Autor Wątek: Arsenal Londyn F.C  (Przeczytany 146600 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 11, 2011, 16:53:51 »
No skoro Kościelny się nie odsunął tzn ,że mu nic nie krzyczał Kazdy kto by usłyszał za plecami (do tego w finale Pucharu) : " Moja kur**" to by zostawił. No ale cóź.....najwidoczniej nic nie było. Więc błąd wielki

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 11, 2011, 17:12:27 »
hola hola a gdzie on się przechwala?

Gdzie? Jak dla mnie przechwalaniem jest krytyka umiejętności swoich rywali w bramce i wcześniejsze smęty w stylu "mam 19 lat, trafiłem do Arsenalu, broniłbym lepiej niż Almunia, Mannone i Fabiański".

Cytat: basti
Dla informacji jak nie wiesz to nie pisz, ten klops to byl w finale Pucharu Ligi a nie Anglii

Booyah, w swoim stylu omijasz całą merytoryczną wartość posta, dopie*dalając się do detali.

Cytuj
skad wiesz ze nie potrafi? stoisz kolo jego bramki czy co?

Boisko to nie próżnia. W telewizji słychać odgłosy mocniejszych kopnięć, a co dopiero wrzaski zawodników... Widziałeś/słyszałeś, by wtedy odezwał się do Koscielnego? Bo ja nie.

Cytuj
(tam 70% winy ponosi koscielny)

Najwyżej 30. Jedyną jego winą jest to, że nie trafił w piłkę, ale z drugiej strony trudno się mu dziwić, skoro jego własny bramkarz utrudniał mu jej wybicie. Szczęsny się nie odezwał - dla Francuza było jasne, że nawet jeśli w futbolówkę nie trafi, to Wojtuś spokojnie ją złapie, bo nie leciała za szybko, a sam Aeroplane powinien stać kilka metrów za obrońcą. Taki "wielki" bramkarz, a podstaw komunikacji z linią obrony nie opanował? (co tu jest do opanowania?) Aż się dziwię, że potrafi ustawić mur...

Cytuj
wymien mi te 3 bledy

Dwa w finale CC. Jeden z Barceloną, choć trochę mniejszy - piękny kanał mu poleciał...
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 17:14:19 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline mcizdek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 11, 2011, 17:32:16 »
Haha ja nie wierzę. Wy jesteście genialni. Skoro tak wszystko dobrze wiecie, jesteście tacy mądrzy to może wyżalcie się o tym w jakiejś książce czy czymś, bo na tym forum denerwujecie tylko ludzi. Może pochwalcie się "osiągnięciami" piłkarzy z waszych ulubionych drużyn

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 11, 2011, 17:33:55 »
Że co? i co z tego ze zrobił kanał? Pograj trochę to zrozumiesz że strzelenie między nogami bramkarza świadczy o dużej klasie i pewności napastnika a nie o złej interwencji bramkarza, Pomijam już fakt ze w tym meczu obok Jacka Wilsherea był najlepszy na boisku.

a jeśli chodzi o finał CC to Wojtek popełnił błędy ale w ok.50% Pierwsza bramka padła po strzale Zigica, obok którego stało 5 obrońców Arsenalu a Serb był sam, to nie jest wina tylko Wojtka choć powinien do piłki wyjść wcześniej, przy drugiej bramce błąd leży po obu stronach, po stronie Kościelnego jak i Szczęsnego,
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 18:24:38 wysłana przez lukasz200992 »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 11, 2011, 17:40:47 »
szczelenie
Może i tak

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 11, 2011, 17:45:15 »
Haha ja nie wierzę. Wy jesteście genialni. Skoro tak wszystko dobrze wiecie, jesteście tacy mądrzy to może wyżalcie się o tym w jakiejś książce czy czymś, bo na tym forum denerwujecie tylko ludzi. Może pochwalcie się "osiągnięciami" piłkarzy z waszych ulubionych drużyn

brawo!
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 11, 2011, 17:46:50 »
Cytuj
Pograj trochę to zrozumiesz że szczelenie między nogami bramkarza świadczy o duzej klasie i pewności napastnika a nie o złej interwencji bramkarza,

Niski lob czy nawet minięcie bramkarza wymagają większych umiejętności. Co za problem dla zawodowego piłkarza mocno i precyzyjnie strzelić po ziemi? Trochę przeceniasz ten trud.

Cytuj
Skoro tak wszystko dobrze wiecie, jesteście tacy mądrzy to może wyżalcie się o tym w jakiejś książce czy czymś, bo na tym forum denerwujecie tylko ludzi.

Póki co jesteś w mniejszości. Na tym forum może nie jest to tak widoczne, bo głos zabrało... sześć, siedem osób (?), ale w internecie, w świecie tzw. "realnym" - owszem. Rzecz jasna te odsetki nie dotyczą ludzi, którzy po prostu na Szczęsnego srają.

Cytuj
Może pochwalcie się "osiągnięciami" piłkarzy z waszych ulubionych drużyn

RoGalos jest chyba (szczerze mówiąc, to zapomniałem) za Realem. Nie no, Wojtuś miażdży osiągnięciami wszystkich piłkarzy Królewskich i United, nie mamy konkurencji. :|
Poważnie: pier*olnąłeś takim kontrargumentem, że oprócz sparowania ciosu tarczą zdzieliłeś nas wszystkich nią po ryju. No ale czego ja będę wymagał od polaczka (albo przynajmniej od osoby, której wybitnie zależy na tym, by była tak postrzegana), który całą krytykę sprowadza do zazdrości i haseł typu "zrób lepszy", "sam nic nie osiągnąłeś".
A za tydzień, dwa złapię cię pewnie na krytyce innego piłkarza. Ciekawe, co wtedy w dłoń złapiesz.
" border="0

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 11, 2011, 17:51:53 »
Nederland pisalem ci juz skoncz pisac swoje madrosci w tym temacie bo zygac sie juz chce...

oczywiscie pilkarze manu sa swieci?
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 11, 2011, 17:54:50 »
Nederland pisalem ci juz skoncz pisac swoje madrosci w tym temacie bo zygac sie juz chce...

oczywiscie pilkarze manu sa swieci?
Mów może za siebie, bo mi się chce jak czytam Twoje "mądrości", tyle ,że powtarzasz się cały czas i nie potrafisz dobrać odpowiednich argumentów.

Nazwa klubu z wielkiej litery, do tego nie pisze się Manu, chyba, że chcesz kogoś obrazić.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 11, 2011, 18:02:37 »
Cytuj
oczywiscie pilkarze manu sa swieci?

Nie, ale nie przypominam sobie, by któryś w wieku 20 lat uważał się za nie wiadomo kogo, a potem błyszczał fałszywą skromnością. W dodatku mowa była o osiągnięciach, nie zachowaniu.

Cytuj
nie potrafisz dobrać odpowiednich argumentów.

Poprawka. Jakichkolwiek argumentów.
" border="0

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 11, 2011, 18:30:37 »
Niski lob czy nawet minięcie bramkarza wymagają większych umiejętności. Co za problem dla zawodowego piłkarza mocno i precyzyjnie strzelić po ziemi? Trochę przeceniasz ten trud.

Troszkę źle mnie zrozumiałeś, ja uważam że strzelenie miedzy nogami nie jest niczym szczególnym, ale trzeba to zrobić w odpowiednim momencie by bramkarz nie zdołał tego strzału zablokować. Moim zdaniem przy tamtej bramce w żadnym stopniu nie zawinił bramkarz. Zresztą pomyśl trochę jak można winić bramkarza i uważać to za wielki błąd jeśli napastnik strzela gola sam na sam? Jaka tu wina goalkeepera?

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 12, 2011, 07:59:36 »
ja jestem kibicem arsenalu ale uwazam ze szczesny zachowuje sie jak po**bo co on mysli ze zagral db mecz z barcelona i wszystko mu wolno,smianie sie z innych na twiterach,obrazanie tuska,mysle ze wenger powinien na to zareagowac,mam nadzieje ze w najblizszym czsie pusci pare szmat,ktore nie beda mialy znacznie dla wynikow meczow kanonierow.
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 12, 2011, 09:41:48 »
W najbliższym czasie to on będzie leczył kontuzje, do treningów wróci za 4-6 tygodni.

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 12, 2011, 10:59:13 »
W najbliższym czasie to on będzie leczył kontuzje, do treningów wróci za 4-6 tygodni.
no i bardzo dobrze bo mam go dosyc
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 12, 2011, 11:02:50 »
Nie moge czytać jak ktoś go wogóle może bronić. Ma umiejętności, ma szanse zostać naprawde wielkim bramkarzem, lecz takim zachowaniem nie osiągnie nic. Chociażby wyśmiewanie się Z A.Cole bądź co bądź jednego z lepszych graczy na swojej pozycji na świecie, czy nawet naszego premiera to nie jest powód do dumy.
Mam nadzieje że Wojtuś szybko to zrozumie i zacznie zajmować się tym czym powinien czyli bronieniem a nie pisaniem śmieci na jakiś stronach internetowych.

Ta kontuzja tylko jeszcze pogorszy sprawe bo będzie mial dużo czasu na pisanie kolejnych głupot. Może fakt że ma coś z palcem nie będzie go do kompa ciągnął. Czasem poprostu lepiej siedzieć cicho jak zachowywać się tak jak on.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 12, 2011, 17:45:21 »
Troszkę źle mnie zrozumiałeś, ja uważam że strzelenie miedzy nogami nie jest niczym szczególnym, ale trzeba to zrobić w odpowiednim momencie by bramkarz nie zdołał tego strzału zablokować. Moim zdaniem przy tamtej bramce w żadnym stopniu nie zawinił bramkarz. Zresztą pomyśl trochę jak można winić bramkarza i uważać to za wielki błąd jeśli napastnik strzela gola sam na sam? Jaka tu wina goalkeepera?

Chodziło mi o "ciaśniejsze" ułożenie nóg przy paradzie. Trochę zmniejsza się wtedy kąt skracany przez bramkarza, ale także ryzyko kanału jest mniejsze. O ten błąd mi chodziło - mówiłem, że mniej ważny niż te z Birmingham, bo jednak wiele golkiperów daje sobie wbić piłkę między nogami...
" border="0

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 15, 2011, 18:52:59 »
No to Arsenal dojebał z Lehmanem ;D

Offline mcizdek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 15, 2011, 19:45:54 »
Nic nie jest potwierdzone

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 16, 2011, 15:26:09 »
No to Arsenal dojebał z Lehmanem ;D
qrwa ja nie wiem co wenger bierze
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 16, 2011, 15:40:27 »
qrwa ja nie wiem co wenger bierze

Jakbys nie wiedzial to zostal tylko almunia z GK, wiec kogo w trakcie sezonu mial wziasc jak 2 GK???????????????
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 16, 2011, 15:40:27 »