Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 36189 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-losowanie 1/8 LM i dwa mecze w lidze-sprawdź z kim|||
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 15, 2012, 07:11:08 »
Dużo goli padało ostatnio w spotkaniach z Twoim udziałem :) Remis Nice jak zwykle nie zawodny Boriello ... Potem wygrana z Auxerre na ich stadionie aż 4-0 Brawo !! Tylko szkoda Dudki :) .... Jeśli chodzi o LM to Napoli jest jednym z najłatwiejszych przeciwników możliwych przez Ciebie do wylosowania !! Zapowiada się ciekawie :)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: OM by Michał16ZenitSP-losowanie 1/8 LM i dwa mecze w lidze-sprawdź z kim|||
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:09:35 »
Przyznam szczerze, że tej kariery wcześniej nie widziałem. Olympique jest fajną drużyną i cieszę się, że ktoś nimi opisuje swoje zmagania. Skład jest również ciekawy. Szczególnie postać Davida Guizy w zespole mnie zaskoczyła. Razem z Borriello tworzą zabójczy duet.

Co do opisów to może trochę niektóre teksty są zbyt grube, ale to kwestia gustu. ; )

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-losowanie 1/8 LM i dwa mecze w lidze-sprawdź z kim|||
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 16, 2012, 02:12:17 »
Cóż za derby ! :D Rzadko wpadam do twojej kariery ale szacun za prace i efekt. ;) Efektownie rozbiłeś Auxerre. ;) Jeżeli chcesz wpadaj do mnie, poprawiłem nieco estetykę opisywanych meczy. ;)
Pozdrawiam ;)

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:18:56 »
25 kolejka Ligue 1
Kontrola, przez(prawie) cały mecz.
Olympique Marsylia vs Olympique Lyon 2:0.
1:0-Borriello
2:0-Ayew
Opis meczu:Na wstępie pragnę powiedzieć,że ten mecz grałem 5 dni temu,więc jeśli będzie za krótki opis to przepraszam.
Od początku oba zespoły atakowały, lecz ich strzały były dobrze obronione zarówno przez Mandandę jak i Llorisa.Głównie ten drugi miał więcej pracy w tym meczu, bo gracze Deschampsa nastawili się na atak i w 28 minucie dopięli swego, a konkretnie Borriello, który wykorzystał podanie Marcosa Senny i pod ręka Llorisa umieścił piłkę w bramce.W mojej opinii bramkarz OL mógł zachować się lepiej,ale co mnie to, to nie mój bramkarz :D.Wynik ustalił w 49 minucie Adrew Ayew, który wykorzystał dośrodkowanie z przeciwległego boku boiska Valbueny.W samej końcówce okazję na 3:0 mieli Borriello i Valbuena, ale za pierwszym razem Lloris wyszedł obronną ręką, a za drugim któryś z obronców OL wybił piłkę i wtedy ... Valbuena od tyłu sfaulował Gonalonsa i słusznie dostał czerwoną kartkę.
Słusznie, okiem sędziów i ekspertów, ale na pewno to duże osłabienie przed hitem z Lille na Velodrome.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Mecz, który zadecyduje o mistrzostwie Francji ??
W niedzielnym meczu pomiędzy tymi drużynami OM(i również na Velodrome :D) pokonało Lille 2:0.Nie miałbym nic przeciwko, gdyby ten rezultat się powtórzył, ale piłka jest nieprzewidywalna i różnie może być. A Wy jaki wynik typujecie w meczu z klubem Jelenia ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:30:09 »
Bardzo ciekawe spotkanie z moim Lyonem. Jestem zawiedziony ich postawa bo kilka lat temu reprezentowali Francję godnie, dochodząc do finałów Ligi Mistrzów a teraz niestety są czwartą siłą ligi co jest dla mnie smutne. Bardzo dobry mecz twojego bramkarza, Lloris nieco gorzej ale także wybronił kilak groźnych sytuacji. Strasznie brzydkie są twoje screeny :) Takie czarne z góry i dołu oraz rozmazane. ;) Może zrób coś z tym ?:)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:51:38 »
No dość ciekawy mecz miał miejsce w 25 kolejce. Był szanse, które potrafiłeś wykorzystać. Szkoda tylko tej sytuacji gdzie mogłeś trafić na 3-0, ale tego incydentu, gdzie straciłeś piłkarza przed tak ważnym meczem, który czeka cie w kolejnej kolejce. No cóż ja mam nadzieję, że uda ci się tam wygrać i pewnie zmierzysz po mistrza :D.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:02:57 »
Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że przynajmniej patrząc na tabelę wiele nie straciłem. O mistrzostwo walczycie z Lille i teraz mecz wewnętrzny może wam zapewnić psychiczny komfort albo... jeszcze bardziej rozochocić nas, czytelników na finał tych rozgrywek :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 19, 2012, 21:40:24 »
Ładny mecz twój jak i Lyonu.
Dużo pracy mieli obaj bramkarze, ale to Lloris skapitulował dwa razy.
W końcówce miałeś szanse na 3:0, ale nie wiem po co ten faul od tyłu.. Golkiper wybronił, a
obrońca wybijał piłkę, wygrywałeś i takie zachowanie było niepotrzebne. Masz teraz stratę przed
meczem z Lille.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:34:00 »
Wygrana 2:0 :) z Lyonem :) Brawo umocniłeś się na pozycji lidera ^^ Dowieź to do końca :)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu z Lyonem-sprawdź kto wygrał i z kim gramy|||
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 20, 2012, 20:38:33 »
Bardzo dobrze się spisałes w jedym z najtrudniejszych meczy w lidze i dzięki temu utrzymałeś się na pierwszym miejscu w tabeli życze Ci żebyś utrzymał pozycje lidera do końca sezonu  :)

Powodzenia w kolejnych spotkaniach

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-zwycięstwo i porażka-sprawdź z kim i w jakich rozmiarach||
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:43:03 »
26 kolejka Ligue 1
(Prawie)Identyczny wynik jak w niedzielnym hicie.
Olympique Marsylia vs Lille 2:1
1:0-Borriello(Lucho)
2:0-Guiza(Lucho)
2:1-De Melo(Mavuba)
Opis meczu:Udał mi się rewanż za porażkę 13 grudnia we Wrocławiu na Marciniaka z drutami(a co mi tam,niech wiecie :D), choć mecz był naprawdę niełatwy z dwóch powodów.
Pierwszy z nich to Mickael Landreau, były bramkarz Lyonu był w tym meczu naprawdę w formie.Bronił jak natchniony strzały graczów Deschampsa aż do 59 minuty, gdy strzałem w prawy dolny róg pokonał go Borriello, a potem Guiza po dośrodkowaniu Lucho, jednego z architektów tego zwycięstwa.
Drugi powód to ataki graczy Garcii, a w zasadzie ich strzały, które były naprawdę groźnie.Najpierw w 20 minucie Obraniak, minął Fanniego i Sennę, a piłkę końcami palców obronił Mandanda, która po drodze minęła całą linię bramkową i słupek.Looks like very dangerous(nie chciało mi się powtarzać po raz 4 naprawdę :D).W 51 minucie Tulio De Melo strzałem głową próbował zaskoczyć Mandandę ,ale Francuz znów się wyciągnął jak struna i uratował swój zespół od straty gola.
Pod koniec spotkania Deschamps dokonał potrójnej zmiany, weszli Niang, Gignac i N'kolou zamiast duetu atakujących i Mbii. I to właśnie Kameruńczyk zawinił przy golu De Melo, bo nie pokrył biegnącego Mavuby, a ten tak obsłużył De Melo, że ten nie mógł spudłować.
I niech on się jeszcze kiedyś zapyta "Why are you not picking me??", to wykopie go z drużyny na zbity pysk.
A tak na marginesiku, to w tym meczu nie mogli zagrać, ani Diawara, ani Valbuena z powodu zawieszeń za kartki, to tak gwoli formalności.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

1/8 finału Ligi Mistrzów
A było tak dobrze ...
SSC Napoli vs Olympique Marsylia 2:1
0:1-Guiza(Borriello)
1:1-Lavezzi(Belhadj)
2:1-Mascara(Belhadj)
Opis meczu:Jak to mówią dobre drużyny poznaje się po tym jak kończą, a nie zaczynają.
No właśnie,Marsylia tego dnia była za słaba na Napoli, mimo,że w 11 minucie prowadzenie dla ekipy Deschampsa dał Guiza po dośrodkowaniu Borriello.Przy tej bramce jednak zaspał De Sanctis, choć jak się później okazało to był jego jedyny błąd w tym meczu.I gdy wydawało się,że jednobramkowa zaliczka utrzyma się aż do końca pierwszej połowy Belhadj dośrodkował w pole karne, Morel chciał wybić piłkę, ale Lavezzi okazał się sprytniejszy i umieścił piłkę w bramce.
W drugiej części gry Marsylia atakowała, ale De Sanctis bronił bardziej natchnienie niż Landreau w ostatnim meczu i nie dał się już pokonać graczom OM, choć szansę były.Decydujący cios Napoli zadało w 57 minucie, gdy Belhadj dośrodkował, a Mascara uderzył tak, że Mandanda nie mógł zapobiec utracie gola.W mojej opinii mógł to obronić, sami to oceńcie(proszę o wpis w komentarzu) oglądając skrót.
Sytuacja Marsylii przed rewanżem nie jest beznadziejna, ale na pewno trudna, mogło być 1:0,albo przynajmniej remis wywieziony z Włoch, cóż żeby awansować trzeba na pewno strzelić bramkę.
PS. W tym meczu nie mógł zagrać Cheyrou z powodu kartek, sami widzicie jak trudno jest OM grać bez jego obecności.
GALERIA Z MECZU:
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline LiZoO.

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ząbkowice Śląskie
  • Wiadomości: 624
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.12.2011r.
Rzeczywiście mógł to obronić. Nie jesteś aż w tak złej sytuacji. Gol na wyjeździe pewnie kluczem do awansu.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
No szkoda.. Była szansa przejścia, ale niestety pech chciał, że to Napoli było lepsze.
Strzeliłeś jako pierwszy bramkę, ale przy wyrównującej rywal okazał się sprytniejszy.
Sanctis rozgrywał swój jeden z lepszych meczy w karierze, bronił wszystko co leciało w światło bramki.
W drugiej połowie miałeś wręcz zaje** sytuacje sam na sam, ale golkiper włoskiej drużyny świetnie to wyłapał.
W 57 minucie Mandanda zachował się trochę frajersko. Mógł wyjść i to wybić, ale zaspał..
Powodzenia w rewanżu!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Landreau nie był nigdy piłkarzem Lyonu :)
Bardzo ciekawe spotkania z trudnymi rywalami. Lille postawiło bardzo wysoko poprzeczkę, szczególnie ich bramkarz. W meczu z Napoli było podobnie, mecz życia Sanctisa i ciężko było cokolwiek strzelić. Jeszcze nie wszytko jest stracone, masz szansę na awans. Do tego potrzebujesz zaledwie zwycięstwa 1 - 0 na własnym boisku jeżeli się nie mylę. Powodzenia. Mam prośbę. Mógłbyś dodawac po jednym spotkaniu ? Jakoś lepiej to wygląda.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Przegrana 2-1 nie przekreśla twoich szans masz gola w zanadrzu o oznacza że 1-0 by ci starczyło ;)

Dawid_90

  • Gość
Przegrana 2-1 nie przekreśla twoich szans masz gola w zanadrzu o oznacza że 1-0 by ci starczyło ;)
prawda, a po za tym u siebie zawsze gra się lepiej

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
no brawo, Lille pokonane, o to chodiz, Guiza strzela.
Szkoda meczu z Napoli, dałeś ciała troszkę. Guiza znów wyprowadził Cię na prowadzenie, ale gospodarze zdołali wyrównać .. :/
No są jeszcze rewanże i tam bez gadania musisz pocisnąć napoli :D

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:07:11 »
27 kolejka Ligue 1
Mimo wszystko dość szczęśliwy remis
Toulouse FC vs Olympique Marsylia 1:1
0:1-Cheyrou(Borriello)
1:1-Riviere(Didot)
Opis meczu:W tym meczu nastawiłem się na wysokie zwycięstwo, by umocnić się na fotelu lidera.I zaczęło się ,,po mojemu", gola na 1:0 po akcji z Borriello strzelił Benoit Cheyrou, po raz kolejny potwierdzając jak ważnym jest piłkarzem dla marsylczyków i bez niego trudno im odnosi się zwycięstwa.
Mijały kolejne minuty, a OM wciąż jednak tym razem albo gracze Deschampsa uderzali niecelnie, albo prosto w Ahamadę.
Cros, który zastąpił w tym meczu Mandandę w pierwszej połowie był praktycznie bezrobotny.W drugiej połowie jednak znalazł na niego patent Riviere, który wykorzystał celne podanie górą od Didota.Marsylia atakowała, jednak znów skuteczność szwankowała, pomimo pojawienia się na boisku Valbueny i Guizy.Toulouse mogła wygrać ten mecz, jednak Riviere w 80 minucie uderzył minimalnie niecelnie, a Marsylii nie było stać na zwycięskiego gola i znów dystans do Lille się zmniejszył i wynosi zaledwie trzy punkty.
Jedno jest pewne, końcówka sezonu będzie na pewno interesująca i myślę,że Was też ciekawi kto wygra Ligue 1, czyż nie :)?
GALERIA Z MECZU(mam nadzieję,że nie obrazisz się NexaT, spodobał mi się twój styl :)):
SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Nudny marzec, czyli rzadkie granie przez terminarz.
Jak zobaczycie powyżej terminarz na marzec jest dość nudny i DOPIERO za dwa mecze zagram z Napoli, toteż nie dziwcie się,że tak rzadko wstawiam opisy,skróty itd, jak poczuję ogromną chęć zagrania w PESA, to wstawię tu wszystko co trzeba, na pewno :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:18:16 »
Nastawiłeś się na łatwy mecz jednak nie pomyślałeś, że ekipa z Tuluzy zawsze walczy i ciężko ich ograć. Podobają mi się przesuwajace obrazki bo nie wczytują  się tak powoli jak normalne. Terminarz wcale nudny nie jest. Teraz mecz z Rennes czyli bardzo trudny rywal, nie długo Napoli a tam będzie się działo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:20:01 »
Może gdybyś nie podszedł do tego meczu z nastawieniem, że wygrasz i to sporo to te spotkanie pewnie potoczyły by się inaczej..
No cóż remis to nie jest aż tak zły wynik, jednak zawsze mogło być lepiej.. :D Trzymam kciuki w kolejnych jak to nazwałeś nudnych meczach :D.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-remis w 26 kolejce, sprawdź z kim i w jakich rozmiarach|||
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:20:01 »