Autor Wątek: Liverpool FC itd, itp :)  (Przeczytany 150923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #540 dnia: Marzec 21, 2014, 06:52:17 »
O pierwszym nawet nie słyszałem
Naprawdę o nim nie słyszałeś? Przecież on przez długi czas był podstawowym obrońcą Ajaksu i starało się o niego kilka porządnych klubów. Teraz jest w Atletico, gdzie faktycznie częściej siedzi na ławce, ale to ze względu na to, że Simeone stosuje taką, a inną taktykę i ciężko jest mu się do niej dostosować.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #541 dnia: Marzec 21, 2014, 07:30:37 »
Trzeci jest wicemistrzem świata.
Nikt nie chce grać w Eredivisie nie dlatego, że jest beznadziejna, tylko dlatego, że holenderskie kluby od dłuższego czasu beznadziejnie prezentują się w europejskich pucharach. Po raz ostatni jeden z nich grał w 1/8 LM w 2007 roku...
Nie chcę tu rozpoczynać jakieś zbytecznej konwersacji, ale czy efektem tego, że nie potrafią nic osiągnąć nie jest to, iż liga jest beznadziejna? RKC, NAC, NEC, Cambuur, GAE. Większość z Was chociaż interesuje się piłką nie potrafi podać jednego gracza tych drużyn...

Akurat Ci trzej, to zwyczajne no name'y. O pierwszym nawet nie słyszałem, drugi zarabia na życie w średnim Newcastle niekoniecznie grając, a trzeci musiał odejść z mojej Romy, bo nie radził sobie z przeciętną konkurencją
(bez obrazy) ale w takim razie gratulacje. Nie słyszeć o jednym z najbardziej perspektywicznych obrońców świata, o którego w lecie biło się "pół" Europy. Dokonał po prostu idiotycznego wyboru, bo gorzej moim zdaniem się odejść nie dało.
Anita..ok niech będzie.
Ale jeśli dla Ciebie Stekelenburg jest nołnejmem to nie mam pytań.

btw...Fajnie, że z mojego posta wyciągnąłeś tylko to, do czego można się było przyczepić :)

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #542 dnia: Marzec 21, 2014, 11:28:29 »
Naprawdę o nim nie słyszałeś? Przecież on przez długi czas był podstawowym obrońcą Ajaksu i starało się o niego kilka porządnych klubów. Teraz jest w Atletico, gdzie faktycznie częściej siedzi na ławce, ale to ze względu na to, że Simeone stosuje taką, a inną taktykę i ciężko jest mu się do niej dostosować.
Siedzi na ławie, bo Godin i Miranda są o klasę lepsi od niego. A po co zmieniać coś, co jest już doskonałe.

Nikt nie chce grać w Eredivisie nie dlatego, że jest beznadziejna, tylko dlatego, że holenderskie kluby od dłuższego czasu beznadziejnie prezentują się w europejskich pucharach. Po raz ostatni jeden z nich grał w 1/8 LM w 2007 roku...
Mi się wydaje, że jest to spowodowane brakiem pieniędzy, między innymi przez brak drużyn walczących godnie w LM. Drużyny holenderskie są zżerane finansowo przez angielskie, hiszpańskie, portugalskie czy nawet ukraińskie czołowe drużyny. W PSV pokazał się Lens czy Mertens i już ich nie ma. Są młodzi jak Locadia, Depay czy Willems ale oni za chwilę też odejdą, tak samo jak w Feyenoordzie czy innym Twente. Taką polityką naprawdę będzie ciężko coś zwojować w Europie. RKC czy jakiś inny NAC to drużyny na poziomie co najwyżej Zagłębia Lubin.


Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #543 dnia: Marzec 21, 2014, 12:54:27 »
(bez obrazy) ale w takim razie gratulacje. Nie słyszeć o jednym z najbardziej perspektywicznych obrońców świata, o którego w lecie biło się "pół" Europy. Dokonał po prostu idiotycznego wyboru, bo gorzej moim zdaniem się odejść nie dało.
Anita..ok niech będzie.
No widzisz jakim echem odbija się Holenderska piłka klubowa... Nawet nie słyszałem o tym no name'ie, ale jak ten jeden z najbardziej perspektywicznych obrońców świata zagra chociaż minutę w Atletico, to pewnie o nim usłyszę
Cytuj
Ale jeśli dla Ciebie Stekelenburg jest nołnejmem to nie mam pytań.
Przecież sam wszedłeś na szczebel piłki klubowej, mówiąc ile to Ajax nie dał Europejskim potęgom. To ja Ci mówię, że Stekelenburg na szczeblu klubowym jest nikim wielkim, skoro nie potrafił poradzić sobie w Romie w rywalizacji z takimi tuzami jak Mauro Goicoechea i Bogdan Lobont... A to co teraz broni emeryt - De Santcis - to dwa poziomy wyżej od Holendra i wiem co mówię
Cytuj
btw...Fajnie, że z mojego posta wyciągnąłeś tylko to, do czego można się było przyczepić :)
Skoro można było się przyczepić, to dlatego nie miałem tego zrobić...? :) Ty zupełnie omyłkowo przyczepiłeś się do mojego "sam" uznając to za brak szacunku do drużyny, której mniemam jesteś kibicem. Ale ja nie jestem z tych, którzy nie okazują szacunku zasłużonym klubom.
Drużyny holenderskie są zżerane finansowo przez angielskie, hiszpańskie, portugalskie czy nawet ukraińskie czołowe drużyny. W PSV pokazał się Lens czy Mertens i już ich nie ma. Są młodzi jak Locadia, Depay czy Willems ale oni za chwilę też odejdą, tak samo jak w Feyenoordzie czy innym Twente.
No właśnie, tylko że to jest żadna nowość, że liga Holenderska, Portugalska, Brazylijska to tylko przystanek do wielkich klubów, więc nie wiem po co ta cała dyskusja jakby jeden z drugim o tym nie wiedział
" border="0" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #544 dnia: Marzec 21, 2014, 12:56:56 »
RKC czy jakiś inny NAC to drużyny na poziomie co najwyżej Zagłębia Lubin.
Z całością się zgadzam, ale tutaj to już zniszczyłeś. Naprawdę nie przesadzajmy. Rozumiem co chciałeś przekazać, ale przesadziłeś i to zdrowo.

No widzisz jakim echem odbija się Holenderska piłka klubowa... Nawet nie słyszałem o tym no name'ie, ale jak ten jeden z najbardziej perspektywicznych obrońców świata zagra chociaż minutę w Atletico, to pewnie o nim usłyszę
Niezbyt interesuje mnie stan Twojej piłkarskiej wiedzy. Po prostu jeśli o nim nie słyszałeś to masz małe braki, ale jasne rozumiem. Nie interesujesz się holenderską piłką jasne.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #545 dnia: Marzec 21, 2014, 13:08:29 »
Z całością się zgadzam, ale tutaj to już zniszczyłeś. Naprawdę nie przesadzajmy. Rozumiem co chciałeś przekazać, ale przesadziłeś i to zdrowo.
Niezbyt interesuje mnie stan Twojej piłkarskiej wiedzy. Po prostu jeśli o nim nie słyszałeś to masz małe braki, ale jasne rozumiem. Nie interesujesz się holenderską piłką jasne.
Akurat na brak piłkarskiej wiedzy nie narzekam. Niema dnia, żebym nie odwiedził kilkanaście razy portali futbolowych. Widocznie zwracam uwagę, tylko na istotne szczegóły
" border="0" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #546 dnia: Marzec 21, 2014, 13:12:20 »
Akurat na brak piłkarskiej wiedzy nie narzekam. Niema dnia, żebym nie odwiedził kilkanaście razy portali futbolowych. Widocznie zwracam uwagę, tylko na istotne szczegóły
W takim razie nie wnikam co dla Ciebie jest istotne.
Koniec tematu.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #547 dnia: Marzec 21, 2014, 13:21:10 »
Istotne są dla mnie rzeczy istotne... :)
Skoro zaraz usłyszałem o takich obrońcach jak Carvajal (92 r.) czy De Sciglio (92 r.), to coś w tym jest...
" border="0" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #548 dnia: Marzec 21, 2014, 13:31:19 »
Istotne są dla mnie rzeczy istotne... :)
Dla Ciebie.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #549 dnia: Marzec 21, 2014, 18:09:04 »
Z całością się zgadzam, ale tutaj to już zniszczyłeś. Naprawdę nie przesadzajmy. Rozumiem co chciałeś przekazać, ale przesadziłeś i to zdrowo.

Jeżeli w klubie takim jak Roda grają parodyści jak Prus czy Kurto, to można to tak nazwać.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #550 dnia: Marzec 21, 2014, 18:14:20 »
W tej samej Rodzie grał i Tytoń.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 22, 2014, 19:57:19 »
Czysta przyjemność oglądać mecze Liverpoolu

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 22, 2014, 21:42:55 »
A w szczególności Urugwajczyka.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 23, 2014, 13:06:58 »
Powtórzę się, bo bardzo chciałbym zobaczyć mecz Liv-Bayern.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #554 dnia: Marzec 30, 2014, 17:47:59 »
Nie widziałem drugiego takiego piłkarza, z taką agresją i wybuchowym ciągiem na bramkę jak Suarez - nawet Ronaldo w legendarnym seoznie 96/97 w barwach Barcelony... Do tego zajebista technika i wykończenie z obu nóg - kozak! Zobaczyć go w szybkich kontrach z Bale'em i Ronaldo... Jeżeli ten pierwszy kosztował 100 mln. to na miejscu Pereza oddałbym Benzemę i dopłacić 50 baniek...
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 30, 2014, 19:11:26 »
Benzemy raczej nie oddadzą, nie wiem co będzie z tym Suarezem - niby ma nowy kontrakt w The Reds, w sumie Liv zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów raczej napewno... latem będzie pewnie milion spekulacji typu Suarez do Realu, do Chelsea itp, a skończy się zapewne zostaniem Urugwajczyka w Liverpoolu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 30, 2014, 19:16:18 »
Żeby tylko Liverpool nie włączył się w następnym sezonie w grę o tron. :)

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 30, 2014, 19:32:19 »
A czemu ma się nie włączyć w tym sezonie ? Czwóreczka dla Tottenhamu jasno pokazuję, że The Reds liczyć się będą do końca. Natomiast fani United nerwowo zaglądają w wyniki Liverpoolu, klubu obok Manchesteru najbardziej utytułowanego w Anglii.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 30, 2014, 19:37:51 »
Spokojnie. United nie długo wróci do swojej prawdziwej gry i walka w Premier League będzie jeszcze większa. ;)

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 30, 2014, 19:53:40 »
Spokojnie. United nie długo wróci do swojej prawdziwej gry i walka w Premier League będzie jeszcze większa. ;)

Może w przyszłym sezonie  :P
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 30, 2014, 19:53:40 »