Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1116496 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8240 dnia: Sierpień 18, 2015, 14:54:02 »
Nie no, jak NC+ straci Premier League, to już kaplica. Poza tym, co to ma być, że nagle cichaczem przestają nadawać La Ligę (której nie oglądam, oprócz meczów na topie z udziałem Barcelony, Realu i Atletico), bez żadnych obniżek cen... Nieładnie, nieładnie. Przecież jak stracą PL, to spadnie drastycznie lista abonentów.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8241 dnia: Sierpień 18, 2015, 16:36:36 »
NC+ przegięła tym, że nie poinformowali swoich abonentów o zmianach. Tym bardzo przegrali u mnie. Potraktowali mnie jak głupiego, który może nie zauważy, że dostał dużo uboższą ofertę w takiej samej cenie. Podobnie jak przy łączeniu się Cyfry i n. Wtedy na szczęście w porę się zorientowali i każdy z osobna mógł wynegocjować sobie ofertę do jego potrzeb, a nie narzuconą z góry.

Jeżeli nie wykupili La Liga to uznali, że im się to nie opłaci. Nie mam zamiaru dokładać im kolejne złotówki w zamian za nie zwiększenie oferty tylko pozostanie przy obecnej. Z kolei w beIN przeliczyli sobie, że jak najbardziej podołają. Z tego co wiem na razie można oglądać mecze na elevensports.pl zupełnie za darmo w jakości HD. Eleven ewidentnie próbuje przygody z internetem i mobilnym oglądaniem ich kanału. Powoli stanie się to normalnością. Niedługo oglądanie spotkań w internecie na zagranicznych stronach nie będzie już męczarnią w kiepskiej jakości SD.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8242 dnia: Sierpień 18, 2015, 18:57:55 »
Może i dobrze, że stracili, bo były sytuacje gdzie puszczali 3 mecze na weekend przy 6 angielskiej... Jeszcze bardziej olewali Serie A.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8243 dnia: Sierpień 19, 2015, 15:19:00 »

Ale baran... W sumie ma racje - nie obraził liniowego, tylko jego matkę... Przewróciło mu się w dupie od tej kasy i Shakiry
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8244 dnia: Sierpień 19, 2015, 16:42:43 »
Artur a teraz daj mi materiał gdzie widać że mówi ''Nasram na Twoją matkę'' Bo niby huczy o tym, ale nagrania nie ma. Protokół protokołem, ale chce uwidzieć nagranie że tak mówi, wtedy uwierzę.
Co więcej Pique jak protestował pokazał ręką że tam był spalony, więc kiedy miałby mu to powiedzieć? Druga sprawa liniowy nic nie gadał przez ''łoki toki'' głównemu, ten od razu podbiegł i czerwo. Owszem Pique nie powinien protestować tylko grać dalej, ale mi tu śmierdzi czymś...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2015, 16:44:49 wysłana przez MichuVeB »

Offline Bartekeuro

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8245 dnia: Sierpień 19, 2015, 17:18:59 »
Również jestem zdania, że prawda może być całkiem inna. Nie bronię piłkarza,ale o aferę jest bardzo łatwo. Prawda jest taka, że tylko on sam wie co powiedział i sędzia liniowy. Prawdy pewnie nie poznamy nigdy. Może ale podkreślam, że NIE MUSI tak być - media mogły sobie podłapać temat albo przekręcić tak aby była afera. Podkreślam raz jeszcze nie bronię nikogo, ale takie są dzisiaj realia.

Z drugiej strony kary za nic by nie dostał. Jestem ostatnim człowiekiem który będzie osądzać dane zachowanie sportowców bo tak samo w finale MŚ 2006 była sytuacja z Zidanem...

Sami wiemy o tym, że tylko bezpośrednio zainteresowane osoby wiedzą co powiedziały, media, internet i cała reszta często przekształca słowa aby była afera i to nie tylko w sporcie ale w każdym aspekcie życiowym np polityka etc etc

Ja osobiście nie wiem jak bym się zachował gdybym miał na koncie sumę nie ograniczoną oraz wszystko ci mi się wyśni. Emocje puszczają amatorom a co dopiero takim zawodowym sportowcom.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2015, 17:21:39 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8246 dnia: Sierpień 19, 2015, 17:22:02 »
Ja też go w żadnym wypadku nie bronie bo i tak zrobił źle że protestował, dostał czerwo i koniec marzeń Barcy o odrobieniu strat. Swoją drogą sędziowanie w tamtym meczu to żenada. Sytuacja z Iraizozem, Adurizem i ani żółtka... Co było to było trudno.

Offline Bartekeuro

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8247 dnia: Sierpień 19, 2015, 17:26:53 »
Do sędziowania nie mam zastrzeżeń. Jak kto często narzeka na sędziów to polecam film : LES ARBITIES - Zabić sędziego. Po tym filmie pamiętam jak zmieniłem podejście do ich zawodu i przestałem psioczyć nawet jak popełnią błąd.
   


Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8248 dnia: Sierpień 19, 2015, 20:32:56 »
Artur a teraz daj mi materiał gdzie widać że mówi ''Nasram na Twoją matkę'' Bo niby huczy o tym, ale nagrania nie ma. Protokół protokołem, ale chce uwidzieć nagranie że tak mówi, wtedy uwierzę.
Przecież nagrania są, jeśli znasz na tyle dobrze hiszpański (w dialekcie katalońskim jak mniemam) to proszę:

Co więcej Pique jak protestował pokazał ręką że tam był spalony, więc kiedy miałby mu to powiedzieć? Druga sprawa liniowy nic nie gadał przez ''łoki toki'' głównemu, ten od razu podbiegł i czerwo. Owszem Pique nie powinien protestować tylko grać dalej, ale mi tu śmierdzi czymś...
Protestował, że był spalony kiedy sędzia dobrze zinterpretował sytuację i nie podniósł chorągiewki w górę. Potem podbiegł po akcji i wykrzyczał mu to w twarz. Kamera pokazywała sędziego tyłem, więc skąd wiesz, że nie porozumiewał się w tym momencie z główny. Druga sprawa. Uważasz, że się nie porozumiewał, a tego jednoznacznie stwierdzić nie można, ale inaczej odnosisz się do ewidentnego wykrzyczenia tych słów w stronę liniowego co uchwyciły kamery, twierdząc że sytuacja jest niejednoznaczna. To nieumiejętne oglądanie meczu, albo -w co bardziej wierzę- nie chcenie zauważenia pewnych faktów.

Prawda jest taka, że tylko on sam wie co powiedział i sędzia liniowy. Prawdy pewnie nie poznamy nigdy.
Prawdę już poznaliśmy. Jaki interes mają w tym sędziowie o randze międzynarodowej, żeby umyślnie kłamać i robić szum. Bardziej spodziewałbym się po jakimkolwiek piłkarzu, że do końca będzie bronił swojej racji i atakował sędziów, kiedy naruszany jest jego "dobry" wizerunek, która sam sobie nadszarpnął.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8249 dnia: Sierpień 19, 2015, 21:01:37 »
Ale mi nagranie... Gdzie tam słychać jak mówi dokładnie ''Nasram na twoją matkę'' ? Nie uwierzę w to że tak powiedział i tyle piszcie co chcecie. Pique zachował się chamsko, ale nie na tyle żeby takie słowa mówić.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8250 dnia: Sierpień 19, 2015, 21:50:53 »
Wiesz, gdyby sytuacja działa się na naszych boiskach i zrobiłby to Polski piłkarz. To z ruchu warg, myślę że całkiem nie trudno byłoby dojść do tego co ten zawodnik powiedział. Sytuacja podobnie ma się w Hiszpanii zakładam. Minusem jest brak wyłapania przez mikrofony jego słów.

Nie uwierzę w to że tak powiedział i tyle piszcie co chcecie.
Możesz nie wierzyć, ale to tak jak zaprzeczanie statystykom.

Pique zachował się chamsko, ale nie na tyle żeby takie słowa mówić.
Zachował się chamsko, ale nie na tyle, żeby dostać taką karę chyba. Nie można zrobić czegoś, ale nie na tyle by zrobić coś.

Ja też mogę nie wierzyć, że Ramos w 2013 nazwał sędziego "łajdakiem" i powiedział mu kilka cierpkich słów za co otrzymał 5 meczów zawieszenia. Pasuje to do jego charakteru co jeszcze bardziej działa na niekorzyść zawodnika. Sytuacja z Kluivertem w 1999 też była podobna. Takie kary nie biorą się z niczego. Przecież te sytuacje rozpatruje Związek PN, czy jakakolwiek inna Komisja Rozgrywek.
Nie chcę na siłę zmieniać Twojego zdania i dalej możesz trzymać się swojej myśli. Dziwi mnie tylko nie zauważanie w tym wszystkim pewnych faktów.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8251 dnia: Sierpień 19, 2015, 21:54:16 »
Może i masz rację może i ja mam ;D Jedno jest pewne nie powinien protestować.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8252 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:20:37 »
Wypowiedzi Pique z dzisiejszej konferencji. Xavi to był zwyczajnie upośledzony czytając większość jego wypowiedzi, ale Pique to już w ogóle brak jakiegokolwiek szacunku.

Spoiler for Hiden:
– Uważam, że gwizdy wynikają z rywalizacji Barçy z Realem i moich komentarzy odnośnie rywala. Jeśli popatrzysz na moją historię w ostatnich kilkunastu miesiącach, to 11 września poszedłem na manifestację niepodległościową, a potem grałem w kadrze i nikt nie gwizdał. Nie uważam, że tu chodzi o temat między Katalonią a Hiszpanią. Moje zaangażowanie w grę w kadrze zawsze jest maksymalne i zawsze to pokazywałem. Jeśli chodzi o rywalizację z Realem, to nie zmienię się, taki jestem i zawsze będę. Ci, którzy radzą sobie ze mną i ci, którzy sobie nie radzą, będą musieli wytrzymać aż do zakończenia mojej kariery. Stosunki Barçy z Realem są pełne pasji, kiedy jednemu klubowi idzie dobrze, to drugiemu idzie źle, więc życzymy, żeby Realowi szło jak najgorzej – powiedział Gerard Piqué na konferencji prasowej, którą zwołał z powodu tematu gwizdów i napięcia, jakie powstało w ostatnich dniach.

– Słowa z Monaco? Nie żałuję niczego, zrobiłbym to znowu jeszcze tysiąc i jeden raz. Nie oczekujcie, że się zmienię. Dzień przed meczem z Bayernem powiedziałem, że chciałbym finału z Realem, ale po awansie oglądałem rewanż Real-Juventus w koszulce Buffona.

– Zmiana stadionu na mecz z Anglią? Jeśli ludzie chcą gwizdać przez Katalonię, to nie mają racji. Jeśli gwiżdżą przez rywalizację z Realem, to nie zrobiłem nic złego, bo rywalizacja istniała zawsze. Wiele razy żartowałem, ale nigdy nie chciałem komuś ubliżyć. Oby nie gwizdano na mnie w kadrze, ale na Bernabéu jak najbardziej. Gwizdy na Bernabéu to symfonia dla moich uszu.

– Słowa o Roldanie i komentowanie życia Cristiano? Wiem, że to nie było eleganckie, ale takie jest życie. Nie zawsze chodzisz w garniturze, czasami jesteś w krótkich spodenkach i klapkach. To rywalizacja i czuję się bardzo dumny, że należę do epoki, w której Barcelona wygrała wszystko, a Real przestał wygrywać. Czasami zrywanie z ustalonym porządkiem nie jest takie złe.

– Ramos? Sądzę, że dzisiaj mamy najlepsze stosunki od momentu, w którym zadebiutowałem w kadrze. Na początku były trochę zimne, ale ostatnio na przykład spotkaliśmy się w 10 czy 11 w pokoju Ikera i Sergio, ja i inni rozmawialiśmy o wielu rzeczy. Nie poruszaliśmy sprawy tych gwizdów. Ja obroniłem się dzień wcześniej na boisku, a w strefie mieszanej mówisz szybko i byle co. Z Sergio mamy świetne stosunki, a będą jeszcze lepsze. To kawał gracza, u jego boku na murawie czuję się bardzo wygodnie.

– Stosunki z graczami Realu? Są fantastyczne, szczególnie z Ikerem. On zadzwonił po narodzinach Sashy, wysłał z Sarą bukiet kwiatów i jestem mu za to wdzięczny, ale ciągle życzę mu, żeby tracił gole. Powiedziałem mu przed derbami, że liczę, iż straci cztery gole i faktycznie tak było, to była niezła jazda. Przy tym wszystkim atmosfera w szatni kadry jest lepsza niż kiedykolwiek. Nie ma problemów, ludzie po prostu ich szukają.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 14:44:19 wysłana przez Mejor »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8253 dnia: Wrzesień 10, 2015, 16:58:57 »
Powiedział dobrze ;D Szczerość się ceni. :)

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8254 dnia: Wrzesień 10, 2015, 17:57:47 »
Typowy buc, w rankingu głupoty zajmuje 1 miejsce przed złotoustym Xavim.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8255 dnia: Wrzesień 10, 2015, 19:12:26 »
Taki trochę słowny Balotelli.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8256 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:45:39 »
Powiedział dobrze ;D Szczerość się ceni. :)
On miał ugasić pożar tą konferencją, który jest wokół kadry, a dolał oliwy. "Pożar" może trochę przesadziłem, ale zaczęło się ewidentnie coś dziać.

Już nie chcę dalej mieszać z błotem Pique, ale zaraz wyłapano po tej konferencji słowa Ikera z przed (chyba) kilku miesięcy.
Brzmiało to mniej więcej tak: "Życzę Barcelonie wygrania Ligi Mistrzów, ponieważ gra tam wielu moich przyjaciół".
Dziwi mnie, że skoro ma z Casillasem dobre stosunki, to dlaczego życzy mu źle? A Iker wręcz odwrotnie.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8257 dnia: Wrzesień 11, 2015, 16:47:35 »
Bo Pique po prostu ma inny charakter. Jak Ramos powiedział - Jego nie zmienimy. Ja też życzę za każdym razem porażki rywala nie widzę nic w tym dziwnego. To samo życzą kibice Realu Barcelonie.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8258 dnia: Wrzesień 11, 2015, 17:09:39 »
W którym wywiadzie Sergio tak powiedział? Ominęło mnie coś? Pamiętam tylko takie słowa:
Spoiler for Hiden:
– Na konferencji prasowej przed meczem podkreśliłem, że zgadzamy się lub nie w pewnych rzeczach, co oczywiście nie pomaga, ale nie zaskakuje mnie to, że te nieporozumienia wychodzą od niego – powiedział Ramos. – Wszyscy popełniamy błędy, ja jestem pierwszym, który je robi. Każdy z nas musi wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje czyny. Prawdopodobnie z powodu rywalizacji, jaka istnieje na linii Real – Barcelona, jego (Gerarda Piqué) działania w żaden sposób nie pomogły – kontynuował stoper Realu.

– Nie zamierzam interesować się tym, co ktoś robi po zwycięstwie. Kiedy ja wygrywam, nie przychodzi mi do głowy wspominanie o kimś, kto nie jest mi bliski. Niezależnie, czy zgadzamy się z jego zachowaniem, czy nie, musimy myśleć o reprezentacji Hiszpanii i nie stwarzać kontrowersji, które mogą zniszczyć drużynę. Kiedy jesteś w stanie euforii, zawsze możesz pójść o krok za daleko… On jest weteranem, z pewnością wyciągnie z tego wnioski – skomentował Andaluzyjczyk, odnosząc się w dwóch ostatnich zdaniach do celebrowania przez Piqué zdobycia Superpucharu Europy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 17:12:10 wysłana przez Mejor »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8259 dnia: Wrzesień 29, 2015, 23:34:03 »


Wrzucam coby później nie pisano farmazonów, że Neymar się ogarnął.  :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #8259 dnia: Wrzesień 29, 2015, 23:34:03 »