Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 565293 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline kri$hn@

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.01.2009r.
  • REAL MADRYT ! ! !
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2040 dnia: Kwiecień 03, 2015, 17:47:03 »
@up

z jakiej darmowej ?
Griezman     Ronaldo     Sanchez
            Kroos         Gotze
                Mascherano
Alaba    Bonucci   T.Silva  D.Alves
                   Cassilas

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2041 dnia: Kwiecień 03, 2015, 18:35:00 »
UP.
Z losowania które jest po każdym meczu.

Zaczyna się robić nie wesoło... rozłącza mecze, to chyba trainerowcy się pojawili :/
W ogóle nie mogę znaleźć kogoś normalnego w tym turnieju 3 x agent.

Offline zlowik1984

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2042 dnia: Kwiecień 03, 2015, 19:06:28 »
Mój pierwszy post na forum, wiec witam.

Jestem starym/nowym graczem w PESa. Grałem jeszcze w serię ISS98 za czasów PSX i kilka następnych. Potem miałem kilkuletnią przerwę. Teraz powróciłem do PES 2015 i mam pare pytań.

Bawię sie w my club od kilku dni. Ciezko mi obecnie wygrywać mecze, bo większość rywali ma składach Ronaldo czy Ibre i masakrują mi moja obronę z overalem 60-70. Pomyślałem, ze może program z kompem, żeby zdobyć tych agentów, to może uda mi sie ulepszyć skład (bo tak to za porażki dają mi 700gp za mecz, a kupując kontrakty, cieżko mi cokolwiek zarobić). No wiec zagrałem jeden puchar, doszedłem do półfinału i tez komputer mi zmasakrował obronę Messim hehe. Jest jakiś sposób ułatwiający grę z komputerem? Trik, myk pozwalający łatwo strzelać mu bramki? Domyślam sie, ze muszę nabrać wprawy i pograć, ale mozolnie mi to idzie mając początkujący skład.

Drugie pytanie: macie cos pozmieniane w ustawieniach pada? Mam szczególny problem z celnym podawaniem, często podaje mi piłkę nie tam, gdzie chciałem podać. Strzały tez potrafię kilka razy w meczu, w akcji sam na sam, strzelić w bramkarza.

I ostatnie: czy trick "rainbow" czyli przerzucenie piłki nad głowa, to jakiś bug w grze? Co drugi rywal online gra tak przeciwko mnie. Potrafią od środka boiska zrobić trzy razy rainbow i są już przed moim bramkarzem, bo po drodze mijają każdego mojego piłkarza, którym próbuje zabrać piłkę. Mam wręcz wrażenie, ze mój piłkarz jakby odskakuje od tego robiącego trick (gram na Ps4, wiec chyba patchow nie mogę dodatkowych poinstalowac?). Pytanie, czy to Bug z tym trickiem, czy ja po prostu tak słabo bronię?  :P Jak to bronić?

Przepraszam, że post taki długi  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2015, 19:08:04 wysłana przez zlowik1984 »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2043 dnia: Kwiecień 03, 2015, 22:03:17 »
zlowik1984 ja też gram od niedawna, ale postaram się pomóc. Co do podań to w ustawieniach pada masz coś takiego jak pass support - ustaw sobie to na maxa. Co do strzałów sam na sam, to jeśli masz czas odpowiednio przymierzyć to strzelaj "finezją" - u mnie częściej wpada niż strzały na siłę.
Co do grania... no cóż, teraz sprawa się bardziej skomplikowała bo jeszcze kilka dni temu było wiele więcej punktów GP po meczach (chyba 1000 więcej) więc nawet za przegrane jakoś się dało wykarmić grajków. Mam nadzieję, że ten bonus wróci...
Tym rainbow się nie przejmuj, nie jest wcale taki groźny ;)

Offline Pawel10

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2044 dnia: Kwiecień 03, 2015, 22:10:37 »
Znowu to samo... pier**** ta jeba** gre. Niech sie konami w dupe z tym shitem pocaluje. Szkoda na to czasu. Gram z kolesiem dostaje 2:0 raptem mecz sie rozlacza i walkower... mam juz tego dosyc. Co to za gra, co po drugiej stronie sa zlodzieje, ktorzy wygrywaja mecze przez rozlaczenie

Offline Silverado77

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 117
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.05.2010r.
    • E&S FASHION 4YOU
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2045 dnia: Kwiecień 03, 2015, 23:08:35 »
Gram drugi mecz polfinal o 3 agentow,trafiam na ruskiego,nie zmieniam nic w skladzie przed rozpoczeciem meczu daje kick off i nic tylko podswietlone jest,90sec czasu stoi w miejscu,gra muzyczka,ale nic nie da sie zrobic no zaje... po prostu jeb... ruskie  i musialem gre wylaczyc;/ i zaliczy mi porazke

Wczoraj miałem identyczną sytuację z ruskiem, trzeba robić screene i do konami wysyłać niech banuja cheaterów !!!

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2046 dnia: Kwiecień 03, 2015, 23:49:48 »
Gram na PS4 . czy ściągała się wam na tą konsolę jakaś aktualizacje pes 2015 ostatnio?

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2047 dnia: Kwiecień 04, 2015, 11:48:17 »
Siemanko. Chciałem się przywitać. Forum czytam już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz jakoś się zarejestrowałem. Gram na PS4. Dla mnie gra wymiata od czasu 8-mki i 2011 to najlepsza edycja. Co do rozłączań i cheaterów to zauważyłem że w porównaniu do 2013 to jest i tak super mam dosyć dobre łącze podłączone kablem do Konsoli. Czasem mi się zdarzy lost connection to server ale to raczej wina serwerów i Vectry gdzie czasem zdarzy się zadyszka na łączach. A kolesi co przegrywając robią connection significaly worsed po prostu blokuje. Pare razy przegrywałem z kimś i mnie rozłączyło (wina łącza lub serwerów) i też pewnie kolesie się wkurzali że jestem cheater. Ale na około 500 meczy takie rzeczy może się zdarzyły 10 razy. Gram dwoma składami Bento lv.2 i lv.3. Słaby mam atak bo gracze po 79 ovr. Za to środek pola i obronę mam paru koksów. Myclub moim zdaniem wyważony. Trzeba dobrze grać żeby utrzymać dobry skład. A można się wspomóc SIM farmą na losowania. Smak wygranej z dream teamem gdzie w ataku mam MCGEADY, RENTERIA i AMRABAT lub ATSU bezcenny:) Pozdrawiam i wesołych dla wszystkich PESowców. Sorki za długi post. Mój Nick: G-das drużyna: KORONA  KIELCE

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2048 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:29:42 »
Siemanko. Chciałem się przywitać. Forum czytam już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz jakoś się zarejestrowałem. Gram na PS4. Dla mnie gra wymiata od czasu 8-mki i 2011 to najlepsza edycja. Co do rozłączań i cheaterów to zauważyłem że w porównaniu do 2013 to jest i tak super mam dosyć dobre łącze podłączone kablem do Konsoli. Czasem mi się zdarzy lost connection to server ale to raczej wina serwerów i Vectry gdzie czasem zdarzy się zadyszka na łączach. A kolesi co przegrywając robią connection significaly worsed po prostu blokuje. Pare razy przegrywałem z kimś i mnie rozłączyło (wina łącza lub serwerów) i też pewnie kolesie się wkurzali że jestem cheater. Ale na około 500 meczy takie rzeczy może się zdarzyły 10 razy. Gram dwoma składami Bento lv.2 i lv.3. Słaby mam atak bo gracze po 79 ovr. Za to środek pola i obronę mam paru koksów. Myclub moim zdaniem wyważony. Trzeba dobrze grać żeby utrzymać dobry skład. A można się wspomóc SIM farmą na losowania. Smak wygranej z dream teamem gdzie w ataku mam MCGEADY, RENTERIA i AMRABAT lub ATSU bezcenny:) Pozdrawiam i wesołych dla wszystkich PESowców. Sorki za długi post. Mój Nick: G-das drużyna: KORONA  KIELCE
Gralem przez.jakis czas bento, srednie wspomnienia, jaki ranking uciebie?


Ja dzis w pofinale turnieju, mecz sie włączył i rozloczenie psn, pytanie cxy to moja wina czy gosc cos zrobił?truno powiedzieć bo zaraz po tym zalogowalem sie na my club bez problemu... Szkoda, w nocy zamierzam ponowic granie i moze uda sie wygr aż c 20k.

Wkurzylem sie turniejem wiec poszedłem losowac pomocnikabo to obecnie formacja, ktora.chce uzbroić wypadl sneider, obecnie na AMF mam koke, james Rodriguez, hamsik, sneider. Pomijam CM gdzie mam yaya toure i sweinsteigera, srodek pola daje rade co? Ale gdybym trafil jednego profilowanego skrzydlowego mialbym paczke z ktorej bylbym na maxa zadowolony.

Momentami bardzo mnie irytuje dynanika tej gry, cisne caly mecz a w oststnich minutach laduja mi bramki bo wypuszczają jakiegoś depaya czy innego torpede i jest remis , a wiadomo remis w tej grze jest jak porażka, bo przerywa ciągłość zwycięstw i ranking leci w dół.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2049 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:32:45 »
Mój pierwszy post na forum, wiec witam.

Jestem starym/nowym graczem w PESa. Grałem jeszcze w serię ISS98 za czasów PSX i kilka następnych. Potem miałem kilkuletnią przerwę. Teraz powróciłem do PES 2015 i mam pare pytań.

Bawię sie w my club od kilku dni. Ciezko mi obecnie wygrywać mecze, bo większość rywali ma składach Ronaldo czy Ibre i masakrują mi moja obronę z overalem 60-70. Pomyślałem, ze może program z kompem, żeby zdobyć tych agentów, to może uda mi sie ulepszyć skład (bo tak to za porażki dają mi 700gp za mecz, a kupując kontrakty, cieżko mi cokolwiek zarobić). No wiec zagrałem jeden puchar, doszedłem do półfinału i tez komputer mi zmasakrował obronę Messim hehe. Jest jakiś sposób ułatwiający grę z komputerem? Trik, myk pozwalający łatwo strzelać mu bramki? Domyślam sie, ze muszę nabrać wprawy i pograć, ale mozolnie mi to idzie mając początkujący skład.

Drugie pytanie: macie cos pozmieniane w ustawieniach pada? Mam szczególny problem z celnym podawaniem, często podaje mi piłkę nie tam, gdzie chciałem podać. Strzały tez potrafię kilka razy w meczu, w akcji sam na sam, strzelić w bramkarza.

I ostatnie: czy trick "rainbow" czyli przerzucenie piłki nad głowa, to jakiś bug w grze? Co drugi rywal online gra tak przeciwko mnie. Potrafią od środka boiska zrobić trzy razy rainbow i są już przed moim bramkarzem, bo po drodze mijają każdego mojego piłkarza, którym próbuje zabrać piłkę. Mam wręcz wrażenie, ze mój piłkarz jakby odskakuje od tego robiącego trick (gram na Ps4, wiec chyba patchow nie mogę dodatkowych poinstalowac?). Pytanie, czy to Bug z tym trickiem, czy ja po prostu tak słabo bronię?  :P Jak to bronić?

Przepraszam, że post taki długi  ;D

Kolego ja byłem dokładnie w takiej samej sytuacji z tym, że za małolata grałem na kompie a teraz gram na ps4. W ogóle zacząłbym od sumiennego przejścia treningu! Jest tam parę fajnych rzeczy, które przydadzą się w trakcie meczu. Jeśli chodzi o zdobywanie dobrych graczy to najlepszy jest okres jak gra liga mistrzów. Są wtedy agenci, gdzie jest 60% szansy na wylosowania czarnej piłki. Co prawda wpada dużo obrońców, ale jak będziesz dużo losował to może wpadnie ktoś ciekawy ;)

Co do drugiego pytania to dobrze odpowiedział Ci kolega masko!

Trzecie pytanie. Chyba każdy na początku z tym się męczył. Jesteś w stanie zrobić ten trik każdym zawodnikiem. Jeśli mam być szczery to sam dzięki niemu zdobyłem sporo bramek. Z czasem jak już trochę pograsz to sam ogarniesz jak go blokować. Chyba nie ma na to jakiejś uniwersalnej broni. Ja przy rozpoczęciu od środka ustawiam trzeciego zawodnika na środku i delikatnie go cofam. Jak ktoś rozpoczyna grę od rainbow to od razu się na niego nadziewa.

Nie licz, że po tygodniu graniu będziesz miał super dream team. Na początku możesz pograć te turnieje vs com. Jest tam puchar novice. W dwóch pierwszych meczach wystawisz najsłabszy skład, strzelasz bramkę, po znowieniu gry przechwytujesz piłkę, cofasz się na swoją połowę i czekasz na zakończenie meczu. Sposób nudny i mozolny, ale bardzo skuteczny jeśli chodzi o zdobywanie GP. Puchary online na początku ciężko będzie Ci wygrywać bo możesz tam trafić na każdego ;/

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 12:35:59 wysłana przez mad_radzian »

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2050 dnia: Kwiecień 04, 2015, 13:58:37 »
Gralem przez.jakis czas bento, srednie wspomnienia, jaki ranking uciebie?

U mnie Div 3 i koło 770 rating. Szukam trenera z ustawieniem 3-3-4 ale żeby miał taktykę podobną do Bento lubię szybkie kombinacyjne ataki. W składzie mam atak: Chichiarito, Renteria, Musa, Mcgeady, Atsu, Ibarbo, Campbell, Amrabat, pomoc: Özili, Cazorla, Ramires, Matic, Iturbe, i jeszcze paru nieużywanych jak Ramsey, Aimar, Mascherano Obrona: Dante, Kościelny, Ramos, Kirchoff, Ogbonna, De Vrij, Elderson, Contrao, Adriano i na prawej obronie bida Pintos 76 ovr. Sherlock a ty jakiego masz trenera i rating?

Offline Rafixstan.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.04.2015r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2051 dnia: Kwiecień 04, 2015, 13:59:50 »
Dziś zmieniłem menadzera na trochę lepszego i team spirit z 77 spadł mi do 49, jak mam przywrócić ten spirit co był poprzednio? Formacja praktycznie się niczym nie różni od tej co miał poprzedni menadżer.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2052 dnia: Kwiecień 04, 2015, 14:17:26 »
Dziś zmieniłem menadzera na trochę lepszego i team spirit z 77 spadł mi do 49, jak mam przywrócić ten spirit co był poprzednio? Formacja praktycznie się niczym nie różni od tej co miał poprzedni menadżer.
Musisz ogrywać zawodników z nowym trenerem. A niektórych wymień. Tactical fit zawodnika można podejrzeć bodajże R2 lub L2 tam gdzie masz wszystkich zawodników wylistowanych.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2053 dnia: Kwiecień 04, 2015, 14:27:55 »
Dziś zmieniłem menadzera na trochę lepszego i team spirit z 77 spadł mi do 49, jak mam przywrócić ten spirit co był poprzednio? Formacja praktycznie się niczym nie różni od tej co miał poprzedni menadżer.

Niestety musisz zmienić zawodników na tych co mają wyższe "tactical with manager" przy obecnym trenerze ;/ tych zawodników co mają niższe trzymaj na ławce i wpuszczaj jako zmienników. z czasem ich "tactical with manager" wzrośnie. Z darmowego agenta wpadł mi CMF Tino Costa 84 ovrl. Początkowo jego "tactical with manager" wynosiło 46, a teraz 77. W żadnym meczu nie wyszedł w podstawowej 11

Dokładne jak napisał kolega wyżej :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 14:29:27 wysłana przez mad_radzian »

Offline zlowik1984

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2054 dnia: Kwiecień 04, 2015, 14:51:36 »
Dzięki za podpowiedzi Panowie :D Skoro podczas LM większe szanse na trafienie kogoś dobrego, to pozbieram trochę GP za ten czas i przyczaję się hehe.

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2055 dnia: Kwiecień 04, 2015, 15:09:30 »
Ma ktoś czasem taki problem w PES-ie że po pewnym czasie psuje się grafika i wszystko zaczyna migać i skakać? Ja tam mam od ich ostatniej przerwy technicznej...

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2056 dnia: Kwiecień 04, 2015, 15:40:05 »
U mnie Div 3 i koło 770 rating. Szukam trenera z ustawieniem 3-3-4 ale żeby miał taktykę podobną do Bento lubię szybkie kombinacyjne ataki. W składzie mam atak: Chichiarito, Renteria, Musa, Mcgeady, Atsu, Ibarbo, Campbell, Amrabat, pomoc: Özili, Cazorla, Ramires, Matic, Iturbe, i jeszcze paru nieużywanych jak Ramsey, Aimar, Mascherano Obrona: Dante, Kościelny, Ramos, Kirchoff, Ogbonna, De Vrij, Elderson, Contrao, Adriano i na prawej obronie bida Pintos 76 ovr. Sherlock a ty jakiego masz trenera i rating?
Mam bento nazbieralem z nim 920 ratingu ponad ale spadlwn pozniej do 850 i stwierdzilem ze to przez niego, bo mimo ze ma sporo ludzi w ataku to biegaja za blisko siebie i ciezko jest strzelic gdy sie cia g le cisnie. Zmienilem na mojego starego aruzo 500 management skill i on ma diament 4~4~2, gra sie o niebo lepiej, brakuje mi jedynie skrzydlowych bo reszta paki dosc niezle obsadzona
Moj sklad teraz na turnieje:
Ter stegen
Vitale (76def)howedes, ivanovic. Zabaleta
Def pomocnik williams(73)lub dabo
Prawa pomoc ljalic lewa pomoc koke lub quaresma
Ofens. Pomoc sneider
Napad diego costa i Cavani
Rezerwa smith(72)obronca, quaresma , kruse, dabo
Ogolnie cienki sklad ale daje rade wlasnie dzis drugi raz w pofinale turnieju jestem

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2057 dnia: Kwiecień 04, 2015, 16:26:08 »
Udalo sie wygrac pierwszy turniej w myclub :) managerem z 500 management skill
Wywalilem 20k na losowania wypadl rio ferdinand ale ro nie te lata hehe, zwolnilem. Teraz juz tylko zbieram na lige mistrzów moze 50k sie uda dozbierac
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 16:36:50 wysłana przez sherlockholmes »

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2058 dnia: Kwiecień 04, 2015, 16:28:48 »
Gratki. A jak takim składem to Szacun.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 16:45:46 wysłana przez G-das »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2059 dnia: Kwiecień 04, 2015, 20:10:40 »
Co sądzicie o tym obecnym trenerze Jesusie? Kupiłem... ale jeszcze dobrze nie przetestowałem bo kasy na kontrakty brakuje cały czas. Wiecie kiedy wróci ten bonus?????

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2059 dnia: Kwiecień 04, 2015, 20:10:40 »