Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #900 dnia: Grudzień 30, 2011, 13:07:09 »
Dzięki chłopaki za tak miłe opinie. Postaram was się jeszcze bardziej zadowolić. Co do tych stroi. To znacie dobrych kitsmakerów? Co zrobią szybko i dość dobrze stroje? :).



12. kolejka

" Królewscy nie tracą tempa "


Real Madryt 4-2 Malaga

17' Benzema (Ronaldo), 62' Ozil (Ronaldo), 64' Ronaldo, 89' Higuain (di Maria) - 30' Cazorla (FK), 87' Cazorla (PK)
29' Sergio Ramos, 66' Sakho, 87' Carvalho


Królewscy po przegranych ligowych derbach szybko odkuli się w kolejnej kolejce ligowej na ekipie Malagi wygrywając 4-2 (1-1). Od początku było widać, że to Real będzie stawiał tutaj warunki i tylko kwestią czasu było strzelenie pierwszej bramki. Dziś nie spodziewanie w pierwszym składzie wybiegł Carvalho, lecz niczym wielkim się nie popisał. Do przerwy po bramce Benzemy oraz Cazorli na tablicy wyników widniał rezultat remisowy. W drugiej części gry Królewscy szybko trafili dwie bramki i mogli poczuć się pewniej. Rywal, jednak nadal naciskał i pod koniec meczu zdołał trafić bramkę, na którą szybko odpowiedział duet Argentyńczyków.

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich sześciu trafień. Zaczęło się już po nieco ponad kwadransie gry. Ronaldo posyła długą piłkę z głębi pola do Benzemy. Francuz świetnie ją przyjął i podążył z nią na bramkę. W polu karnym minął golkipera rywali i pięknym strzałem otworzył wynik tego spotkania. W 30 minucie Sergio Ramos na 32 metrze sfaulował Cazorle. Sędzia odgwizdał przewinienie. Sam poszkodowany podszedł do wykonania rzutu wolnego i pewnym strzałem z dość długiej odległości pokonał Casillasa. W drugiej odsłonie strzelanie zaczęło się w 62 minucie. Sam na sam z Khune biegnie Ronaldo, lecz Portugalczyk zamiast uderzyć podał do boku, gdzie był Mesut Ozil. Niemiec świetnie przymierzył i po oddaniu precyzyjnego strzału zdobył bramkę. Zaledwie 120 sekund później Ronaldo odbiera piłkę i pędzi z nią na bramkę. Gdy już dotarł w obręb pola karnego to świetnie przelobował bramkarza i zapewnił dogodny wynik Królewskim. Pod koniec meczu Carvalho w polu karnym Casillasa sfaulował Baptiste i sędzia podyktował rzut karnym, który na bramkę zamienił Cazorla. Chwile później dwójka Argentyńczyków rozklepała obronę rywala, a Gonzalo Higuain zdobył bramkę.

Było to dobre spotkanie. Królewscy znów zagrali tak jak od nich oczekiwano. Szkoda może tych dwóch głupio straconych bramek, no ale cóż zdarza się. W tabeli ekipa Mourinho jest nadal na czele wyprzedzając o dwa punkty Barcelonę. W kolejnej kolejce Real zmierzy się z pod madryckim Getafe.

" Jose miał nosa co do tego nowego zestawienie. Gra się nam bardzo dobrze o czym mogą świadczyć nasze dobre wyniki. Bardzo dobrze rozumiem się z Karimem. Co jak widać owocuję we wiele bramek. W meczu z Malagą zagraliśmy dobry rozsądny futbol i pewnie udało nam się wygrać. Ja oczywiście jestem zadowolony z mojego występu. Trafiłem bramkę i asystowałem przy dwóch kolejnych. Czego chcieć więcej? " - zakończył uradowany swoją postawą Cristaino Ronaldo.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
9/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..





1/8 - drugi mecz
Elche 0-3 Real Madryt

40' Sergio Ramos (Xabi Alonso), 50' Hazard, 82' Morata (Hazard)
5' Ganso, 90' Lass

Był to jeszcze łatwiejszy mecz niż ten na Bernabeu. Królewscy zagrali tutaj tak aby nie stracić zbyt wielu sił przed meczem ligowym. Na placu gry wystąpili głównie rezerwowi, choć z pierwszego składu mogliśmy oglądać defensywnych pomocników oraz dwójkę obrońców. Wynik przed przerwą precyzyjnym strzałem głową otworzył Serio Ramos. Po zmianie stron po akcji Higuaina, gola do pustej bramki pakuje Hazard. Następnie na boisku pokazał się Morata, który także zanotował trafienie. Mało tego gdyby młody Hiszpan wykorzystał swoje wszystkie szanse to w kwadrans mógł by się pochwalić hart-trickiem. W kolejnej rundzie czyli ćwierćfinale Królewscy zmierzą się z Atletico Madryt czyli czekają nas derby Madrytu. Także w 1/4 rozegrane zostaną derby Barcelony, bowiem obie ekipy z tego miasta także spotykają się w tej fazie rozgrywek.


Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #901 dnia: Grudzień 30, 2011, 13:25:09 »
Malaga zdobyła dwie bramki i wszystkie ze stałych fragmentów.  :) Odkułeś się za przegrane derby i utrzymałeś się na pozycji lidera. W spotkaniu z Elche nie musiałeś się specjalnie wysilać. Zagrałeś na luzie i opłaciło się. Teraz w CDR czekają nas bardzo ciekawe mecze. Real podejmie Atletico, a Barca Espanyol.  :)

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #902 dnia: Grudzień 30, 2011, 14:02:56 »
Co do meczu z Atletico szkoda porażki bo byli do ogrania.Mają kapitalny atak i dobrą drugą linię.Barca nadrobiła do Was 3 punkty.

W meczu z Malagą już było lepiej , zwycięstwo 4-2 napawa optymizmem.Dobrze że CR7 nie zwalnia tępa.

Powodzenia w dalszej części tej długiej i ciekawej kariery.


Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #903 dnia: Grudzień 30, 2011, 14:10:57 »
Widać że Królewscy co mecz grają lepiej i skuteczniej.Pokazali to w starciu z Malagą wygrywając z nimi 4-2 ;).Czerwoną kartkę w tym spotkaniu zarobił Sahko z ekipy Gospodarzy.Mimo tego i tak ci to nie przeszkodziło w zwycięstwie.
Drugi mecz ćwierćfinałowy z Elche szczęśliwie zakończył się dla Ciebie.I pewnie awansujesz do dalszego etapu pucharowego.;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #904 dnia: Grudzień 30, 2011, 14:48:00 »
Mou to miał nosa co do tego nowego ustawienia. Wygrywasz mecz za meczem. Z Malagą zagraliście bardzo dobre spotkanie, obie bramki padły po stałych fragmentach gry. Kolejny świetny mecz Ronaldo, który strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty.
Elche to raczej pograć nie dałeś, mimo że grałeś rezerwą pewnie wygrywasz 3-0. W 1/4 będą derby Madrytu i Barcelony. Szczególnie jestem zainteresowany derbami twoimi z Atletico.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #905 dnia: Grudzień 30, 2011, 15:02:14 »
Kolejny dobry mecz.Tym razem zwycięstwo z Malagą,widzę Ronaldo coś teraz mniej strzela  :-X
Mimo tego że Sakho dostał czerwoną kartkę(to już nie pierwszy raz),to i tak sobie poradziliście  :)
Rezerwy spokojnie dały radę wygrać z Elche i awansowaliście do kolejnej rundy,gdzie będą kolejne derby Madrytu  :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czy Królewscy utrzymali pozycję lidera? |
« Odpowiedź #906 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:26:31 »

13. kolejka

" Kapitalny mecz w wykonaniu Królewskich "


Getafe 0-3 Real Madryt

5' Ronaldo, 22' Ozil (Benzema), 90' Hulk (Hazard)
47' Varane


Królewscy nie dali najmniejszych szans rywalowi w " małych " derbach Madrytu czym samym wygrali 0-3 (0-2). Zapowiadało się na ciężki mecz, lecz już pierwsze minuty pokazały jak wiele jeszcze Getafe do Realu. Po nieco ponad dwudziestu minutach Królewscy prowadzili już 0-2. Królewscy atakowali prawie przez cały mecz, a Getafe tylko wybijało piłki lub czasem ruszało z nie groźnymi kontrami. Pod koniec meczu gola dołożył jeszcze Hulk.

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich trzech trafień. Zaczęło się już szybko bo już w piątej minucie wynik otworzył Ronaldo. Portugalczyk dostał dobrą piłę od Benzemy i po  krótkim dryblingu ładnie huknął w lewe okienko bramki. Następnie bramka padła w 22 minucie. Świetnym odbiorem popisał się Marcelo, który następnie zewnętrzną częścią stopy dograł do Ronaldo. Portugalczyk z pierwszej piłki podał do Benzemy, a ten świetnie wycofał do Ozila. Niemiec z dwudziestego metra popisał się pięknym lobem po którym piłka wpadła do siatki. Następnie było wiele ataków, lecz wszystkie nie mogły znaleźć drogi do bramki. Pod koniec meczu ładną akcję pięknym golem zakończył Hulk i Real pewnie wygrywa w " małych " derbach Madrytu.

Było to spotkanie jednej drużyny. Getafe po za kilkoma nie groźnymi strzałami i dobrym wybijaniem piłki nie istniało. Królewscy po tym meczu nie zwiększyli przewagi nad drugą Barceloną, bowiem i ekipa z Katalonii wygrał swoje spotkanie.

" Bardzo się ciesze, że mogłem dać jakiś wkład w te zwycięstwo. Grało mi się dziś na prawdę dobrze. Ten pomysł z tym ustawienie jest genialny. Każdy wie co ma robić i owocuje to w gole. Moje trafienie było takie dość przypadkowe. Dostałem świetną piłkę do Karima i już ledwo co ją uderzyłem. Na cale szczęście udało się i wyszło to nawet bardzo dobrze. Teraz przed nami kolejny mecz i mam nadzieję, że kolejne zwycięstwo. " - zakończył dość zdziwiony swoim trafieniem Mesut Ozil.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
8/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..


Na wszystkie wasze komentarze odpowiem ok. 20-21.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #907 dnia: Grudzień 30, 2011, 17:05:24 »
No i kolejne łatwe zwycięstwo,tym razem w małych derbach Madrytu z Getafe  :)
Ale widać po statystykach że byliście lepsi,a ile strzałów ( :o ).
Ronaldo zaczął wreszcie strzelać bo ostatnio coś mało było jego bramek  :P

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #908 dnia: Grudzień 30, 2011, 17:15:54 »
No łądnie, ładnie ;) widzę, że Pikachu dziś Barcą z Getafe zremisował, za to Ty dałeś radę ;)
Cieszy postawa sprowadzonego Hulka, sam chętnie do Espanyolu bym go kupił, ale pwnie odrzuci ofertę :p

Redboy1993

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #909 dnia: Grudzień 30, 2011, 17:26:38 »
Tak jak piszesz na tym wytłuszczonym tekście. Getafe praktycznie w tym meczu nie istniało. 22 minuty i mecz praktycznie był ustawiony. Wszystkie trzy bramki ładne (i ładnie opisane).

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #910 dnia: Grudzień 30, 2011, 19:05:59 »
No wracasz powoli na właściwe tory pokonując Malage i Getafe. Evra i Emanuelson w Maladze :O. Ronaldo powoli goni czołówkę strzelców i chyba po raz kolejny zostanie królem strzelców Primera Division . Ten Sakho bardzo często dostaje czerwone kartki, czyli masz już takiego jakby młodszego Pepe :D
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #911 dnia: Grudzień 30, 2011, 19:18:18 »
Mecz z Malagą nie należał do najłatwiejszych mimo,że w 17 minucie gola strzelił Benzema to 13 minut później wyrównał dobrze grający tego dnia Cazorla.Potem gole strzelali Ozil i Ronaldo, który oprócz gola zaliczył dwie asysty.Trzy minuty przed końcem znów strzelił Cazorla, tym razem z karnego.Jednak gola ustalającego wynik strzelił Higuain, po pięknej dwójkowej akcji z Di Marią.
Bardzo dobrze zagrałeś również w małych derbach z Getafe, pewne 3:0 i znów gola strzela Ronaldo,który zajmuje trzecie miejsce zarówno w golach, jak i asystach.
W ankiecie głosowałem na Del Bosque, wydaje mi się, że jest on idealnym kandydatem na zastąpieniu Mourinho.
Dwa punkty przewagi nad Barceloną,obyś jak najdłużej był liderem ;).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie, bo dawno nic nie pisałeś :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #912 dnia: Grudzień 30, 2011, 23:43:02 »
Forma rośnie, wreszcie zacząłeś grać nie tylko efektywnie, ale i efektownie. Świetna forma Ronaldo, uważam, że ma spore szanse zostać ligowym królem strzelców i asystentów, bo piłkarze znajdujący się o włos przed nim do gigantów nie należą i pewnie im spadnie forma w ciągu sezonu ;) Hulk strzelił bramkę :o Powinno zostać ustanowione święto narodowe! Ozil piękne trafienie z tego co piszesz, ale nie umie się zareklamować jak np. Ronaldinho, który mówi, że jego gol przeciw Anglii w 2002 był zamierzony :) No i wazelinka do Mou o ustawieniu też musi być ;) Z Malagą wspaniałe spotkanie Cristiano. Teraz to Wy macie taki okres, jak Barcelona w latach 2008-2011, że wygrywacie wszystko, co macie na swojej drodze (no, ten finał LM w zeszłym roku to wypadek przy pracy :P). Nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić w tym roku. I bardzo dobrze!



Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #913 dnia: Grudzień 31, 2011, 07:29:40 »
Grasz coraz lepiej,z meczu na mecz. Ronaldo się coraz bardziej rozkręca i ma duże szanse zostać znowu królem strzelców :D
Mecz z Getafe nie należał do najtrudniejszych i pewnie wygrałeś.
Oczywiście dominował Ronaldo, ale żeby Hulk strzelił gola ?! :)
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #914 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:38:58 »
Może w końcu to ten moment w którym będziesz grał najlepiej.Rozkręcacie sie powoli i wygrywacie pewnie.Ronaldo też zaczyna powoli doganiać najlepszych strzelców Primera Division.Brakuje mu tylko 2 bramek aby znaleźć się na prowadzeniu.Co do meczu z Getafe to nie dałeś im żadnych szans wygrywając 3-0 i po tej wygranej masz pierwsze miejsce w lidze i powolutku odsuwasz się od Barcy.:)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #915 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:51:33 »
Niezłą strzelaninę urządziłeś sobie w spotkaniu z Getafe :). Oddałeś aż 18 strzałów podczas całego meczu, co robi wrażenie. Mam nadzieję, że to jest zapowiedź twojej ciągłej dobrej gry na takim lub zbliżonym poziomie jak zaprezentowałeś w tym spotkaniu. Niech się cieszą, że nie dostali 8:0 :D.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #916 dnia: Grudzień 31, 2011, 12:20:50 »
no ladnie pokonales getafe, nie mieli po prostu zadnych szans i to jest mile widziane, co do tych kitsmakerow to popatrz do dzialu ze strojami i tam popytaj, napewno sie ktos znajdzie taki co ci zrobi nowe koszulki. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Piękny mecz w " małych " derbach Madrytu. |
« Odpowiedź #917 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:44:00 »

14. kolejka

" Ciężki mecz z beniaminkiem "


Real Madryt 2-1 Deprotivo
21' Hulk (Ronaldo), 72' Hulk (Fabio Coentrao) - 88' Lassad (Salomao)
29' Xabi Alonso


Królewscy po ciężkim meczu zdołali wygrać z beniaminkiem ligi 2-1 (1-1). Deportivo może nie grało dziś jakiejś dobrej piłki, jednak ich gra defensywna była dziś dość dobra. Także w napadzie dobrze sobie radzili. W ekipie Królewskich zagrał dziś Carvalho, bowiem Sakho leczy kontuzję. W ataku nie oczekiwanie zobaczyliśmy Hulka, ale jak się okazało był to dobry wybór, bowiem Brazylijczyk ustrzelił dublet.

Przejdźmy teraz do analizy tych trzech trafień. Pierwsze z nich miało miejsce po dwudziestu minutach. Ronaldo świetnie podał do Hulka, a Brazylijczyk w swoim stylu minął bramkarza i skierował piłkę do siatki rywala. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 72 minuty. Fabio Coentrao dobrze wrzucił piłkę zza obrońców. Do futbolówki dopadł Hulk i dokładając nogę zdobył swojego drugiego gola. Następnie bramkę zdobyło Deportivo. Z rzutu wolnego zacentrował Salomao. W polu karnym nie upilnowany był Lassad i to właśnie on zdobył honorowego gola dla swojej ekipy.

Mecz nie był najlepszy w wykonaniu Królewskich. Beniaminek dość często radził sobie z naszymi defensorami. Królewscy, jednak dziś wykorzystali to co było im dane i to oni mogą być zadowoleni po tym meczu.

" Bardzo się ciesze, że dostałem szanse gry. Ostatnimi czasy czuję, że powracam do mojej formy z pierwszego sezonu w Madrycie. Dzisiejsze spotkanie wyszło mi bardzo dobrze. Trafiłem dwie bramki, ale to głównie zasługa moich partnerów z boiska. Mam nadzieję, że będę dostał szanse do gry co raz częściej, a sam trener już nie będzie mnie miał za gracza skreślonego. " - zakończył optymistycznie patrzący w przyszłość Hulk.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
8.5/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..


Panowie sorry za tak słaby post, ale spowodowane jest to tym, że ten mecz grałem już o 11. Gdy zabierałem się za opisanie wpadł do mnie kumpel i nie wypadało mi przy nim opisywać. Teraz już opisałem to w wielkim skrócie. Mam nadzieję, że rozumiecie mnie :).

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Problemy z beniaminkiem.. | Hulk ustrzelił dublet |
« Odpowiedź #918 dnia: Grudzień 31, 2011, 17:57:23 »
Kolejne ważne zwycięstwo, ale niestety mało efektowne. Piłkarze, których zaproponowałeś w ankiecie do transferu nie chcą odchodzić :P Najpierw z formą wystrzelił Hazard, teraz Hulk. No cóż, tylko się cieszyć, bo chyba każdy trener chciałby mieć takie dylematy :) Niesamowity nos Mou z wystawieniem byłego gracza FC Porto do I składu. Ciekaw jestem kto zagra w ataku w następnym spotkaniu - masz z kogo wybierać ;) Jak groźną kontuzję ma Sakho? Wybacz, jeśli już o tym pisałeś, umknęło mi. To na pewno spore osłabienie Królewskich. Carvalho do ogórków nie należy, ale to już nie ten poziom co za czasów Chelsea.



Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Problemy z beniaminkiem.. | Hulk ustrzelił dublet |
« Odpowiedź #919 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:08:51 »
Tak jak piszesz, to był ciężki mecz. Nie grałeś rewelacyjnie ale to co musiałeś to wykorzystałeś i to Tobie należało się zwycięstwo ale Deportivo zasługuje na brawa ;). Proszę, proszę kto tu strzela? :D Nie no brawo dla Hulka, masz fajny atak i jest w kim wybierać. Powodzenia w kolejnych meczach.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Problemy z beniaminkiem.. | Hulk ustrzelił dublet |
« Odpowiedź #919 dnia: Grudzień 31, 2011, 18:08:51 »