Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 133408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpień 08, 2011, 19:57:21 »
estetyka tutaj góruje ;D pięknie umiesz wszystko wkomponować i opisać. zabytki itp.
przełamałeś się z Porto, po porażce z Bragą. zaskoczenie dla mnie, no ale Mandarynki już nie raz zaskakiwały. :)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:05:48 »
Wreszcie Dentinho się przełamał :D Super mecz na koniec zgrupowania :) Przegrywaliście ze słabszymi drużynami, a tu zwycięstwo z mistrzem :o ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #542 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:26:51 »
dobrze że wygrałeś z Porto ;) Wkońcu przełamał się Dentinho ;) mam nadzieję że w lidze będzie regularnie strzelał gole ;) czekam na podsumowanie ;)

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:30:35 »
Trafiłem w przypuszczeniach. Dentinho strzela i pieczętuje zwycięstwo z Porto. Silny przeciwnik i dobra gra .
Kup Rolando już teraz ci pomógł :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpień 08, 2011, 21:05:44 »
Porto... bardzo ładne miasto, a Estadio Dragao to jedna z najpiękniejszych aren na świecie. Bardzo fajnie to opisałeś. Codo samego meczu, to zadziwiająco dobrze poradziłeś sobie z nimi. Zdominowałeś ich na boisku i pewna wygrana, choć po jednym swojaku ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpień 08, 2011, 21:06:15 »
Z najsilniejszym rywalem udało Ci się wygrać. Ta pierwsza bramka była dosyć kuriozalna. Drugiego gola strzelił Dentinho po bardzo ładnym dośrodkowaniu.  Zgrupowanie jak najbardziej udane.  ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:01:15 »
Oj piłkarze się nazwiedzali w tej Portugalii :D Chyba za bardzo ich rozpieszczasz, takie wycieczki im można po sezonie robić :D
Porto szans nie miało, spokojnie ich pokonałeś. Stanchev jak narazie wydaje się bardzo trafnym transferem, mam nadzieję, że tak będzie grał w lidze.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Zwiedzamy Porto i mecz z FC Porto!
« Odpowiedź #547 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:14:33 »
Konferencja prasowa podsumowująca zgrupowanie w Portugalii!



Po powrocie do siedziby klubu, prezes Blackpool następnego dnia zwołał konferencję prasową z udziałem trenera i kilku zawodników. 28 stycznia o godz. 13 rozpoczęła się konferencja prasowa. Oto jej zapis:



Witam państwa,  jestem bardzo zadowolony z przebiegu zgrupowania w Portugalii. Z przyczyn oczywistych nie mogłem jednak być tam osobiście. Ktoś musiał zostać w klubie i pilnować tych wszystkich spraw. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to wydaliśmy na wyjazd do Portugalii masę pieniędzy i mam nadzieję, że nam się to zwróci. Nabytego przez nasz zespół doświadczenia w meczach z mocnymi portugalskimi zespołami nikt nam nie zabierze. Mam nadzieję, że dobrze przepracowany okres pomoże nam utrzymać nasze wysokie 5 miejsce. Choć ja nie będę zły jak skończymy sezon na 7 miejscu, tylko żebyśmy zagrali w pucharach - słowa prezesa Blackpool Karla Oystona.



No wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Szczerze wam powiem miałem już dość tego portugalskiego słońca, nie ma to jak angielska aura(śmiech). Ale dość już mego narzekania, to był super pomysł dziękuje zarządowi i prezesowi za jego umożliwienie. Zagraliśmy mecze z 4 topowymi zespołami Ligi Sagres. W każdym meczu graliśmy swoją piłkę co mnie bardzo cieszyło. Gracze cieszyli się grą w piłkę, nie liczył się tu wynik tylko dobra gra. Hmm w sumie wyniki wyszły na remis, ale ja jestem mocno uradowany z gry moich podopiecznych. Bardzo mi się podobało gra nowych nabytków. Szczególnie Stanchev mnie oczarował swoją grą. Cieszę się bo pokazaliśmy wszystkim, że można kupić bardzo wartościowego zawodnika  za małe pieniądze co w dzisiejszym futbolu jest ciężkie. Z uśmiechem na twarzy czekam na nasz mecz z Manchesterem United który jest w tą niedzielę - zadowolony od ucha opiekun "Mandarynek" Ian Holloway.



Jestem szczęśliwy w tym klubie. Zagrałem 4 dobre mecze, choć jestem zły na siebie za mecz w Lizbonie. Mogłem się lepiej zachować przy obu golach. Mimo, że to ja grałem w Portugalii nie jestem pewien czy zagram na Old Trafford w niedzielę. Ostateczna decyzja należy do trenera, ja tylko mogę czekać. Swoją drogą fajnie było zwiedzić Portugalię, to piękny kraj. Dziękuje wszystkim którzy nam to umożliwili. Czekam na mój oficjalny debiut... - wypowiedź Declana Rudda.



Nie spodziewałem się, że po przybyciu tutaj zyskam takie zaufanie od trenera. Konsekwentnie na mnie stawiał a ja go chyba nie zawiodłem. Fajnie było zwiedzić Portugalię, piękne miejsce. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić tutaj podobną karierę jak : Dimitar Berbatov, Martin Petrov i Stiliyan Petrov. Przepraszam, że tak krótko, ale mam małe problemy z moim angielskim - mówił zdenerwowany Stefan Sanchev.



Bardzo się cieszę, że się w końcu przełamałem. Fajnie było w Portugalii, ale teraz czeka nas wymagająca liga. W końcu to najlepsza liga świata. Mimo tego ja się nie boję i jestem gotów na walkę z angielskimi obrońcami, choć to chłopy jak dęby. Mam nadzieję, że mój pobyt w tym klubie będzie długi i owocny. Fajnie, że jest tutaj jeden z moich rodaków, łatwiej mi będzie o aklimatyzację - wypowiedź Dentinho.

Zapowiedź meczu:






Wraca liga a w niej mecz na który nie trzeba nikogo przed telewizor specjalnie zapraszać. W Tetrze Marzeń zostanie rozegrany piłkarski spektakl.Pomiędzy 3 a 5 ekipę ligi. Między Manchesterem United a Blackpool FC są tylko dwa punkty, więc szykuj się  bitwa o Ligę Mistrzów. Dwa lata temu oba zespoły zagrały ze sobą w ostatniej kolejce sezonu i po porażce 4:2 doznanej na tym stadionie drużyna Ian'a Holloway'a spadła do Championship. Teraz raczej spadek im nie grozi, ale czy mają tyle siły by pokonać aktualnych mistrzów Anglii?

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #548 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:19:50 »
Najtrudniejszy rywal pokonany brawa za to oby podobny wynik był z Manchesterem.
Można pozazdrościć takich widoków w Porto.

Co do podsumowania to bardzo ciekawe nie ma cyfr itp tylko konferencja prasowa.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #549 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:23:38 »
Trener mandarynek to świetny gość.
"Miałem już dość tego portugalskiego słońca" to mnie rozwaliło :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 23:11:30 wysłana przez Bambaryla »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #550 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:26:11 »
Bardzo dobre wypowiedzi.

Karl Oyston widzę był by zadowolony nawet jak byś skończył na siódmej pozycji.. Dziwne jest to trochę bo jego klub nie dawno wyszedł z pierwszej ligi, a teraz uderza już w Puchary. Oczywiście mam wielką nadzieję, że tak się stanie, ale jeżeli tak się nie stanie to menadżer klubu może być bardzo zawiedziony.

Trener jak zawsze na początku trochę śmiechu :D. Jak to on powiedział wyszedłeś na remis więc nie jest źle a grałeś z lepszymi klubami od siebie.

Ruud widzę jest również zadowolony ze swojego pobytu w tym klubie. Zagrał dobrze mecze, choć z Lizboną mogło być lepiej. Myślę, że wystawienie go w meczu z United było by zbyt pochopne.

Stefan Sanchev widać najlepszy z dotychczasowych twoich transferów :D. Mam nadzieję, że zrobi taka karierę jak wymienieni przez niego zawodnicy.

Detinho widzę jest bardzo napalony do gry. Ciekaw jestem jak mu pójdzie właśnie z tymi obrońcami :D.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:36:11 »
no zgrupowanie napewno udane, konferencja ciekawa i mozna bylo poczytac ciekawych wypowiedzi, czekam na 19 kolejke z manchesterem united.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:48:57 »
Zgrupowanie bardzo ciekawe i po takich meczach Diabły muszą Ci ustąpić miejsca ;). Takie są fakty. Blackpool to potęga i ja liczę na Twojego mistrza i wygranie FA Cup :D. Powodzenia.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpień 08, 2011, 23:23:16 »
Widać,że napracowałeś się przy tym podsumowaniu. :) Super wszytko opisane :) Przecież inaczej w Twojej karierze nigdy nie będzie :D
Teraz Liga 8) Zapowiada się niesamowite spotkanie :) Ukochana drużyna kontra Mandarynki :) Liczę,że zwyciężysz i powalczysz o historyczna Champions League ;)

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpień 08, 2011, 23:25:54 »
Ciekawe podsumowanie oraz wywiadziki ;) Ciekawa zapowiedz meczu ligowego. życzę powodzenia z Red Devil :D
" border="0

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpień 08, 2011, 23:52:10 »
Bardzo fajna konferencja. Fajnie było, gdyby Sanchev grał jak Berba, albo Petrov. Mecz z United będzie trudny, trzeba postarać się o dobry wynik, to są tylko 2 punkty.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrypowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpień 08, 2011, 23:54:37 »
Oby słowa Detinhia sie spelnily i dał rade obroncom w PL.
Po Portugalii od razu masz Man Utd i oni mogą wykorzystać zmeczenie po obozie , oby nie . licze na chociaz 1 punkt.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrupowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:10:43 »
Dentinho powinien sobie poradzić w Premier League. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.  ;) Teraz musicie utrzymać dobrą pozycję w lidze, a może nawet pokusić się o jeszcze wyższą lokatę?  ;)

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrupowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:29:51 »
Świetny mecz w Porto i zasłużona wygrana. Bardzo podoba mi się podsumowanie, na pewno włożyłeś w nie dużo pracy. No i oczywiście powodzenia z United!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrupowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:38:40 »
Fajna konferencja. Widać, że nowi piłkarze chcieliby osiągać z klubem sukcesy. Miejmy nadzieję, że tak będzie. Runda zaczyna się od trudnego meczu, ale skoro jesteś tylko 2 lokaty niżej od United, to dlaczego nie pokusić się o niespodziankę?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie zgrupowania i zapowiedź 19 kolejki!
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:38:40 »