Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 134296 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaTX

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 270
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:06:43 »
Bardzo podobna taktyka do mojej. Powodzenia w dalszej części sezonu.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:11:57 »
Gratuluję wygranej bo rywala nie miałeś najłatwiejszego ;)

Padło parę ładnych bramek, ale liczą się cenne 3 punkty.
Dla ciebie jest idealnie bo jesteś na piątej pozycji ;)

Pozdrawiam ;D
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:20:59 »
Dwójka napastników dała Ci wygraną.  ;) Mecz był naprawdę ładny - tak wnioskuję z opisu. Po drugiej bramce Tottenham przejął inicjatywę, lecz dopiero w ostatnich sekundach zdobył bramkę kontaktową.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:27:43 »
Zagrałeś swoją piłkę w meczu z Kogutami i szybko zdobyłeś bramkę. Szkoda że już na samym początku meczu nie strzeliłeś więcej bramek bo ta akcja z 7 minuty to już by było zapewnione punkty a tak walczyłeś i zdobyłeś bramkę w drugiej połowie i było pewne kto zgarnie komplet punktów a Kogutów było tylko stać na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry. Dobrze że Beatti zostaje na następny sezon.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:31:35 »
szybka bramka jeroma w tym spotkaniu napewno dodala ci pewnosci i starales sie dopiac swego co sie udalo podwyzszajac wynik, tottenham niczym sie nie wykazal poza ta honorowa bramka. zasluzone zwyciestwo.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #585 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:40:00 »
Dobrze, że udało Ci się z nimi wygrać, Koguty to strasznie niewygodny rywal. Mecz był ciężki, ale na szczęście Beattie był dzisiaj w dobrej dyspozycji i poprowadził zespół do wygranej. W tabeli jest dobrze, ale czekam na ten łomot dla rywala.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #586 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:06:26 »
Koguty zdobyły się tylko na honorowego gola. to oddaje obraz meczu, byłeś profesorem gry. dobrze, że Beattie zostaje dalej. bardzo go lubię i liczę, że odzyska formę z ubiegłego sezonu, chociaż ten sezon 6-ty gol nie jest źle ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ciężki bój z kogutami!
« Odpowiedź #587 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:10:31 »
Kolejka 21



Bloomfield Road - Blackpool

Widzów: 19 500



Sędzia: Andrew Marinner

Piękne gole na Bloomfield, zasłużony podział punktów!

2:2

Strzelcy:

41' Cameron Jerome, 65' James Beattie - 31' Nikola Kalinić, 80' Nikola Kalinić

Kary indywidualne:

Brak

Gracz meczu: Nikola Kalinić 7.5 (Sky Sports 8.5)

Mecz pełen walki i dramaturgi. Po raz kolejny przekonałem się jakim niewygodnym rywalem są gracze Rovers. Mecz od początku był wyrównany po kilka akcji z obu stron. Mimo kilku sytuacji na otwarcie wyniku musieliśmy czekać do 31 minuty gry. Szybka kontra gości, Roberts mija Stancheva podaję do Kalinića ten wbiega w pole karne, a do niego wychodzi nasz bramkarz i dostaję pięknego loba za kołnierz. Piłka była tak podkręcona, że zdjęła pajęczynę z siatki,  uderzyła w słupek i wpadła obok próbującego ofiarnie interweniować naszego  bramkarza. 10 minut później był już remis. Pięknie wyprowadzony kontratak przez Stindla, podanie do Beattiego ten ścina do boku wrzuca w pole karne na piłkę idealnie nadbiega Jerome i mocnym strzałem pod poprzeczkę wyrównuję stan meczu. W drugiej połowie mecz nadal był wyrównany, obie strony miały swoje szanse ale gol padł dopiero w 65 minucie. Wybita piłka przez obrońców gości trafia pod nogę Ballon'a, który uruchamia podaniem będącego nas prawym skrzydle Stindla. On dośrodkowuję na pierwszy słupek, piłkę szczupakiem trafia Beattie i wychodzimy na prowadzenie. Niestety dla nas tego dnia Kalinić miał taki dzień, że co kopnie to w sieci. I tak właśnie było w 80 minucie gry. Podanie od Rochiny trafia do Kalinić'a, który mocnym strzałem w długi róg nie daję szans dla naszego bramkarza. W 89 minucie piłkę meczową miał Dentinho, ale jego strzał doskonale obronił Robinson. No cóż 2:2 piękna uczta dla kibiców. Nadal jesteśmy na 5 miejscu w tabeli.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Żałuję tego strzału....



Nie wiem co mam powiedzieć, bardzo żałuję że to nie wpadło. Trochę zawiodłem, cały czas czekam na swojego gola w barwach nowego klubu. Może w następnej kolejce mi się uda - mówił rozgoryczony po meczu Dentinho.

Zapowiedź meczu:







Teraz gramy z ciężką do ogrania ekipą Burnley FC. W lidze są nisko, ale gra się z nimi ciężko. Na Turf Moor było 1:1 czy na swoim gruncie pokonamy The Clarets, odpowiedź już w tą środę.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #588 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:16:56 »
no naprawde bardzo dobre widowisko odegraliscie z roversami na bloomfield, kilka naprawde ladnych goli, a najbardziej spodobal mi gol z loba Kalinica, teraz czekam na mecz z Burnley. obys to tez wygral.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #589 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:35:29 »
Fantastyczny spektakl z wyniku 1:0 doprowadziłeś do 2:1 jednak Kalinić był w świetnej formie i te jego piękne strzały dały Rovers remis.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #590 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:01:01 »
No Rovers znów pokazali, że są nie wygodnym rywalem dla ciebie.

Mecz na pewno stał na wysokim poziomie cztery gole robią wrażenie. Jako pierwsi do siatki po efektownym lobie trafiają goście, lecz tym się tym nie podłamałeś i zaatakowałeś i już po dziesięciu minutach było 1-1. Druga połowa również efektowna. Beattie znów trafia co mnie cieszy, myślę, że ten piłkarz powoli się odblokowuję. No cóż dziś dobry dzień miał Kalinić i w 80 minucie trafił bramkę dającą remis.. Miałeś jeszcze jedną okazję, lecz pech spotkał Detinho.. Zobaczymy może przyszła kolejka pozwoli mu na zdobycie gola.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #591 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:05:34 »
dwa mecze pod rzad i dwie te same osoby zdobywają bramki. ten duet może zwojować Europę.
bramka na 1-0 marzenie.
twoje bramki po strzałach głową :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #592 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:29:36 »
Bardzo ładny i szybki mecz. Ten pierwszy gol Kalinica palce lizać. Miałeś już 2:1 ale nie utrzymałeś i znów skarcił Cię Kalinić. W tabeli nadal bardzo dobre miejsce. Powodzenia z Burnley.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #593 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:33:09 »
Znów ta dwójka napastników szaleje. Beattie ostatnio się przebudził.  ;) Dramaturgia była. Szkoda, że Nikola w ostatnich minutach wcisnął tą bramkę. Jednak z opisu i statystyk wynika, że mecz był wyrównany, a podział punktów zasłużony.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #594 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:47:31 »
Ciasno się robi w tabeli u ciebie. Mecz z Blackburn ciekawy i wyrównany. Teraz ciężka przeprawa z Burnley, jednak możesz liczyć na wsparcie kibiców.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękne gole na Bloomfield Road w meczu z Rovers!
« Odpowiedź #595 dnia: Sierpień 10, 2011, 02:16:06 »
Kolejka 22



Bloomfield Road - Blackpool

Widzów: 19 100



Sędzia: Phill Dowd

Oficjalnie Beattie się już na pewno  obudził!

3:0

Strzelcy:

29' James Beattie,61' James Beattie, 91' Cameron Jerome (PK)

Kary indywidualne:

Brak

Gracz meczu: James Beattie 7.0 (Sky Sports 8.0)

Po wyniku można powiedzieć e tam mecz był jednostronny. Nic z tych rzeczy. Goście grali dobrze w tym meczu, ale świetnie w bramce spisał się debiutant Declan Rudd. Wybronił on dwie sytuację sam na sam z P. Cisse. Potem na boisku panowaliśmy już tylko my. W końcu ten który najlepiej się prezentuję z nowych nabytków zaliczył asystę. Stanchev posłał mocno bitą piłkę w pole karne do której wyskoczył Beattie i mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi gości. W drugiej połowie padł gol kuriozum, mocna piłka Crainey'a minęła obrońcę i bramkarza i trafiła w hmm... :rękę, brzuch, tyłek James'a Beattie'go i wpadła do siatki. Rywale byli w szoku i mogli dostać kolejne bramki, ale brakowało nam skuteczności. W 91 minucie w polu karnym pada Puncheon, sędzia wskazuję na "11". Ją pewnie wykonał Jerome i ustalił wynik meczu na 3:0. Po tym spotkaniu zajmujemy już 4 miejsce w tabeli.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Fajnie, że trener dał mi szansę...



Bardzo się cieszę że w końcu zagrałem w lidze. Hmm myślę że debiut można uznać za udany. Wygraliśmy pewnie to spotkanie. Ja zachowałem czyste konto, choć muszę przyznać ten strzał Cisse był bardzo mocny i boli mnie teraz ręka. Dziękuję, że trener dał mi w tym meczu szansę. Czekam na kolejną
- mówił podczas pomeczowego wywiadu uradowany Declan Rudd.

Zapowiedź meczu:







Kolejny mecz beniaminków. Na Millenium Stadium w Cardiff gospodarze zajmujący 18 pozycję w lidze podejmą na swym obiekcie 4 Blackpool FC. W poprzednim meczu obu zespołów na Bloomfield Road o zwycięstwie Blackpool zadecydował piękny gol Stindla. Jak będzie tym razem?

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #596 dnia: Sierpień 10, 2011, 08:06:56 »
Bardzo ciekawy mecz z Blackburn. A 3:0 w ostatnim to juz poezja. Wysoka skuteczność
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:43:19 »
bardzo dobry mecz z Blackpool. Ten drugi gol Beattie'go :D Fajna wypowiedź po meczu Declana Rudd'a. Dobrze zagrał, wybronił na początku dwie "setki" i teraz boli go ręka :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:44:36 »
No i jest w końcu bardzo dobry wynik.

Rywal próbował trafić ci bramki, jednak bardzo dobrze dysponowany w tym meczu Ruud bronił jak w transie, nawet takie oczywiste akcje jak wyjście Cisse sam na sam. Tak jak myślałem już to od początku tej rundy, że Beattie się odblokował to teraz jestem już tego pewien. Zagrał bardzo dobry mecz i trafił dwie bramki, choć ta drugą trochę taka dziwna :D. W końcówce miałeś rzut karny wykorzystał go Jarome, ale mogłeś już dać uderzyć Beattiemu :D Chłopak by się cieszył z hart-tricka ;D.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:14:53 »
Obudził się, obudził. Pięknie się ostatnio rozstrzelał.  ;) Mecz nie był wcale dla was łatwy, choć może wynik myli. Świetnie w bramce spisywał się debiutant. Bramka Beatti'ego fartowna była. Gdzie tak piłka trafiła?  :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 10, 2011, 11:14:53 »