Autor Wątek: Polonia W. by Emilek1908 / Kończę Polonią. jeśli Getafe będzie nudno kończę opki  (Przeczytany 21460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:17:55 »
Bardzo fajnie opisywana kariera a Ty te screeny robisz "Print Screen" ? :D
Nie. Programem Fraps.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:33:55 »
Ładnie ci idzie. Świetny transfer Tuncaya. On jest zajebisty. Szkoda, że Polski nie będzie na mundialu.

Zapraszam do mnie.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:37:30 »
fajnie, też masz połączoną karierę, składy najlepsze jako obrazek z PES-a
wpadnij do mnie i zagłosuj w ankiecie

Offline DuoGum

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 233
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 20, 2010, 15:43:18 »
Polacy te miernoty.. :D

Zapraszam do mnie ;]
PES 2010:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (zakończone)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 20, 2010, 22:02:46 »
Dalsza część baraży:

Turcy po świetnej grze awansują! Gol Polonisty!

Grecja 0:2 Turcja (0:2)
0:1 Semih 24'
0:2 Tuncay 44'

Bahrajn wygrywa po nudnym meczu i zagra z Nową Zelandią o MŚ!

Bahrajn 1:0 Arabia Saudyjska (0:0)
1:0 Adnan 67'

Niespodzianka? Kostaryka kosztem Urugwaju jedzie do RPA! Gol wiślaka!

Urugwaj 0:1 Kostaryka (0:1)
0:1 Junior Diaz 36'

Już jutro baraż Nowej Zelandii z Bahrajnem, i kolejne mecze ligowe.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / GŁOSUJCIE W ANKIECIE! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 21, 2010, 10:24:40 »
Fallon bohaterem Nowej Zelandii! Po brzydkim widowisku Nowa Zelandia jest ostatnim finalistą MŚ 2010!

Nowa Zelandia 1:0 Bahrajn (0:0)
1:0 Fallon 79'

Tymczasem, po tym, wczorajszym spotkaniu dzisiaj odbyło się:

LOSOWANIE GRUP MŚ!

FIFA postanowiła "zdjąć" koszyki, jest to narazie jednorazowy eksperyment. A więc wszystkie drużyny losowane są z jednego koszyka.

Losowanie odbyło się w Nyonie.

Grupa A
USA
Holandia
Brazylia
Honduras
Grupa B
Australia
Japonia
Wybrzeże Kości Słoniowej
Algieria
Grupa C
Niemcy
Ghana
Nowa Zelandia
Kamerun
Grupa D
Francja
Słowacja
Szwajcaria
Korea Południowa
Grupa E
Argentyna
Korea Północna
Anglia
Paragwaj
Grupa F
RPA
Hiszpania
Chile
Serbia
Grupa G
Dania
Włochy
Bośnia i Hercegowina
Kostaryka
Grupa H
Meksyk
Chorwacja
Nigeria
Turcja

Która grupa najsilniejsza? Która najsłabsza? Sami oceńcie... Zwróćcie uwagę na grupę D gdzie jest Francja, Szwajcaria i Korea Płd. Jest to niemal powtórka grupy G z MŚ 2006, tam jednak zamiast Słowacji było Togo.

Już niedługo kolejny mecz Polonią Warszawa!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 11:24:43 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Losowanie grup MŚ! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 21, 2010, 20:59:47 »
Fatalna pierwsza połowa! Jednak w drugiej zagrali świetnie i wygrali!

15 kolejka ligowa

vs




Już w 7 minucie Polonia traci bramkę... Pietroń ruszył mając przed sobą tylko Pietrasiaka, łatwo go minął i nie zmarnował sytuacji sam na sam z Kosicky'm. W 36 minucie znowu sam na sam z Kosicky'm, tym razem wychodzi Muszalik. Ale teraz górą bramkarz Polonii, w kapitalnym stylu obronił strzał Muszalika! Tuż po przerwie, w 48 minucie Sarvas zszedł do środka, oddał mocny strzał z 16 metrów, ale odbił Szmatuła na korner. Dośrodkował Sarvas, głową uderzył Pietrasiak, jednak trafił w słupek, piłka wyszła w pole, w zamieszaniu najlepiej odnalazł się Tuncay i wpakował piłkę obok bezradnego Szmatuły! 1:1! W 65 minucie Mayoral dośrodkował z lewej strony boiska, tam świetnie pozycję wywalczył sobie Smolarek i szczupakiem pokonał bramkarza gliwiczan! 2:1! W 79 minucie na dobicie rywala świetnie podał Tuncay na wolne pole do Smolarka, ten świetnie się zastawił i uderzył z ostrego kąta w polu karnym, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! 3:1 i w tym momencie było już pewne że Piast nie urwie Polonii nawet punktu.

Polonia Warszawa (3.) 3:1 (9.) Piast Gliwice (0:1)
0:1 Pietroń 7'
1:1 Tuncay 48'
2:1 Smolarek 65'
3:1 Smolarek 79'
MVP - Smolarek

Ależ wpadka! Porażka z ostatnią drużyną ligi!

vs

Śląsk Wrocław (18.) 2:0 (2.) Polonia Warszawa (0:0)
1:0 Szewczuk 64'
2:0 Szewczuk 73'
MVP - Szewczuk

Polonia cały czas atakowała, jednak nie mogła znaleźć sposobu na świetnie grającą defensywę Śląska. Dwie kontry wrocławian, i gapiostwo piłkarzy Polonii, i wynik był taki jaki był. Do tego Polonia straciła na kolejne mecze obu środkowych obrońców. W 77 minucie czerwoną kartkę dostał Jodłowiec, a w 90 ukarany nią został kapitan zespołu Pietrasiak.

Pewne zwycięstwo Polonii na koniec rundy!

vs

Polonia Warszawa (2.) 3:0 (17.) Górnik Zabrze (2:0)
1:0 Smolarek 2'
2:0 Dziewicki 21'
3:0 Tuncay 78'

Mecz na pewno ustawiła szybko strzelona przez Polonię bramka. Chcieli uniknąć chyba takiej wpadki jak ze Śląskiem i od razu zaatakowali, co dobrze im zrobiło bo od razu mogli grać spokojniej. Jedną z bramek strzelił rezerwowy obrońca. W środku zamiast pauzujących Jodłowca i Pietrasiaka zagrali właśnie Dziewicki i Skrzyński. Żadnych większych zastrzeżeń do nich nie było a ten pierwszy strzelił gola. Dobrze, że na koniec rundy wygrali, i teraz czekamy na jakieś ruchy transferowe!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Losowanie grup MŚ! Komentujcie ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 21, 2010, 21:22:11 »
Transfery, transfery, transfery...

Kilku nowych w Polonii! Kapitalny transfer "Czarnych Koszul"! Dwóch odeszło.
Młody angielski skrzydłowy Theo Walcott został piłkarzem Polonii Warszawa. Kwota za jaką został kupiony z Arsenalu nie została ujawniona. Piłkarz podpisał dwuletni kontrakt.
Drugim nowym piłkarzem kupionym w tym okienku został Japończyk Koki Mizuno. 25-letni pomocnik został kupiony do Polonii z Celticu za około 2 miliony euro. Podpisał 3-letni kontrakt.
Do klubu przyszli również brazylijski lewy obrońca Jorbison i hiszpański boczny pomocnik Kiko. Obaj podpisali kontrakty już wcześniej, i w Polonii mieli się zjawić z Nowym Rokiem.
Przypomnijmy że Kiko grał wcześniej w Hérculesie Alicante, a Jorbison w Flamengo.
Do tego dwóch piłkarzy odeszło z Polonii. Pierwszym z nich jest Janusz Gancarczyk, 26-letni skrzydłowy, który przeszedł do Górnika Zabrze za ponad milion euro. Drugim który opuścił Polonię jest Piotr Dziewicki, 34-letni środkowy obrońca. Odszedł do Śląska Wrocław, za 500 tysięcy euro.
Jego chyba nie trzeba przedstawiać. ; )

Koki Mizuno, jeden z czterech nowych z Polonii.

Offline Kibic Ekstraklasy

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: BDG
  • Wiadomości: 860
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2010r.
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 21, 2010, 21:33:19 »
Walcott w Polonii Warszawa :D

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 21, 2010, 21:45:13 »
Gratuluje transferów :D jestem zaskoczony że Theo w Polonii

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 21, 2010, 22:47:07 »
Wywiad z Theo Walcottem

D: Theo, czy cieszysz się z transferu do Polonii?
TW: Czy się cieszę... Nie wiem, szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, ale w Arsenalu trener nie dawał mi wielu szans, przez co nie chciałem przedłużyć kontraktu. To był ostatni gwizdek żeby Arsenal coś na mnie zarobił. Miałem kilka ofert ale wybrałem Polonię.
D: Możesz powiedzieć jakie kluby Cię chciały?
TW: Chciało mnie kilka zespołów z dolnej części tabeli Premier League, i Hannover 96. Ale ja chciałem walczyć o Mistrzostwo, i próbować w pucharach, a z tych drużyn chyba tylko Polonia ma szanse na wejście do LM czy LE. Do tego słyszałem że robi się tutaj niezła drużyna, i chcę im pomóc w sukcesach.
D: Czy znałeś jakiegoś piłkarza Polonii przed przyjazdem do Warszawy?
TW: Tak, Tuncaya, który grał w angielskiej lidze. Sporo z nim rozmawiałem, mówił że w drużynie jest dobra atmosfera, walczą o mistrza, i taki zawodnik jak ja na pewno im w tym pomoże. Zresztą jego obecność też przyczyniła się do tego że tutaj jestem.
D: No dla Ciebie to na pewno sportowy spadek...
TW: Hmm... no narazie tak, oczywiście nic nie umniejszając Polonii... Ale do Arsenalu to raczej im daleko. No ale jestem tu po to żeby w starciu z silniejszą europejską drużyną mówiono o Nas "to są faworyci"
D: Widzę że walczysz o najwyższe cele... Na jakiej pozycji chciałbyś grać w Warszawie?
TW: Mogę grać na obu skrzydłach, i w ataku. Nieważne na której z tych pozycji, ważne żebym grał, no i to żeby jak najwięcej dobrych zawodników znalazło się w pierwszej 11.
D: Czy możesz polecić Polonii jakiegoś piłkarza?
TW: No oczywiście, ale to już pozostawię prywatnie. Jeśli jakiś mój dobry znajomy będzie miał ofertę z Polonii, oczywiście będę go namawiał do transferu!
D: Theo, dzięki za wywiad, i powodzenia w Polonii!
TW: Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2010, 22:54:08 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 22, 2010, 00:09:08 »
Dobry mecz i pewna wygrana Polonii! Dwa debiuty!

18 kolejka ligowa

vs



W 6 minucie meczu kapitalne uderzenie z 23 metrów Tuncaya, jednak Gikiewicz odbija na róg, a z niego Polonia nie ma żadnych korzyści. W 13 minucie Tuncay świetnie dogrywa do Kaźmierczaka w tzw. "uliczkę", przez co napastnik Polonii wychodzi sam na sam z Gikiewiczem i nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce! 1:0! W 16 minucie mogła być kapitalna odpowiedź Jagi, jednak Fidziukiewicz szczupakiem posłał piłke minimalnie ponad poprzeczką! W 21 minucie Polonia mogła podwyższyć prowadzenie, jednak piłka tylko otarła się o poprzeczkę bramki Jagiellonii po strzale Tuncaya z 16 metrów. Później na dobrą okazję musieliśmy czekać do drugiej połowy, a dokładniej 58 minuty, kiedy to Rachwał w polu karnym świetnie podał do Tuncaya, a ten z pierwszej piłki uderzył i Gikiewicz nawet nie drgnął, a piłka była w bramce! 2:0! W 89 minucie Piątek uderza po ziemi z 19 metrów i łapie pewnie Gikiewicz. Na koniec, w doliczonym czasie gry faulowany był Mizuno. Rzut wolny wykonywał Piątek, podał krótko do Kaźmierczaka, ten od razu odegrał do Jodłowca, a środkowy obrońca Polonii huknął z 11 metra, i Gikiewicz po raz trzeci skapitulował! 3:0 i po meczu na trybunach słychać tylko "MAMY LIDERA POLONIO MAMY LIDERA"!

Polonia Warszawa (2.) 3:0 (6.) Jagiellonia Białystok (1:0)
1:0 Kaźmierczak 13'
2:0 Tuncay 58'
3:0 Jodłowiec 90'+
MVP - Tuncay

Już jutro na dobre rozpoczęcie mecz z Lechem, który już rozegrałem, ale nie chcę mi się go teraz pisać :D Wyniku nie podam, ale powiem wam że będzie co czytać bo mecz był niesamowity. :)

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 22, 2010, 00:35:39 »
Widze łatwe 3:0, jak widać idziesz na majstra :D ile masz pkt i które miejsce ? :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Czterech nowych w Polonii!
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 22, 2010, 11:34:26 »
Kapitalny mecz przy Konwiktorskiej! Polonia spada z fotela lidera!

19 kolejka ligowa

vs



W 15 minucie dośrodkowanie Krivetsa z rzutu wolnego, w polu karnym z pierwszej piłki nogą uderza Zapotoka, nie najlepiej zachowuje się Kosicky i piłka wpada do siatki! 1:0... W 27 minucie próbuje Polonia. Tuncay w polu karnym do Kaźmierczaka, ten uderza z pięciu metrów, ale kapitalnie Kasprzik! Później nic się nie działo aż do 65 minuty... Rzut rożny... Mizuno dośrodkowuje, głową przedłuża Kaźmierowski, piłka spada pod nogi Tuncaya, ten się nie zastanawia, uderza z 7 metrów i GOOOOL! 1:1! W 80 minucie Polonia miała świetną szansę, huknął z 24 metrów Tuncay, ale piłka minimalnie ponad bramką. 85 minuta i znów dośrodkowanie Mizuno z rzutu rożnego. Tuncay przedłuża głową do Jodłowca, ten uderza głową, odbija Kasprzik, ale do odbitej piłki najszybciej ruszył Tuncay i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!!! Szał radości na trybunach! I od tego się zaczęło! W 90 minucie dośrodkowanie Wilka w pole karne, Rooney bez problemu przeskoczył Brzyskiego i głową wpakował piłkę do bramki! 2:2! Jednak Polonia nie zamierzała odpuszczać. Od razu po rozpoczęciu gry ruszył lewym skrzydłem Walcott, dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Kaźmierowski i wpakował piłkę do bramki!!! 3:2!!! Jeśli myślicie że to koniec to jesteście w błędzie. Ruszył od środka Lech, zagapiła się obrona Polonii. Podał Stilic na wolne pole do Rooneya, ten dał sobie radę z Pietrasiakiem, uderzył z 11 metrów, Kosicky bez szans i 3:3! Coś niesamowitego. Po tym golu, i rozpoczęciu gry sędzia zakończył to świetne spotkanie!

Polonia Warszawa (1.) 3:3 (3.) Lech Poznań (0:1)
0:1 Zapotoka 15'
1:1 Tuncay 65'
2:1 Tuncay 85'
2:2 Rooney 90'+
3:2 Kaźmierowski 90'+
3:3 Rooney 90'+
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 13:03:40 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Kapitalny mecz Polonii z Lechem!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 22, 2010, 11:59:43 »
to musiał być mecz a jak długo trwa mecz u ciebie ??

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Kapitalny mecz Polonii z Lechem!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 22, 2010, 12:05:05 »
to musiał być mecz a jak długo trwa mecz u ciebie ??
10 minut.

Offline DuoGum

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 233
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Kapitalny mecz Polonii z Lechem!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 22, 2010, 13:28:33 »
Rooney w Lechu?! :D
PES 2010:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (zakończone)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Kapitalny mecz Polonii z Lechem!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 22, 2010, 13:44:33 »
Rooney w Lechu?! :D
Też się zdziwiłem, zwłaszcza że w tych transferach go tam nie widziałem.

Najciekawsze transfery w zimowym okienku transferowym:
Romaric Sevilla -> PAOK 14 mln
Santa Cruz Manchester City -> Braga 9 mln
Riquelme Boca Juniors -> PSV Eindhoven 12,5 mln
Mutu Fiorentina -> Getafe 18 mln
Aquilani Liverpool -> Atletico Madryt 11 mln
Khedira Real Madryt -> Espanyol Barcelona 13 mln
Carlos Alberto Atletico Mineiro -> Wisła Kraków 25 mln
K. Walker Tottenham -> Wisła Kraków 30 mln
Cissokho Ol. Lyon -> Polonia Bytom 7 mln
Gusiev Dynamo Kijów -> Piast Gliwice 7 mln
Walcott Arsenal -> Polonia Warszawa kwota nieujawniona
Berbatov Manchester United -> Inter Mediolan 20 mln
Bale Tottenham -> Sampdoria 20 mln
Veloso Sporting -> Ol. Lyon 20 mln

Tabela ligowa:

Ranking strzelców:

Ranking asystentów:

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Kapitalny mecz Polonii z Lechem!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 22, 2010, 22:19:51 »
Polonia znowu na fotelu lidera!

20 kolejka ligowa

vs


Już w 8 minucie Polonia obejmuje prowadzenie! Tuncay wyszedł sam na sam po dobrym podaniu Kaźmierczaka jednak trafił w słupek. Obrońca Cracovii wybił, jednak bardzo krótko, piłka na 25 metrze trafiła do Mayorala, ten podbiega, uderza z 18 metra i precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce! 1:0! W 19 minucie drugi gol dla Polonii! Po dobrym podaniu Tuncaya sam na sam wyszedł Kaźmierowski i nie miał problemów z pokonaniem Cabaja! Na początku drugiej połowy w 48 minucie po ziemii uderzył Goliński, źle zachował się Przyrowski który tą piłkę spokojnie mógł złapać, jednak odbił ją, i zrobił to tak że trafiła pod nogi Moskały a ten strzelił w drugi róg, i mimo ofiarnej interwencji bramkarza Polonii piłka wpadła do siatki. W 52 minucie świetną okazję zmarnował Mizuno, uderzał z 12 metrów ale strzelił nad poprzeczką. W 58 minucie Sarvas uderzał z 18 metrów ale piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, mimo czerwonej kartki dla Tosika w 82 minucie po faulu na Pawlusińskim.

Polonia gromi vicelidera! Kapitalny mecz "Czarnych Koszul"!

21 kolejka ligowa

vs

Sorry, ale nie będzie składów, bo się zagapiłem :D

Już w 2 minucie Walcott popędził lewym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Kaźmierczak, i wpakował piłkę głową do bramki! 1:0! W 5 minucie świetna okazja Zagłębia, Ruben uderza z 11 metrów, Przyrowski odbija piłkę, dopada do niej Kędziora, ale Przyrowski świetnie interweniuje, jednak znowu dopada Kędziora i znowu kapitalnie Przyrowski! Znów odbił piłkę, ale teraz na szczęście znalazła się ona pod nogami Mynara który wybił ją. W 7 minucie Kaźmierczak podaje na skrzydło do Rachwała, ten uderza z 11 metrów z boku pola karnego i precyzyjnie uderzona piłka wpadła do siatki! 2:0! W 14 minucie rajd Piątka środkiem, uderza z 19 metrów, i bardzo precyzyjny strzał wpada do siatki! 3:0! W 26 minucie niemal kopia akcji z 2 minuty, ale tym razem Kaźmierczak strzelił minimalnie obok słupka. W 44 minucie Walcott uderzył z 16 metra, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! Ptak tylko popatrzył się na piłkę! 4:0! W 49 minucie Kaźmierowski uderza piłkę z boku pola karnego, Ptak odbija ją ale we właściwym miejscu znalazł się Walcott i głową wpakował piłkę do siatki! W 61 minucie Piątek uderzył z 16 metrów po ziemi, strzał był bardzo precyzyjny i Ptak mimo że wyciągnął się jak struna nie obronił tej piłki! 6:0! Na otarcie łez, w 82 minucie, honorowego gola dla lubinian strzelił Diego Souza po sytuacji sam na sam z Przyrowskim.

Polonia Warszawa (1.) 6:1 (2.) Zagłębie Lubin (4:0)
1:0 Kaźmierczak 2'
2:0 Rachwał 7'
3:0 Piątek 14'
4:0 Walcott 44'
5:0 Walcott 49'
6:0 Piątek 61'
6:1 Diego Souza 82'
MVP - Walcott
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 10:05:31 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Rozgromili vicelidera! Nowa ankieta!
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 22, 2010, 22:23:16 »
Gratuluje, dobry masz team i życze Majstra i zapraszam do mnie :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polonia Warszawa & Holandia by Emilek1908 / Rozgromili vicelidera! Nowa ankieta!
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 22, 2010, 22:23:16 »