Autor Wątek: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!  (Przeczytany 104105 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 15, 2011, 11:40:05 »
Moje wyniki na chwile obecną:
Inter vs. Bayern - 4:1 (komputer strzelił gola z rzutu wolnego - tradycyjnie)
Bayern vs. Inter - 2:0
Rangers vs. Spurs - 1:0
Spurs vs. Rangers - 3:0
Spurs vs. Inter - 0:0
Jak podajesz wyniki, to wypadałoby podać też na jakim poziomie trudności grałeś - choć jak każdy się domyśla był to top player - oraz czy grałeś z włączonymi asystami.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 15, 2011, 11:47:26 »
Panowie czy również spotkaliście się z tematem takich zatrzymań na dwie sekundy obrazu po czym momentalnie komp nadrabia to w niemałą sekundę , zazwyczaj przy skomplikowanych akcjach gdzie dużo dusi się pada. Zaznaczam że gra pokazuje wszystko na good w setting samej gry. Ponoć to na tym samym silniku co PES 2011 z tym że " jedenastka" nie robi mi takich pocisków.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 15, 2011, 11:55:06 »
Panowie czy również spotkaliście się z tematem takich zatrzymań na dwie sekundy obrazu po czym momentalnie komp nadrabia to w niemałą sekundę , zazwyczaj przy skomplikowanych akcjach gdzie dużo dusi się pada. Zaznaczam że gra pokazuje wszystko na good w setting samej gry. Ponoć to na tym samym silniku co PES 2011 z tym że " jedenastka" nie robi mi takich pocisków.
Ja tak mam zawsze jak zminimalizuję grę i zmaksymalizuję  (alt + tab), ale nigdy podczas meczu.

Offline maska19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.01.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 15, 2011, 12:08:24 »
r.a.j.a.n

Mój post nie miał na celu pokazać jakim jestem twardzielem w PES, ale tak zgadza się Top Player z włączonymi asyst. - Ale bardziej chodziło mi o wyjaśnienie iż demo1 gameplay to najlepsza rzecz jaką w życiu piłkarskich gier widziałem. Niestety demo2 to już tego nie oferuje, ale za to poprawili się bramkarze o powiedzmy 5% gdyż nadal bronią dziwnie i chaotycznie.

Offline maska19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.01.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 15, 2011, 12:14:18 »
Chciałbym aby PES wyszedł taki, który po prostu by był, ludzie nie dostrzegali by błędów typu gameplay, tworzenie nowych np. przez jenkeya pobieranie tego i w ogóle. Chciałbym zobaczyć to co widziałem w polu grając demówke o wer.1, bramkarze jak dla mnie to pięta Achillesa aktualnego PES'a. Szczerze nie jestem w stanie pojąć jak pomimo wielu wpisów nt. poziomu bramkarza, Konami wciąż nie potrafi tego poprawić - próbują, starają się poprawiać takie błędy poprzez właśnie okrojenie gry w polu co bardzo mi się nie podoba.

Po pierwszej demówce pomyślałem - Boże jaka to fajna gra poprawią bramkarzy w następnej wersji i na pewno to kupie, jednak teraz coś się zmieniło już nie ma tego polotu, gra bardziej cofnęła się niżeli poszła do przodu od poprzedniego demka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 12:16:34 wysłana przez maska19 »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 15, 2011, 12:24:30 »
(...)...tylko że takim tempem to oni dogonią fife za 5 lat i to jeśli fifa nie będzie wprowadzała żadnych poprawek...(..)
Przecież tu nawet nie chodzi o to aby prześcignąć FIFĘ, bo panowie z EA Sport robią jak zwykle o wiele większą reklamę swojego produktu, który jest delikatnie mówiąc mocno schematyczny. FIFA, może sobie królować wśród swoich sympatyków tej kopanki, a tak naprawdę liczy się co oferuje sam gameplay a nie ładne opakowanie i błyszczące menu główne. Zresztą twórcy PES-a sami wcześniej mówili/pisali, że nawet nie będą próbować wyprzedzić piłkę od EA Sport, bo obecnie jest to niemożliwe i wcale nie chodzi o jakość gry pomiędzy obiema ekipami. Wiadomo nie od dziś, że FIFA od zawsze królowała na PC (mam na myśli edycje które pojawiały się jeszcze przed tym zanim KONAMI zdecydowali się tworzyć grę również dla fanatyków PC - PES 3.) i trudno to teraz zmienić, bo FIFA jest jeszcze bardziej łatwiejszą grą niż obecnie PES przez co wielu sięga po produkt EA (głównie gówniarze dla których liczy się wynik i prostota, a nie prawdziwa symulacja kopanej). Mnie osobiście demo nowej FIFY zupełnie nie porwało - jest mocno schematyczna, ale to żadna nowośc, bo każda FIFA taka była. Owszem ma kilka fajnych smaczków, ale nie potrafię w tą grę grać dłużej niż 40min. dziennie co od razu na starcie skreśla ten produkt. Natomiast PES, w tym drugim demie jest niestety o wiele bardziej wolniejszy przez co trochę traci na dynamice. Podobała mi się szybkość pierwszego dema. Bramkarze poprawienie, ale nie w taki sposób jak większość z nas by tego oczekiwała - nadal potrafią wpuszczać śmieszna babole. Najgorszy element PES-a nadal mocno szwankuje i zastanawiam się czy panowie z KONAMI kiedyś w ogóle zrobią z tym bramkarzami porządek. Dziwne zachowanie piłki podczas zwodów - często ona ucieka z pod nóg piłkarza nawet robiąc banalne triki, wiec wykluczam tutaj brak umiejętności zawodnika, a zwykłe niedopracowanie w tym elemencie. Wszystkie te zmiany, którymi raczą nas twórcy powinny znaleźć się w Pro Evo 2010.  Ogólnie jest dobrze, ale też i wiele do poprawy. Szczerze sądziłem, że nowe demo bardziej mnie przyciągnie do gry niestety rzeczywistość okazała się inna, choć gra nie jest zła, ale nadal tutaj czegoś brakuje. Amen.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 12:28:05 wysłana przez drunk »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 15, 2011, 13:42:26 »
Lamentować każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej, ...   tak by można niektóre posty
określić. Zagrałem Panowie  na razie dwa meczyki ( obydwa w plecy a mimo to nie zraziła mnie
swoim wyglądem i strukturą) i nie będę na razie wychwalał ani gardził tym produktem. Na
pewno jest na plus. Moim skromnym zdaniem drugie demo jest lepsze od pierwszego ale to tylko
opinia po dwóch meczach, więc mogę później dostrzec cos innego. Jak i we fifie tak i w PES
były, są i prawdopodobnie będą bugi i to one będą zawsze argumentami dla kłucących się która
z tych gier ma mnie bądź więcej bugów. Na chłopski rozum  żadna z tych kier nie będzie
idealna bo jak ktoś tu już zauważył przestały by zarabiać firmy tworzące takie produkty. Z
każdym rokiem coś nowego się pojawi, coś udoskonalą, coś przekoloryzują czy zauroczą fajnym
spotem reklamowym czy licencjami. Jednakże to tylko gra, w którą dwoje ludzi w necie będzie
się wzmagać zarówno w samą gre jak i też w jej błędach.
 Reasumując dla mnie czy fifa czy pes to są gry piłki kopanej w większym bądź mniejszym
stopniu trudności, tak jak warcaby czy szachy z tym że dla mnie nadal PES to  stare
postrzępione ukochane szachy, a fifa niestety to tylko oprawione w zajebiste kolorowe
pudełko ze przykuwającymi oko naklejkami pewnych licencji, warcabami. Myślę że niektórzy zrozumieją pewną moja sugestie, a ja czekam do kolejne mecze w PES by móc więcej coś napisać o tej grze.

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:06:13 »
Dobrzy PESowscy Ludzie!

Moglibyscie potwierdzic, ze Player Assistance naprawde Wam dziala tak jak powinien?

U mnie sytuacja wyglada nastepujaco (moje ustawienia pada):

-------------------------------------------------------------------
Cursor settings
- Change cursor: Unassisted
- Cursor Name: None
- Pass Supp: 0

Button Configuration
- Player movement: LS
- Teamate Control: Assisted
- Type 1

Player Assistance
- Pass: OFF
- Shoot: OFF
- Clear: OFF
- Auto sliding: OFF
-------------------------------------------------------------------

I teraz taki problem wystepuje:

Podczas meczu zawodnicy nad ktorymi nie mam kontroli i tak podaja miedzy soba oraz oddaja strzaly, a z tego co mam w ustawieniach Player Assistance wynika ze nie powinni podawac/strzelac nigdzie i do nikogo! Chyba ze go wezwie do do wykonania podania "do mnie" z 2xL2 lub przelacze na zawodnika z pilka i sam podam/strzele itp tam gdzie ja chce. Niestety przy powyzszych ustawieniach tak sie nie dzieje.

Kolejne pytanie:

Czy przy ustawieniu kursora Change cursor: Unassisted jest mozliwosc przejecia kontroli nad bramkarzem, ktory wylapal pilke i jest w jej posiadaniu? To co sie dzieje teraz to bramkarz autoamtycznie podaje do zawadnika ktory on sam sobie wybierze. Natomiast przy ustawieniu Change cursor: Semi-assisted mam kontrole nad bramkarzem i moge podac do kogo ja chce.

Identycznie sytuacja wyglada w PES 2011!

Na logiczny rozum biorac przy ustawieniach Change cursor: Unassisted komputer nie powinien w zaden sposob interweniowac w kontrole/przelaczanie zawodnikow a jednak to robi!

Prosze o konkretna odpowiedz poniewaz wedlug mnie jest to powazny blad w grze i nie daje pelnej i swobodnej kontroli nad zawodnikami podczas rozgrywki co mnie okropnie wkur...ia!

Zaznacze jeszcze ze w PES2011 gralem na PS3 i bylo to samo, teraz z PES 2012 przesiadlem sie na PC i dalej to samo.

Opisny problem kieruje do doswiadczonych graczy grajacych na Change cursor: Unassisted i oczekuje konkretnej odpowiedzi.

Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2011, 14:10:09 wysłana przez dziendobry »

leomessifan

  • Gość
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:16:21 »
Wlasnie dziala dobrze, a fanu fify jak sie nie podoba to nie graj nikt ciebie nie zmusza do tego
dokładnie
Mam tutaj żałosną opinię portalu Portal24h.pl
Razem pośmiejmy się z tej opinii jak i również pośmiejmy się z fanów fify...



Offline AdizgPL

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2006r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:17:01 »
demo2 bije na głowę demo1 są poprawki i to widoczne bramkarze i obrona lepiej funkcjonuje nie można już tak sobie poczynać w środku pola ale to chyba dobrze bo bardziej realnie... demo2 vs demo1 3-0 bardzo mi się podoba tegoroczny PES pod każdym względem ma coś w sobie z PESA 2009 w którego mi się grało wyśmienicie a którego nie miały 2010 i 2011(totalna porażka)  

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:17:52 »
@Dziendobry - na chłopski rozum Change Cursor - odpowiada za zmianę/przełączanie zawodnika. Na unassisted gra bardzo mało osób, czemu? Bo przy każdym podaniu do innego zawodnika musimy się na niego zmieniać. Skoro chcesz mieć kontrolę nad zawodnikami to graj na semi a nie na unassisted. Sam o tym napisałeś a robisz sztuczny problem. Wszystko działa poprawnie co do asyst.

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:31:09 »
Lamentować każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej, ...   tak by można niektóre posty
określić. Zagrałem Panowie  na razie dwa meczyki ( obydwa w plecy a mimo to nie zraziła mnie
swoim wyglądem i strukturą) i nie będę na razie wychwalał ani gardził tym produktem. Na
pewno jest na plus. Moim skromnym zdaniem drugie demo jest lepsze od pierwszego ale to tylko
opinia po dwóch meczach, więc mogę później dostrzec cos innego. Jak i we fifie tak i w PES
były, są i prawdopodobnie będą bugi i to one będą zawsze argumentami dla kłucących się która
z tych gier ma mnie bądź więcej bugów. Na chłopski rozum  żadna z tych kier nie będzie
idealna bo jak ktoś tu już zauważył przestały by zarabiać firmy tworzące takie produkty. Z
każdym rokiem coś nowego się pojawi, coś udoskonalą, coś przekoloryzują czy zauroczą fajnym
spotem reklamowym czy licencjami. Jednakże to tylko gra, w którą dwoje ludzi w necie będzie
się wzmagać zarówno w samą gre jak i też w jej błędach.
 Reasumując dla mnie czy fifa czy pes to są gry piłki kopanej w większym bądź mniejszym
stopniu trudności, tak jak warcaby czy szachy z tym że dla mnie nadal PES to  stare
postrzępione ukochane szachy, a fifa niestety to tylko oprawione w zajebiste kolorowe
pudełko ze przykuwającymi oko naklejkami pewnych licencji, warcabami. Myślę że niektórzy zrozumieją pewną moja sugestie, a ja czekam do kolejne mecze w PES by móc więcej coś napisać o tej grze.
Widzę, że nie tylko ja mam podobne odczucia ;) Ja póki co dozuje sobie nowe demo w taki sposób, aby później przy pełnej wersji nie czuć zbyt dużego nużenia podczas gry.

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 15, 2011, 14:38:09 »
Wedlug mnie demo 1 bylo duzo lepsze od dema 2, jedynie mogli poprawic bramkarzy, ale oczywiscie znowu cos spartaczyli ;/ Jestem fanem PESa od psxa, gralem na PS2 i PC do PESa 6 byla to genialna gra. Pozniej wyszla dobra Fifa09 na konsole i zenujace 10 i 11. Demko Fify12 troche poprawione, ciekawe jak z miodnoscia, bo generalnie nie potrafie grac w Fify na online dluzej niz 3,4 miesiace( za duzo schematow). Reasumujac obie gry sa bardzo przecietne wdg mnie w ostatnich latach. Ze znajomymi gram w PESa, mimo masy bugow fajnie mozna sie pobawic, Fifa ma dobry online ale sie szybko nudzi. Znowu bedzie lipa w tym sezonie chyba ... :(

Offline Phantom_Greg

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2010r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 15, 2011, 15:35:03 »
cóż za syf 2 typów zrobiło ... Ogarnijcie sie

co do demka 2 to jest mniej wiecej tak jak sie spodziewałe, a także wiedziałem jak ludzie beda narzekac, że zabrano im "radosny futball" z pierwszego dema. Mi równiez podobały sie dryblingi mega dynamiczne podejscie, ale ... Przeciez to nie mogło tak zostać. Po jakims czasie ludzie by te dryblingi tak opanowali, ze praktycznie grało by sie 1-2 zawodnikami i kiwało po 5 obronców. Zaczeło by sie straszne narzekanie, ze to czysta arcadówa itp. itd.

Teraz jest wlasnie ok, dalej mozna ładnie porządzić dryblingiem, ale po pierwsze trzeba to robic juz bardziej odpowiednimi zawodnikami, zobaczcie jak pieknie mozna sie przedzierac np. Robenem (w demo 1 to zwinni byli nawet obroncy i bramkarze). Została równiez dopracowana obrona i bramkarze. Druga sprawa to obnizenie dynamiki. To tez jest na + poniewaz mozna teraz bardziej kombinowac i w koncu zacząc używac teammate control (w demo 1 praktycznie było bezużyteczne) Strzały są świetne. Najwiekszym wyzwaniem PES12 jest jednak opanowanie skutecznej gry w obronie. Teraz próby dfuszenia przycisku "na pałe" są tylko zaproszeniem dla przeciwnika, zeby sie po nas przewiózł :) Duze znaczenie ma obecnie obrana z użyciem R2/RT poniewaz mozna sie dzieki tem,u ladnie zastawiac i czekan na dogodny moment odebrania piłki.

Ogólnie, sporo nauki przed nami :) Ci co chcieli wejsc w PES12 i grac od razu n a wysokim poziomie mogą sie zawiesc, a czesc osób mocno poirytowac "co jest, gram w pesa kilka lat, a komputer mnie leje, nie mozna zabrac piłki, co za straszny syf, demo 1 było lepsze bla bla bla" I po 2 meczach sypią komenty na forum :)

Tak więc do treningu, a nie zasmiecac forum bezużytecznymi postami :P

Mam nadzieje, ze moja wypowiedz była pomocna
chętni na meczyk online na ps3? Dajcie znać na gg:317825

Offline wypizdzisko

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 15, 2011, 15:45:27 »
Greg777 jakiego treningu? Gralem wczoraj z kumplami okolo 6 meczykow i jest to samo co w pesie11, bramkarze wypluwaja pilki i strzela sie z dobitki, albo puszczaja 80% strzalow. Konami nie potrafi zrobic gry od czasow pesa6 na ps2 i pc. Pozatym w demie1 nie bylo tyle bugow, nie wiem co oni robia. Rok temu mialem smaczka bo demo pesa11 bylo zarabiste, a jak wypuscili finalny kod to gra byla praktycznie niegrywalna i calkowicie inna niz demo. Co mecz bramka samobojcza, faule to rzut moneta, tragiczne przelaczanie zawodnikow, auto wsglizgi, mase bugow i bledow.

Napewno w tych demach poprawiono przelaczanie zawodnikow, faule, rzuty karne, maja czas jeszcze zeby cos zrobic z bramkarzami bo nie wyglada to za dobrze. Jakies spostrzezenia jeszcze macie co na plus i minus?

Offline Del Piero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 15, 2011, 15:47:03 »
Witam, jako że wielu fanatyków PES'a wypowiada się o grze dość ciepło to jednak nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.

Gram w PESa już od bardzo dawna, jak każdy wie 6 rządzi nawet do dziś w sercach prawdziwych PESowców. No cóż mogę napisać o najnowszej odsłonie produktu Konami?

Wstrzymałem się z odpowiedzią, gdyż chciałem lepiej poznać Gameplay naszej ulubionej gry, co się zmieniło?, a no na pewno większość potrafi dostrzec różnice między Demo1 a Demo2, tak właśnie - Demo1 przypominało dobrą piłkę, włączając te demo czułem prawdziwy powiew wiatru we włosach, kiedy konstruowałem akcje od zalążka sprawy, teraz mi tego brak - Demo2 wydaje się bardziej schematyczne niżeli wyglądało to w pierwszej odsłonie, czyżby problem bramkarzy związany był z efektownym gampleyem ver. 1? No cóż ciężko mi to opisać. Reasumując w Demo2 widoczne jest poprawienie bramkarzy, chociaż nadal odbijają przed siebie piłki, które normalnie nasz najlepszy bramkarz ,,Wojtek" przytuliłby do siebie i pogłaskał. Gameplay jest trochę okrojony nie widać tutaj wyróżniających zawodników, przeciwnik ostro gra dryblingiem i potrafi pokazać ząbki, jak dla mnie lepszą odsłoną była wersja 1, pomimo słabego poziomu bramkarzy.

Moje wyniki na chwile obecną:
Inter vs. Bayern - 4:1 (komputer strzelił gola z rzutu wolnego - tradycyjnie)
Bayern vs. Inter - 2:0
Rangers vs. Spurs - 1:0
Spurs vs. Rangers - 3:0
Spurs vs. Inter - 0:0

Jak widzicie poziom nie jest zbyt trudny - wiadomo każdy ma swój określony styl gry, ocenę końcową wystawie na 6/10 - i dodam, że bardzo zawiodłem się na gameplayu w środku boiska. Demo1 i neymar to klasa sama w sobie. Pozdrawiam.
Nic dodać,nic ująć. W demie1 było czuć swobodę zawodnikiem,przy podaniu piłka leciała dokładnie do tego zawodnika do którego chciałem podać. W demie2 jest inaczej,czuć że to nie ja nim do końca gram,ileż razy moje podanie przyjmował zawodnik któremu nawet nie chciałem podawać piłki i nie jest to kwestia siły podania. To jest kwestia jednego wielkiego bugu w tej grze. Drugi wielki bug w tej grze to to że zawodnik rzekomo przeze mnie sterowany biega jakąś bez sensu. Podczas gdy piłka leciała sobie spokojnie w stronę autu,mój piłkarz zamiast biegnąć tak by przeciąć moment jej tor poruszania się,biegł w stronę autu - po cholerę ? Dodam że nawet zatrzymać się nie mogłem,gdyż już zrezygnowałem z gonienia za nią,niestety ten frajer biegł dalej. Pytam więc KONAMI coście zrobili z demem które ukazało się jako pierwsze ? Dlaczego musieliście zepsuć pełną swobodę gry !? To aż się czuło gdy się grało w demo1,byłem tak podjarany gamplayem że chciałem już zamawiać PESa2012.Pomyślałem sobie - i co ty plastikowo,efekciarsko Fifeczko masz do zaoferowania ? Dobrze zrobiłem że poczekałem na drugie wydanie wersji demonstracyjnej. To są tylko przykłady.To mi się nie podoba i tyle. Nie zagrałem w 11 ponieważ tam też piłkarz biegał i podawał tak jak mu jakiś ,,skrypt kazał'' zupełnie nie wykonując moich poleceń(tyczy się to podań i poruszania się zawodnikiem). Nic więcej mnie nie interesuje. Reszta jest OK. Do takich np.strzałów idzie się przyzwyczaić i je wyczuć. Natomiast tego nie ścierpię.To się zaczęło w 2011 i widzę dalej jest kontynuowane. To już w 2010 była większa swoboda piłkarzem.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:10:09 »
Zly matip125 usunal troche wypowiedzi i zbanowal dwoch userow... Przepraszam!

Offline kowalsyk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2009r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:20:52 »
Zagrałem tylko dwa mecze, a zmieniłem zdanie o całej grze. Poprawili bramkarzy i grę obrońców, więc już nie ma problemu ze stratą 2/3 bramek na mecz. Teraz wykombinować 120 zł na grę i będzie lajtowo, bo cena już raczej nie spadnie.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:29:28 »
Nic dodać,nic ująć. W demie1 było czuć swobodę zawodnikiem,przy podaniu piłka leciała dokładnie do tego zawodnika do którego chciałem podać. W demie2 jest inaczej,czuć że to nie ja nim do końca gram,ileż razy moje podanie przyjmował zawodnik któremu nawet nie chciałem podawać piłki i nie jest to kwestia siły podania. To jest kwestia jednego wielkiego bugu w tej grze. Drugi wielki bug w tej grze to to że zawodnik rzekomo przeze mnie sterowany biega jakąś bez sensu. Podczas gdy piłka leciała sobie spokojnie w stronę autu,mój piłkarz zamiast biegnąć tak by przeciąć moment jej tor poruszania się,biegł w stronę autu - po cholerę ? Dodam że nawet zatrzymać się nie mogłem,gdyż już zrezygnowałem z gonienia za nią,niestety ten frajer biegł dalej. Pytam więc KONAMI coście zrobili z demem które ukazało się jako pierwsze ? Dlaczego musieliście zepsuć pełną swobodę gry !? To aż się czuło gdy się grało w demo1,byłem tak podjarany gamplayem że chciałem już zamawiać PESa2012.Pomyślałem sobie - i co ty plastikowo,efekciarsko Fifeczko masz do zaoferowania ? Dobrze zrobiłem że poczekałem na drugie wydanie wersji demonstracyjnej. To są tylko przykłady.To mi się nie podoba i tyle. Nie zagrałem w 11 ponieważ tam też piłkarz biegał i podawał tak jak mu jakiś ,,skrypt kazał'' zupełnie nie wykonując moich poleceń(tyczy się to podań i poruszania się zawodnikiem). Nic więcej mnie nie interesuje. Reszta jest OK. Do takich np.strzałów idzie się przyzwyczaić i je wyczuć. Natomiast tego nie ścierpię.To się zaczęło w 2011 i widzę dalej jest kontynuowane. To już w 2010 była większa swoboda piłkarzem.
To Twoje zdanie, szanuje je i w ogóle :) Ale wierz mi lub nie jest to do wyuczenia tak samo jak i strzały. Podania, szczególnie przy wyłączeniu asyst czasami też mi schodzą i lecą gdzieś na aut, trudniej było to opanować w poprzedniej wersji ale różnica między podaniami w PES 2010 a 2011 była bardzo duża. W 2011 a 2012 jest różnica ale nie aż taka więc mi to całkiem wychodzi. Trzeba nad tym Pesem trochę posiedzieć i to niektórych bardzo wkurza że nie wygrywają od razu po odpaleniu gry :) A Ci którzy rzekomo wygrywają mecz za meczem, ściema. :)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:35:30 »
Zagrałem tylko dwa mecze, a zmieniłem zdanie o całej grze. Poprawili bramkarzy i grę obrońców, więc już nie ma problemu ze stratą 2/3 bramek na mecz. Teraz wykombinować 120 zł na grę i będzie lajtowo, bo cena już raczej nie spadnie.

przez pesleague.pl kupisz za 99zł.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo pełnej wersji PES 2012 już dostępne!!!
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 15, 2011, 16:35:30 »