Autor Wątek: Pierwsze wrażenia z play testów!!!  (Przeczytany 46835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KamilMilewski

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location: bogaczów
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
  • http://www.youtube.com/user/MilewskiKamil?feature=
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:10:27 »
Niestety tak role się odwróciły.
Ale jestem optymistyczny nie mówię że fifa
to zła gra wręcz przeciwnie ale ja wole PESA
po prostu owszem PES miał kryzys ale wybrnął z
niego.Gdzieś słyszałem że PES nie jest godny gry na
konsloe NEXT-GEN-nie nawidze tego.
Konami zmieniło animacje biegu wyglądają one dobrze
może nie jak w FIFIE ale przypominają bieg.
SZKODA tylko że gameplay za 2 tygodnie
Za twoje i za moje

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:44:04 »
Konami zmienilo animacje biegu w pes 2012 ? Jakos nie zauwazylem ;d ( trailerze ofc )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 20:49:47 wysłana przez nicecyce »

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 01, 2011, 22:39:34 »
Masz racje Sandu! ;]

Pes moze byc tylko lepszy od swoich poprzednikow no moze nie od 6 ale kto wie nawet jesli bedzie lepszy to moze ( albo napewno ) przegrac z Fifa ;]

Powiem tak. Pes 6 to już przeżytek... Pes 6 był świetną grą jak na tamte czasy ale teraz sobie porównajcie część '6' z tegoroczną i zobaczycie, że nowa gra zjada już starą 'szóstkę'.

Grałem w Fifę tylko na PC i jestem obrzydzony tą grą. Nie wiem jak ona się prezentuję na konsole, bo takowej nie posiadam ale na PC wygląda to tragicznie. Podobno następna część ma być identyczna na wszystkie platformy- ciekawe.

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:08:04 »
Witam wszystkich ;)


Man UTD FOREVER

Offline SlaveQ85

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 341
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 14.02.2009r.
  • Twórca Ekstraklasa Mod
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:27:00 »
Witam oooo kope lat pana nie było :)

Offline witek21

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 02, 2011, 12:33:36 »
Powiem tak. Pes 6 to już przeżytek... Pes 6 był świetną grą jak na tamte czasy ale teraz sobie porównajcie część '6' z tegoroczną i zobaczycie, że nowa gra zjada już starą 'szóstkę'.

Grałem w Fifę tylko na PC i jestem obrzydzony tą grą. Nie wiem jak ona się prezentuję na konsole, bo takowej nie posiadam ale na PC wygląda to tragicznie. Podobno następna część ma być identyczna na wszystkie platformy- ciekawe.

mnie tez fifa nie pochodzi a próbuje co roku i zawsze jednak wole pesa a po fifie to mnie mdli normalnie... jak ktoś gra w piłkę to wie jak to jest naprawde na boisku a matołki co nigdy nie grali na poważne w piłe to wolą FIFE no cóż ale ich wybór. MAM nadzieje że wktórejś z tegorocznych gierek znajde to fajną kopanke i nie jestem tu za pesam ani za fifą tylko za grą które okaże sie lepszą. Każdy ma swóje "widzimisie" jede woli pesa jeden fife i nie ma co sie na forum przekszykiwać tylko napisać swoją opinie a inni powinni ją zaakceptować !!!!

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 02, 2011, 12:34:06 »
tak Sb pomyślałem  ze wpadnę ;D

Co tam  ?

Widzę ze pes się zapowiada świetnie
Czekam na Obydwie Fife i Pesa chociaż do pesa podchodzę z dystansem ,ale czekamy byle do gamescomu !


Man UTD FOREVER

Offline Magic105

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 02, 2011, 13:07:09 »
kiedy ma być gamescom ?

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 02, 2011, 13:08:14 »
tak Sb pomyślałem  ze wpadnę ;D

Co tam  ?

Widzę ze pes się zapowiada świetnie
Czekam na Obydwie Fife i Pesa chociaż do pesa podchodzę z dystansem ,ale czekamy byle do gamescomu !

Jakoś leci. Również czekam na PESa a jak dla mnie Fifa mogłaby nawet nie opuszczać bram EA Sports.

Offline Sandu!

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2010r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 02, 2011, 14:45:17 »
mnie tez fifa nie pochodzi a próbuje co roku i zawsze jednak wole pesa a po fifie to mnie mdli normalnie... jak ktoś gra w piłkę to wie jak to jest naprawde na boisku a matołki co nigdy nie grali na poważne w piłe to wolą FIFE no cóż ale ich wybór. MAM nadzieje że wktórejś z tegorocznych gierek znajde to fajną kopanke i nie jestem tu za pesam ani za fifą tylko za grą które okaże sie lepszą. Każdy ma swóje "widzimisie" jede woli pesa jeden fife i nie ma co sie na forum przekszykiwać tylko napisać swoją opinie a inni powinni ją zaakceptować !!!!
Ja gram w piłkę dosyć często i gram w fifę i nie uważam aby pes ze swoimi strzałami z nożyc zza pola karnego był realistyczny. Takie gadanie jest głupotą, każdy woli co tam mu się bardziej podoba, ja tam mam gdzieś czy to pes czy fifa ważne by się fajnie pykało. W tamtym roku wybrałem fifę, bo jakoś bardziej mi się spodobała niż pes, w którego próbowałem grać, ale jakoś się nie mogłem przekonać.
Mam nadzieję, że jednak pes wróci do świetności z dawnych lat. Ekipa z konami musi się na prawdę postarać by to zrobić a nie obiecywać co roku co innego.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 02, 2011, 16:23:49 »
Najprawdopodobniej nie będzie całej ligi angielskiej licenjconowanej
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 02, 2011, 18:42:44 »
Jak zwykle, będą pewnie dwa zespoły, oby ManU i Chelsea.
" border="0" border="0

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 02, 2011, 19:55:25 »
Nie pisz "ManU" bo to obraźliwy zwrot, a co do zespołów mi tam to obojętne, oby tylko MU był na licencji

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:14:46 »
Wszystkim jest wszystko jedno, boi tak wyjdą patche, które, hmm... "dodadzą licencję";P

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:22:02 »
Nie pisz "ManU" bo to obraźliwy zwrot
?
Wszystkim jest wszystko jedno, boi tak wyjdą patche, które, hmm... "dodadzą licencję";P
Ja np. nie gram na żadnym patchu, bo potem w BAL, robi się ładny burdel z nieistniejącymi zawodnikami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 21:26:19 wysłana przez Artur 77 »
" border="0" border="0

Offline Sprinter.

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Dęblin k. Warszawy
  • Wiadomości: 731
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:22:21 »
MU będzie miało jeszcze w tym roku na pewno bo podpisali kontrakt na 3 lata czyli został jeszcze rok

Artur

Kwestia skrótu nazwy Manchesteru United wzbudza wśród kibiców wiele dyskucji. Jedni mówią Man Utd, drudzy MU, jeszcze inni używają ascetycznej formy United. Złośliwi i najbardziej wtajemniczeni posługują się również skrótem Man U, który z różnych względów jest obraźliwy zarówno dla fanów, jak i piłkarzy Czerwonych Diabłów.

Duncan Edwards to jeden z piłkarzy zaliczany do legendarnych dzieciaków Busby'ego. Ale zanim tworzył legendę Manchesteru, był świetnie zapowiadającym się juniorem, który uczęszczał do szkoły w Dudely - sferze wpływów West Bromwich Albion. Ale wielki talent zwrócił uwagę szperaczy MU równie szybko i między obydwoma klubami rozgorzała wojna o piłkarza. Doszło do niespotykanej jak na lata 50. sytuacji, gdy lokalne gazety prowadziły kampanię na rzecz przejścia gracza do WBA. Jednak ku zgorszeniu wszystkich Edwards wybrał Manchester i od tamtej pory w starciach z West Browmich miał zawsze pod górkę. Z trybun pod jego adresem padało najczęściej słowo "traitor" (zdrajca). W końcu po roku 1958 kibice WBA ułożyli piosenkę na "cześć" piłkarza, która brzmiała: "Duncan Edwards is manure, rotting in his grave, man you are manure—rotting in your grave".

Słowo "manure" (czytamy manju:r) znaczy ni mniej, ni więcej: gnój bądź obornik. A przywodzi na myśl właśnie drużynę United członem Man U. Całość można przetłumaczyć jako: Duncan Edwards to gnój gnijący w grobie. Człowieku, jesteś zwykłym gnojem i gnijesz w grobie" Niezbyt wyszukane, prawda? Szczególnie, że słowo manure oraz grave nabrały upiornego wrażenia (bo były pisane, by je wywołać) po monachijskiej katastrofie 6 lutego 1958 r., która pochłonęła życie ośmiu piłkarzy MU, w tym samego Duncana Edwardsa. Fanów WBA spotkała za to zasłużona kara. Po meczu w sezonie 1964-65 doszło do bitwy między fanami obu drużyn. Na Scoreboard End kibice WBA musieli salwować się ucieczką. Ale upiorna piosenka dopiero rozpoczynała swoją karierę...

Przyśpiewka ulegała doskonaleniu. Fani WBA, niepomni nieprzyjemnych doświadczeń, często dodawali przed nią: "Who's that lying in the aircraft" ("Kto tam leży w samolocie?"), aby nawiązanie do monachijskiej tragedii było jeszcze bardziej czytelne. Kibice krzyczeli tak, aby slogan do złudzenia przypominał element dopingu Red Devils: "Who's that team we call United".

Okrzyk podchwycili w szczególności fani Milwall. Mecze między ich klubem a MU ogłoszono w angielskiej prasie jako "wojnę stulecia". Godziny spotkań wyznaczano na 11:00 przed południem, a policja próbowała zapobiec próbom kupowania... biletów kolejowych przez kibiców obu drużyn, którzy zamierzali udać się na mecz wyjazdowy. Oczywiście w ramach obelgi kibice Milwall często używali Man U, co w tamtym okresie było stosowane przez większość fanów drużyn przyjezdnych. Sformułowanie to doprowadzało fanów do białej gorączki. Po jednym z meczów doszło do prawdziwej eskalacji konfliktu - w zamieszkach brało udział kilkanaście tysięcy fanów.

Podobne działanie na fanów Man Utd miała przyśpiewka wymyślona przez fanów Leeds United i Liverpoolu. Tutaj sympatycy rywali również nie znali litości i podczas meczów z Czerwonymi Diabłami śpiewali: Man U Never Intended Coming Home, co nawiązywało wprost do tragedii monachijskiej (pierwsze litery sloganu tworzą wyraz MUNICH - po angielsku Monachium). Inna wersja to: Man U Man U went on a plane, Man U Man U never came back again. Obecnie sformułowanie "Man U" w sensie negatywnym wyszła już właściwie z użycia.

Chociaż niektórych drażni aż do teraz. Kiedy Teddy Sheringham trafiał do Manchesteru i przypadkiem użył w oficjalnej wypowiedzi nieszczęsnego "Man U", spotkał się z reprymendą Aleksa Fergusona. Ale obecnie większość kibiców Man U, pardon Manchester United vel Man Utd vel MU vel United, zdaje się o tym nie pamiętać...   

źródło REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 21:30:42 wysłana przez Sprinter. »

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:54:03 »
źródło REJESTRACJA lub LOGOWANIE


'"ManUsite" Nawet popularne (najpopularniejsze?) forum w Polsce o tematyce MU zawiera w adresie obraźliwy dla siebie skrót?

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 02, 2011, 22:32:12 »
Jakoś leci. Również czekam na PESa a jak dla mnie Fifa mogłaby nawet nie opuszczać bram EA Sports.
Najlepiej, wtedy z pesa 12 zrobią ci 98 :P

Weźcie ludzi cały czas mówili ManU, a teraz wszyscy się obrażają. Przyzwyczaiłem się i tak będę mówił :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 22:35:32 wysłana przez MichW »
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 02, 2011, 22:48:40 »
O>K> Dzk. Sprinter, dobrze wiedzieć... :P Będe teraz uważał na kibiców ManUtd, żeby ich nie urazić...
" border="0" border="0

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 03, 2011, 01:11:20 »
Najprawdopodobniej nie będzie całej ligi angielskiej licenjconowanej
Nic wielkiego nie odkryłeś. Jest to pewne że jak zwykle będą dwie drużyny z licencją.
Jak zwykle, będą pewnie dwa zespoły, oby ManU i Chelsea.
Nie będzie to Chelsea, ponieważ razem z Arsenalem są głównymi partnerami Fify. Prawdopodobnie Manchester i...? Spurs albo City, bądź Liverpool.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pierwsze wrażenia z play testów!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 03, 2011, 01:11:20 »