Autor Wątek: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? Koniec na odc. 42.  (Przeczytany 53445 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Brawo!
Szkoda, że nie miałeś udziału przy żadnej z bramek. Ale i tak, kilka okazji wypracowałeś kolegom.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Poprawny występ.

Offline Ronaldinho80m

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Powołany po raz drugi.

Brawo kolejne powołanie, no i pewność pierwszego składu. :)

Sparing międzynarodowy.

Wygrany mecz, strzały, sporo kontaktów z piłką. Widzę, że już masz numer coraz bliżej 10 :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Dość przeciętny mecz w twoim wykonaniu, ale ważne że wygrany i powoli zadomawiasz się w podstawowym składzie reprezentacji.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Nie porwałeś tłumów swoją grą, ale wygraliście i to się liczy. Dobry emocjonujący mecz, Obraniak zdobył piękną bramkę.

Super_Mario

  • Gość
Mecz z Peru dobry, w Twoim wykonaniu trochę gorzej, ale i tak jest dobrze. Ten Smuda to jakiś krejzol, wystawił kontuzjowanego Jlenia. Ten Obraniak to prawdziwy egzekutor wolnych, co w realu już pokazał (choćby WKS i taki sam gol w finale Pucharu Francji z PSG). Mnie też w karierach BAL wielokrotnie strzelał gole z wolnych :)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Z Peru zagrałeś dobrze, ale stać cię na więcej ;) Dobrze że Obraniak trafił z wolnego w końcowych minutach spotkania.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 13, 2011, 20:14:15 »
26. Kolejka.

      1:0

37' Vuk Sotirović (1:0)

Jak padła bramka:
37 minuta: Z lewej strony w pole karne zacentrował Omar Díaz, a z 7 metra żadnych problemów z pokonaniem bramkarza nie miał Sotirović.

To był pojedynek zespołów, które w tym sezonie grają bardzo podobnie. WKS plasował się na 10. pozycji, a Górnik lokatę niżej. Spotkanie nie było zbyt ciekawe, dominowała walka i nieustępliwość. Jedyna bramka padła w 37 minucie, kiedy to nasi obrońcy skupili się na jednym zawodniku, zostawiając kompletnie niepilnowanego Sotirovicia. Blisko wyrównania byłem w 54 minucie. Prowadziłem piłkę od połowy boiska, podciągnąłem z nią jakieś 30 metrów i oddałem potężny strzał, który trafił w słupek, ale ten od trzymania siatki. 2 minuty później odpowiedział Kaźmierczak. Jego uderzenie było o wiele precyzyjniejsze od mojego - futbolówka zatrzymała się na naszym spojeniu. W końcówce mocno przycisnęliśmy, lecz nie udało się zdobyć gola wyrównującego. Mój strzał rozpaczy z 88 minuty bardzo dobrze obronił Gikiewicz i wracamy ze Śląska z pustymi rękami.

Ciekawostka: Mamy już tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.
Pozycja w lidze: 12 (spadek o 1 miejsce).

Moje statystyki:
Ocena: 6,5
Bramki: 0
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 3, 1 celny.
Podania: 16, 12 udanych.
Faule: 1
Spalone: 0
Przechwycenia: 1
Kontakt z piłką: 34
Dystans z dryblingiem: 124
Czas gry: 90 minut.




Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
W lidze jest źle. Warto, byś po sezonie uciekł z Górnika: jeśli nie do jakiegoś średniaka europejskiego, to przynajmniej do polskiej drużyny grającej w pucharach, bo na razie wszystko wskazuje, że pozostanie w tej drużynie będzie stopniowo marnować twój talent.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Kurdę w lidze jest fatalnie. Tak jak Ned mówi, trzeba uciekać podczas okienka to lepszego klubu. Tu się tylko marnujesz. Obyście tylko nie spadli do 1 ligi.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Obyście tylko nie spadli do 1 ligi.
Jeśli odejdzie, a tak pewnie będzie, to w sumie bez znaczenia czy Górnik spadnie czy nie... Chociaż fajnie byłoby zostawić klub w Ekstraklasie a nie pierwszej lidze.
W reprezentacji kolejny niezły mecz, ale znów nie zdobyłeś gola, a nawet nie udało zaliczyć Ci się asysty. Pokazujesz chyba jednak Smudzie, że warto na Ciebie stawiać.
W Górniku niestety przegrane kolejne spotkanie. Minimalnie bo minimalnie ale jednak... Wystarczył jeden błąd. Szkoda, że Twoje uderzenie minimalnie niecelne no ale trudno się mówi. Nie możesz być chyba jakoś bardzo niezadowolony ze swojego występu.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo słabo to na razie wygląda. Szkoda by było Górnik zostawić ale tu się już więcej nie rozwiniesz. Czas uciekać na zachód Europy Lewy :)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Podtrzymuję to co mówią wszyscy inni :
Uciekaj gdzie pieprz rośnie, jak najdalej od Ekstraklasy. Tam się nie rozwiniesz.}
Polecam ligę niemiecką :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Dawaj do Wisły, a później do Barcy :) Szkoda, że Górnik tak się stacza, a ty musisz brać w tym udział
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Ja wciąż uważam, że powinieneś przyjąć wtedy ofertę Arsenalu. Nie wiem jak ty dotrwałeś do 41 odcinka  :o Mnie po 5 szlak trafił.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 13, 2011, 23:52:48 »
27. Kolejka.

1:1   

52' Adam Banaś - samobój (0:1).
89' Aleksander Kwiek (1:1).

Jak padały bramki:

52 minuta: Z lewej strony wrzucił Cabral, a na 7 metrze piłkę zgarnął Banaś. Adam podał do bramkarza, który... puścił futbolówkę między nogami. Brak słów.

89 minuta: Z prawej strony na 5 metr zacentrował Wodecki. W walce powietrznej świetnie odnalazł się Aleksander Kwiek i mocnym strzałem głową doprowadził do remisu.

Legia Warszawa była przed tym spotkaniem vice-liderem i wciąż miała realne szanse na tytuł. Prawdopodobieństwo zdobycia Mistrzostwa bardzo zmalało po tym, jak urwaliśmy jej punkty. Poprzednie starcie z tą ekipą zakończyło się dla nas klęską 0:4. Tym razem Wielkie Derby zaczęły się od ataków ze strony KSG. Dużo graliśmy piłką, wymienialiśmy wiele podań, a także nie baliśmy się uderzać. W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną. Zawodnicy z Warszawy prezentowali się naprawdę słabo, wyglądali na bardzo zmęczonych. Mieliśmy ogromną przewagę, lecz nie udokumentowaliśmy jej golem. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry gola zdobył Adam Banaś. Szkoda tylko, że samobójczego. Byłem wściekły - ciągle atakowaliśmy, a tu proszę - tracimy kuriozalną bramkę. Zadałem sobie pytanie: po co ja zostawałem w Górniku? Siedziałbym sobie teraz w Londynie i błogo się opieprzał. Wojskowi nadal grali piach, a my nacieraliśmy na ich bramkę. Zbliżał się koniec meczu i w końcu nastał wspaniały moment. Kwiek doprowadził do remisu, dając kibicom wiele, wiele radości. Mecz powinniśmy wygrać, ale lepszy już 1 punkt, aniżeli porażka po dobrej grze. Moja postawa była naprawdę świetna, oddałem dwa groźne strzały, lecz dobrze się spisał Skaba.

Ciekawostka: GKS Bełchatów jest liderem na 3 kolejki przed końcem.
Pozycja w lidze: 11 (awans o 1 pozycję).

Moje statystyki:
Ocena: 7,5
Bramki: 0
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 4, 3 celne.
Podania: 13, 9 udanych.
Faule: 0
Spalone: 0
Przechwycenia: 0
Kontakt z piłką: 31
Dystans z dryblingiem: 122
Czas gry: 90 minut.





Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #42: Legia.
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 13, 2011, 23:56:49 »
Kurde coś ci nie idzie w tym Górniku, Deiv ma racje spieprzaj z tej Ekstraklasy bo nie ma co tu grać i się wgl rozwijać.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #42: Legia.
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 13, 2011, 23:58:51 »
Szczęście Górnikowi dopisało. i zarazem pech. jeszcze 3 kolejki musisz się pomęczyć ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #42: Legia.
« Odpowiedź #338 dnia: Lipiec 14, 2011, 00:00:35 »
Szczęśliwie uratowany remis przybliża Górnik do utrzymania w Ekstraklasie zdecydowanie, zwłaszcza że rywalem był nie byle kto, tylko warszawska Legia...
Patrząc na Twoją ocenę zagrałeś świetnie, tak jak zresztą napisałeś. Strasznie ciężko jest wywalczyć taką notę nie zdobywając gola ani nie zaliczając asysty. Brawo!
Ciekaw jestem, któż to się po Ciebie zgłosi, bo koniec sezonu już blisko...

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #42: Legia.
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 14, 2011, 00:01:05 »
Jak dobrze, że udało się urwać punkt. No już niedługo koniec męki. Zmień klubik na jakiś lepszy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #42: Legia.
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 14, 2011, 00:01:05 »