Autor Wątek: Borussia M'gladbach|16.Spieltag der Fußball-Bundesliga. Zaskakujący transfer!  (Przeczytany 61585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Pierwszy sparing za Nami..
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 01, 2011, 22:16:58 »
No powiem, że mimo iż wasza gra nie powalała to trafiliście bramkę. Następnie zostaliście nagrodzeni golem samobójczym i ten wynik można było tylko podwyższać. W 26 minucie tracicie gole, ale atakowaliście dalej, lecz bez skutecznie.. Rywale mieli więcej szczęścia i potem doprowadzili jeszcze do remisu. Podsumowując to mecz można zaliczyć do tych udanych bo Rengersi to bardzo silna drużyna, która potrafi grać w piłkę.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Pierwszy sparing za Nami..
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 01, 2011, 22:57:44 »
mecz z mistrzami Szkocji był dobrym przetarciem się przed startem ligi, oni grają bardzo twardy i siłowy football. Podobnie będzie z niektórymi ekipami w Bundeslidze. Obie ekipy grały skutecznie i ładnie dla oka, remis 2:2 jest dobrym rezultatem. Ciekawego gracza kupiliście, ma dopiero 18 lat więc się jeszcze rozwinie, ale na Bundesligę to może być za mało.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Pierwszy sparing za Nami..
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 02, 2011, 00:05:15 »
Ciekawego gracza kupiliście, ma dopiero 18 lat więc się jeszcze rozwinie, ale na Bundesligę to może być za mało.

Mój miły sprzedaliście...

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Pierwszy sparing za Nami..
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 02, 2011, 12:52:41 »
..SKŁADY DRUŻYN..

Drugi sparingowy mecz piłkarzy Luciena Favre był zupełnie innym meczem niż pojedynek z Rangersami.
Od początku wiadomo było że spotkanie z HJK Helsinki łatwym meczem nie będzie.
Mistrz Finlandii od początku meczu sprawiał wrażenie drużyny lepszej. Chodź nie atakowali zbyt często to ich gra była bardzo poukładana. Nie pozwalali piłkarzom Borussii na wyprowadzanie ataków. Defensywnie grali bardzo twardo przy tym nie faulowali. Obraz gry przez 45 minut wyglądał tak samo. Rozpędzona Borussia rozbijała się o fiński mur. Piłkarze Borussii zdobyli jednak gola. W 45 minucie do bramki Helsinek trafił Zimmermann, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. To jedyny błąd defensorów fińskich w całym meczu. Do przerwy zatem 1-0 dla Borusii. Druga połowa przypominała pierwszą czyli starała się grać Borussia jednak poukładany fiński zespół nie pozwalał na zbyt wiele. W 69 minucie fiński zespół pokazał swe kolejne oblicze. Uśpili czujność w środku pola piłkarzy Luciena Favre i przeprowadzili kontratak meczu.
Z środka boiska podawał Alho, piłkę zagrał do Litmanena. Fińska legenda urwała się obrońcą. Sytuację próbował ratować jeszcze bramkarz Blaswich jednak Litmanen zachował spokój i lekkim zwodem minął bramkarza doprowadzając do remisu. Akcja ta została nagrodzona gromkimi brawami. Wynik jak najbardziej odzwierciedlał to co działo się na boisku. Ostatnie 20 minut to ponowne ataki Borussii, które kończyły się na defensywie Finów. 90 minuta dobiegła końca i wynik remisowy na pewno cieszy obie ekipy.
..Podsumowując..
Bardzo dobra gry w defensywie, którą w tym meczu pokazał zespół Helsinek.
Młodym piłkarzom Luciena Favre taki mecz na pewno się przyda.
Gol Litmanena na pewno zostanie pokazany na nie jednek odprawie. Isty majstersztyk.

..GALERIA MECZOWA..

...VIDEO Z MECZU...
Niestety zapomniałem nagrać :(

..PO MECZOWE STATYSTYKI..




Oficjalnie: Wendt odchodzi z Mönchengladbach.
Dzisiaj po meczu kontrakt z Evertonem podpisał szwedzki defensor Oscar Wendt.
Angielski klub zapłacił za 27 letniego szweda 2.500.000 €.
Szwecki obrońca został zauważony w towarzyskim meczu z Rangers.
Po świetnym występie postanowiono go ściągnąć na Goodison Park.

Oficjalnie: Elias Kachunga wzmocnieniem FC Ingolstadt 04.

20-letni Elias Kachunga podpisał kontrakt z FC Ingolstadt 04.
Młody Niemiec przebywał na testach w tym drugoligowym klubie w poprzednim tygodniu.
Wypadł na tyle dobrze, że trener Benno Möhlmann zaproponował mu dłuższą współpracę.
Zespół FC Ingolstadt 04 za młodego Niemca zapłacił 250.000 €

- Jego największą siłą jest niesamowity spokój.
Mamy nadzieję, że jego pozytywna mentalność i żądza gry pomoże również nam. - wyjawił Möhlmann.

Oficjalnie: Patrick Herrmann wybrał Rosenborg BK.
Losy 20-letniego pomocnika Patricka Herrmanna ważyły się jeszcze w trakcie sezonu.
Żądał on lepszego kontraktu który wygasał za 2 lata.
Jednak nie zostało w jego sprawie nic robione i postanowił opuścić Mönchengladbach.
Wybrał ofertę z Norwegii. Rosenborg za młodego Niemca zapłacił 2.250.000 €.

- Jestem szczęśliwy, cieszę się, że tu trafiłem - powiedział zawodnik.
Chcę pomóc Rosenborgowi i liczę, że odniesiemy wspólnie sukcesy.



Oficjalnie: Roberto Pereyra ucieka z Udinese.
Borussia potwierdziła sprowadzenie nowego gracza. Jest nim pomocnik, Roberto Pereyra.
20-latek podpisał 2-letni kontrakt. Borussia za Argentyńczyka zapłaciła 1.700.000 € kwota może jednak wzrosnąć.

- Nigdy nie wrócę do Włoch. Nawet gdy zgłosi się po mnie Milan czy nawet Inter to nigdy nie zagram dla nich.
Po mojej kontuzji z początku sezonu nigdy nie dostałem prawdziwej szansy wywalczenia miejsca w pierwszym składzie Udinese.
Naprawdę czekam na występy w Borussii i dziękuję że trener uwolnił mnie od koszmaru jaki przeżywałem we Włoszech.

Roberto Pereyra jest znany z niesamowitej pewności siebie, kiedyś określił samego siebie "jednym z najlepszych pomocników w Argentynie".


Oficjalnie: Matthew Spiranovic wraca do Europy.
Australijski obrońca Matthew Spiranovic po roku spędzonym w Azjii wraca do Niemiec.
A dokładnie do Borussii Mönchengladbach. Borussia za Spiranovica zapłaciła 700.000 €.
Jego ostatnim pracodawcą była Urawa Red Diamonds.


!JUŻ WKRÓTCE!
SPARING Z ARSENALEM.
KOLEJNE TRANSFERY.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 02, 2011, 13:14:10 »
Ah ten Litmanen, to on jeszcze gra?  :D

Ciężki mecz towarzyski z Arsenalem, ale od kogo się uczyć, jak nie od najlepszych.


Co do EURO - rozczarowany jestem cholernie postawą Polaków. No i miałem nadzieję, że wreszcie ktoś wybije z głowy Hiszpanom zdobywanie tytułów, tak samo są wkurzający jak Francja w latach 1998 i 2000 :P

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 02, 2011, 14:08:43 »
Helsinki widać to bardzo dobry zespół. Ich defensywa mogła cię w tym meczu bardzo denerwować po stopowała twoje wszystkie ataki. Na całe szczęście udało ci się zdobyć tego jednego gola. Choć w drugiej połowie prowadzenie tracisz... No cóż dobrze, że był to sparing. Tego pierwszego zawodnika, którego pozyskałeś po twarzy skądś kojarze. Tego drugiego to nie znam, ale mam nadzieję, że oboje dadzą sporo świeżości do twojej gry.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 02, 2011, 14:40:08 »
Robisz duże zamieszanie na rynku transferowym, ogrom graczy sprzedanych i na razie "tylko" dwójka zakupionych. Dałeś szansę młodym i można powiedzieć, że jakoś tam sobie poradzili z mistrzem Finlandii. Wisienką na torcie tego całego obozu w Anglii będzie pojedynek z Arsenalem, na co na pewno czekają wszyscy fani Borussii.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 02, 2011, 18:16:45 »
No ostro wzmacniasz się przed sezonem to dobrze.Remis z Helsinkami to nie jest zbyt dobry wynik jak na Borussie która powinna jednak ograć Finów no ale to są sparingi i będzie ciekawie dopiero jak przyjdzie liga.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 02, 2011, 18:27:24 »
Dobry mecz sparingowy z odpowiednim zespołem. Podobny poziom obu zespołów. Jari Litmanen mimo 40 lat na karku nadal gra, niesamowity człowiek z niego. Miał tak wspaniała karierę, że nie jeden piłkarz mu zazdrości, Liverpool, Barcelona..Ajax..swego czasu najlepsze zespoły na świecie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 02, 2011, 19:22:24 »
No Helsinki nieco się postawiły Waszej drużynie. Niesamowity jest ten Litmanen, że on jeszcze w ogóle gra. Na dodatek strzela jeszcze bramki, szacunek. Dla waszego zespołu jest to kolejna dobra nauka, na pewno bardzo mądry dobór sparingpartnerów, Wasi piłkarze na pewno wrócą do Bundesligi z dobrymi doświadczeniami.
Pozbywacie się kolejnych graczy, ale także wzmacniacie się. Nie wypowiem się na temat tych ruchów, bo piłkarzy nie znam. Wierzę jednak, że skoro sprowadzasz ich do siebie są to dobrzy piłkarze którzy pomogą wam na szczeblu Bundesligi.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 02, 2011, 20:41:54 »
No mecz z Helskinkami był trudnym testem dla was. Szacunek dla Litmanena za jego wielką karierę, facet ma 40 lat i jeszcze gra i zdobywa gola.Ja najbardziej pamiętam go z Ajaxu, boże jak on tam grał. Widzę, że niezła wyprzedaż w tym okienku. Graczy których kupiłeś nie znam, ciekawie jak się spiszą w Bundeslidze, oby to nie były puste wzmocnienia.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Drugi sparing za Nami..
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 03, 2011, 11:24:35 »
..SKŁADY DRUŻYN..

Tego meczu w kalendarzu Borussii Mönchengladbach na mecze w Anglii nie było.
Mecz został rozegrany zupełnie przypadkowo. CSKA grało turniej organizowany przez Chelsea Londyn.
Przegrali jednak swój pierwszy mecz i mieli zagrać o 3 miejsce z AZ Alkmaar.
Holenderski zespół wycofał się niestety z tego meczu. Podając za przyczynę zatrucie pokarmowe swoich piłkarzy.
Przeprosili również kibiców i organizatorów. Trener CSKA Leonid Slutski jednak zaradził temu co się stało.
Bez wahania zadzwonił do Luciena Favre i zapytał czy nie chciałby zagrać towarzyskiego meczu.
Zespół Borussii oczekiwał na mecz z Arsenalem, który miał odbyć się za 2 dni.

Czemu miałbym odmówić. Trener Leonid Slutski przedstawił mi całą sytuację i doszliśmy do porozumienia.
Szkoda by było odmówić gdy w grę wchodzi mecz towarzyski z tak świetnym klubem.
Zarazem szkoda mi również piłkarzy AZ Alkmaar, takie rzeczy niestety się zdarzają.
Mecz z CSKA będzie bardzo ciekawym meczem. - powiedział na konferencji przedmeczowej Lucien Favre.


Dzisiejsze spotkanie było swego rodzaju nieplanowanym meczem. Jednak obie ekipy od początku meczu pokazały że będzie bardzo ciekawie i kibice na stadionie Stamford Bridge nie będą się nudzić.
Początek meczu ułożył się wyśmienicie dla piłkarzy Luciena Favre. W 7 minucie wyszli na prowadzenie po świetnej akcji Bo-Kyunga gola z dobitki zdobył Bobadilla. Kolejne minuty to akcja za akcję, lecz żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki. W 45 minucie bramka jednak padła. Świetnym rajdem prawą stroną popisał się Sekou Oliseh, podał piłkę na 11 metr a tam potężną bombą popisał się Tośić doprowadzając tuż przez przerwą do wyrównania. Druga połowa była wyrównana obie ekipy starały się nie stracić bramki.
Jednak grając z tak doświadczonym rywalem jak CSKA nie można pozwalać sobie na błędy.
Piłkarze Luciena Favre w 69 minucie o tym zapomnieli i popełnili kilka błędów, które jak się okazały miały bardzo nieprzyjemne zakończenie. Gola bowiem na 2-1 strzelił Vagner Love. Ten gol jednak Borussii nie załamał. Za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu i co chwilę przeprowadzali szybkie ataki. W końcu jednak się udało i piłkarze Luciena Favre doprowadzili do remisu. W 81 minucie rzut wolny wykonywał Bo-Kyung. Koreańczyk huknął jak z armaty piłka odbijając się od muru wpadła do bramki. Kapitalny strzał kibice oklaskiwali na stojąco. Po bramce mecz się wyrównał i obie ekipy szanowały piłkę nie stwarzając już okazji do zdobycia bramki. Mecz zakończył się remisowym wynikiem 2-2. Taki wynik na pewno zadowala obie ekipy jak i również kibiców.

Bardzo się cieszę że Borussia przyjęła te ofertę meczu. Lucien Favre pokazał jakim jest profesjonalistą.
Bez wahania zgodził się by z Nami zagrać i zagrał bez kompleksów.
Jego zespół jest dość młodą drużyną ale w niektórych sytuacjach Ci młodzi chłopcy zagrali jak doświadczeni zawodnicy.
Jeszcze raz chciałbym podziękować za ten mecz. - powiedział po meczu Leonid Slutski, trener CSKA.

..Podsumowując..
Bardzo mądra decyzja trenera Luciena Favre by rozegrać sparing z CSKA.
Takich meczy i doświadczenia z tych meczy piłkarzom Borussii trzeba jak najwięcej.
Nawet gdy są to mecze zremisowane to młodzi zawodnicy nabierają pewności siebie.


..GALERIA MECZOWA..


...VIDEO Z MECZU...
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

..PO MECZOWE STATYSTYKI..



Oficjalnie: Roman Neustaedter przenosi się do Eredivisie.
SC Heerenveen poinformował na swojej stronie internetowej o zakontraktowaniu niemieckiego pomocnika Romana Neustaedtera.
Neustaedter, który sporą część ostatniego sezonu grywał jako rezerwowy, podpisał dwuletni kontrakt z Holendrami.
Holenderski klub zapłacił z niemieckiego pomocnika 2.000.000 €.

- Jestem szczęśliwy, że trafiłem do Heerenveen, czekanie na granie od 1 minuty dobiegło końca.
Chcę dać z siebie jak najwięcej w barwach nowego klubu. - powiedział 24-letni pomocnik na łamach oficjalnej strony zespołu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Przypadkowy sparing.
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 03, 2011, 15:06:04 »
Heheh, dość przypadkowe spotkanie z CSKA, która grywała właśnie turniej, jednak pod nie obecność AZ jako rywal CSKA zagrałeś ty.
Mecz ogólnie nie był najgorszy. Myślę, że wynik 2-2 to dość dobry rezultat. Ty jako pierwszy już na początku prowadziłeś, jednak większe doświadczenie u piłkarzy CSKA przechyliło szalę zwycięstwa na ich stronę. Ty się nie poddałeś i wyrównałeś pod koniec. Zdobyte doświadczenie na pewno przyda się na domowym podwórku.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Przypadkowy sparing.
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 04, 2011, 18:06:10 »
..SKŁADY DRUŻYN..

Dzisiaj na Emirates Stadium został rozegrany obiecany mecz miedzy tymi zespołami wobec kontraktu Marco Reusa. Mecz rozpoczął się tak jak wszyscy się spodziewali. Do ataku ruszył Arsenal. Jednak liczne akcje gospodarzy w pierwszej połowie kończyły się niecelnymi strzałami. Borussia również miała swoje sytuację niestety również niecelnie strzelali. Do przerwy 0-0. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Ponownie atakował Arsenal jednak znowu czegoś zabrakło. Dominacja angielskiej drużyny trwała do 75 minuty. Ostatnie 15 minut meczu należało do Borussii. Piłkarze Luciena Favre szanowali piłkę i starali się rozgrywać bardzo ciekawe akcje. Taka gra mogła przynieś gościom bramkę. Niestety w dogodnej sytuacji w końcówce meczu do bramki nie trafił Rupp. Koniec meczu i wynik bardzo ucieszył Luciena Favre.

Zespół jakim dysponuje Lucien Favre na pewno osiągnie bardzo dużo.
Mają potencjał, grają bardzo solidnie chodź to młodzi chłopcy.
Widać że bardzo im zależy na jak najlepszej grze.
W dzisiejszym meczu chwilami sam byłem zaskoczony jak Ci młodzi chłopacy sobie radzą.
Lucien Favre może być z nich dumny. - powiedział po meczu Arsène Wenger

..Podsumowując..
Solidny występ zespołu Luciena Favre. Remis z Arsenalem to duży wyczyn.
Ten mecz pokazał jednak że w Borussii brakuje doświadczonego środkowego pomcnika.
Również można pochwalić ter Stegena za ten występ, w paru sytuacjach pokazał swoje umiejętności.

..GALERIA MECZOWA..

...VIDEO Z MECZU...
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

..PO MECZOWE STATYSTYKI..



Oficjalnie: Alemannia Aachen pozyskała Yuki Otsu.
Alemannia Aachen potwierdziła osiągnięcie porozumienia z Borussia Mönchengladbach w sprawie transferu Yuki Otsu.
Reprezentant Japoni został zawodnikiem niemieckiego drugoligowca zaraz po przejściu testów medycznych.
Kwota transakcji wyniosła 600.000 €.
22-letni pomocnik nieźle spisywał się w trakcie przedsezonowego tournee Źrebaków w Anglii.
Jednak trener Lucien Favre od razu zapowiedział mu, że jego szanse na grę są minimalne.
Więc zapadła decyzja o rozstaniu.


Oficjalnie: Drugi Koreańczyk w Borussii.
Lucien Favre nie ustaje w poszukiwaniu wzmocnień wśród piłkarzy z Azjii.
W klubie z Mönchengladbach przystań znalazło już czterech ajaztów.
Wczoraj do Yosuke Kashiwagi, Shimizu i Kim Bo-Kyung oficjalnie dołączył Jeong-Ho Hong.
Jeju United zarobiło na Koreańczyku 900.000 €.

- Borussia ma bardzo dobry zespół. Będę chciał się tu rozwinąć piłkarsko.
Mój były klub przeżywa problemy finansowe i dlatego zdecydowałem się spróbować swoich sił zagranicą.
Mój wybór padł na Borussie i liczę, że spędzę tutaj piękne chwile – zapowiedział Jeong-Ho Hong

Koreańczyka do Borussii przekonała azjatycka kolonia w Mönchengladbach.
Piłkarz jest już 4 Azjatą w ekipie Luciena Favre.


!JUŻ WKRÓTCE!
OSTATNI SPARING W ANGLII.
KOLEJNE TRANSFERY.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Remis z Arsenalem.
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 04, 2011, 19:10:01 »
ogółem wszystko fajnie i na miejscu, ladnie wykonane opisy i kariera bardzo ciekawa, podoba mi sie twoj pomysl na takie opisy bo do tego trzeba miec cierpliwość. ;) fajnie ze nie pokonales mojego arsenalu, bo bym sie zloscil :P

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Remis z Arsenalem.
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 04, 2011, 19:18:58 »
Dominowali tutaj gracze z Londynu co nie powinno na nikim zrobić zaskoczenie, jednak końcówka należała do ciebie. No cóż żadnej z drużyn nie udało się trafić bramki i z rezultatu spotkania możesz być zadowolony tylko ty ;D. Widzę pozyskujesz kolejnego Koreańczyka. Mam nadzieję, że ich zwinność pomoże ci tylko :).

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Remis z Arsenalem.
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 04, 2011, 20:35:21 »
No same remisy z Rangersami 2-2 z Helsinkami 1-1 ten mecz jednak powinieneś wygrać z CSKA 2-2 ale remis z Arsenalem to jak na M'Gladbach to dobry rezultat.Oby w Bundeslidze nie było takich wyników.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour.. Remis z Arsenalem.
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 05, 2011, 10:05:38 »
..SKŁADY DRUŻYN..

Dzisiaj odbył się ostatni mecz sparingowy. Tym razem rywalem Borussii był mistrz Turcji Galatasaray.
Od początku było wiadomo że mecz z Turkami do łatwych nie będzie należał. Borussia jednak jako pierwsza strzeliła bramkę. Świetną akcję w 9 minucie na bramkę zamienił Bo-Kyung. Chwilę później mogło być już 2-0 dla Borussii jednak strzał Korba obronił Ercetin. Pierwsza połowa ewidentnie była pod dyktando piłkarzy Luciena Favre. Nie udało się niestety strzelić drugiego gola. Po przerwie do ataku ruszył zespół mistrza Turcji i już w 48 minucie doprowadzili do remisu. Gola strzelił Culio. Po bramce mecz się wyrównał i obie ekipy grały bardzo ostrożnie. W 73 minucie na solowy rajd zdecydował się Pereyra. Młody Argentyńczyk popisał się kapitalnym dryblingiem. Podał do swojego rodaka Bobadilli a ten z bliskiej odległości strzelił wprost w bramkarza. Chwilę później jednak to Turcy cieszyli się z bramki. Na solowy rajd tym razem zdecydował się Okan Derici. Minął w łatwy sposób obrońcę zdecydował się na dośrodkowanie. Piłka wrzucona z lewej strony odbiła się od głowy Zimmermanna co zupełnie zaskoczyło środkowych defensorów. Najwięcej spokoju w tej akcji zachował Ebue i strzelił na 2-1. Zostało 15 minut do końca meczu jednak Borussii jak i Galatarasay nie wychodziło już za bardzo granie do przodu. Częste błędy i brak pomysłu na rozegranie akcji nic już nie zmieniło i mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla mistrza Turcji.

..Podsumowując..
Bardzo ciekawy mecz. Przegrany jednak na własne życzenie.
Ostatni sparing to ponownie mocny rywal z którym "Źrebaki" zagrały bardzo solidnie.

..GALERIA MECZOWA..

...VIDEO Z MECZU...
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b38fe83bd1552bbef29e62aeae0c4fd4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

..PO MECZOWE STATYSTYKI..



Oficjalnie: Emre Özkaya śladem Eliasa Kachungi.
Kolejny zawodnik wzmacnia FC Ingolstadt 04.
Emre Özkaya podążył śladami Elias Kachunga i podpisał kontrakt z FC Ingolstadt 04.
18-letni Turek zamieni Borussie na FC Ingolstadt 04 za kwotę około 150.000 €.
Ostatnio dostawał szansę gry jednak nie radził sobie zbyt dobrze.
Lucien Favre postanowił z jego usług zrezygnować.


Sam zawodnik entuzjastycznie wypowiada się o swojej przyszłości w FC Ingolstadt 04:

- Jestem szczęśliwy, że udało się dopiąć mój transfer do FC Ingolstadt 04.
To wspaniała szansa dla mnie i nie mogę się doczekać dołączenia do drużyny.
Chcę zrobić wszystko, co mogę, by FC Ingolstadt 04 grał coraz lepiej.


Oficjalnie: Borussia się wzmacnia.
Borussia po fantastycznym poprzednim sezonie nie zamiaru odpuszczać.
Zwycięzca DFB-POKAL pozyskał napastnika Davida N'Gog.
Francuz ostatni sezon spędził w Bolton Wanderers.
Jednak słaba postawa angielskiej drużyny sprawiła że zajęła ona 13 miejsce w tabeli.
N'Gog miał w kontrakcie że jeżeli klub nie zakwalifikuje się do pucharów kontrakt traci ważność.
Z takiej okazji nie mógł nie skorzystać Lucien Favre i sprowadził młodego Francuza na Borussia Park.


Oficjalnie: Lucas Biglia wzmocnił beniaminka!
Głównym problemem Borussia Mönchengladbach po awansie do Bundesligi był brak zawodników ogranych na europejskich boiskach.
Lucien Favre, postanowił przynajmniej częściowo temu zaradzić.
Szwajcar namówił do podpisania kontraktu z "Źrebakami" 25-letniego Lucasa Biglia.
Argentyńczyk występował ostatnio przez 6 sezonów w Anderlechcie Bruksela.
Za 6-krotnego reprezentanta Argentyny Borussia zapłaciła 5.500.000 €.

- Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że Biglia będzie naszym dużym wzmocnieniem.
Piłkarz ograny na europejskich boiskach był nam bardzo potrzebny - Stwierdził Lucien Favre.


!JUŻ WKRÓTCE!

PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO.
TERMINARZ BUNDESLIGI.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour. Ostatni sparing i można wracać..
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 05, 2011, 10:35:46 »
Trafiacie już jako pierwsi bramkę na początku spotkania i potem nadal atakujecie, lecz bez żadnego skutku. Twoi rywale w drugiej połowie zagrali bardzo dobry futbol i trafili ci dwie bramki. No cóż popełniałeś błędy w rozgrywaniu piłki więc nie ma się co dziwić. Ogólnie uważam cały okres za dobre posunięcie myślę, że te całe zebrane doświadczenie dobrze wpłynie na graczy.

Redboy1993

  • Gość
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour. Ostatni sparing i można wracać..
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 05, 2011, 11:11:41 »
TRochę mnie tutaj nie było, ale wszystko ładnie i bardzo dobrze opisujesz. Jak dla mnie wyniki sparingów jak dla takiej drużyny jaką jest Borussia Monchengladbach, są dobre. 2:2 na ciężkim terenie jakim jest Ibrox Park, jeszcze większy szacunek bo wygrywaliście z nimi już 2:0 na początku meczu.

Później remis z HJK Helsingi i gol... Litmanena(to on jeszcze żyje i gra? Pamiętam go jak wymiatał w Ajaxie, ale kiedy to było, 16 lat temu :D).

Później spontaniczny sparing z CSKA Moskwą. Cieszę się, że nie spakowali walizek i zagrali z Wami. Bardzo dobry i emocjonujący mecz. Dwa ostatnie gole Wagnera Love'a na 2:1 i Kima Bo-Kyunga na 2:2 bardzo ładne.

Szacunek za mecz z Arsenalem. Bombardowali Was ale udało Wam się wywalczyć remis. W ostatnim kwadransie meczu ich nastraszyliście i też byliście bliscy strzelenia gola.

Szkoda ostatniej porażki w ostatnim meczu z Galatasaray, ale z Turkami gra się bardzo ciężko (pamiętam jak dostałem w LE od nich 3:0 w dupsko gdy grałem karierę Zenitem, ale w rewanżu to ja wygrałem 3:0). Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Was po bardzo ładnej akcji Kima, ale w drugiej połowie to oni wyrównali, a pogrążył Was były gracz Arsenalu jeszcze po takim szczęśliwym rykoszecie.

Co do transferów to większości kolesi nie znam. Tylko N'Gog coś mi świta :) Obyś umiał nim grać, bo w Liverpoolu strasznie mnie wkurzał. Powodzenia w nowym sezonie :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour. Ostatni sparing i można wracać..
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 05, 2011, 11:11:41 »