Autor Wątek: Wszystko o Wiśle!  (Przeczytany 363515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 06, 2010, 15:26:47 »
ta wisła zdobędzie mistrza i co odpadnie z azerskim zespołem w eliminacjach ligi mistrzów... zresztą już nas do tego przyzwyczaili... musi ktoś zmienić wisłe albo lech albo legia
Lech i Legia też miała szanse zagrać w pucharach i też tego nie wykorzystali więc nie wiem o co Ci chodzi..?

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 06, 2010, 15:28:08 »
ta wisła zdobędzie mistrza i co odpadnie z azerskim zespołem w eliminacjach ligi mistrzów... zresztą już nas do tego przyzwyczaili... musi ktoś zmienić wisłe albo lech albo legia
Lech lepszy? Udał im się 1 sezon, gdzie wyszli z grupy wielkim fartem po zwycięstwie z Feyenordem, który grał kadrą juniora starszego, wiecie, że to wasze gadanie jest żałosne, nie? Mniej gadania -więcej roboty, brachu. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 06, 2010, 15:35:08 »
Jestem kibicem Wisly ale powiem obiektywnie.Czy mistrzem bedzie wisla,legia,lech lub odra wodzislaw,zadna polska druzyna przez dlugi czas nie zagra w lidze mistrzow.Gra w polskiej lidze jest najlepszym sposobem na to aby ,,zarobic ale sie nie narobic''.jak to jest ze gdy petrscu objal wisle po jakims czasie zawodnicy skarzyli sie na zmeczenie,a chwile pozniej trenowal uniree,przecietna(wtedy)rumunska druzyne z ktora gral w lidze misrzow.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 06, 2010, 15:36:19 »
Jestem kibicem Wisly ale powiem obiektywnie.Czy mistrzem bedzie wisla,legia,lech lub odra wodzislaw,zadna polska druzyna przez dlugi czas nie zagra w lidze mistrzow.Gra w polskiej lidze jest najlepszym sposobem na to aby ,,zarobic ale sie nie narobic''.jak to jest ze gdy petrscu objal wisle po jakims czasie zawodnicy skarzyli sie na zmeczenie,a chwile pozniej trenowal uniree,przecietna(wtedy)rumunska druzyne z ktora gral w lidze misrzow.
Unirea była beniaminkiem a Dan zdobył z nią mistrzostwo, o ile się nie mylę. :) Ale masz rację, dlatego Polscy piłkarze nic nie grają za granicą -tam trzeba zapier. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 06, 2010, 16:17:09 »
Jestem kibicem Wisly ale powiem obiektywnie.Czy mistrzem bedzie wisla,legia,lech lub odra wodzislaw,zadna polska druzyna przez dlugi czas nie zagra w lidze mistrzow.Gra w polskiej lidze jest najlepszym sposobem na to aby ,,zarobic ale sie nie narobic''.jak to jest ze gdy petrscu objal wisle po jakims czasie zawodnicy skarzyli sie na zmeczenie,a chwile pozniej trenowal uniree,przecietna(wtedy)rumunska druzyne z ktora gral w lidze misrzow.

A skąd wiesz jak on trenował Unirea?? Możliwe że ,przyszedł do Wisły piłkarzy zajechał na treningach a po powrocie do Rumunii wyciągnął wnioski i zmienił plan przygotowań. O ile pamiętam najbardziej na przemęczenie narzekał Kuba a teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy kadry i BVB(więc pracować ciężko potrafi)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 06, 2010, 16:19:40 »
A skąd wiesz jak on trenował Unirea?? Możliwe że ,przyszedł do Wisły piłkarzy zajechał na treningach a po powrocie do Rumunii wyciągnął wnioski i zmienił plan przygotowań. O ile pamiętam najbardziej na przemęczenie narzekał Kuba a teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy kadry i BVB(więc pracować ciężko potrafi)
jestem przekonany ze osiagnac cos mozna tylko poprzez ciezko prace
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 06, 2010, 18:55:03 »
Kamilkolejrz, nawet na forum miałeś przykład sezonowych napinaczy, dobrze pamiętam pana "imQs", więc nie mów mi tu, że wszyscy dookoła się napinają prócz kibiców Lecha. W 100% zgadzam się z Patrykiem. "Telefonika Kraków" -hahaha, toś wymyślił, żałoba chwyta. Te wszystkie spinacze, że Lech będzie mistrzem...to również jest żałosne. Gdzie ten mistrz? Tyle lat minęło, nawet GieKSa była bliżej mistrza, i zdobyłaby go gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego, którego nie było w meczu Legia - Zagłębie. Szczerze mówiąc, zauważyłem, że Lechowi przybyło kibiców od czasu gry w Pucharze Uefa, nie sądzisz? Nie przypominam sobie, by wczesniej dookoła było tylu "wiernych" i cwanych w gębie. Mistrza zapewne zdobędzie Wisła, tak jak rok temu w stylu fatalnym, ale kto ma go zdobyć? Lech? Co sezon grają tak samo, początki dobre, a końcówki fatalne. Legia? Może za rok, póki co brakuje im napastników, sam Dong to za mało, przynajmniej tak myślę. Ktokolwiek zdobędzie tego mistrza, czekam tylko na te napinki, i wojny między kibicami tych trzech klubów. :)

Tego nie powiedziałem  , bo bardzo dużo osób napina się z Lecha  ,i nikt na to nie poradzi : )  co do " Telefoniki Kraków " , to jest nasza odpowiedź na bzdurną Amikę , która teraz jest tylko naszym sponsorem . Mogłem napisać "GTS" mogłem , ale dajmy spokój nie jesteś tu aby się napinać i kłócić .  "Gdzie ten mistrz?" tym akurat mnie zdenerowałeś , a gdzie mistrz twojego Bełchatowa , hm ? Mówisz że GieKSa była blisko , a sytuacja weźmy np. Lecha z tamtego sezonu , gdy prowadziliśmy prawie do końca i gdyby nie , mała ławka rezerwowych , to mogliśmy wygrać : )  Aha i pochwale za fajne odpowiedzi kibica Wisły furtaka , widze że wiesz coś o naszych polskich realiach piłkarskich : ) Pozdro .
Ja już się nie wypowiadam w tym temacie , chyba że mnie ktoś znów sprowokuje . Dajmy spokój będzie jak będzie , ale nie chciałbym słyszeć o jakiejś " Amice " , ok ? Czy u nas Was ktoś przezywa ? Koniec tematu . Powiem tak , Niech wygra lepszy !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 06, 2010, 20:11:56 »
Można ciężko pracować ale jeśli robi się to niewspółmiernie do swojego organizmu do gó**o się będzie miało
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 07, 2010, 16:17:05 »
MAMY LIDERA !!! WISEŁKO MAMY LIDERA :D:D
LEGIA - ODRA 0:1 !!!
ALE LEGIE WYGWIZDALI :D:D
"WIERNI KIBICE"

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 07, 2010, 16:20:24 »
No dokładnie xD Legia ładnego pecha ma do tej Odry :D i bardzo dobrze!

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 07, 2010, 16:45:40 »
Haha Odra wygrała w tym sezonie 4 mecze, z czego połowę z Legią :D
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 10, 2010, 14:53:59 »
po kazdych derbach jestem wkurzony,bo przewaznie cracovia mobilizuje sie na dwa maecze z wisla a reszre olewa(tak to wyglada po ich grze),ale co maja  pwiedziec kibice legii na temat odry i piechniaka.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 12, 2010, 22:10:50 »
co za mecz.. z meczu na mecz jest coraz gorzej
mamy szczescie że nie przegraliśmy bo gdyby miało być sprawiedliwie to by było ze 2-0
wstyd, z taką grą upokarzają Wisłę
Jutro albo w niedziele szykuje sie zmiana lidera ale z taką grą nie mamy prawa być na pierwszym miejscu

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 12, 2010, 22:19:25 »
Dobrze! Wisła najlepsza!! Legia i tak nie wygra z Polonią Bytom bo to [cenzura].....  Ale Lech ma szansę na mistrza przy takiej grze Wisły i Legły
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 12, 2010, 22:21:21 »
Przykro mi mówić to ale niestety idzie wszystko w bardzo złym kierunku ;( modlę się żeby nie powtórzyła się sytuacja z sezonu 2007/2008.
Gra Wisły stoi na poziomie 10 drużyny w Ekstraklasie i jeśli tak dalej pójdzie Wisła niestety ale nie będzie zasługiwała na majstra w tym sezonie.......
Początek dzisiejszego meczu z Jagiellonią bardzo mi się podobał w wykonaniu Wisły, ale to trwała jakieś 6 min po czym gra przeniosła się na środek boiska i tyle zostało z widowiska. Pod koniec jeszcze słupek Jirsaka i tyle...
CZY WYGRYWASZ CZY NIE....!!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 12, 2010, 22:27:00 »
Pawełek wybronił meczową i za to brawa, ale później jak zostawil piłke co trafiła w poprzeczke należy mu się za to nagana.
Franek jak się wydzierał na Skorże :)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 12, 2010, 22:35:50 »
Pawełek jest moim zdaniem naprawdę dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę tylko musi sobie z głowy wybić te swoje odchyły, które ostatnio często mu się przytrafiają ;D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 12, 2010, 23:14:49 »
Pawełek jest moim zdaniem naprawdę dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę tylko musi sobie z głowy wybić te swoje odchyły, które ostatnio często mu się przytrafiają ;D
a to mi humor poprawiłeś... zajebisty dowcip
Pawełek co z tego że raz na 5 meczów wybroni trudny strzał jak on piłki dobrze nie umie wybić, kiwa sie z napastnikami gra beznadziejnie a wy mówicie że dobry bo setke wybronił
Pół 1 Ligi ma lepszego bramkarza niż my co jest nie do pomyślenia..
Franek szacun bardzo dobry mecz, za te krzyki na Skorże też brawo bo miał racje

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 12, 2010, 23:25:27 »
Każdy ma swoje zdanie. Ja po prostu w niego wierzę jak mało kto i w tym jest problem..

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 12, 2010, 23:33:29 »
Trudno uwierzyć, że Smuda nie powołał Sapeli i Pilarza do kadry zamiast Pawełka i Przyrowskiego. Dwaj pierwsi to obecnie najlepsi Polscy bramkarze ligi. Ale gdzie tam, lepiej powołać kalekę i drewno. A co do Wisły to widać, że źle się dzieje w Krakowie. Czy to wina trenera czy zawodników? Myślę, że po części jednego i drugich. Trenera dlatego, że teoretycznie najlepszej kadry w Polsce (aktualny mistrz, lider) nie potrafi zmotywować do gry, nie potrafi ich skleić. Piłkarzy za co? W sumie nie wiem, bo w meczu z GKS-em źle nie wypadli, więc wy mi powiedzcie jak to z grą Wiślaków wygląda. :P

PRIDE OF LONDON !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wszystko o Wiśle!
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 12, 2010, 23:33:29 »