Autor Wątek: Borussia M'gladbach|16.Spieltag der Fußball-Bundesliga. Zaskakujący transfer!  (Przeczytany 61586 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour. Ostatni sparing i można wracać..
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 05, 2011, 11:17:18 »
No nie ciekawe wyniki przed sezonem i teraz jeszcze porażka w ostatnim sparingu z Galatasaray.Dobrze że się wzmacniasz i to może przynieść rezultat już w lidze.Obyś poprawił swoją grę bo może być nieciekawie.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|ANGLIA On Tour. Ostatni sparing i można wracać..
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 05, 2011, 14:51:04 »
Fajny mecz. Szkoda, że przegrałeś jednak Galatasaray to obecnie najlepszy klub w Turcji więc nie ma co się dziwić. Choć z Toba grali w mocno rezerwowym składzie.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|BUNDESLIGA: TERMINARZ 2012/2013
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 05, 2011, 14:51:14 »


!JUŻ WKRÓTCE!
PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|BUNDESLIGA: TERMINARZ 2012/2013
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 05, 2011, 14:54:59 »
A więc widzę, że nie będziesz miał łatwo. Na początek trzy ciężkie mecze potem jedna kolejka ze słabszym rywalem i cztery kolejne ciężkie spotkania. No cóż mam nadzieję, że ugrasz tam jakieś punkty i sezon zaczniesz bardzo dobrze :). Ciężkie mecze na początku to nawet i dobrze bo jak zgarniesz w nich wiele punktów to potem może być już tylko łatwiej.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Odp: Borussia Mönchengladbach|BUNDESLIGA: TERMINARZ 2012/2013
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 05, 2011, 15:11:25 »
no terminarz nie nalezy do latwych, jednak sadze ze utrzymac w lidze wam sie uda i moze nawet przy odrobinie szczescia zakwalifikowac do europejskich pucharow. ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Borussia Mönchengladbach|BUNDESLIGA: TERMINARZ 2012/2013
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 05, 2011, 20:34:37 »
Nie będę zbytnio rozpisywać się o towarzyskich spotkaniach... W meczu z Arsenalem zagraliście nieźle. Nie daliście sobie wbić bramki, co jest na pewno sporym osiągnięciem. Oby jak najdłużej udało się utrzymać w zespole Ter Stegena, który broni świetnie. Pochwały dostaliście od samego Wengera, więc to o czymś świadczy.
Szkoda, że z Galatą nie udało się osiągnąć nawet remisu, ale to tylko sparing... Inna sprawa, że nie byliście gorsi od mistrza Turcji. Myślę, że taka gra może napawać optymizmem przed sezonem w Bundeslidze.
Co do Waszych wzmocnień. Tego Azjaty nie znam więc się nie wypowiem ale sądzę, że zarówno Biglia jak i N'Gog mogą być dobrymi wzmocnieniami. Biglia zawsze gdy grało się z Anderlechtem był ciekawym zawodnikiem i myślę, że u Was nie będzie inaczej. David miał szlif w Liverpoolu, więc na pewno wie jak się gra w piłkę. Inną sprawą jest czy będzie umiał to wykorzystać. Mam jednak nadzieję, że u Was pokaże jak w LFC się pomylili rezygnując z niego.
Terminarz kiepski... Początek macie bardzo trudny, jednak szczerze powiedziawszy mi w Bundeslidze lepiej grało się z tymi mocniejszymi rywalami. Można było pograć w piłkę, bo te słabsze ekipy murowały dostęp do bramki, czaiły się na kontry (albo też jakiegoś innego szczęśliwego gola) i broniły się jeszcze mocniej. Być może tutaj będzie nieco inaczej. Mam nadzieję, że godnie zaprezentujecie się w tej Bundeslidze. Zobaczymy na co Was stać...

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|BUNDESLIGA: TERMINARZ 2012/2013
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 05, 2011, 20:55:12 »
Okres przygotowawczy dobiegł końca, ten czas zespół Luciena Favre wykorzystał solidnie.
Pięć bardzo wyrównanych meczy, chodź w żadnym zespół Borussii nie wygrał.
Cieszyć może fakt że rywale to drużyny grające na europejskich boiskach LM i LE.
Czas spędzony w Anglii na pewno pomoże w dalszej pracy trenera.

Wyniki meczy sparingowych:
Borussia Mönchengladbach 2:2 Glasgow Rangers
Borussia Mönchengladbach 1:1 HJK Helsinki
Borussia Mönchengladbach 2:2 CSKA Moskwa
Borussia Mönchengladbach 0:0 FC Arsenal
Borussia Mönchengladbach 1:2 Galatasaray A.S


KADRA NA SEZON 2012/2013

Bramkarze:
Marc-André ter Stegen       
Christofer Heimeroth       
Janis Blaswich

Obrońcy:
Filip Daems
Niklas Dams
Matthias Zimmermann
Tim Heubach
Tony Jantschke
Muhamed Subašić
Jeong-Ho Hong
Matthew Spiranovic

Pomocnicy
Havard Nordtveit
Juan Arango
Lukas Rupp
Julian Korb
Yosuke Kashiwagi
Kim Bo-Kyung
Szymon Pawłowski
Mathew Allan Leckie
Yuki Shimizu
Roberto Pereyra
Lucas Biglia

Napastnicy
Raul Bobadilla
Joshua King
Omar Damari
Camaldine Abraw
David N'Gog


TRANSFERY 2012/2013
Przybyli (8.800.000 €)

Roberto Pereyra  (Udinese Calcio) 1.700.000 €
Matthew Spiranovic  (Urawa Red Diamonds) 700.000 €
Jeong-Ho Hong  (Jeju United) 900.000 €
Lucas Biglia  (Anderlecht Bruksela) 5.500.000 €
David N'Gog  (Bolton Wanderers) za darmo


Odeszli (10.050.000 €)
Christopher Schorch  (VVV-Venlo) 2.000.000 €
Kevin Holzweiler  (MSV Duisburg) 300.000 €
Oscar Wendt  (FC Everton) 2.500.000 €
Elias Kachunga  (FC Ingolstadt 04) 250.000 €
Emre Özkaya  (FC Ingolstadt 04) 150.000 €
Patrick Herrmann  (Rosenborg BK) 2.250.000 €
Roman Neustaedter  (SC Heerenveen) 2.000.000 €
Yuki Otsu  (Alemannia Aachen) 600.000 €

Z nimi rozmawialiśmy jednak się nie udało.

Balázs Dzsudzsák (Anzhi Makhachkala)- Jego wyjazd do Rosji, po prostu mu nie wyszedł.
Bardzo mało grał co sprawiło że Rosyjski klub wystawił go na listę transferową.
Prowadzone rozmowy w sprawie transferu do Mönchengladbach zakończyły się fiaskiem.
Został w Anzhi Makhachkala.

Ondrej Mazuch (RSC Anderlecht)- Po bardzo słabym sezonie chciał opuścić Belgię.
Oferta Borussii była jednak zbyt niska i do transferu nie doszło.

Jan Simunek (1.FC Kaiserslautern)- Mimo iż Kaiserslautern spadło to filar ich defensywy nie postanowił nigdzie przechodzić.
Chodź miał wiele ofert w tym z Mönchengladbach pozostał wierny Czerwonym Diabłom.

Sami Khedira (Real Madrid)- O niego biła się cała Europa. Bo bardzo słabym sezonie José Mourinho stwierdził że Sami nie jest mu potrzebny.
Niemiec przebierał w ofertach i wybrał w ostateczności Aston Villa.
Borussia niestety nie mogła mu wiele zaoferować odrzucił ich ofertę bo była zbyt niska.

Nuri Sahin (Real Madrid)- Kolejny zawodnik Realu, który został oceniony przez José Mourinho piłkarzem niepotrzebnym.
Nuri jednak ma ważny kontrakt i nie chce na razie odchodzić.
Twierdząc że trener się do niego przekona.
Borussia była nim zainteresowana niestety ponownie chodziło o pieniądze.

!JUŻ WKRÓTCE!
1.KOLEJKA BUNDESLIGI

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 05, 2011, 21:03:23 »
Widzę, że solidnie się wzmocniłeś. Lucas Biglia  i N'Gog mogą grać pierwsze skrzypce w twoim zespole. Ładnie to wszytko wygląda w twoim wykonaniu a co najważniejsze estetycznie. Powodzenia, życzę w sezonie i liczę na to, że były kanonier - Havard Nordtveit coś po gra ;)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 05, 2011, 21:10:06 »
W sparingach co prawda nie wygraliście, ale graliście z lepszymi od siebie drużynami i remisy, jakie były w większości spotkań mogą cieszyć. Zrobiłeś dobre transfery. Najlepszym wydaje się być sprowadzenie Davida N'goga. Jest to doświadczony napastnik, który zdobył kilka bramek w PL dla Liverpoolu i Boltonu. Może być gwiazdą Twojej drużyny, ma co do tego spore aspiracje. Miałeś bardzo ambitne cele transferowe jednak nie wszystkie się udały. Hitem byłoby sprowadzenie do Borussii kogoś z trójki Dzsudzsak, Sahin, Khedira. Niestety nie było Cię stać jeszcze na pokrycie kwoty tych transferów. Może uda się sprowadzić któregoś z nich za rok??

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 05, 2011, 21:51:34 »
Ogólnie bilans budżetowy masz na plus. Mam nadzieję, że ci nowi gracze przydadzą ci się.
Widzę, że starałeś się o dwóch gracz Realu. No, ale wątpię żeby ktoś z Real chciał przyjść do beniaminka Bundesligi, ale myślę, że za 10 miesięcy Khedira tak jak i Sahin będą żałować sowich decyzji. Starłeś się także o innych dobrych graczy, lecz się nie udało się ich ściągnąć.
Ciekawie mnie jak sobie poradzisz w Bundeslidze.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 05, 2011, 23:01:51 »
Czekają cię trzy ciężkie mecze na początek sezonu. Potem oddech z Freiburgiem, i potem kolejne arcytrudne spotkania. Obyś sobie poradził. Z tych wszystkich transferów jestem najbardziej ciekaw co pokaże Pereyra oraz N'Gog. Powodzenia w kolejnym sezonie ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 05, 2011, 23:27:35 »
Trzeba przyznać, że sparingi trzeba podsumować pozytywnie mimo, że nie zwyciężyliście ani razu. Zaprezentowaliście się nieźle i można z optymizmem zapatrywać się na nadchodzący sezon.
Kadra bardzo wyrównana. Masz spory wybór właściwie na wszystkich pozycjach, oby ilość przerodziła się w jakość. Co do Khediry, Sahina i Dzsudzsaka to na pewno wielkim hitem byłoby, gdyby któryś przyszedł, jednak raz, że raczej nie będzie Cię na nich stać a dwa, że oni sami pewnie nie będą palić się do gry w beniaminku Bundesligi. Według mnie transfery od razu skreślone, jednak spróbowałeś. Szkoda, że się nie udało, może po nadchodzącym sezonie?
Dwóch pozostałych zawodników za specjalnie jakoś nie kojarzę, szkoda, że nie przyszli bo skoro starałeś się o nich to pewnie słabi nie są. Ale myślę, że wzmocnienia których dokonałeś + piłkarze, którzy wywalczyli awans dadzą Ci spokojną grę w Bundeslidze. Ciekaw jestem jak tam będziecie sobie poczynać.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Borussia Mönchengladbach|Skład na 2012/13. Transfery. Zaczynamy nowy sezon!
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 06, 2011, 11:33:27 »
NOWY STYL PISANIA MAM NADZIEJĘ PRZYPADNIE WAM DO GUSTU. NIE WIEM CZY ODGAPIONY OD KOGOŚ CZY TEŻ NIE JA GO ROBIŁEM OD 0. TAKŻE ZACZYNAMY NOWY SEZON OD MOCNEJ ZMIANY W STYLU.

1.Spieltag der Fußball-Bundesliga

Stadion: SIGNAL IDUNA Park

Borussia Dortmund 0 : 3 Borussia Mönchengladbach
                                                                                                                    58' 74' Bo-Kyung                  
                                                                                                                    88' Bobadilla
                                          


                                                                                                                     -

                                                                                                                   72'Bobadilla. 72'Damari. 77'Kashiwagi
                                                                                                                   72'Abraw. 72'Pereyra. 77'Arango

WYJŚCIOWE SKŁADY

W derbach Borussii lepsza Mönchengladbach. Fantastyczna inauguracja sezonu.

OPIS MECZU
Mecz od początku stał na bardzo wysokim poziomie. Do ataku jednak pierwsza ruszyła drużyna gospodarzy.
Pierwszą połowę można opisać tylko tak BVB vs ter Stegen. Z tego starcia zwycięsko wyszedł bramkarz gości.
Młody golkiper łapał po prostu wszystko. 45 minut bez bramek czy druga połowa coś zmieni?
Zadawali se to pytanie zgromadzeni na stadionie kibice.
Po tym jednak co stało się właśnie w drugiej połowie kibice dostali odpowiedź.
Druga połowa od początku nie przypominała pierwszych 45 minut. Od początku do ataku ruszyła Borussia M'gladbach.
Kompletnie zaskoczeni gospodarze zaczęli popełniać błędy i ich gra była bardzo nerwowa.
To co kibice z Dortmundu zobaczyli w 58 minucie odebrało im ochotę do kibicowania.
Piłkę na środku boiska przejął Arango podał do Abrawa ten ładnie zagrał do Bo-Kyunga.
Koreańczyk bez chwili wahania kropną z 20 metrów i zdobył fantastyczną bramkę.

Bajeczny gol sprawił że piłkarze Luciena Favre uwierzyli że mogą dzisiaj wygrać.
Gospodarzy natomiast ten gol podłamał i oddali inicjatywę. Na to czekał tylko Lucien Favre.
W 72 minucie wprowadził dwóch świeżych zawodników. Przy czym wykorzystał ten czas by przekazać coś swoim piłkarzom.
To co stało się 2 minuty później potwierdziło wielkość trenera Luciena Favre.
Wprowadzony Bobadilla zagrał na prawe skrzydło do niepilnowanego Pawłowskiego. Polak bez wahania dośrodkował.
W polu karnym najprzytomniej zachował się o dziwo Bo-Kyung i strzałem z "szczupaka" zdobył bramkę.

Najniższy piłkarz w meczu zdobywa bramkę głową, wstyd dla obrońców z Dortmundu niebywały.
Ta bramka kompletnie odebrała ochotę piłkarzom Jürgena Kloppa którzy nie wiedzieli kompletnie co się dzieje.
Borussia M'gladbach przeważała i jej gra wyglądała jakby nie chcieli już strzelać.
Zamiast dokonać egzekucji piłkarze Luciena Favre podawali sobie niczym na treningu.
Pokazując tak wielki styl że nawet kibice z Dortmundu to docenili.
Taka gra uśpiła zupełnie defensorów Dortmundu, którzy w 88 minucie ponownie dostali lekcje "jak powinno się nie grać".
Piłkę z środka pola podał Bo-Kyung na lewo do Damariego. Młody Izraelczyk pokazał jak szybkim jest piłkarzem.
Minął Kocha i dośrodkował a w polu karnym swoją robotę wykonał Bobadilla. Strzelając 3 gola w tym meczu.

Wspaniała akcja rezerwowych zawodników była zarazem ostatnią akcją w tym meczu.
W 90 minucie sędzia zakończył męczarnie gospodarzy. Kibice obu Borussii oklaskiwali schodzących z boiska piłkarzy Luciena Favre.
Kibice gospodarzy tym samym pokazali swym piłkarzom że ich dzisiaj bardzo rozczarowali.

PODSUMOWANIE
Borussia M'gladbach zagrała dzisiaj kapitalny mecz. Pokazując tym samym że miejsce w Bundeslidze im się jak najbardziej należy.
W pierwszej połowie swoją klasę pokazał ter Stegen, natomiast w drugiej jego koledzy pokazali że oni również mogą.
Derby dla M'gladbach. Drugą połową zachwycili kibiców. Po meczu oklaskiwał ich cały stadion. Co musiało zrobić wrażenie.

PO MECZU
Jürgen Klopp- Tak słabo grającej mojej drużyny dawno nie widziałem. W drugiej połowie nie istnieli kompletnie.
Chciałbym tylko pogratulować piłkarzom M'gladbach za serce jakie dzisiaj włożyli w mecz.

Lucien Favre- Pierwsza połowa wzbudziła lekki niepokój. Dobrze że mamy Marca[uśmiech].
W przerwie powiedziałem swoim piłkarzom że mogą dzisiaj wygrać i nie mają się bać gry w ofensywie.
Cieszę się że skorzystali z moich słów i pokazali kibicom taki styl gry. Jestem szczęśliwy że sezon zaczęliśmy w takim stylu.

PO MECZOWA GALERIA
VIDEO Z MECZU
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cab1e1dce2fda3e6ea1979f8b6eabb23&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cab1e1dce2fda3e6ea1979f8b6eabb23&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

WYNIKI, TABELA


NASTĘPNY MECZ
2.Spieltag der Fußball-Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim : Borussia M'gladbach
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 14:20:48 wysłana przez Kuchar »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 06, 2011, 11:55:14 »
Pierwsza połowa bardzo słaba w twoim wykonaniu + nie skuteczni rywale skończyła się bez bramek. W drugiej połowie zaczęliście grać. Bo-Kyung  zagrał świetny mecz. Pierwsza bramka cudowna, uderzenie jakich powstydził by się nawet Gerrard. Dryga bramka to doskonała akcją prawą stroną Pawłowskiego oraz dośrodkowanie. Brawo dla Bo-Kyung za wykończenie. Bardzo mi się podoba nowy styl. Mam kilka rad, np. Loga drużyn z drugiej strony nazwy. Stadion też w takim dziwnym miejscu, ;) Styl na prawdę ładny. i podoba mi się.


Borussia Dortmund  0 : 3 Borussia Mönchengladbach
                                                                                                                     

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 06, 2011, 13:41:55 »
Świetna inauguracja sezonu rozbiliście Borussie niespodziewanie a Bo-Kyung świetnie się spisał strzelając 2 bramki.Tak jak już wcześniej pisałem wyrastacie na czarnego konia rozgrywek.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 06, 2011, 13:45:59 »
Początek sezonu i od razu taki rywal. Pierwsza połowa słaba jednak wynik bezbramkowy ale w drugiej połowie pokazałeś klasę i strzeliłeś aż 3 bramki a Borussia nie odpowiedziała żadnym i pierwsza kolejka za tobą. Styl bardzo ładny ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 06, 2011, 13:57:57 »
styl jak najbardziej ok, tylko naglowek moglby wygladac troche lepiej i opis inaczej pisany, bo jest bardzo nierowny, niepotrzebne dajesz czesto enter ;)

takie zwyciestwo na inauguracje napewno cieszy i napawa optymizmem, mam nadzieje ze tak bedzie dluzej i bedziecie w tym sezonie duzym zaskoczeniem, bo takie wynik jak dzisiaj juz nim jest. :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 06, 2011, 14:13:27 »
A ja mam drobne zastrzeżenia co do stylu. A więc:
Ten napisz, który chyba jest nagłówkiem dał bym centralnie przed opisem spotkania. Lepiej także by to wyglądało jak by sam opis był napisany na środku. Tak samo jak i strzelcy, zmiany oraz kartki.
Niemniej styl mi się bardzo podoba :).
Co do samego spotkania to widzę, że zaczynasz bardzo dobrze swój udział w wyższej klasie rozgrywek. Rywal na początek nie wygodny bo jest to BVB, lecz twoja gra dziś była bardzo dobra i pewnie zwyciężasz aż 0-3 i to w dodatku na terenie rywala co może jeszcze bardziej cieszyć.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 06, 2011, 17:38:04 »
No szczerze trzeba powiedzieć, że chyba nikt nie spodziewał się, że tak pogonicie "imienniczkę" z Dortmundu. W pierwszej połowie nie mieliście za wiele to powiedzenia. Dobrze, że macie kogoś takiego w bramce jak ter Stegen, który bronił wszystko. Po przerwie wyszliście jednak mocno zmotywowani i udało się zdobyć gola - zresztą ładnego. Później uwierzyliście w siebie i nie dopuszczaliście już właściwie gospodarzy do słowa. Dobiliście jeszcze rywala dwoma bramkami, to był wielki szok na Signal Iduna Park. Oby szło tak dalej!

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 06, 2011, 21:09:17 »
Styl ładny, a jak jeszcze go trochę poprawisz, słuchając rad innych karierowiczów będzie bardzo dobry. Zaliczyliście wyśmienity powrót do Bundesligi deklasując swoją imienniczkę z Dortmundu. Obyście tak grali w kolejnej części sezonu, a majstra będziecie mieli gwarantowanego. Ale to dopiero początek sezonu, więc nic jeszcze nie wiadomo, ale jak najbardziej życzę Ci mistrzostwa.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Borussia M'gladbach|1.Spieltag der Fußball-Bundesliga!
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 06, 2011, 21:09:17 »