Autor Wątek: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? Koniec na odc. 42.  (Przeczytany 53443 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #37 - Wywiad.
« Odpowiedź #300 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:24:49 »
Ej no gdzie byś tam się do Osasuny pchał :) Powinieneś Bayern odpowiedzieć bez zawahania.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #37 - Wywiad.
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:36:27 »
Do Bayernu. Liga niemiecka jest idealna do rozwoju piłkarzy :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #37 - Wywiad.
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:50:55 »
Fajny wywiad :D. Trzeba było odpowiedzieć Bayern :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 13, 2011, 13:17:00 »
25. Kolejka.

     0:1

16' Mateusz Lewandowski (0:1)

Jak padła bramka:
16 minuta: Na 25 metrze odebrałem piłkę jednemu z obrońców, od razu układając sobie ją do strzału. Uderzyłem z całej siły i po chwili mogłem cieszyć się z fantastycznej bramki. Futbolówka wpadła troszkę poniżej okienka.

Arka naprawdę świetnie radzi sobie w lidze. Gdynianie plasują się na 5. pozycji, która daje przepustkę do gry w Lidze Europejskiej. Gospodarze liczyli, że zdobędą łatwe punkty, lecz ich plany zostały pokrzyżowane przeze mnie. Po kwadransie gry przegrywali 0:1, po tym, jak oddałem cudowny strzał z 25 metra. Żółto-Niebieskim podziałało to na ambicję i od razu starali się wyrównać stan meczu. Tym razem mogę pochwalić naszą obronę, która nie patyczkowała się z rywalami i bardzo dobrze skracała pole gry. Skupiliśmy się głównie na defensywie, ale staraliśmy się także atakować z kontry. Po 70 minucie oddychałem już rękawami, co zauważył Paweł Janas. 6 minut później schodziłem już z boiska, żegnany brawami przez  nielicznych kibiców Górnika. W moje miejsce wszedł Leszczak. Koledzy z ekipy nie zawalili i utrzymali jednobramkowe prowadzenie.

Ciekawostka: Zdobyłem swoją 6 bramkę w zawodowej karierze.
Pozycja w lidze: 11 (awans o 1 miejsce).

Moje statystyki:
Ocena: 7,5
Bramki: 1
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 4, 3 celne.
Podania: 7, 5 udanych.
Faule: 0
Spalone: 0
Przechwycenia: 1
Kontakt z piłką: 23
Dystans z dryblingiem: 113
Czas gry: 76 minut.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 14:44:16 wysłana przez Lewy23 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Brawo, piękny gol z mocną Arką i trzy punkty wędrują do was ! :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
szkoda, że nie zagrałeś w tamtym wspaniałym meczu z Bełchatowem.
Gratuluję 3 pkt i tego, że to ty je wywalczyłeś dzięki jedynemu golowi.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Wreszcie doczekałem się twojego gola ;)
Gratuluję 3 punktów i piątej bramki.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Dwa ostatnie spotkania w Twoim wykonaniu w końcu bardzo dobre. Zostałeś graczem meczu dwa razy. W obydwu strzeliłeś po bramce i zdobyte 4 punkty. Na dodatek pewne zwycięstwo z Bełchatowem - szkoda, że nie zagrałeś.

Offline Ronaldinho80m

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #37 - Wywiad.
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 13, 2011, 13:58:48 »
12. Kolejka.

Legia się po was ładnie przejechała. Zagrałeś cały mecz, celne podania.

13. Kolejka.

Ważne zwycięstwo. strzały, podania, zagrałeś dobry mecz.

14. Kolejka.


Przegraliście ten mecz, no i wyszedł Ci ten mecz średnio. Szkoda, bo myślałem, że pokażesz swoją moc i spróbujesz coś ustrzelić. Do 18min dawaliście radę, ale potem szybka kontra no i strata bramki. Bardzo dobrze, wręcz genialnie bronił w tym meczu Stachowiak, ale nie miał szans nie stracić bramek. Szkoda tego meczu.

15. Kolejka.

Co za mecz! Wygraliście z Jagą 2-0, no ładnie, ładnie. Graliście tak jak się wam podobało, zostałeś Man of the Match, dużo podań, celny strzał, wysoka nota, dużo kontaktów z piłką.

16. Kolejka.

Dawno nie strzeliłeś bramki. Bez bramkowy remis, dobry mecz 3 strzały 3 celne, dużo podań(jak zawsze :D), mieliście sytuacje, ale genialny był bramkarz Wisły, szkoda, że nie daliście rady strzelić bramki.

17. Kolejka.

Remis, passa nieprzegranych mecz od 3 kolejek(może krótka, ale jesteście na niskiej pozycji i graliście z dobrymi przeciwnikami), dobra nota, 0 strzałów, ale za to podania. Solidny mecz.

18. Kolejka.

No i nareszcie odblokowanie się! Podtrzymanie passy, ważne 3 punkty. Zostałeś Man of the Match i to po raz 6 w Ekstraklasie. Średnio co 3 kolejkę grasz najlepiej z drużyn, to jest coś! Myślę, żebyś zrobił trochę ćwiczeń siłowych, bo wyraźnie łatwo przegrywasz w starciu bark w bark. Mecz genialny z Twojej strony.

Zgrupowanie w Murcii.

No, no lekkie ćwiczenia, pogłoski na temat zainteresowania Tobą ze strony Malagi i FC Köln, szkoda, że nie było żadnej oferty od nich, ale na pewno zostałbyś w Górniku. Widzę, że Hiszpanka Cie zainteresowała, ale Madzi nie zdradziłeś. Nie dużo zagrałeś w sparingach szkoda, że tylko 1 wygrany, ale przynajmniej zagrali rezerwowi. Trener paru graczy na pewno wypróbował, z tego co myślę wyjazd Ci się podobał, wróciłeś do Polski, no i widzę, że chcesz zostać w Górniku na trochę dłużej. Dołączył do was Manu to jest coś! Bojan drogo sprzedany, ogółem ciekawe transfery.

19. Kolejka.

Szkoda kontuzji od razu po powrocie kontuzja, ale na szczęście niegroźna. Zostałeś powołany do Reprezentacji Polski. Widzę, że marzenia się spełniają.

Sparing międzynarodowy.

Zagrałeś swój debiut przez pełne 90 minut brawo! Dużo kontaktów z piłką, podań, oddane strzały. Solidny debiut.

Arsenal składa ofertę.


Nie polecam iść do Arsenalu po prostu byś się tam zmarnował(czyt. nie grał za dużo). Wiadomo szybszy rozwój, ale są tam napastnicy światowego formatu, po prostu nie opłacało się, ale widać, że grasz tak dobrze, że interesują się Tobą czołowe kluby.

Podjąłem decyzję.

Słuszna decyzja odrzucenia oferty Arsenalu. Wiadomo, że więcej jest wad niż zalet, bo w końcu jesteś słaby w pojedynkach bark w bark i to nawet w Polskiej Ekstraklasie to co dopiero w Premier League.

20. Kolejka.

Szkoda przegranej, ale w końcu nie mogłeś wystąpić.

Franciszek Smuda o moim występie z Algierią.

Już wiesz, że możesz liczyć na częstsze powołania ze strony Franciszka. Dostałeś pochwały od selekcjonera Reprezentacji Polski.

21. Kolejka.

Bezbramkowy remis z czołowym Polskim klubem. Przeciętny mecz z Twojej strony, ale jak mogłeś zagrać lepiej skoro cały czas się broniliście, bo Kolejorz tak bardzo na was napierał. Dobrze zagrałeś w defensywie.

22. Kolejka.

Spadek o 2 pozycję. Miałeś okazję w 50min, ale bramkarz przeciwników popisał się dobra interwencją. W 4 meczach tylko 1 punkt. Słabo wam wyszedł start. Nawet dobry mecz z Twojej strony, celne strzały, dużo podań, dużo kontaktów z piłką.

23. Kolejka.

Remis ustanowiony przez karne, ale bramkę masz jakby nie patrzeć. Wysoka nota, dzięki której dostałeś Man of the Match. Dużo strzałów, bardzo, bardzo dużo podań. Wiele razy posiadałeś piłkę. Mecz genialny.

24. Kolejka.

Górnik potrafił wygrać i bez Ciebie. Przynajmniej się wykartkowałeś. Ciekawy wywiad.

25. Kolejka.

Strzeliłeś bramkę z 26m! Man of the Match, mało podań, ale kontakty z piłką. Awans o 1 miejsce.



Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Człowieku! Jesteś niesamowity! Dzięki wielkie za Twój trud, ale wystarczy mi po prostu, że od czasu do czasu napiszesz tylko kilka słów. Doceniam, że w ogóle dodajesz komentarze, nie musisz się tak męczyć;]

Offline Ronaldinho80m

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Stary jak uwielbiam czytać Twoje kariery to Ci odpiszę na wszystko :D Miałem trochę zaległości, ale już je nadrobiłem. Sama przyjemność z czytania.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No i twój Górnika zwłaszcza dzięki tobie bo to ty trafiłeś bramkę pokonuję Arkę. Kibice widać cię bardzo docenili żegnając cie brawami. Zdobyłeś też nagrodę Man of the Match z czego ci gratuluję..

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
W 23 kolejce ładnie rozbiliście mój GKS, szkoda że nie grałeś, ale to efekt kartek. W 24 zagrałeś dobry mecz z Arką w Gdyni, zdobyłeś gola na wag trzech oczek. Do końca sezonu 6 kolejek, więc już niedługo jakieś oferty dostaniesz.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 13, 2011, 15:00:52 »
Powołany po raz drugi.


Po raz drugi w swojej karierze zostałem powołany na mecz reprezentacji. Sparing rozegramy na Stadionie Śląskim, a naszym przeciwnikiem będzie Peru. Egzotyczny rywal posiada kilku solidnych zawodników, grających w europejskich klubach. Łatwo na pewno nie będzie. Kadra niewiele się różni od tej, którą Franciszek Smuda powołał na Algierię. Przedstawia się ona następująco:

Bramkarze:
Boruc, Kuszczak, Sandomierski.

Obrońcy:
Wasilewski, Perquis, Sadlok, Wawrzyniak, Piszczek, Augustyn.

Pomocnicy:
Matuszczyk, Dudka, Błaszczykowski, Cezary Wilk, Roger Guerreiro, Murawski, Obraniak, Mierzejewski, Małecki, Kupisz.

Napastnicy:
M. Lewandowski, Jeleń, R. Lewandowski, Sobiech.

Mając na uwadze fakt, że Jeleń dopiero niedawno wrócił po przebytej kontuzji, a Sobiech jest opcją ostateczną, zapewne zagram od pierwszych minut.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Fajnie, że Franek postawił znów na Ciebie. Mam nadzieję, że wyjdziesz w pierwszym składzie i zdobędziesz pierwszą bramkę w barwach reprezentacji, chociaż z Peru wcale nie będzie tak łatwo.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Peruwiańczycy na pewno nie dadzą za wygraną ,ale mam nadzieję,że wygracie :) Cieszy mnie fakt ,że Smuda drugi raz Cię powołał i być może zagrasz od pierwszy minut :) Fajnie by było jakbyś zdobył gola i pocałował orła :D Powodzenia :)

Super_Mario

  • Gość
Gratuluję zwycięstwa z Arką Gdynia i 6 gola w karierze :) Musiałeś nieźle przysolić :)

Powodzenia z Peru, bo na pewno łatwo nie będzie :) Mają kilka znanych nazwisk w składzie : choćby Pizarro, Farfana, Vargasa (Fiorentina).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No proszę i jest kolejne powołanie. Masz wielkie szanse na zagranie od pierwszych minut z przyczyn jakie sam podałeś. Peru jest to trudny rywal, a swoją klasę pokazuję na Copa America. Ty w Pesie możesz mieć jeszcze trudniej bo zapewne zagra Farfan oraz Pizarro.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
To miło, że pomimo młodego wieku i niepowalających statystyk w klubie (ale dobrych) dostajesz szanse sprawdzenia się w kadrze.
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 13, 2011, 15:45:55 »
Sparing międzynarodowy.

2:1

14' Jefferson Farfán (0:1)
36' Jakub Błaszczykowski (1:1)
83' Ludovic Obraniak - rzut wolny (2:1)


Jak padały bramki:
14 minuta: Farfán otrzymał piłkę na 25 metrze, podbiegł z nią do linii pola karnego, a następnie oddał mocny strzał w dolny róg bramki.

36 minuta: Z lewej strony na 6 metr dośrodkował Rafał Murawski. Bardzo wysoko wyskoczył Kuba Błaszczykowski i nie dał żadnych szans bramkarzowi.

83 minuta: Obraniak popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Odległość do bramki wynosiła 19 metrów, a zawodnik Lille wpakował ją w samo okienko.

Spodziewałem się wystąpić od pierwszych minut, lecz sądziłem, że moim partnerem w ataku będzie Robert Lewandowski. Franciszek Smuda zdecydował jednak, że wystąpi Jeleń. Mogłem fenomenalnie wejść w mecz, bowiem już w 2 minucie omal nie zaskoczył bramkarza rywali strzałem z 20 metra. Butron był czujny i sparował moje uderzenie do boku. 3 minuty później dograłem świetną piłkę Irkowi, szkoda tylko, że zawodnik Auxerre fatalnie przestrzelił. Nasze szaleństwa w ofensywie trwały tylko 10 minut, później do głosu doszli przeciwnicy. My już tak skutecznie się nie broniliśmy i po chwili przegrywaliśmy 0:1. Stracony gol podziałał nam na ambicję i znów ruszyliśmy do ataków. Bardzo dobrze po stronie przeciwników grał Acasiete, który kilkakrotnie ratował swoją ekipę. Na szczęście w 36 minucie udało się wyrównać i mogliśmy uspokoić grę. Druga część zawodów była bardzo schematyczna, a obie drużyny grały podobny futbol. Szkoleniowiec zdecydował, że opuszczę boisko w 68 minucie, a w moje miejsce wbiegnie Roger. Rozegrałem całkiem dobre zawody, choć moja postawa była zbyt asekuracyjna. W końcówce przycisnęliśmy piłkarzy z Ameryki Południowej i ostatecznie udało się zdobyć bramkę, która dała nam zwycięstwo. Obraniak popisał się cudownym uderzeniem z rzutu wolnego. Wygrywamy po pięknym, zaciętym meczu!

Ciekawostka: W meczu z Algierią grałem z numerem "21", teraz otrzymałem "11".  


Moje statystyki:
Ocena: 6,5
Bramki: 0
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 2, 1 celny.
Podania: 12, 10 udanych.
Faule: 2
Spalone: 0
Przechwycenia: 1
Kontakt z piłką: 25
Dystans z dryblingiem: 42
Czas gry: 68 minut.




« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 16:00:30 wysłana przez Lewy23 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 13, 2011, 15:45:55 »