Autor Wątek: Pierwsze wrażenia z play testów!!!  (Przeczytany 46834 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 29, 2011, 17:39:22 »
Nie wiem jaka to byla fifa wiec sie nie sprzeczam. Ale powiem to jeszcze raz jak mowilem wczesniej : Je....dzie mnie to jaka bedzie fifa na pc ;] Moze i byc z kosmosu.  Wy mozecie byc zle nastawieni do Konami a ja nie wierze dopoki nie zobacze Fify na PC . Kawa na lawe. Basta.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 17:42:40 wysłana przez nicecyce »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 29, 2011, 18:15:45 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zobaczcie ;)
Tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mimo to zapewne właśnie jakoś tego dnia będziemy mogli oczekiwać na pierwsze gameplaye nagrane telefonami komórkowymi itd. ;) Jednak z konsol, ale PESik i tu i tu jest w 99% taki sam.

Offline Magic105

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 29, 2011, 19:14:06 »
Chamsko mój wcześniejszy post do Ciebie zabrzmiał, fakt, wybacz, ale chodzi mi o to, że niektórzy piszą, że na pewno będą grać w pesa, nie ważne jaki będzie i nie ważne jaka będzie fifa. Głównie tylko część postu kierowałem do Ciebie, w którym była mowa, że port z fify pc będzie taki sam jak na konsolę. Dam Ci nawet wycinek tekstu ze strony gry-online.pl -"Największą zagadką pozostawało to, czy gra będzie równie dobrze prezentować się na Xboksie 360, PlayStation 3 i pecetach. Co prawda w wywiadzie dla serwisu GRY-OnLine.pl David Rutter, główny projektant FIFA 12, zapewnił, że deweloperzy robią co mogą, by najnowsza odsłona piłkarskiej serii wyglądała tak samo na wszystkich platformach sprzętowych, ale dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone przez wydawcę. Chodzi tu przede wszystkim o zastosowanie zapowiadanego pierwotnie wyłącznie w wersjach na konsole HD silnika Impact Engine, który wprowadzi m.in. realistyczną fizykę zderzeń między zawodnikami na boisku."-a dalsze część postu, była skierowana dla kilku ekstremistów, których niestety można zobaczyć na tej stronie. Zdarzały się komentarze typu :"Nie ważne jaka będzie fifa, i tak pes będzie najlepszy" (może nie dokładnie tak pisało, ale sens był podobny :p ), co jest debilizmem totalnym, bo nie grali w żadne z nowych gier, a już mają o nich opinie...
ja też czekam na pesa, choć jestem strasznie negatywnie nastawiony(ale lepiej tak, niż mieć nie wiadomo jakie nadzieję i dostać potem załamki jak to się zdarzało w ostatnich latach)
a żeby nie odbiegać od tematu to zaciekawiła mnie jedna rzecz, bo przecież pes 5 posiadał dość szybką rozgrywkę w przeciwieństwie do ostatniego pro evo, dlatego jestem ciekaw, czy przyśpieszą rozgrywanie akcji w nadchodzącym peesie, bo na darmo by raczej nie pisali porównania z 5 częścią :p

Offline DoMManU

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1143
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.10.2008r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 29, 2011, 20:12:23 »
Ja jeszcze miałem nadzieje przy PES'ie 2011 ale teraz to nawet jak napiszą, że ten PES jest bardziej grywalny niż PES 6 to i tak nie uwierzę. Zmusić się zmuszę zagrać w demko, ale spodziewam się kanciastego gniota jak to się przyzwyczaiłem przez ostatnie 2 lata...

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 29, 2011, 20:22:24 »
Odnośnie Fabregasa. W końcu ktoś powiedział coś porządnego jak i prawdziwego. Mpoesp on ma rację. Na 100% jak co roku kogoś przekupili. Lepsza niż fifa. Może lepsza, ale co z tego jak bramkarze ,mają być tak wyśmienici jak od edycji 2009. Co do 5-tki to jest zupełnie inna gra. Co oni się uczepili. Czy podania jednym kliknięciem, a podania poprzez dłuższe lub krótsze naciśnięcie klawisza, to nie jest różnica. Ale dobra poczekam na tego next gena jak co roku, bo i tak fifa mi się nie podoba.
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline ★Blue Boy★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: PILICA
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 29, 2011, 20:38:59 »
ZNÓW!!

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 20:42:36 wysłana przez ★Blue Boy★ »

Przyjmuje zamówienia - szczególy nr gg 6241688!

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 29, 2011, 21:18:47 »
@sashaa101

Rozumiem Ciebie twoj bulwers :) Ale dlaczego nie odpowiesz nigdy na moje pytanie ktore Ci zawsze zadaje ? Zamiast tego zawsze musisz udowodnic swoja wyzszosc.

Koncze rozmowe i przepraszam za moje wczesniejsz ostre slowa.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:29:07 »
,tylko ze co roku na konsole Fifa sie zmienia nie za duzo ale poprzednie wersje sa slabsze od nowej wersji np.(fifa09<Fifa10-nextgenowe),kto gral to rozumie!!!!!!!

To jest warte podkreślenia "FIFA NA KONSOLĘ" !!! to jest zupełnie inna gra niż ta na PC. Na PC fifa to taki sam gniot i drewno co roku praktycznie identyczny. PES co roku ma błędy i jest niedopracowany, ale co roku dostajemy praktycznie grę zrobioną od nowa.
A Fifa na konsolę... to zupełnie inna bajka i to już wg wielu, gra kompletna.

jako fan pesa, nielubiący fify pc, nie wierze konami w te bajki i czekam na pełną wersję. więc nie obrażaj graczy w jakąś grę, nawet jak czekają na obiecywane kokosy. Bo w fifie tak samo ludzie się podniecają jaka to wspaniała ona będzie a co roku mamy to samo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 22:31:12 wysłana przez kdetys »

Offline Juvens

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2005
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://pes4.ma.cx/
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:33:55 »
To jest warte podkreślenia "FIFA NA KONSOLĘ" !!! to jest zupełnie inna gra niż ta na PC. Na PC fifa to taki sam gniot i drewno co roku praktycznie identyczny. PES co roku ma błędy i jest niedopracowany, ale co roku dostajemy praktycznie grę zrobioną od nowa.
A Fifa na konsolę... to zupełnie inna bajka i to już wg wielu, gra kompletna.

jako fan pesa, nielubiący fify pc, nie wierze konami w te bajki i czekam na pełną wersję. więc nie obrażaj graczy w jakąś grę, nawet jak czekają na obiecywane kokosy. Bo w fifie tak samo ludzie się podniecają jaka to wspaniała ona będzie a co roku mamy to samo.
FIFA 11 na PC to FIFA 10 konsolowa a FIFA 12 już będzie zupełnie identyczna jak konsolowa.FIFA 11 to wielki skok dla PC był pojawiła się jakość z konsol na PC."Zupełnie inna gra niż na PC" niezła bajka z swojej strony dodam , że między FIFA 11 PC a na konsole jakieś ogromnej różnicy nie ma bo te Personality+ i Pro passing nie dało tyle co chcieli twórcy.Więc proponuje ci zagraj sobię w FIFE 11 na PC a nie 10.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 22:43:37 wysłana przez Juvens »

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:39:40 »
Dla mnie PES zawsze będzie grą, która przyciągnie mnie do siebie na dłuuuugi czas. Gram w każdą odsłonę PESA rok w rok i nie narzekam. Kocham tę grę i tyle! Wierny fan PESA.

Rafeal

  • Gość
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:48:42 »
Czytając pierwszy post, z relacji osób które miały okazje testować grę, PES2012 zrobił bardzo bardzo wielkie postępy.

Co ciekawe mają "swoich testerów" gry....

Jednak demo powie całą prawdę, słowa mogą być na wyrost przesadzone z ust tych co grali (nie wiadomo na jakich ustawieniach i poziomie gry w pesa, mogli testować).

A wiec do Jesieni.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 22:50:46 wysłana przez Rafeal »

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 29, 2011, 22:53:34 »
PES nie zrobił ogromnego postępu po prostu dostaniemy to co mieliśmy dostać w tym roku ;)

czyli pes 2011 bez bugów + drobne zmiany... dziękuje
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline sashaa101

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.05.2011r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 30, 2011, 01:31:44 »
ZNÓW!!


Nie podoba sie to nie czytaj mnie i tyle,glupi buraku!!!!Co prawdy nie pisze,az tak ciebie to boli,jak bylby Pes taki wspanialy to wiekszosc ludzi by w niego grala,a nie stety ludzie graja w to co jest lepsze czyli w fife,co zaraz napiszecie ze wasi koledzy graja w pesa,PFFFFF!!!!!Pogralem z 100 meczy nawet wiecej,bo Fify nie mialem przez pare tygodni nie stety i to jest katastrofa,AI jest takie glupie,kazdy wolny konczy sie prawie golem i to jak prowadze jednym golem to oczywiscie jedna akcja lub wolny ktorego ja nie zrobilem tylko komputer sam zrobil wslizg moim zawodnikiem 1-1 a czami nawet w koncowych 5 minutach gola zdobeda,gdzie przez caly mecz zrobia 5 akcji,ktore koncza sie nie powodzeniami,a ostatnie minuty potrafia zdzialac cuda,i to jest madre.Gameplay jest do bani jak by to byla wersja beta,a nie full gra!!!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 08:31:00 wysłana przez es_sabbi »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 30, 2011, 01:44:41 »
FIFA 11 na PC to FIFA 10 konsolowa a FIFA 12 już będzie zupełnie identyczna jak konsolowa.FIFA 11 to wielki skok dla PC był pojawiła się jakość z konsol na PC."Zupełnie inna gra niż na PC" niezła bajka z swojej strony dodam , że między FIFA 11 PC a na konsole jakieś ogromnej różnicy nie ma bo te Personality+ i Pro passing nie dało tyle co chcieli twórcy.Więc proponuje ci zagraj sobię w FIFE 11 na PC a nie 10.
Ta tylko że EA nawet nie chciało się usunąć niektórych bugów, schematów z Fify 10 konsolowej i dali to samo na PC rok później. Pójście na łatwiznę i przy marnym nakładzie kasy bo po prostu przerzucili grę z PS3/Xbox'a na PC. Poszanowanie gracza, nie ma co. A co do nowej Fify to poczekajmy :) Bo póki co poza moim zdaniem lekko przesadzonymi starciami, wślizgami itd. Nie wiele EA pokazała.
PES nie zrobił ogromnego postępu po prostu dostaniemy to co mieliśmy dostać w tym roku ;)

czyli pes 2011 bez bugów + drobne zmiany... dziękuje
Heh oj fajnie by było dostać grę bez bugów :D Bugi będą, nowe ale jakieś na pewno będą. Może mniej widoczne, przeszkadzające ale zawsze.
Nie podoba sie to nie czytaj mnie i tyle,glupi buraku!!!!Co prawdy nie pisze,az tak ciebie to boli,jak bylby Pes taki wspanialy to wiekszosc ludzi by w niego grala,a nie stety ludzie graja w to co jest lepsze czyli w fife,co zaraz napiszecie ze wasi koledzy graja w pesa,PFFFFF!!!!!Pogralem z 100 meczy nawet wiecej,bo Fify nie mialem przez pare tygodni nie stety i to jest katastrofa,AI jest takie glupie,kazdy wolny konczy sie prawie golem i to jak prowadze jednym golem to oczywiscie jedna akcja lub wolny ktorego ja nie zrobilem tylko komputer sam zrobil wslizg moim zawodnikiem 1-1 a czami nawet w koncowych 5 minutach gola zdobeda,gdzie przez caly mecz zrobia 5 akcji,ktore koncza sie nie powodzeniami,a ostatnie minuty potrafia zdzialac cuda,i to jest madre.Gameplay jest do bani jak by to byla wersja beta,a nie full gra!!!!!
Ochłoń :)

Offline Juvens

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2005
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://pes4.ma.cx/
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 30, 2011, 01:55:55 »
Ta tylko że EA nawet nie chciało się usunąć niektórych bugów, schematów z Fify 10 konsolowej i dali to samo na PC rok później. Pójście na łatwiznę i przy marnym nakładzie kasy bo po prostu przerzucili grę z PS3/Xbox'a na PC. Poszanowanie gracza, nie ma co. A co do nowej Fify to poczekajmy :) Bo póki co poza moim zdaniem lekko przesadzonymi starciami, wślizgami itd. Nie wiele EA pokazała.Heh oj fajnie by było dostać grę bez bugów :D Bugi będą, nowe ale jakieś na pewno będą. Może mniej widoczne, przeszkadzające ale zawsze.Ochłoń :)
Pierwszy raz przynosili NG silnik na PC i w tym roku już FIFA będzie taka sama jak na konsolach a , że FIFA 11 mi się podobała to nie mogę się doczekać już FIFY 12.

Offline bolekrulez

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 30, 2011, 03:19:31 »
Z Fifą jak z Gadu Gadu czy Winampem :) Najpopularniejsze nie znaczy najlepsze ;)
Bolek

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:37:14 »
przestańcie bredzić już o fifie w kółko gdybym gral pol zycia w fife to dalej bym w nia gral a ze pes ma wiecej przypadkowosci  

fifa to reklama i tyle jakosc obu gier jest zblizona tyle ze fifa po 2 miesiacach zaczyna byc powtarzalna jej bramki takze w pesa do dzis mi wpadnie czasem cos ze oczy otwieram i tyle

dobrze ze fifa jest bo pes musi konkurowac

i niech w koncu wprowadza tez brudzace sie stroje na boga

gameplay mogliby pokazac albo marketingowa zajawke  no i online niech bedzie jak trzeba w tym roku na pesa wysuplam te dukaty
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 09:39:04 wysłana przez longfly »

Offline ★Blue Boy★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: PILICA
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:59:44 »
@sashaa101

mnie to nie boli tylko nie moge pojąc jak mozecie sie kłocic bo to juz dobry miesiac
kazdy ma swój gust ktos wybierze Fife a ktoś Pesa
napisze ktoś na forum ze woli Pes'a i zaraz kłotnia bo Fifa jest lepsza dlaczego ją nie wolisz
Żyjemy w demokracji każdy ma swoje zdanie

Przyjmuje zamówienia - szczególy nr gg 6241688!

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:26:39 »
nie rozumiem kilku osob ktore zachwycaja sie tymi recenzjami i mysla ze wysztko bedzie super ekstra calkiem inny pes, ja jestem prawie pewny ze bedzie to odgrzany kotlet moze zmienia jakies szczegoly typu zmiana zawodnika itd,animacja bedzie podobna bramkarze dalej beda puszczac [cenzura] a bronic strzaly nie do obrony,znow beda platac sie w siatce a wslizgi metr od nog beda karane kartkami,nie ma co liczyc na wielkie zmiany,11 wszyscy zachwalali w pierwszych tygodniach po wydaniu,pozniej wszyscy narzekalismy bo wyszly na wierzch bugi a jest ich bardzo duzo,co do zawodnikow to juz w 11 Arszawin,Messi maja swoj styl poruszania a raczej dziwny styl biegania 2x szybciej niz inni no ale coz,najlepsze sa i tak strzaly nozycami 8/10 strzalow z powietrza tak wyglada czy to zawodnik jest 30m od bramki czy 2:) pozdro

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:53:30 »
Cytuj
Nowe menu jest zatwierdzone przez UEFA.com.
Wow
Cytuj
Nowa fizyka piłki.
np.będzie lecieć nie prosto
Cytuj
Opcja przełączania zawodników działa bardzo dobrze. Gra jest bardzo płynna.
Nie wiem czym się będzie różnić od normalnego przełaczania.Gracze będą skakać z radości jak się na nich przełączy?
Cytuj
W opinii testerów PES 2012 jest lepszą grą niż PES05.
O ja szok jak im się to udało zrobić no nie wreszcie po tylu latach możemy zagrać lepszą grą niż PES 05.Kto by się tego spodziewał?
Cytuj
Nowy kąt kamery, widać wiele szczegółów
Jak np.kolor wiązań buta czy włosy na nogach
Cytuj
Nowy tryb dostępny w menu gry-"Football Life"
No w końcu jakiś nowy tryb musi być ...
Cytuj
Animacje i zachowania bramkarzy są znakomite.
Bramkarze już się nie boją piłki a unikają własnego cienia.
Cytuj
Wszystkie statystyki zawodników są dobrze odwzorowane.
np.Messi 99 a Ronaldo 85
Cytuj
Animacje ruchu są bardzo dobre. Wielu graczy, np. Messi ma swój styl poruszania się.
Bramkarze będą skakać po bramkach
Cytuj
Zawodnicy dobrze dryblują i potrafią szybko przyjąć i wypuścić piłkę.
Chyba szybko stracić piłke
Cytuj
Każda z drużyn zachowuje się wyjątkowo, z naciskiem na grę zespołową.
Z Barceloną nikt nie wygra bo przecież zdobyli LM
Cytuj
Meczowa atmosfera uległa poprawie.
Bedą burdy na stadionach?
Cytuj
Poprawione sędziowanie. Stosują przywileje korzyści.
To nic ,że zawodnik wjechał wyprostowaną nogą w drugiego , przywilej musi być.
Cytuj
Jedynym rozczarowaniem jest to, że strzały wciąż wymagają jeszcze trochę poprawek.
Nie jedynym...
Cytuj
Ekran taktyki/formacji jest taki sam jak w PES 2011
Żadna nowość
Cytuj
W PES 2012 bedzie dostępny stadion Maracana pod nazwa:Estadio Escorpiao.
Ja słyszałem ,że mają dać stadion San Marino.
Cytuj
Różnica między PES 2011 a PES 2012 to jak różnica między dniem a nocą.
Chyba różnica jak wielkość piłek LM I LE czyli żadnej

To tyle
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:53:30 »