sumę na stół.
   


stanek1983

  • Gość
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 13, 2015, 08:14:14 »
Kurcze, aż mnie kusi by zacząć na nowo karierę, może w FM-a?

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 13, 2015, 14:59:18 »
Kurcze, aż mnie kusi by zacząć na nowo karierę, może w FM-a?

Stanek nie zwlekaj, tylko zaczynaj karierę :) Dział Cię potrzebuje!

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 13, 2015, 16:11:34 »
Eh, smaka na FMa mi narobili :D

A co to kariery. Jako juventino mam nadzieję, że do tego transferu nie dojdzie, a już na pewno nie za czapkę gruszek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #48 Paul Pogba na celowniku FC Barcelony!
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 13, 2015, 19:12:12 »
Pogba, Pogba... hmmm Grajek dobry, ale czy na Barcę? Tutaj bym sobie gdybał i jestem średnio przekonany... ale może jak już go ściągniesz to się przekonam

Co do Stanka to każdy karierowicz jest mile widziany. Zapraszamy

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #49 Rodillo de Barcelona! Neymar y Messi espectá
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 16, 2015, 16:20:06 »
Spoiler for Hiden:
Rodillo de Barcelona! Neymar y Messi espectáculo! - Barceloński walec! Neymar i Messi Show!
PS: Niedługo jubileusz :D 50 odcinek w mojej karierze!!!  :P
Odcinek 49.

Rodillo de Barcelona! Neymar y Messi espectáculo!


Sobota, 04.10.2015 | Campo de Fútbol de Vallecas, Madrid | Godzina 18:00 | VII.Kolejka

Po remisie z Granadą w szóstej kolejce, podopiecznym Luisa Enrique przyszło się zmierzyć z Rayo Vallecano i tym razem nie było żadnej niespodzianki. FC Barcelona gładko i wysoko pokonała ''Piratów'' 6:0. Na listę strzelców wpisały się tylko dwie największe gwiazdy w Barcelonie - Neymar i Messi, obaj piłkarze w meczu skompletowali Hat-tricka. Zawodnikiem meczu został Lionel Messi z notą 9.9 (Największą jak do tej pory) Neymar zaś dostał notę 9.7. Złą wiadomością dla Barcelony jest kontuzja Neymara, którą doznał w starciu z jednym z piłkarzy Rayo w 87 minucie meczu, wstępne diagnozy podają, że będzie pauzował tylko jeden mecz, więcej dowiemy się w najbliższym czasie.

Już na początku spotkania Barcelona przejęła inicjatywę i z minuty na minuty grała lepszy futbol. W 12 minucie meczu Neymar mógł otworzyć wynik spotkania, jednak jego strzał minimalnie przeszedł obok słupka. Chwilę później swojej szansy szukał także Gundogan, który strzałem z dystansu próbował pokonać bramkarza gospodarzy. Rayo swoją szanse dostało dopiero w 23 minucie spotkania. Kakuta świetnie zaadresował piłkę do Bueno, który silnym strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Ter Stegena, jednak piłka przeszła tuż nad poprzeczką. W 37 minucie meczu znakomitą odpowiedz znalazł Neymar, który huknął z daleka w samo okienko, tym samym otwierając wynik spotkania. FC Barcelona otworzyła prawdziwy worek z bramkami już w następnej akcji, w 42 minucie. Javier Mascherano zagrał piłkę do nie pilnowanego Leo Messiego, a ten w swoim stylu zdobył bramkę dającą wynik 2:0 dla Barcelony. W samej końcówce pierwszej połowy świetną paradą bramkarską popisał się goalkeeper Barcelony, który wybronił potężny strzał Leo Baptistao. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą część gwizdkiem.

Chwilę po wznowieniu drugiej połowy na listę strzelecką po raz drugi wpisał się Neymar, który wykorzystał fantastyczne podanie Ilkaya Gundogana. Zaledwie osiem minut później Messi pozazdrościł Neymarowi dwóch bramek i też dołożył swoją drugą, ponownie przy akcji uczestniczył Gundogan, który znów zaliczył asystę. W 67 minucie spotkania Barcelona już prowadziła 5:0 z Rayo Vallecano, a swojego hat-tricka skompletował Neymar, po pięknym podaniu Rakitićia. Rayo Vallecano w drugiej połowie doszło do głosu dopiero w 74 minucie meczu. Trashorras odebrał piłkę Pique po fatalnym błędzie stopera Barcy i natychmiast poszarżował w stronę bramki, jednak na całe szczęście Barcelony, Ter Stegen kontrolował całą sytuacje i w porę wyszedł z bramki wybijając piłkę wślizgiem. W 85 minucie meczu Thomas Vermaelen był bardzo blisko zdobycia bramki po stałym fragmencie gry, niestety piłka po jego uderzeniu trafiła wprost w bramkarza. Pięć minut później Messi tak samo jak chwilę wcześniej Neymar, skompletował swojego hat-tricka, a bardzo dobrą asystą popisał się Ivan Rakitić. Końcowy wynik spotkania to 6:0 dla FC Barcelony. Przypomnijmy, że w 87 minucie spotkania kontuzji doznał Neymar, który ucierpiał w starciu z Tito.


37' 50' 67' Neymar 42' 58' 90' Messi
9.9 Lionel Messi


Rayo Vallecano: Tono - Tito, Ba, Morcillo, Insua - Trashorras (c), Baena, Bueno (68' Pereira) - Lica, Baptistao, Kakuta
FC Barcelona: Ter Stegen - Juanfran, Pique, Vermaelen, Alba (70' Adriano) - Mascherano (c), Gundogan, Rakitić - Messi, Adama, Neymar (87' Sandro)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2015, 20:26:18 wysłana przez MichuVeB »

stanek1983

  • Gość
Tak zacząłem czytać od 1 posta, fajnie fajnie, ale Gundogan nie pasuje do stylu Barcy... Pogrom pogrom.... Czekamy na 50 posta.....

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Michu nawet nie wiesz jak cieszy mnie to, że w końcu znalazłeś swoje miejsce :D Jeszcze jak pisałem to pamiętam, że ciężko było wytrwać. Teraz już masz doświadczenie i zbliżasz się do 50-tego odcinka. Świetna wiadomość. Czasami tu zaglądałem i wybacz, że nie komentowałem. Skomentuje tylko ostatni mecz. Popis dwóch świetnych zawodników. Fajnie widzieć jak w tym samym meczu ustrzelili hattricka. Co do transferu Pogby to wiadomo, że byłby to dobry transfer. Jednak wygrać z innymi klubami będzie naprawdę ciężko. Myślę jednak, że nawet jeśli nie udałoby się go ściągnąć to znaleźlibyście innego kandydata. ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Michu nawet nie wiesz jak cieszy mnie to, że w końcu znalazłeś swoje miejsce :D Jeszcze jak pisałem to pamiętam, że ciężko było wytrwać. Teraz już masz doświadczenie i zbliżasz się do 50-tego odcinka. Świetna wiadomość. Czasami tu zaglądałem i wybacz, że nie komentowałem. Skomentuje tylko ostatni mecz. Popis dwóch świetnych zawodników. Fajnie widzieć jak w tym samym meczu ustrzelili hattricka. Co do transferu Pogby to wiadomo, że byłby to dobry transfer. Jednak wygrać z innymi klubami będzie naprawdę ciężko. Myślę jednak, że nawet jeśli nie udałoby się go ściągnąć to znaleźlibyście innego kandydata. ;)

No nie wierze kogo ja widze! Lysy gdzie Ty byłeś tyle czasu?! Dobrze cię widzieć z powrotem!
A no i dziękuje za miłe słowa :3
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2015, 10:48:46 wysłana przez MichuVeB »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Spoiler for Hiden:
No to mamy jubileusz :D Życze sobie sam bym jeszcze pociągnął tą karierę 50 odcinków więcej!

Odcinek 50.

Agent Pogby zaprzecza plotką ws. transferu


Agent pomocnika Juventusu Mino Raiola zaprzeczył, jakoby kontaktował się z nim ktoś z FC Barcelony. 21-letni reprezentant Francji jest od pewnego czasu łączony z Blaugrana, lecz Mino Raiola zapewnia, że do tej pory nie było żadnej konkretnej oferty od władz katalońskiego zespołu.

 Agent podkreślił, że Pogba nie myśli o zmianie pracodawcy i skupia się na powrocie do formy.

- Nie mogę komentować ewentualnego transferu Paula do Barcy, ponieważ nikt mi o tym nie mówił. Obecnie nie ma ofert dla Pogby - powiedział Raiola.

Pogba, którego umowa obowiązuje do 2019 roku, w tym sezonie francuz prezentuje znakomitą formę, a statystyki tylko to potwierdzają. W 6 spotkaniach jakie rozegrał zanotował cztery asysty i strzelił dwa gole.


Poszukiwań ciąg dalszy?



Zimowe okienko transferowe jeszcze się nie rozpoczęło, ale władze Barcelony już myślą o kolejnych transferach, które wzmocniłyby drużynę. Wydaje się, że Paul Pogba aktualnie jest poza zasięgiem Barcelony i o dziwo Juventus nie dostał żadnej oferty za francuza od Blaugrany, co może oznaczać, że Pogba nie był w zainteresowaniach Luisa Enrique, a były to tylko zwykłe plotki. Mundo Deportivo podaje, że Luis Enrique ma na celu sprowadzenie na Camp Nou kogoś z dwójki Pjanić - Reus, choć można się zastanawiać po co Barcelonie Marco Reus, który występuje nominalnie na lewym skrzydle w linii ataku i jak wiadomo nie miałby łatwo o pierwszy skład rywalizując z Neymarem. Jednak Mundo Deportivo swoją uwagę skupia na Leo Messim, który byłby przesuniety do pomocy, a jego miejsce w ataku zajął by Marco Reus. Drugą opcją jest po prostu zrobienie z Reusa pomocnika, ale nie ma pewności czy byłaby to rozsądna decyzja, w przypadku Messiego, wiemy, że jest dobrym asystentem i na pewno sprawdziłby się w nowej roli. Luis Enrique widzi jeszcze jednego kandydata na wzmocnienie drużyny, to Miralem Pjanić. Bośniacki pomocnik, który występuje aktualnie w AS Roma jest na tą chwilę najlepszym asystentem w lidze (8 asyst). Można się zastanawiać po co Lucho kolejny pomocnik, gdy w składzie ma takich zawodników jak Rafinha, Gundogan, Rakitić, Sergi Roberto, niemniej jednak najbliższe miesiące będą bardzo gorące w kwestiach transferowych.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 15:25:33 wysłana przez MichuVeB »

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Serbski pomocnik, który występuje aktualnie w AS Roma jest na tą chwilę najlepszym asystentem w lidze (8 asyst)

Pjanić to Bośniak, taka mała uwaga :)

Gratuluje 50-tego odcinka, bo jest duże osiągnięcie. Mam nadzieję, że nie jest to ostatni taki jubileusz. Życzę jeszcze raz tylu odcinków, ale nie zaszkodzi jak będzie ich jeszcze więcej :D

Co do Pogby to być może szkoda, że nie dołączy on do Barcelony. Świetny piłkarz i statystyki w tym sezonie ma naprawdę dobre. Spośród podanych zawodników to wolałbym ujrzeć w Blaugranie właśnie Miralema. Reus będzie miał ciężko się przebić jeśli macie taką ofensywę. Inaczej sprawa wygląda z Bośniakiem, bo jednak ma on wysokie umiejętności i mógłby pomóc nawet jeśli rywalizacja w tej formacja jest ogromna. Lubię go i chętnie zobaczyłbym Miralema u Ciebie w karierze. Co do Messiego to myślę, że obecna pozycja na boisku mu odpowiada i nie ma co zmieniać w przypadku przyjścia Reusa. ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Pjanić to Bośniak, taka mała uwaga :)


O kurde :D Dzięki za czujność :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer