Autor Wątek: Polonia W. by Emilek1908 / Kończę Polonią. jeśli Getafe będzie nudno kończę opki  (Przeczytany 21599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16

Jose Maria Bakero już nie jest trenerem w Polonii! Znamy nowego szkoleniowca "Czarnych Koszul"!

Jose Maria Bakero złożył rezygnacje z posady trenera zespołu Polonii Warszawa - inforumuje oficjalna strona Polonii ksppolonia.pl! Rezygnacja została niespodziewanie przyjęta i od razu rozpoczęto poszukiwania nowego szkoleniowca, którym dzisiaj z samego rana został były szkoleniowiec ŁKSu Łódź, 48-letni Grzegorz Wesołowski. Podpisał roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia o kolejny rok. W Polonii jak wiadomo lubią zmieniać trenerów, jednak Grzegorz Wesołowski ma być tym który poprowadzi ją przez lata. Jak to będzie, zobaczymy!

Wywiad z Grzegorzem Wesołowskim
D: Panie Grzegorzu, czy cieszy się Pan z podpisania kontraktu z Polonią?
GW: No tak, bardzo! Mam nadzieję że będę prowadził ten klub jak najdłużej, i będę osiągał z Nim sukcesy!
D: Jak padł pomysł: "Grzegorz Wesołowski do Polonii Warszawa"?
GW: Już po tym udanym sezonie z ŁKS, po którym zajęliśmy 7 miejsce miałem propozycję prowadzenia Polonii Warszawa, jednak wtedy ŁKS nie dostał licencji, i po prostu nie mogłem stamtąd odejść, nie chciałem jeszcze bardziej rujnować drużyny!
D: No ale w końcu się Pan tu znalazł. Jak przebiegały negocjacje?
GW: Tak, i jak już mówiłem bardzo mnie to cieszy. Negocjacje przebiegały w przyjaznej atmosferze. Po rozmowie z właścicielem drużyny Józefem Wojciechowskim byłem zdecydowany na pracę w Polonii!
D: Co Pan chce osiągnąć w Polonii?
GW: Nie przyszedłem tu żeby walczyć o utrzymanie, a po to żeby walczyć o Mistrzostwo Polski, i udane występy w europejskich pucharach!
D: Czy ta kadra Panu odpowiada?
GW: Narazie na to pytanie nie odpowiem, oficjalna kadra zostanie podana po zakończeniu okienka transferowego.
D: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w pracy!
GW: Dzięki bardzo.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 20:30:09 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / gram od początku. CSKA stracone przy formacie.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2010, 12:01:57 »
Polonia pozbywa się zawodnika!
Polonia Warszawa sprzedaje pierwszego gracza w tym okienku transferowym. Jest nim pomocnik Marek Sokołowski, który został sprzedany do AS Monaco za 950 tysięcy euro.

Nowy bramkarz w drużynie "Czarnych Koszul!

Nowym zawodnikiem Polonii Warszawa został 24-letni bramkarz Catanii Calcio Tomas Kosicky. Polonia zapłaciła za niego włoskiemu klubowi około 450 tysięcy euro. Podpisał dwuletni kontrakt.

Rozpoczęcie sezonu w Polskiej Ekstraklasie! Czy ten wynik to sukces czy porażka dla Polonii?

Pierwsza kolejka Ekstraklasy.

vs

Ciekawy mecz. Pierwsza kolejka przyniosła Nam jeszcze derby Krakowa w których padł remis 1:1. Ale do rzeczy.

W 11 minucie świetnie prostopadle podał Sobiech do Kaźmierowskiego ale ten pudłuje z 8 metra. 3 minuty później odpowiedź Lecha. Kikut w pole karne na 12 metr do Wichniarka, a ten z dwunastego metra uderza z pierwszej piłki i Przyrowski kapituluje! Trybuny szaleją na Bułgarskiej! Radość z prowadzenia w Poznaniu trwała do 27 minuty, kiedy to świetnie z rzutu rożnego dośrodkował Sarvas, Sobiech przeskoczył Stilicia i strzelił bramkę z 5 metrów głową. 1:1 i słychać tylko "POLONIA! POLONIA!" z sektora gości. Później raczej gra w środku pola ale w 72 minucie próbował z przewrotki z 10 metrów Kaźmierowski lecz uderzył nad poprzeczką. 87 minuta przynosi bardzo niecelne uderzenie Sobiecha z 15 metrów. W doliczonym czasie gry próbował jeszcze Lech. Faulowany na 20 metrze Wichniarek i rzut wolny. Uderza Stilic! Ale kapitalnie obronił to Przyrowski. Obrońcy Polonii wybili piłkę i po tym sędzia zakończył spotkanie.

Lech Poznań 1:1 Polonia Warszawa (1:1)
1:0 Wichniarek 14'
1:1 Sobiech 27'

Kartki:
15' Piątek

MVP - Marcelo Sarvas

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / pierwszy mecz.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2010, 12:04:35 »
Jak na początek wszytko ok. Życzę wytrwałości w dalszym opisywaniu kariery.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / pierwszy mecz.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2010, 12:16:51 »
fajne, szkoda, że nie grasz już CSKA

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / pierwszy mecz.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2010, 14:31:19 »
Prezentacja Kosicky'ego i zawodnik niespodzianka!
Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpoczęła się oficjalna prezentacja nowego bramkarza "Czarnych Koszul" - Tomasa Kosicky'ego. Na prezentacji miał być również obecny kolejny pozyskany zawodnik, jednak jego nazwisko zostało utajnione do czasu prezentacji. Gdy oficjalnie przedstawiono Kosicky'ego który będzie grał z numerem 1 na koszulce, podano nazwisko nowego napastnika. Został nim... 28-letni Turek Tuncay Sanli! Wśród kibiców którzy wyczekiwali na informacje o tym zawodniku zapanowała euforia! Taki zawodnik w Polonii... W pewnym serwisie internetowym napisano że Ebi Smolarek mu może buty czyścić a on przecież był uważany za wielkie wzmocnienie. Tuncay wzmocnił drużynę za 2,5 mln euro i podpisał tak jak Kosicky, dwuletni kontrakt.


Tuncay Sanli, nowy zawodnik Polonii

Krótki wywiad z Kosicky'm:
D: Czy cieszysz się że tutaj trafiłeś?
TK: Ojj zdecydowanie! W Catanii w ciągu 2 lat rozegrałem zaledwie sześć spotkań. A tutaj trener powiedział że zaimponowałem mu na treningach, i od razu da mi szansę gry. Czy ją wykorzystam zależy tylko i wyłącznie odemnie.
D: Grałeś we Włoszech, w Serie A. Teraz przyjechałeś do Polski, gdzie najdroższym transferem jest Lewandowski za 4,5 mln euro. Czy to nie Twój krok w tył?
TK: Jeśli będę regularnie grał to na pewno nie będzie to krok w tył. Jeśli osiągniemy coś w Europie to będę mógł to uznać nawet za krok do przodu bo jak już mówiłem w Catanii za dużo się nie nagrałem.
D: Ostanie pytanie bo widzę że trener pogania Cię na trening (śmiech) Czy po tych dwóch latach kontraktu, zamierzasz zostać w Warszawie?
TK: Jeśli nadal będą sprowadzani zawodnicy pokroju Tuncaya, to dlaczego nie? Może będzie to śmiałe stwierdzenie, bo zawsze walczę o najwyższe cele, ale w przyszłym sezonie chcę wygrać z Polonią Ligę Europejską!
D: Także powodzenia w realizowaniu celów! Dzięki za rozmowę i ruszaj na trening.
TK: Dzięki

Rozmowy z Tuncayem nie udało Nam się przeprowadzić, ale jego oficjalna prezentacja odbędzie się po meczu z Arką Gdynia w lidze.

Tymczasem Puchar Polski:
Rywalem była Arka Gdynia

vs

Polonia Warszawa 0:0 Arka Gdynia (0:0, 0:0, 0:0, 4:5 w karnych)
Rzuty karne:
Smolarek 1:0 - Mawaye 1:1
Trałka 2:1 - Czoska 2:2
Mayoral 2:2 - Kalkowski 2:3
J. Gancarczyk 3:3 - Ivanovski 3:4
Mierzejewski 4:4 - Budziński 4:5

MVP - Nikolić

Niezbyt ciekawe spotkanie, co pokazuje wynik. Jedynie Polonia przycisnęła w drugiej połowie dogrywki, ale Arka zamurowała bramkę i po 120 minutach mieliśmy remis. W rzutach karnych pomylił się tylko dobrze grający w całym meczu Mayoral
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 14:32:50 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908/Puchar Polski.spektakularny transfer!komentujta;)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:01:24 »
Oficjalna prezentacja Tuncay'a!
Dziś odbyła się oficjalna prezentacja nowego napastnika Polonii Warszawa, Tuncay'a Sanli'ego. Turek będzie grał z numerem 17 na koszulce. Tuncay zadebiutuje najprawdopodobniej w meczu z Jagiellonią w następnej kolejce!

Koszulka Tuncaya, na nim samym.

Na tej prezentacji została również przedstawiona kadra na rundę jesienną sezonu 2009/10
1. Tomas Kosicky (BR)
2. Radek Mynar (OB)
3. Dariusz Pietrasiak (OB)
4. Jakub Tosik (OB)
5. Piotr Dziewicki (OB)
6. Tomasz Jodłowiec (OB)
7. Adrian Mierzejewski (POM)
8. Patryk Rachwał (POM)
9. Ebi Smolarek (NA)
10. Szymon Kaźmierowski (NA)
13. Łukasz Skrzyński (OB)
14. Bruno (POM)
16. Andreu Mayoral (POM)
17. Tuncay Sanli (POM/NA)
18. Łukasz Trałka (POM)
19. Tomasz Brzyski (OB)
20. Janusz Gancarczyk (POM)
24. Daniel Kokosiński (OB)
28. Łukasz Piątek (POM)
44. Milan Nikolić (POM)
70. Marcelo Sarvas (POM)
74. Arkadiusz Onyszko (BR)
81. Sebastian Przyrowski (BR)
90. Artur Sobiech (NA)
96. Michał Gliwa (BR)

Mecz Ligowy z Arką Gdynia.

Kapitalny mecz i wygrana Polonii!

vs

Świetne spotkanie na Konwiktorskiej! Już w 2 minucie świetna akcja Polonii, Rachwał podaje do Kaźmierowskiego, ten pociągnął, uderzył z 20 metra, ale świetnie spisał się Bledzewski wybijając na róg. Z korneru dośrodkował Sarvas, Arkowcy wybili piłkę na 15 metr, gdzie głową zgrał Smolarek do Kaźmierowskiego, a ten dostawił nogę i gol! 1:0 i już w drugiej minucie stadion popadł w euforię! W 6 minucie z 22 metrów próbował Piątek, ale niecelnie uderzał. 11 minuta i szansa Arki. Z 20 metrów z rzutu wolnego uderzył Rysiewski, ale świetnie Kosicky odbił na rożny. Rożny wykonuje Rysiewski, Robakowski główkuje! Ale świetnie Mynar... Wybił piłkę z linii bramkowej! W 20 minucie z 20 metrów Piątek, ale pewnie łapie Bledzewski. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy stało się coś niesamowitego. Bledzewski miał piłkę przy nodze, i nie mógł jej łapać. Biegł do niego Sarvas, i Bledzewski próbował wybijać piłkę, ale zrobił to tak że trafił prosto z zawodnika Polonii, piłka odbiła się od niego i wturlała się do bramki! 2:0! Po przerwie, w 48 minucie, gdy już wydawało się że Polonii stać się nic nie może, Labukas świetnie ograł Rachwała i bardzo precyzyjnie uderzył z 18 metrów. Kosicky nie miał szans przy tym uderzeniu! Jednak już trzy minuty później dośrodkowuje Servas, Ebi Smolarek przeskakuje Zawistowskiego, i piękną główką pokonuje Bledzewskiego. Do końca meczu oba zespoły próbowały, ale obu nie wychodziło i na tablicy na koniec meczu widoczne było 3:1 dla gospodarzy...

Polonia Warszawa (8.*) 3:1 Arka Gdynia (5.*) (2:0)
1:0 Kaźmierowski 2'
2:0 Sarvas 45'+
2:1 Labukas 48'
3:1 Smolarek 51'

MVP - Marcelo Sarvas

* Miejsce w tabeli przed danym meczem.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:37:17 »
WYWIAD Z TUNCAYEM!
D: Cieszysz się z tego, że trafiłeś do Polonii?
TS: No wiesz, jeśli nie chciałbym tu grać to nie podpisywałbym kontraktu. Słyszałem trochę o Polonii i chcę im pomóc wrócić do czasów świetności, a także osiągnąć w pucharach europejskich coś więcej niż w tym sezonie Wisła, Jagiellonia czy nawet Lech.
D: To widzę że ambitne masz plany. W Lidze Mistrzów Polska dawno nie miała swojego przedstawiciela.
TS: Tak wiem, dlatego przyszedłem tutaj, żeby to zmienić.
D: Bardzo bym chciał żeby tak było ale wrócmy do realnego świata (śmiech) Jakie masz cele na ten sezon?
TS: Jeszcze się zdziwisz (śmiech) Cele najwyższe... Mistrzostwo Polski, a w przyszłym walka w Lidze Mistrzów!
D: Czy transfer do Polonii to dla Ciebie krok w tył?
TS: Wiem że wiele osób tak twierdzi, i chyba ma rację. Na pewno nie jest to krok do przodu, ale ja chcę uczynić, żeby ludzie powiedzieli za rok-dwa: "Ten Tuncay jednak dobrze zrobił że poszedł do Polonii"
D: Czyli chcesz z Polonii uczynić potęgę europejską?
TS: No to już chyba nie za mojej "kadencji". Mam już 28 lat, i nie wiadomo ile jeszcze pogram w piłkę na przyzwoitym poziomie.
D: Kogo uważasz za głównego faworyta do Mistrzostwa?
TS: No zdecydowanie Polonia Warszawa (śmiech) a tak na poważnie to mistrza możemy zdobyć My, Wisła, Lech czy Legia. Będzie zażarta walka!
D: Z kim w Polonii złapałeś najlepszy kontakt?
TS: Myślę że Tomas Kosicky, z którym sąsiaduję. Lubię też Ebiego Smolarka, i Marcelo Sarvasa. Zresztą cała drużyna jest w porządku.
D: Dobrze, ja już Ci nie zabieram czasu, leć pozwiedzaj Warszawę. No i życzę Ci sukcesów z Polonią i króla strzelców.
TS: Dzięki. Lecę zwiedzać!

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO SPOTKANIA
Następny mecz w Ekstraklasie Polonia Warszawa rozegra z Jagiellonią w Białymstoku.

Kursy u bukmacherów:

Jagiellonia: 2,5
remis: 3,4
Polonia: 2,0

Spodziewamy się, podobnie jak Fortuna, wyrównanego spotkania. Nasz typ na ten mecz to 2:1 dla Polonii.
Gwiazdy typują:
Zbigniew Boniek: Jagiellonia 1:1 Polonia
Leo Beenhakker: Jagiellonia 0:2 Polonia
Dariusz Szpakowski: Jagiellonia 1:0 Polonia
Włodzimierz Szaranowicz: Jagiellonia 0:1 Polonia
Włodzimierz Lubański: Jagiellonia 1:2 Polonia
A Kamil Durczok uważa że murawa będzie upier*olona!

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:43:22 »
skąd Ty bierzesz te kursy u bukmacherów? sam wymyślasz?

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2010, 22:45:49 »
skąd Ty bierzesz te kursy u bukmacherów? sam wymyślasz?
Sam wymyślam;)

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze. komentujcie ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 17, 2010, 00:41:46 »
Świetny wywiad ;)

Offline D.

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 383
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2009r.
  • Lech & Real
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze. komentujcie ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2010, 01:28:03 »
Wywiad czytałem z 'ciekawością przypominającą ciekawość' czytania wywiadu w PS.

Wielkie brawa ;).

Offline M.

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 335
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2009r.
  • MKS & CWKS
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze. komentujcie ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:33:27 »
A Kamil Durczok uważa że murawa będzie upier*olona!

Mistrz :D
" border="0

Offline RedRider

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.07.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze. komentujcie ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 17, 2010, 14:16:40 »
świetnie ;D ;D ;D


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / drugi mecz w lidze. komentujcie ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2010, 17:29:31 »
Słaby początek, z czasem lepiej! Świetny debiut Tuncaya!

3 kolejka ligowa

vs

ZDJĘCIA Z MECZU: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Już w drugiej minucie Grzyb świetnie podał na drugą stronę boiska do Klepczarka, ten dograł z pierwszej piłki w pole karne, tam ofiarnie uderzył Frankowski, jednak fantastycznie obronił Kosicky, jednak wobec dobitki Maycona bramkarz "Czarnych Koszul" był bezradny. W 25 minucie odpowiedź Polonii. Tuncay sam pociągnął w środku boiska, zdecydował się na strzał zza pola karnego, i piłka po odbiciu się od słupka wpadła do bramki! Fantastyczny gol i debiut Tuncaya! W 44 minucie znowu próbował Tuncay, wyszedł sam na sam ale świetnie wybronił bramkarz Jagi. W 69 minucie znowu Tuncay. Próbuje uderzać z około 15 metra, ale ponad bramką! W 81 minucie spotkania kiedy już wydawało się że Jadze uda utrzymać się remis, Kaźmierowski świetnie przejął piłkę na połowie białostoczan, dograł do Tuncaya, ten ominął obrońcę Jagi, wyszedł sam na sam, uderzył po długim roku i bez problemu wpakował piłkę do siatki! Jeszcze 3 minuty później świetną sytuację miała Polonia. Piątek z 25 metrów kapitalnie uderzał, jednak obronił Gikiewicz. Wybił na róg. Tam bił piłkę Sarvas, kopnął dość krótko, i głową próbował na długi róg Kaźmierowski, ale piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki.

Jagiellonia Białystok (17.) 1:2 (4.) Polonia Warszawa (1:1)
1:0 Maycon 2'
1:1 Tuncay 25'
1:2 Tuncay 81'
MVP - Tuncay

Pierwszy gol Tuncaya, i świetna muzyka w tle:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b6f90a3a598392246a76d8e31ec99156&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b6f90a3a598392246a76d8e31ec99156&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

WYWIAD Z TUNCAY'em:
D: Jak się czujesz po debiucie w Polonii?
TS: Świetnie! Powoli zgrywam się z kolegami. Do tego wygraliśmy.
D: I strzeliłeś dwie bramki!
TS: No mówiłem że poprowadzę Polonię do różnych sukcesów (śmiech) Jagiellonia to może nie Liverpool czy Lyon, ale jak na początek nie jest źle (śmiech)
D: Kapitalna pierwsza bramka. Świetnie uderzyłeś, czemu zdecydowałeś się na strzał?
TS: Miałem trochę wolnego miejsca, nie widziałem nikogo lepiej ustawionego to uderzyłem, i wyszedł piękny strzał! Cieszę się z obu goli, zwłaszcza że to był mój debiut!
D: Co się stało w tej drugiej minucie? Już na początku straciliście gola.
TS: Moment dekoncentracji. Świetnie interweniował Tomas, jednak przy dobitce nie miał szans. Na pewno ciężej się grało po tym golu, ale daliśmy sobie radę i wygraliśmy ten mecz!
D: W następnej kolejce mecz z Zagłębiem. Będziesz miał okazję zaprezentować się przed własną publicznością.
TS: No tak. Mam nadzieję że tam strzelę również gola, chociaż oczywiście najważniejsze jest zwycięstwo. Chcę dobrze się zaprezentować pierwszy raz przed swoimi kibicami.
D: Dzięki za wywiad i powodzenia w meczu z Zagłębiem.
TS: Dzięki!

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO SPOTKANIA!
Następny mecz w Ekstraklasie Polonia rozegra z Zagłębiem Lubin przy Konwiktorskiej.

Kursy u bukmacherów:

Polonia: 1,7
remis: 2,8
Zagłębie: 3,3

Zdecydowana wygrana Polonii? My obstawiamy 2:0 dla Polonii. Poprzedni mecz trafiliśmy idealnie.

Gwiazdy typują: * 3 punkty za trafienie wyniku * 2 pkt za różnicę bramek * 1 pkt za wskazanie zwycięzcy.

Zbigniew Boniek: Polonia 1:0 Zagłębie (0 pkt)
Leo Beenhakker: Polonia 2:0 Zagłębie (1 pkt)
Dariusz Szpakowski: Polonia 3:2 Zagłębie (0 pkt)
Włodzimierz Szaranowicz: Polonia 3:1 Zagłębie (2 pkt)
Włodzimierz Lubański: Polonia 0:0 Zagłębie (3 pkt)
Kamil Durczok próbuje doczyścić murawę.

podsumowanie ankiety
"Czy Polonia to dobry wybór?"
Tak - 8
Nie - 3

Nowa ankieta!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 17:57:25 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / trzeci mecz w lidze. komentujcie ;)nowa ankieta
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 17, 2010, 19:06:42 »
Pierwsza porażka w lidze Polonii! Nie udało się dotrzymać nawet remisu...

4 kolejka ligowa

vs

Początek meczu i znów Polonia traci bramkę. W 9 minucie Diego Souza dośrodkowuje w pole karne, tam Plizga uderza z 7 metrów szczupakiem i Kosicky nawet nie drgnął. Jednak już w 22 minucie Polonia doprowadza do wyrównania! Tuncay sam przebiegł pół boiska, zszedł do środka, i uderzył z 5 metra. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! 1:1! W 42 minucie próbował Piątek z 18 metrów, ale jego uderzenie po ziemi obronił bramkarz Lubinian. Na początku drugiej połowy, w 47 minucie, Sarvas dośrodkowuje w kierunku Tuncaya, tam turecki napastnik niespodziewanie wyprzedza kryjącego go Stasiaka i ofiarnie głową strzela bramkę! Piłka wturlała się do bramki, a Isailovic nawet nie drgnął. Chyba nawet on nie myślał że Stasiak tak łatwo da się wyprzedzić! 2:1 dla Polonii! Drugi mecz, i czwarty gol Tuncaya! Wtedy Zagłębie rzuciło się do odrabiania strat. Co nie udało się w 61 minucie kiedy Diego Souza huknął w słupek bramki Polonii, udało się w 76 minucie. Dośrodkowanie Dinisa do niekrytego Zagdańskiego, i ten bez problemu pakuje piłkę do bramki. 2:2 i na pewno wielkie emocje w ostatnim kwadransie. Nadszedł doliczony czas gry, i chyba Polonia myślała że nic już się stać nie może. Tymczasem świetnie dośrodkował Plizga, i do bramki piłkę głową wpakował Diego Souza. Polonia nie miała czasu na odpowiedź ponieważ od razu po wznowieniu gry sędzia zakończył spotkanie.

Zagłębie Lubin (6.) 3:2 (3.) Polonia Warszawa (1:1)
1:0 Plizga 9'
1:1 Tuncay 22'
1:2 Tuncay 47'
2:2 Zagdański 76'
3:2 Diego Souza 90'+
MVP - Diego Souza

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO SPOTKANIA!
Następny mecz w Ekstraklasie Polonia rozegra z Ruchem w Chorzowie.

Kursy u bukmacherów:

Ruch: 3,9
remis: 2,7
Polonia: 1,4

Naszym zdaniem Polonia wygra 1:0.

Gwiazdy typują:
Zbigniew Boniek: Ruch 0:3 Polonia (0 pkt)
Leo Beenhakker: Ruch 1:2 Polonia (1 pkt)
Dariusz Szpakowski: Ruch 0:2 Polonia (0 pkt)
Włodzimierz Szaranowicz: Ruch 1:1 Polonia (2 pkt)
Włodzimierz Lubański: Ruch 0:3 Polonia (3 pkt)
Kamil wyczyścił murawę i dostał 5 punktów za czyste boisko.

Jako ciekawostkę dodam że w lidze prowadzi Polonia Bytom, narazie bez straty nawet punktu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 19:09:32 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / czwarty mecz w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2010, 20:54:13 »
no wkońcu musi nadejść ta pierwsza przegrana ;P

Offline D.

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 383
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2009r.
  • Lech & Real
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / czwarty mecz w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 18, 2010, 00:40:06 »
Ciekawie piszesz, dobry zakup Turka ewidentnie, powodzenia z Ruchem.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / czwarty mecz w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2010, 08:49:08 »
Ależ wpadka! Porażka po dwóch błędach!

5 kolejka ligowa

vs

Grzegorz Wesołowski spróbował na ten mecz nowej taktyki. Polonia zagrała 4-3-3, ale kompletnie nie mogła się odnaleźć w tej formacji.

Zdjęcia z meczu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W 9 minucie uderzał z 14 metra Keżman, ale słabo i niecelnie. 3 minuty później odpowiedź Polonii. Tuncay w polu karnym podał do Kaźmierowskiego, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale Pilarz kapitalnie wybronił jego uderzenie. W 17 minucie dośrodkowanie Sadloka w pole karne. Piłka trafiła kompletnie do nikogo z graczy Ruchu. Jodłowiec próbował wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie, że trafiła ona idealnie obok słupka bramki Kosicky'ego, i mieliśmy 1:0 dla Ruchu po golu samobójczym Jodłowca. Za 6 minut druga część dramatu Polonii. Pulkowski minął dwóch piłkarzy "Czarnych Koszul" wbiegł w pole karne, tam wślizgiem zaatakował go Pietrasiak, no i zamiast w piłkę, trafił mu w nogi. Karny dla Ruchu! Do piłki podszedł Keżman, wyczuł go Kosicky, ale nie miał szans przy tak precyzyjnym i mocnym strzale. 2:0! Na następną dobrą okazję musieliśmy czekać aż do 60 minuty, kiedy to Tuncay uderzył z 12 metrów, ale ciut ponad bramką. Na koniec, w 84 minucie, Tuncay świetnie zszedł ze skrzydła w pole karne, tam wyłożył piłkę na 4 metr Kaźmierowskiemu, który na pustą bramkę nie miał żadnych problemów z wykończeniem akcji. Po tej bramce Polonia próbowała atakować, ale w defensywie całą drużyną ustawił się Ruch i mecz skończył się wynikiem 2:1 dla Chorzowian.

Ruch Chorzów 2:1 Polonia Warszawa (2:0)
1:0 Jodłowiec 17' (sam)
2:0 Keżman 23' (karny)
2:1 Kaźmierowski 84'

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO SPOTKANIA:
Następny mecz Polonia rozegra z Widzewem przy Konwiktorskiej.

Kursy u bukmacherów:

Polonia: 2,1
remis: 2,8
Widzew: 1,8

Naszym zdaniem padnie remis 0:0.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 09:07:49 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / czwarty mecz w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2010, 11:14:33 »
Wymęczone zwycięstwo Polonii!

6 kolejka ligowa
 
vs

Polonia po dwóch przegranych meczach, na to spotkanie wyszła bardzo zmobilizowana! Widzew wysoko, na 3 pozycji w tabeli, chciał wygrać kolejne spotkanie!

W 3 minucie dobrze uderza Piątek z 16 metra, ale piłka minimalnie przelatuje obok prawego słupka bramki Widzewa. W 19 minucie rzut wolny dla Widzewa po faulu na Nakoulmie. Ostrowski ustawił piłkę na 18 metrze i kapitalnie uderzył. Piłka leciała niemal w samo okienko bramki Polonii ale znakomicie wybronił tą piłkę Kosicky! W 30 minucie Tuncay kapitalnie wyszedł sam na sam z Mielcarzem, ale piłka przeleciała minimalnie obok słupka bramki łodzian. W 44 minucie dobra akcja Polonii. Mayoral podał w środku pola do Piątka, ten na wolne pole do Tuncaya, jednak jego strzał został zablokowany przez Bieniuka i mieliśmy rzut rożny. Mayoral wykonywał, wybijają obrońcy Widzewa, ale dobiega Mierzejewski! Huknął z 18 metrów! Poprzeczka! Ależ okazję miała Polonia! Jednak co się odwlecze to nie uciecze. W 66 minucie Sarvas podaje na skrzydło do Mynara, ten z pierwszej piłki w pole karne, tam Tuncay zdołał przeskoczyć Ostrowskiego, i pięknym uderzeniem głową z 10 metrów pokonuje Mielcarza! 1:0 dla Polonii! Widzew próbował, ale Polonia dobrze się broniła i wychodziła czasem z kontry, jednak nic groźnego się nie stało. Prócz strzału Nakoulmy w 83 minucie. Świetnie przeszedł trzech piłkarzy Polonii, uderzył z 20 metrów, ale świetnie dysponowany dzisiaj Kosicky złapał pewnie jego uderzenie i trzy punkty zostały w Warszawie!

Polonia Warszawa (5.) 1:0 (3.) Widzew Łódź (0:0)
1:0 Tuncay 66'
 
MVP - Tuncay

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b6f90a3a598392246a76d8e31ec99156&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b6f90a3a598392246a76d8e31ec99156&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Gol Tuncaya.

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO SPOTKANIA:
Następny mecz Polonia rozegra z Cracovią.

Kursy u bukmacherów:

Cracovia: 2,9
remis: 2,5
Polonia: 2,1

Naszym zdaniem Polonia wygra 2:1.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 13:12:45 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / kolejne mecze w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:54:38 »
Ależ sensacja! Wesołowski będzie dzielił obowiązki pomiędzy klub a reprezentację! Będzie prowadził...
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Trener Polonii Warszawa Grzegorz Wesołowski, będzie prowadził jednocześnie Polonię, i reprezentację. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby poprowadził reprezentację
Polski... Ale polski szkoleniowiec będzie prowadził prawdopodobnie w MŚ 2010 ćwierćfinlistę Euro 2008 reprezentację... Holandii! Po tym jak van Marwijk zdecydował że nie chcę pozostać trenerem "Pomarańczowych", szukano selekcjonera, i dano szanse niespodziewanie mało doświadczonemu Polakowi. My życzymy Grzesiowi sukcesów i w Polonii, i w reprezentacji Holandii!


* Mecze reprezentacją Holandii będę normalnie grał, wtedy kiedy będzie przerwa na mecz reprezentacyjny, i po końcu sezonu w turniejach co 2 lata, o ile oczywiście się do nich zakwalifikuję.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2010, 12:56:30 wysłana przez Emilek1908 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polonia Warszawa by Emilek1908 / kolejne mecze w lidze . komentujcie ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:54:38 »