Autor Wątek: Wolverhampton by Ned - znowu padaka...  (Przeczytany 58809 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 19, 2011, 09:51:05 »
O ja pier*** :p Szacun! Dla mnie najlepsza jak do tej pory kariera na tym forum...
Powodzenia

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 19, 2011, 21:27:54 »
Nie, nie zapomniałem o tej karierze. Po prostu ostatnio mam dużo roboty zarówno na swoim macierzystym forum, jak i w życiu rzeczywistym. Oprócz tego pewna gra ostatnio mnie wciągnęła. Poza tym, nie ukrywając, przygnębia mnie dość niska popularność moich opisów - patrzenie, jak niektóre inne "wypociny" przewyższają obecną liczbę postów w tym temacie już po pięciu kolejkach, nie należy do budujących doświadczeń. Na pewno doprowadzę sezon do końca. Co będzie potem, zobaczę.

Powiedzcie jeszcze, czy z miniaturami obrazów post wygląda lepiej, czy gorzej niż wcześniej. Zapomniałem zrobić screena statystyk - omyłkowo nacisnąłem Print Screen czytając ekran zmian, o czym zorientowałem się dopiero teraz...



23. kolejka Barclays Premier League
Wolverhampton Wanderers - West Ham United 1:0

Jarvis 90+5'

Mordęga - trudno innym mianem określić mecz, w którym przy takiej zmasowanej inwazji na bramkę West Hamu pada tylko jeden gol - i to w dodatku strzelony w szóstej minucie dodatkowego czasu gry drugiej połowy. Warto dodać, że sama bramka ociekała fuksem, gdyż rozpaczliwe dośrodkowanie Tomecaka wydawało się bezcelowe. Zawinili też obrońcy Młotów - że obrońca ofiarnie, ale nieskutecznie interweniujący wślizgiem przy linii końcowej wyznacza linię ostatniego obrońcy to można jeszcze zrozumieć, ale tego, dlaczego Jarvis znajdował się kompletnie sam w polu karnym już nie. Pomimo zwycięstwa Wolves dalej są w kryzysie. Wszystko wskazuje na to, że wracają do żałosnej nieskuteczności z początku sezonu.

Żółta kartka: Milijas
Piłkarz meczu: Milijas (7,0)
Runda jesienna: 0:1

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1’ Vokes przekazuje piłkę Badeljowi. Obie drużyny grają w podstawowych strojach.

4’ Po prostopadłym podaniu Noble’a Piquionne znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Ruffier wygrywa ten pojedynek.

11’ Stanislas uderza z dość trudnej pozycji. Nie trafia.

13’ Milijas myli się z dystansu.

40’ Ruffier łapie piłkę uderzoną przez Cole’a z ostrego kąta.

45’ Vokes uderza z daleka. Celnie, ale żałośnie lekko.

46’ Jarvis za Halforda.

56’ Po przejmującym pokazie żałosnej gry obronnej Wolves, w szczególności ogromnych problemów z wybiciem piłki, Cole strzela nad poprzeczką.

61’ Nouble za Parkera.

66’ Że CZTERECH piłkarzy Wolves nie poradziło sobie z Piquionne’em, to Milijas go sfaulował. Żółta kartka.

66’ Edwards zmienia Badelja, a Jacobsen Spectora.

67’ Noble obok bramki z rzutu wolnego.

73’ Mancienne zastępuje Craddocka, a Dyer Cole’a.

77’ Tomecak dośrodkowuje z lewej strony, zewnętrzną częścią stopy. Vokes świetnie strzela tyłem głowy, ale piłka o włos mija bramkę.

90+3’ Po kontrataku i prostopadłym podaniu Tomecaka Stech zatrzymuje Vokesa w sytuacji sam na sam.

90+5’ Tomecak dośrodkowuje w pole karne z lewej strony. Reid wybija piłkę w kierunku linii końcowej. Chorwat zdołał jednak poprawić centrę przed przekroczeniem tejże. Opłaciło się, bo stojący niepilnowany w polu karnym Jarvis celnym wolejem ratuje zwycięstwo Wilków.

" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 20, 2011, 16:23:33 »
W sumie jeśli macie w dupie tę karierę, to mogę ją bez krzyku zamknąć. Albo zostawię robotę kronikarza w cholerę, albo stworzę sobie klub i zacznę nową. Jeśli dalej frekwencja będzie tak masakrycznie niska (mimo, że wypowiadam się w sąsiednich wątkach), dodam odpowiednią ankietę. Chwila prawdy.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 20, 2011, 16:42:39 »
Prawie remis, a jednak udało się wywalczyć cenne trzy punkty. W tabeli wspinasz się w góre. Może będzie mistrzostwo?  :o :o :o

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 20, 2011, 17:23:52 »
Dobry mecz, kapitalne widowisko z WHU. Mi też się z nimi ciężko gra i pokonałem ich w ostatniej akcji meczu. Nie kasuj swojej kariery.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 20, 2011, 20:20:43 »
A więc tak kolego, karierę zostaw bo jest po prostu fajna, nie wiem czemu tak słaba popularność jest tutaj a kariera należy do tych lepszych bo jest już długa i dokładnie opisana, może forumowicze Cię nie lubią ?:P Ja Cię lubię, lubisz się czepiać ale tak jak ja no i Mario w Sumie :D Grasz w BPL klubem, który lubię i w lidze która lubię a więc proszę..kontynuuj tę karierę.

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 23, 2011, 18:17:21 »
Też jestem za tym abyś ją kontynuował .Jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza na tym forum.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 26, 2011, 09:58:28 »
Odkąd skończyłem ferie (prawie miesiąc temu), w szkole miałem ze cztery dni wolnego od sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi ustnych czy zaliczeń. Ponadto już tydzień męczę się z FMem i JDownloaderem, a kusząca możliwość zabijania elfów nie pozwoliła mi się nawet chwilowo przerzucić z Wiedźmina na PESa. Grejt.



24. kolejka Barclays Premier League
Wolverhampton Wanderers - Everton FC 2:0

Milijas 70', 78'

Jest za wcześnie na takie dywagacje, ale niektórzy kibice zespołu Wolves wieszczą koniec kryzysu po zwycięstwie ze słabo spisującym się w tym sezonie zespołem Evertonu. Pierwsza połowa nie zwiastowała rozłamu. Dopiero w drugiej Wilki się obudziły, przeprowadzając kilka składnych akcji, z czego dwie wykończył Milijas, który delikatnie mówiąc, znalazł się po drugiej stronie barykady. Zwykle to po jego podaniach zdobywano bramki. Ta wygrana pozwoliła Wanderers wrócić na 4. miejsce w tabeli. Czy na długo?

Zawodnicy meczu: Haynes (8,0) - Neville (7,0)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1’ Rozpoczynają Guediora i Winnall. Oba zespoły stoczą dzisiaj walkę w deszczu, poruszając się w swoich podstawowych strojach.

14’ Wolves rozgrywają festiwal fatalnie niecelnych strzałów.

16’ Arteta trafia w bramkę z rzutu wolnego, ale nie sprawia problemów Ikeme.

24’ Halford szarżuje na prawej stronie. Z narożnika pola karnego oddaje silne uderzenie, które ląduje na poprzeczce bramki Howarda.

35’ Po ładnym kontrataku Hammill przenosi piłkę nieznacznie nad poprzeczką.

44’ Milijas podaje prostopadle do Winnalla, który marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem.

46’ Chevanton za fatalnie grającego Winnalla.

49’ Przez głupotę Craddocka i Halforda Cahill ma przed sobą tylko bramkarza. Ikeme zatrzymuje Australijczyka.

50’ No, to długo sobie Chevanton pograł… Nabawił się kontuzji. A właściwie to nabawił mu jej Fellaini. Haynes wbiega na boisko.

56’ Haynes zza linii pola karnego. Celnie, ale lekko.

62’ Toni za Fellainiego.

70’ Wzorowa kontra Wolverhampton. Haynes wycofuje piłkę do Hammilla, który popisuje się długim płaskim prostopadłym podaniem do Milijasa. Serb, który zazwyczaj asystuje przy bramkach kolegów, pędzi co sił w nogach stronę bramki i prawidłowo wykańcza akcję.

71’ Ward zmienia Hammilla, a Bilyaletdinov zastępuje Colemana.

78’ Haynes delikatnie, lekko dośrodkowuje z lewej strony, w kierunku krótkiego słupka. Do piłki dopada Milijas, wolejem umieszczając piłkę w siatce.

79’ Jagielka zmienia Distina.

81’ Haynes wpada w pole karne, mając szanse na podwyższenie prowadzenia, ale fatalnie przestrzeliwuje.

" border="0

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 26, 2011, 10:17:35 »
Gratuluję pokonania silnego Evertonu.
Milijas się postarał i dał Ci 3 pkt.
Powodzenia w następnej kolejce bo idzie Ci dobrze. ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 26, 2011, 10:21:18 »
No cóż, czasem i tak w szkole bywa, sam mam duże zaległości dlatego moje poprzednie kariery były tak przerywane ale już wychodzę na prostą. Na pewno udane mecz bo Everton jest bardzo mocnym zespołem, zasłużone zwycięstwo bo Everton tylko dwa strzały, coś słabo zagrali.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 26, 2011, 10:25:57 »
Dobrze że wygrałeś, ale musisz być czujny tu nawet 7 Tottenham może łatwo odrobić punkty. Do lidera tracisz nawet sporo, ale zawsze można sie pokusić i zrobić sensacje.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 26, 2011, 11:34:24 »


25. kolejka Barclays Premier League
Sunderland AFC - Wolverhampton Wanderers 0:0


Marzenia o poprawie gry się skończyły. Wolves dominowali. Dominowali po raz kolejny. Jendak tym razem ich "skuteczność" przeszła samą siebie. Ani jedna piłka wystrzelona w kierunku bramki Gordona nie trafiła w światło bramki, choć okazji ku temu było kilka, i co warte podkreślenia - dogodnych. Jeśli Wolverhampton będzie dalej tak grać, może pożegnać się z marzeniami o pucharach, bo na razie wszystko wskazuje, że wracają do swojej typowej, przedsezonowej dyspozycji.

Żółta kartka: Craddock
Zawodnik meczu: Angeleri (7,5)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1’ Rozpoczynają Gyan i Healy. Gracze Sunderlandu grają dziś w podstawowych strojach, podobnie jak ich przeciwnicy.

22’ Groźny strzał z woleja z dystansu autorstwa Edwardsa mija bramkę.

30’ Po pokazie beznadziejnej gry obronnej ze strony Wolverhampton, Ruffier łapie piłkę uderzoną zza pola karnego przez Simplicio.

31’ Craddock traci piłkę przed własnym polem karnym na rzecz Gyana. W obawie, że Ghańczyk wyjdzie na czystą pozycję do strzału, kapitan Wolves fauluje. Żółta kartka.

32’ Strzał Motty z rzutu wolnego przelatuje nad poprzeczką.

45+1’ Haynes podaje prostopadle w pole karne do Candrevy. Mimo asysty dwóch obrońców, Włoch oddaje strzał, który ląduje na spojeniu bramki Gordona. Dobitka Haynesa wślizgiem mija bramkę o dobry metr.

46’ Doyle za Halforda.

65’ Badelj zmienia Haynesa. Campbell za Mottę.

74’ Guediora zastępuje Candrevę, a Richardson zmienia Fabio Smiplicio.

84’ Johna Mensaha zastępuje Anton Ferdinand.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wzmocnienie środka pola



Jak poinformowała oficjalna strona klubu z Wolverhampton, kontrakt z zespołem podpisał Mathieu Coutadeur. To filigranowy (170 cm wzrostu), 24-letni francuski pomocnik, mogący grać zarówno na środku pomocy, jak tuż przed linią obrony. Ostatnio występował w Monaco. Do Wolves przeszedł za niecałe 2 mln euro, wydaje się więc dobrą inwestycją. Świetnie rozgrywa piłkę. Transfer tego zawodnika oznacza, że Wanderers mają trzeciego klasowego gracza w środku pola, po Milijasie i Candrevie. Tym lepiej, że Wolverhampton gra formacją, która zakłada zastosowanie trzech środkowych pomocników.
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 26, 2011, 11:41:57 »
widać, że nieco spadłeś w tabeli i przewaga nad Manchesterem City trochę maleje..myślę, jednak sobie poradzisz i w LE zagrasz.

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 26, 2011, 11:53:43 »
Wklejaj normalne foty a nie miniatury..5 Miejsce w tabeli dobrze jest jak na Wolves. 8)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 26, 2011, 12:46:30 »
Cytuj
Wklejaj normalne foty a nie miniatury..

Zawsze sobie można w miniaturę kliknąć, ujawniając pierwotny rozmiar. Moim zdaniem post wygląda tak zwyczajnie estetyczniej. Ale niech ci będzie. Po części; zamierzam stworzyć ankietę - jeśli większość będzie za wklejaniem zdjęć w normalnym rozmiarze, powrócę do rozwiązania, które stosowałem na początku.



26. kolejka Barclays Premier League
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 1:0

Yusuf 57'

Gdyby Wolverhampton grał w MLS, można byłoby powiedzieć, że to, co się w tej chwili rozpada i chwyta się klifu wisząc nad przepaścią, to amerykański sen. To zjawisko można nazwać europejskim snem, bo mimo tego, że Wolves dalej znajdują się w strefie premiowanej grą w LE, to ich forma prezentuje się więcej niż nieciekawie, a rywale, tak samo żądni gry w Europie, depczą im po piętach - niewykluczone, że na koniec sezonu ich starania zostaną wynagrodzone, ku rozpaczy kibiców Wanderers.

Żółta kartka: Vokes
Zawodnik meczu: Cleverley (7,0)


1’ Grę rozpoczynają Rodallega i Yusuf. Piłkarze Wigan i Wolves biegają po boisku w podstawowych zestawach strojów.

8’ Po wyrzucie piłki z autu przez Mujangi Bię, Elokobi dośrodkowuje w pole karne, gdzie Badelj przyjmuje piłkę na klatkę piersiową, przekłada ją na prawą nogę i strzela. Prosto w bramkarza.

27’ Alcaraz wybija piłkę głową z pola karnego. Ta nie zdąża nawet dotknąć murawy, bo Elokobi z pierwszej piłki, z woleja, poprawił wcześniejsze dośrodkowanie Candrevy. Wyszło mu ono lepiej, gdyż Sokratis uderzył głową na bramkę. Al. Habsi zachował jednak czujność.

46’ Guediora za Edwardsa.

51’ Po błędzie Guediory Yusuf znajduje się na czystej pozycji do strzału. Jego uderzenie broni Hennesey, a obrońcy wybijają piłkę poza plac gry.

57’ N’Zogbia podaje długo i prostopadle do Yusufa. Hennessey daje się minąć jak dziecko, praktycznie sam się minął. Piłka w siatce.

58’ Winnall zmienia Milijasa.

60’ Po krótko rozegranym rzucie rożnym Vokes nie trafia w bramkę.

62’ Gary Caldwell za Yusufa.

80’ Vokes otrzymuje żółtą kartkę za wślizg w piłkę. Za takie próby odbioru piłki powinno karać śmiercią poprzez wykrwawienie po urżnięciu jajec…

81’ Haynes zastępuje Mujangi Bię. Krzyk rozpaczy. Rozpaczy nie dlatego, że to rozpaczliwa zmiana, ale dlatego, że wchodzi właśnie Haynes.

" border="0

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 26, 2011, 13:14:25 »
Stracona 1 pozycja ale odrobisz straty. Obyś awansował do LM.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 26, 2011, 13:27:18 »
Stracona 1 pozycja ale odrobisz straty. Obyś awansował do LM.
on raczej walczy o LE.

Offline CR7MUFC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • ViVa Ronaldo !
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 26, 2011, 13:34:14 »
Szkoda porażki , będzie zaciekła walka o Ligę Mistrzów   ;)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 26, 2011, 15:17:46 »
szkoda że przegrałeś z wigan bo czołówka ucieka postarać się o LM ale wątpię żeby się udało

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 26, 2011, 20:08:10 »
Ciekawy zawodnik, ten który pozyskałeś. Ostatnio trochę gorzej ci idzie, ale myślę, że LE jest w twym zasięgu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 26, 2011, 20:08:10 »