Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433667 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7440 dnia: Marzec 06, 2013, 01:17:14 »
Ta Naniego też może zostać odwołana.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Ja tu widze, że Nani jeszcze pchnął noge bardziej w brzuch, więc czerwona zasłużona bo przy kontakcie nie uciekł z nogą tylko wbił ją bardziej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 01:19:23 wysłana przez Palacio »

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Odp: Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7441 dnia: Marzec 06, 2013, 07:29:29 »
Tak, zróbmy z Naniego de Jonga.
[/quote]
mozemy z niego zrobic nawet Balotelliego, ktory bezmyslnie lapie kartki.

hah Ty się może jebnij w główkę
tobie sie bardziej przyda, bo moze skonczysz piedolic od rzeczy i podczas rozmowy wyciagac cos z przed miesiecy. Keep calm.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7442 dnia: Marzec 06, 2013, 10:12:39 »
Ja nie rozumiem trochę tutaj ludzie. Czy każdy mecz sędziuje ten sam arbiter? Nie. Dlatego też każdy mecz różni się od poprzedniego.. Dla fanów United kartka dość kontrowersyjna bo na co dzień oglądacie ligę angielską gdzie gra jest ostrzejsza, dla fanów Realu karta być może słuszna, bo za mniejsze faule w Hiszpanii można wylecieć. Arbiter jak widać zadecydował tak i tutaj jest tylko i wyłącznie jego decyzja. Według mnie karta nie jest aż tak bardzo kontrowersyjna, bowiem wiele mediów przyznaje racje arbitrowi.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7443 dnia: Marzec 06, 2013, 10:16:13 »
...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A tutaj coś odnośnie do czerwonej kartki dla Naniego.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 11:01:17 wysłana przez RobSoN7 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Odp: Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7444 dnia: Marzec 06, 2013, 12:48:23 »
tobie sie bardziej przyda, bo moze skonczysz piedolic od rzeczy i podczas rozmowy wyciagac cos z przed miesiecy. Keep calm.
dziecko przecież to nie ja [cenzura] o rzekomej stabilności ciężko chorych ludzi o których nie masz nawet zielonego pojęcia!! Jak również o tym jak funkcjonują na co dzień i z czym muszą się zmagać! Sam poza wstaniem rano do szkółki nie masz większych problemów, więc co Ty możesz wiedzieć...?! Raczej, to miałem na myśli. Sam nawet nie śmiej stawiać się w ich sytuacji! Ale przecież Ty zarozumiały gówniarz, który pozjadał wszystkie rozumy i zawsze musi być górą coś na ten temat wie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 12:52:19 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline rks.chuwdu

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7445 dnia: Marzec 06, 2013, 12:52:18 »
polecam:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Dendi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7446 dnia: Marzec 06, 2013, 14:16:58 »
A, wtedy. Rafael skakał do główki, dostał w przedramię z bliskiej odległości, gdyby nie odbił piłki ręką, zapewne wybiłby ją głową, bo stał dokładnie na linii strzału.


Nie wiem co gdyby, równie dobrze mógłby strzelić swojaka, trafić w Higuaina, podać do Khediry, Ronaldo...
Cytuj
Nie wszystkie zagrania ręką w polu karnym kwalifikują się go wskazywania na wapno.
Oczywiście, że nie, ale jednak tutaj dla mnie jest to 100% karny. Nie skacze się z rękami do góry, chcąc wybić piłkę głową, w dodatków właśnie zasłaniając ją(głowę) ręką.
Cytuj
W dodatku potem zabrakło karnego na Evrze po faulu Ramosa.
Tak, wiem, ale nie pytałeś o to.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7447 dnia: Marzec 06, 2013, 14:24:04 »
Cytuj
dziecko przecież to nie ja [cenzura] o rzekomej stabilności ciężko chorych ludzi o których nie masz nawet zielonego pojęcia!! Jak również o tym jak funkcjonują na co dzień i z czym muszą się zmagać! Sam poza wstaniem rano do szkółki nie masz większych problemów, więc co Ty możesz wiedzieć...?! Raczej, to miałem na myśli. Sam nawet nie śmiej stawiać się w ich sytuacji! Ale przecież Ty zarozumiały gówniarz, który pozjadał wszystkie rozumy i zawsze musi być górą coś na ten temat wie.

nie wiem po co przywołujesz sytuację sprzed miesiąca (pewnie i więcej). To, że nigdy nie byłem niepełnosprawny nie zabrania mi mówić o tym jaką mają mentalność. Aby się o tym dowiedzieć wcale nie muszę być inwalidą, wystarczy poszperać trochę w internecie, poznać ludzi, którzy opisują swoje życie w wywiadach. Ale nie tylko. Niepełnosprawnych widzę też w codzienności i wiem, jak sobie radzą choćby przyjeżdżając wózkiem inwalidzkim na basen i pływając pomimo władzy w nogach. To jest piękne, dążenie do czucia się pełnosprawnym. Podczas gdy dowiadujesz się, że masz raka, nie jest łatwo się pozbierać i myśleć perspektywicznie, nawet jeśli po pewnym czasie jesteś pełen nadziei na wyleczenie. To jest jak szok, na wyjście z którego potrzeba czasu. To miałem na myśli, a nie że Tito będzie cierpiał przez pół życia, bo znalazł się w złej sytuacji.


I przestań przyrównywać mnie do 14 latka, bo to pokazuje tylko twoje jednotorowe myślenie. Co jak w tym roku osiągnę pełnoletność, to będę dla ciebie kolegą do rozmów, czy nagle to co mówię z (w twoim domniemaniu) pseudointeligencji, stanie się normalną pełną wypowiedzią dorosłego człowieka ? Jesteś żałosny, oraz bezsilny i mówię to nie tylko po odczuciach, ale też po tym jak wyjeżdżasz mi z tekstami że jestem "zarozumiałym gówniarzem, który pozjadał wszystkie rozumy". Nie wiem kim jesteś, żeby mnie oceniać, ale skończ się pienić i poluzuj pasek w spodniach, bo monitor nie lubi jak się na niego pluje.



Szkoda mi, że musimy tutaj robić tę szopkę, bo Artur nie może mi napisać jak człowiek na PW, tylko śmiecić tematem naszej rozmowy sprzed miesiąca. Już nie mówiąc, że w dla niektórych śmiesznie to wygląda i muszą to znosić.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7448 dnia: Marzec 06, 2013, 14:31:44 »
Polecam zobaczyć.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Offline rks.chuwdu

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7449 dnia: Marzec 06, 2013, 14:40:47 »
Spoiler for Hiden:

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7450 dnia: Marzec 06, 2013, 15:12:11 »
nie wiem po co przywołujesz sytuację sprzed miesiąca (pewnie i więcej). To, że nigdy nie byłem niepełnosprawny nie zabrania mi mówić o tym jaką mają mentalność. Aby się o tym dowiedzieć wcale nie muszę być inwalidą, wystarczy poszperać trochę w internecie, poznać ludzi, którzy opisują swoje życie w wywiadach. Ale nie tylko. Niepełnosprawnych widzę też w codzienności i wiem, jak sobie radzą choćby przyjeżdżając wózkiem inwalidzkim na basen i pływając pomimo władzy w nogach. To jest piękne, dążenie do czucia się pełnosprawnym. Podczas gdy dowiadujesz się, że masz raka, nie jest łatwo się pozbierać i myśleć perspektywicznie, nawet jeśli po pewnym czasie jesteś pełen nadziei na wyleczenie. To jest jak szok, na wyjście z którego potrzeba czasu. To miałem na myśli, a nie że Tito będzie cierpiał przez pół życia, bo znalazł się w złej sytuacji.
I przestań przyrównywać mnie do 14 latka, bo to pokazuje tylko twoje jednotorowe myślenie. Co jak w tym roku osiągnę pełnoletność, to będę dla ciebie kolegą do rozmów, czy nagle to co mówię z (w twoim domniemaniu) pseudointeligencji, stanie się normalną pełną wypowiedzią dorosłego człowieka ? Jesteś żałosny, oraz bezsilny i mówię to nie tylko po odczuciach, ale też po tym jak wyjeżdżasz mi z tekstami że jestem "zarozumiałym gówniarzem, który pozjadał wszystkie rozumy". Nie wiem kim jesteś, żeby mnie oceniać, ale skończ się pienić i poluzuj pasek w spodniach, bo monitor nie lubi jak się na niego pluje.
Szkoda mi, że musimy tutaj robić tę szopkę, bo Artur nie może mi napisać jak człowiek na PW, tylko śmiecić tematem naszej rozmowy sprzed miesiąca. Już nie mówiąc, że w dla niektórych śmiesznie to wygląda i muszą to znosić.
Szkoda, że podczas rozmowy o Tito nie wspomniałeś nic o tym, że znasz tych ludzi... Że na co dzień spotykasz się z nimi i widzisz jak sobie świetnie radzą... Myślisz, że ile jest w Polsce ludzi niepełnosprawnych? Ilu z nich widzimy w tv, gdzie pokazują jak świetnie sobie radzą? Ilu z nich się nie załamało? Bo ja nie wiem, ale Ty na pewno tak. W końcu możesz zawsze poszperać w necie, a na basenie widzisz jak przyjeżdżają na wózku i pływają. No pięknie wzruszyłem się. Myślę, że równie dobrze co o futbolu wyszedł by Ci felieton o... niepełnosprawnych... :]
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 15:14:46 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7451 dnia: Marzec 06, 2013, 15:16:13 »
Cytuj
Szkoda, że podczas rozmowy o Tito nie wspomniałeś nic o tym, że na co dzień spotykasz się z tymi ludźmi, czytasz wywiady widzisz jak sobie radzą...
a musiałem ? Za twój brak dociekliwości nie odpowiadam.


Cytuj
Myślisz, że ile jest w Polsce ludzi niepełnosprawnych? Ilu z nich widzimy w tv, gdzie pokazują jak świetnie sobie radzą? Ilu z nich się nie załamało? Bo ja nie wiem, ale Ty na pewno tak. W końcu możesz zawsze poszperać w necie, a na basenie widzisz jak przyjeżdżają na wózku i pływają. No pięknie wzruszyłem się.
ba, nawet na własne życzenie się wzruszyłeś. :)

Cytuj
Myślę, że równie dobrze co o futbolu wyszedł by Ci felieton o... niepełnosprawnych... :]
dzięki za radę. Chyba powołam cię na swoją prawą rękę, żebyś pomagał mi podejmować decyzje o czym mam napisać.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7452 dnia: Marzec 06, 2013, 15:16:53 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

O tej sytuacji wypowiedział się też były trener Legii Maciej Skorża

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7453 dnia: Marzec 06, 2013, 15:20:29 »
a musiałem ?
no mogłeś... Wtedy zrozumiałbym czemu Tito miał przez pewien czas gorzej przejb ane niż Ci ludzie :''[

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 15:24:52 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7454 dnia: Marzec 06, 2013, 15:27:02 »
doczytaj do końca tamtą wypowiedź.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7455 dnia: Marzec 06, 2013, 15:37:54 »
Tak teraz, patrze i  słowa, ze Manchester przegrał przez sędziów to jednak przesada. Bramka dla United ze spalonego i jeszcze ręka w polu karnym Rafaela, a wtedy to oprócz karnego jeszcze powinien wylecieć z boiska.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7456 dnia: Marzec 06, 2013, 15:45:03 »
Ja tu widze, że Nani jeszcze pchnął noge bardziej w brzuch, więc czerwona zasłużona bo przy kontakcie nie uciekł z nogą tylko wbił ją bardziej.


Wybacz, ale naprawdę nie mogę się powstrzymać. Pozostaje mi chyba tylko to, bo słowa, również te Arbeloi i Mourinho, widać do niektórych nie docierają. Dodam tylko, że doceniam umiejętności Naniego w zakresie sztuk walki, skoro wpadając ze sporym impetem na rywala, którego wcześniej nie widział i tracąc równowagę (po zderzeniu spada na plecy), jeszcze rzekomo usiłuje mu dowalić. Własnowolne cofnięcie nogi w tym wypadku jest fizycznie niemożliwe. No i co z tego, że on jej w ogóle nie próbuje dopychać, bo w momencie zderzenia z Arbeloą kolano podjeżdża mu pod klatkę piersiową...

Serio, jeśli się ze mną nie zgadzasz, to rób to chociaż w mniej niesmaczny sposób.

Cytuj
Ta Naniego też może zostać odwołana.
Hura, super! Na pewno przywróci to United awans do 1/4 LM.

Cytat: Robson
A tutaj coś odnośnie do czerwonej kartki dla Naniego.
Stawiasz te sytuacje na równi z wczorajszą? Tylko pytam, bo nie wiem, jakiego jesteś zdania.
Eboue został wyrzucony z boiska niesłusznie, ale doskonale widział rywala i wyskoczył do główki z nogą z przodu.

Cytat: Dendi
Nie wiem co gdyby, równie dobrze mógłby strzelić swojaka, trafić w Higuaina, podać do Khediry, Ronaldo...
Owszem, mógł. Przyjmuję jednak najbardziej prawdopodobną wersję.

Cytuj
Oczywiście, że nie, ale jednak tutaj dla mnie jest to 100% karny.
Pisałem chyba, że sędzia mógłby się wybronić, gdyby wskazał na wapno. Sam też pewnie nie miałbym większych pretensji. Warto jednak zauważyć, że piłkarze Realu, choć stali blisko, nie protestowali.

Cytat: mojsesh
bo na co dzień oglądacie ligę angielską gdzie gra jest ostrzejsza,
Przecież tu nie chodzi o to, czy zawodnicy grali ostro czy nie, tylko że w tym faulu nie było w ogóle złośliwości i celowości, więc nie kwalifikował się na czerwoną kartkę. Nani nie widział Arbeloi, co można łatwo zobaczyć, patrząc, w którą stronę kierował wzrok. Sam Hiszpan wyznał, że jego zdaniem Portugalczyk go nie widział. Był tak samo zdziwiony kolorem kartki jak Nani i wszyscy inni. Co w tym jest takiego trudnego do pojęcia?

Cytuj
bowiem wiele mediów przyznaje racje arbitrowi.
Według mediów Real od 2006 roku jest drugą najlepszą drużyną świata po Barcelonie, a Manchester United to banda przeciętnych drwali, w której tylko Rooney, Vidić i van Persie wybijają się ponad przeciętność. Faktycznie, solidny autorytet.

Madryckie gazety piszą, że czerwona kartka była niezasłużona.

Keane pewnie zaciera ręce z radości. Odkąd tylko pokłócił się z Queirozem, wykorzystuje każdą możliwą okazję, by obsmarować Fergusona i Manchester United. Tyle, że w takiej sytuacji mógłby już sobie darować - zwłaszcza, że jest ostatnią osobą, która może wypowiadać się o niebezpieczeństwie fauli.

Cytat: Ukassiu
Tak teraz, patrze i  słowa, ze Manchester przegrał przez sędziów to jednak przesada.
Sędziowie w tym dwumeczu byli tragiczni i mylili się w obie strony. Lista ich błędów jest długa. Miło, że wspominasz o karnym, bo tak się składa, że kontrowersyjnych sytuacji w polu karnym Realu było kilka.

Błędy dra Brycha:
- żółta kartka dla van Persiego za nic, a właściwie dotknięcie Ramosa
- żółta kartka dla Valencii za nic, a właściwie stanie obok Ramosa, Antonio nie był nawet tak brutalny jak Robin
- brak kartek dla Ramosa za symulowanie w ww. sytuacjach
- brak jakiejkolwiek kartki dla Arbeloi
- brak czerwonej kartki dla Varane'a
- doliczenie trzech minut i zakończenie meczu w 92:08 gdy MU miało rzut rożny (zegar w telewizji podobno działał źle, ale jeśli jest rożny, to należy pozwolić go wykonać)
- masa różnych wolnych dla Realu. Arbiter odgwizdał 12 fauli MU, gdzie ewidentny tylko 1, popełniony przez Rafaela przy linii końcowej; powinien dostać za niego kartkę, ale obejrzał ją wcześniej za nic
- brak żółtej kartki dla Di Marii za nurkowanie w polu karnym.

Rzut rożny przed golem Welbecka był prawidłowy. Prawdopodobnie niepotrzebnie odgwizdano za to rzut wolny po rzekomym faulu Ramosa na Kagawie chwilę wcześniej.

Błędy kebaba:
na korzyść MU:
- brak karnego dla Realu za rękę Rafaela przy strzale Higuaina
- być może spalony przy podaniu do Robina przy golu dla MU (nie było żadnej stopklatki)
na korzyść Realu:
- być może spalony przy golu Ronaldo (być może - też nie było żadnej stopklatki)
- czerwona kartka dla Naniego w sytuacji w której można było albo zarządzić rzut sędziowski (obaj zawodnicy starli się bez żadnej intencji), żółtą kartkę dla Portugalczyka (to rozwiązanie, które proponowałem), albo nawet faul Arbeloi, bo wpadł w tor lotu Portugalczyka (a to też jest karane, w sensie, że zabiegnięcie drogi) i mógł z łatwością uniknąć kolizji
- Arbeloa za bardziej niebezpieczne zagranie dostał żółtą kartkę. O ile była to dobra decyzja, o tyle była to ogromna niekonsekwencja sędziego.
- brak żółtej kartki za symulowanie Coentrao w środku boiska
- brak karnego za faul Ramosa na Rafaelu, prawdopodobnie też żółtej kartki
- brak karnego za faul Diego Lopeza na Vidiciu - jeśli ktoś nie pamięta REJESTRACJA lub LOGOWANIE ... al-Madrid/
- brak karnego za rękę Ramosa przy strzale Welbecka (tutaj był przynajmniej konsekwentny)
- brak karnego i co najmniej żółtej kartki za faul Ramosa na Evrze
- brak żółtej kartki za symulowanie i grę na czas Diego Lopeza w końcówce meczu

Zauważ jednak, że wcześniej nie miałem pretensji o te pomyłki (zwłaszcza te z pierwszego meczu, kiedy mówiłem, że jestem zadowolony z wyniku). Naprawdę nie mam w zwyczaju zrzucać winy za porażkę na sędziów. Teraz też chodzi mi o tylko jedną kroplę z morza błędów. Ba, kroplę - patrząc po znaczeniu tego błędu, to o wiadro. Mogłem od razu wyjechać z tą listą? Owszem, ale myślałem, że jest to całkowicie zbędne. Manchester United mógł rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść już wcześniej i w pewnym sensie sam jest sobie winny, ale nie można używać tego faktu jako wymówki na fatalną pracę sędziów.

Co się stało, to się nie odstanie, pewnie za dwa-trzy dni mi przejdzie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 16:21:01 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7457 dnia: Marzec 06, 2013, 16:06:09 »
Nie wiem, czy w przepisach dot. fauli jest takie coś jak "nieumyślny faul". Najważniejszą sprawą w rozstrzyganiu  fauli, bądź zagraniach ręką (jak w przypadku choćby Zapaty) powinna wg mnie być intencja zawodnika... Np. tu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Ewidentnie widać, że chciał go skasować. Nani myślał o piłce.... Heh, a tu żółta kartka :DD
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7458 dnia: Marzec 06, 2013, 16:39:31 »
Polecam zobaczyć.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=51b8109d259482757692e1e8740c2194&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Próbujesz nam powiedzieć, że kartka była niesłuszna, czy, że należała mu się, ponieważ na chwilę zwrócił głowę w przód?

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7459 dnia: Marzec 06, 2013, 16:51:37 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #7459 dnia: Marzec 06, 2013, 16:51:37 »