Autor Wątek: Lech Poznań  (Przeczytany 414712 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2320 dnia: Kwiecień 09, 2011, 11:57:42 »
Ale Arboleda jednak trochę przesadza. Smolarek też nie jest bez winy i ja nie mówie że jest dobry. Arboleda dostał najpierw w kolano od Sobiecha - też wydawało mi się że powinna być czerwona kartka, ale później zaczął jakąś przepychankę słowną do każdego. Smolarka też najpierw sfaulował, później tamten pewnie chciał się odegrać i uderzył łokciem w szyję - nie przeczę, ale co było dalej? Arboleda prowokował i to wyraźnie

Nie chodzi mi o to, Smolarek zachował się jak idiota ale to teraz wszyscy jadą po Arboledzie, a słowa Patryka'95 to już porażka, niektórzy piłkarze wywracają się po byle jakim dotknięciu a jak Arboleda wywrócił się po 2 ciosach w szyję to jest płaczkiem itp......

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2321 dnia: Kwiecień 09, 2011, 11:59:21 »
- Dostałem czerwoną kartkę. Myślę, że sprowokował mnie - kontynuował Ebi. - Od razu mogę powiedzieć, że on chciał wsadzić palec tam, gdzie mi się nie podoba. Jak on uważa, że to jest gra w piłkę, to ok. Niech tak robi. Ja dostałem czerwoną kartkę. Z drugiej strony my mamy trzy punkty, a oni zero - wyjaśnił Smolarek.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2322 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:01:09 »
- Dostałem czerwoną kartkę. Myślę, że sprowokował mnie - kontynuował Ebi. - Od razu mogę powiedzieć, że on chciał wsadzić palec tam, gdzie mi się nie podoba. Jak on uważa, że to jest gra w piłkę, to ok. Niech tak robi. Ja dostałem czerwoną kartkę. Z drugiej strony my mamy trzy punkty, a oni zero - wyjaśnił Smolarek.

Szkoda jeszcze że nie powiedział ze chciał mu wsadzić pałe, a on się tylko bronił...



Cała akcja:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=640b578ff0fc9754c7653898008b1f7f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=640b578ff0fc9754c7653898008b1f7f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 12:03:06 wysłana przez lukasz200992 »

Offline espree

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 477
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2010r.
  • POLSKA !!!!
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2323 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:11:25 »
niektórzy piłkarze wywracają się po byle jakim dotknięciu a jak Arboleda wywrócił się po 2 ciosach w szyję to jest płaczkiem itp......
Wydaje mi się że Arboleda też jest takim piłkarzem, nie mówię tylko o wczorajszym meczu ale w ogóle, wczoraj dostał dwa poważne ciosy, od Sobiecha i Smolarka więc nie chodzi mi tak bardzo o to bo każdy by się wił z bólu, ale w innych meczach on często przewraca się i przerywa grę tak naprawde bez powodu. Ja nie bronię Smolarka, ale Arboleda naprawde bardzo prowokował w tym meczu i to nie tylko Smolarka. Szkoda mi trochę Arboledy bo często są podobne sytuacje i on często jest faulowany, ale wczoraj mnie naprawdę zdenerwował.

Sorry, to jest moje zdanie i nie chcę się z Tobą kłócić o cos takiego, powiedziałem tylko jak ja to widzę

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2324 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:15:24 »
Nie ma co o tym dyskutować, Arboleda to pieprzony symulant i płaczek jakiego dawno w Polskiej lidze nie było, nieważne że gra w Lechu bo w innych klubach pewnie też by miał taką reputację. Ma umiejętności ale odkąd kasa mu leci na konto (podpisal kontrakt)to już go nic nie obchodzi. Z resztą gdyby np. Marcelo groził że jak mu się nie podwyższy kontraktu to pójdzie do Legii to byłby skończony a "Manu" nadal co poniektórzy lubią z tego co widzę. Smolarek zrobił to co chciało zrobić pół ligi za to jego stałe symulowanie. Ciekawe czy Smuda nadal będzie chciał go w kadrze, to byłby już szczyt widzieć tego idiotę w koszulce rep. Polski.

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2325 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:56:07 »
Dobra podajcie wynik...
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2326 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:04:16 »
ciekawe zdjecie  >:( REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2327 dnia: Kwiecień 09, 2011, 21:46:31 »
Ta liga to jakieś nieporozumienie. Tyle już okazji niewykorzystanych do tego, aby wskoczyć na podium, tyle strat punktów, a nadal szanse nawet na wicemistrzostwo. W tej kolejce znowu korzystne dla Nas wyniki. Oprócz jednego...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2328 dnia: Kwiecień 11, 2011, 08:33:04 »
Arboledy nie interesuje tyłek Smolarka

Przypomnijmy. W drugiej połowie spotkania Ebi uderzył nagle Kolumbijczyka, po czym dostał zasłużoną czerwoną kartkę. Po zawodach tłumaczył, że Arboleda "chciał mu wsadzić palec tam, gdzie mu się nie podoba". Obaj panowie starli się ze sobą także w tunelu prowadzącym do szatni.

- Już przed meczem zaczął mnie prowokować, mówiąc gazetom, że jestem płaczkiem. W trakcie gry dwa razy brutalnie mnie zaatakował. Raz łokciem w szyję, a potem bokserskim ciosem. Jego drugie zachowanie, to już skandal na skalę światową - mówi lechita w "Super Expressie".

Arboleda zarzeka się, że "tyłek" Smolarka go nie interesuje. Twierdzi też, że w przeciwieństwie do polonistów nie grał brutalnie. - To był pojedynek Arboleda kontra wszyscy. Każdy widział, jak brutalnie zaatakował mnie Sobiech. Ataki Smolarka i Sobiecha mogły się skończyć ciężką kontuzją.

Fakt, że obaj napastnicy Czarnych Koszul nie oszczędzali lechity. Obrońca wszem i wobec pokazywał pokiereszowane przez Sobiecha kolano. Dzień po meczu nie mógł trenować i na razie nie wiadomo, czy zagra w następnym meczu z Legią. Ponoć jednak młody snajper przeprosił za ten atak wyprostowaną nogą.

Przy okazji, Kolumbijczyk wyjaśnia także tajniki boiskowej walki. Mówi o tym, czego nie widzą kamery. Tak się broni na zarzuty, że chciał poloniście wsadzić palec w odbyt.

- W trakcie każdego meczu są dziesiątki takich sytuacji, że piłkarze wzajemnie się podszczypują, przepychają, prowokują. To część futbolu. Pamiętam jak Sotirović tak mnie złapał za jądra, że myślałem, że zemdleję z bólu. Co jest moją największą zaletą? To, że potrafię dobrze przypilnować napastnika. Ażeby to zrobić, muszę być bardzo blisko niego. Przecież takiego Smolarka nie da się pilnować, będąc metr od niego. Jest za szybki i za zwinny, więc trzeba być blisko. I zdarza się odepchnąć, przytrzymać, klepnąć, takich stykowych sytuacji jest pełno - wyjaśnia.

Zachowaniem Ebiego zajmie się teraz Komisja Ligi. Za czerwoną kartę Ebi będzie pauzował jeden mecz, ale kara ta może zostać zwiększona. Arboleda nie chce jednak, aby jego rywala zawieszać.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2329 dnia: Kwiecień 11, 2011, 13:12:27 »
Dzisiaj Rutkowski przyjeżdża do Poznania na zebranie zarządu. W sumie, to jeśli chcą zmian na ławce trenerskiej, to niech to robią teraz, dopóki Skorża jeszcze jest w Legii... Lepszy Janas, który dziś obserwuje mecz ME z Bajorem, niż maciuś. Wyboru wielkiego nie ma, jest jeszcze zaskakująca kandydatura, byłego piłkarza Lecha, Dariusza Skrzypczaka. Ale w tą opcje jakoś nie chce mi się wierzyć za bardzo. W każdym razie, problemem nie jest tylko Bakero... Nie wiem czy nie lepiej byłoby gdyby Lech nie awansował do Pucharów w przyszłym roku. Przynajmniej ferajna Rutkowskiego obudziłaby się ze snu. Smutne jest to, że taki sezon przytrafił się Nam w momencie, kiedy w rundach kwalifikacyjnych Lech byłby rozstawiony...

Ale się zrobiła nagonka na Arbolede, nawet Smuda dopowiedział swoje trzy grosze ;D
- Niech Artur Sobiech lepiej się nie wypowiada, kto ma być w reprezentacji, bo nie wiadomo, czy on się w niej znajdzie. Jako żółtodziób powinien trzymać język za zębami, bo to inni zdecydują, czy Manuel Arboleda dostanie powołanie, czy nie - mówi selekcjoner kadry narodowej Franciszek Smuda na wieść o buncie piłkarzy Polonii Warszawa przeciwko Kolumbijczykowi z Lecha Poznań.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 15:19:55 wysłana przez eMeK »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2330 dnia: Kwiecień 11, 2011, 15:20:07 »
Nie aż tak to nie, to sprawi ze moze odejsć 2-3 graczy i z tego już sie nie wygrzebiemy, trzeba za wszelką cenę wygrać z Podbeskidziem, a co do zmiany trenera jeżeli miałby przyjść Janas albo Skorża to wole już Bakero do końca sezonu a potem niech wezmą jakiegoś dobrego zagranicznego trenera.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2331 dnia: Kwiecień 11, 2011, 16:24:53 »
Teraz jeśli zmienią trenera, to i tak nie ma co liczyć, że nowy nie będzie z łapanki. Rutkowscy prawie nigdy nie mają planu B ;) Ja nie mam nic przeciwko Janasowi, pod warunkiem, że będzie on trenerem na zakończenie sezonu. A w tym czasie wronieccy powinni poszukać odpowiedniego kandydata. Rutkowski miał już takiego z niemiec, ale przeszkodą był język ponoć(sic ;D), więc skoro teraz jest po hiszpańsku w szatni, to już wymówki o braku porozumienia mieć nie może. Gorzej niż jest teraz, chyba też być nie może. Mimo wszystko lato to powinien być czas na przebudowę drużyny. A gdy będą pucharu, to boję się, że wietrzenia nie będzie...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2332 dnia: Kwiecień 11, 2011, 16:47:43 »
Jak bedzie Janas do końca sezonu to nawet jakby wyniki sie nie poprawiły to Rutkowski powie ze trzeba dać Janasowi szansę by przepracował z drużyną okres przygotowawczy itd. i dopiero ocenić jego pracę.


Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2333 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:11:42 »
w piątek do mojej szkoly przyjedzie autobus lecha i jestem ciekaw czy bedzie ktos z zarzadu
ogolnie to teraz van gall jest wolny wiec moze jego

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2334 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:21:40 »
to teraz van gall jest wolny wiec moze jego


Powiedz że żartujesz bo po czymś takim można zwątpić w twoją inteligencje

A czemu nie Mourinho ? Przecież nie zdobędzie mistrzostwa Hiszpanii to może skusi się na Ekstraklasę :D


Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2335 dnia: Kwiecień 11, 2011, 17:23:12 »
kurde zapomnialem dodać " " czyli napisalem to w sposob zartobliwy
a teraz na serio, gdyby lech dal kilka milionow na trenera lepszego od hakero, janasów pajaców to by bylo ciekawie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 17:26:06 wysłana przez krab13 »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2336 dnia: Kwiecień 11, 2011, 18:12:57 »
jakich milionów? wystarczy zeby zakontraktować trenera na poziomie najlepszych zawodników w klubie to by dało nam niezłego szkoleniowca.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2337 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:03:22 »
Wystarczy załatwić kogoś takiego jak Maaskanta. Czy Wisła dała za niego grube miliony? Raczej nie, a oglądając mecze jego zespołu wreszcie można zobaczyć krakowian grających jak osiem lat temu i zarazem klub, który stać na awans do LM (jeśli znowu się nie spali), a jeśli nie będzie miał jakiejś trudnej grupy - nawet na 1/8 finału.
" border="0

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2338 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:44:44 »
Odłóżmy ironię na bok ;D

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2339 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:49:30 »
Poniosło cię Ned z tą 1/8  ;D ;D no ale co do Maskaanta 100% racja. Obcokrajowcy moga wprowadzić świeżość do tej ligi, wiadomo nie tacy jak Bos.
Wisła jest na etapie zgrywania się ale momentami tworzy piękne akcje jakich nie doświadczy się w "polskiej myśli szkoleniowej". No ale jeszcze trzeba mieć dyrektora sportowego. Wystarczy porównać transfery Bednarza do Valckxa. Ten pierwszy sprowadził jedynie Marcelo i to za darmo co było przypadkiem. Diaza w sumie też ale czy on był taki dobry... Valckx w jedno okno transferowego sprowadził Meliksona, Genkova i Pareike którzy mają predyspozycję do zostania gwiazdami tej marnej Ekstraklasy.  

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lech POZnań
« Odpowiedź #2339 dnia: Kwiecień 11, 2011, 20:49:30 »