Autor Wątek: Arsenal FC by MasterCreati | Ciężki mecz i długo wyczekiwany triumf !  (Przeczytany 99220 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Katastrofa na Wembley, Arsenal odpada z FA Cup !
« Odpowiedź #600 dnia: Kwiecień 27, 2012, 18:52:14 »
No trudno. Wyeliminowała was drużyna, która w ogóle nie była brana pod uwagę. Trzeba o tym zapomnieć i walczyć o punkty w lidze.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Katastrofa na Wembley, Arsenal odpada z FA Cup !
« Odpowiedź #601 dnia: Kwiecień 27, 2012, 21:25:48 »
może komentarz niezbyt wyczerpujący, ale to jest tragedia....

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
FA CUP stracone, liga wydaje się być także stracona, pytanie tylko czy jesteście w stanie na tyle grać dobrze w LM aby zwyciężyć i ostatecznie w przyszłym roku znowu zagrać w Europie? O LE możecie się dalej bić ale Pierwsza "4", po takim początku wydaje się już niemal niemożliwa... no ale... czasu jeszcze sporo.... Powodzonka
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
E tam, to tylko FA Cup. Tam zawsze - z różnych powodów - musi pójść coś nie tak. Można się przyzwyczaić, szczególnie gdy gra się tak pechową drużyną jak Arsenal.
" border="0

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Szkoda, szkoda... ale swoją drogą Arsenal w tym sezonie gra mocno w kratkę i ciężko mu ustabilizować jakąś formę i bardzo dobrze obrazuje tą sytuacje ten mecz. Jak sam mówisz Portsmouth to nie ten sam Portsmouth z przed kilku lat, a mimo to Arsenal nie potrafi z nimi wygrać, a powinno 3:0 spokojnie. Szkoda. Trzeba pomyśleć na jakimiś rozwiązaniami. Nie chcę być złym wróżbitą, ale jak tak dalej pójdzie, będzie to bardzo słaby sezon Arsenalu...

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Szkoda,że odpadłeś ale mam nadzieję, że się podniesiesz i pokażesz na co stać Arsenal.
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013

(8. Kolejka Barclays Premier League)

vs
Arsenal FC - Stoke City 0:0

Bez bramek z Garncarzami !

Arsenal w ósmej kolejce Premier League zremisował bezbramkowo na Emiartes Stadium ze Stoke City. Mecz odbył się w przyjaznej atmosferze, oba zespoły pokazała ładną piłkę i można było oglądać wiele ciekawych sytuacji. Remis to zasłużony wynik, Kanonierzy nie byli dziś lepsi mimo, że stworzyli sobie lepsze sytuację to brakowało tego ostatniego słowa. Van persie uderzył trzy razy i za każdym razem był bardzo blisko strzelenia bramki a szczególnie w 13 minucie kiedy to po podaniu Gervinho uderzył tuż obok słupka bramki ale bramkarz gości zdołał wyłapać tę piłkę. Do składu po 6 tygodniach kontuzji powrócił Tomas Rosicky. Popisał się on dzisiaj wielkim duchem walki oraz zaangażowaniem. Czeski rozgrywający był bez żadnych wątpliwości najlepszy Kanonierem na boisku. Bardzo nie widoczny natomiast był Theo Walcott, angielski skrzydłowy ewidentnie zawodzi i nie potrafi się przełamać, często traci piłkę a jak już zdoła dośrodkować to robi to bardzo nie udolnie. Stoke City było bardzo groźne w drugiej połowie, rzuty rożne to była ich największa broń. Wyskoczenie tak wysoko w polu karnym jak Jones czy Fuller a pod koniec meczu Crouch równało się z cudem i kilka razy Szczęsny miał wiele problemów z wybronieniem groźnych strzałów garncarzy.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd972c7d37b7b55bf7f14b1a0bb8edfa&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd972c7d37b7b55bf7f14b1a0bb8edfa&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz :

Norwich City : Arsenal FC

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 02, 2012, 14:32:40 »
niestety tylko remis ze Stoke mimo tego iż miałeś swoje okazje do tego aby wyjść na prowadzenie. Szczęścia zabrakło RVP. Cieszy fakt, że po 6-miesięcznej przerwie do gry powrócił Rosicky. Szkoda że Walcott zagrał słaby mecz :/ teraz spotkanie z Norwich w którym spokojnie powinieneś wygrać :D

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 02, 2012, 16:12:41 »
Cudów nie ma. Gubisz często punkty i tkwirz w dole tabeli

Czesiok8

  • Gość
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 02, 2012, 16:44:41 »
No szkoda tylko 0:0 mogłeś strzelić szkoda.
PS: Man Utd jest ostatni w tabeli ?? ;D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 02, 2012, 16:57:12 »
kolejny remis i tylko remis. trzy okazje zmarnował van Persie, już na początku meczu mając naprawdę wyborną. Rosicky wraca do składu, może to będzie bodziec do lepszej gry?

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 02, 2012, 17:16:46 »
Gwoli ścisłości, jest to pierwszy remis Arsenalu w tym sezonie, więc raczej nie "kolejny".
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 02, 2012, 17:40:32 »
No twój Arsenal to istna słabizna w tym sezonie. Nie idzie wam najlepiej. Dobrze chociaż, że Rosicky wrócił i kilka razy szarpnął w ataku, ale gol nie padł. Co do Walcotta, to niestety oprócz szybkości i dryblingu to on nic nie ma (w realu tylko szybkość). Liczę jednak, że tak jak Arsenal w realnym świecie po słabym początku się szybko podniesiecie i będziecie jeszcze walczyć o europejskie puchary.

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 02, 2012, 18:39:22 »
Początek sezonu fatalny! bardzo słaby początek w lidze i to odpadnięcie z FA CUP z Portsmouth FC. Musicie to w końcu przerwać i wygrać. Mecz z Norwich to dobra, a za razem zła okazja do tego. Jeśli remisujecie mecze na swoim stadionie z takimi przeciwnikami jak Stoke City, to z Norwich na wyjeździe też może nie być ciekawie, ale z mojej strony życzę powodzenia!

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 02, 2012, 19:01:04 »
Co się dzieje z Arsenalem. Najpierw porażka w FA Cup, teraz remis ze Stoke?! Niby mecz w przyjaznej atmosferze, ale 3 punkty! Gdzie są trzy punkty?! :D Jeśli Arsenal nie poprawi gry, to już można zapomnieć o LM, zaczynać zapominać o LE i powoli szukać nowego trenera.. ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #615 dnia: Maj 02, 2012, 19:31:52 »
Kolorowo to dzisiaj nie było. Kilka niewykorzystanych sytuacji i w tabeli jest dla Ciebie nie ciekawie.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #616 dnia: Maj 03, 2012, 14:34:54 »
no nadal idzie wam bardzo slabo, a to duza szkoda. lubie ten klub i taka slaba postawa nie napawa mnie optymizmem. mam nadzieje, ze uda sie wam w koncu wyjsc na prosta i zaczac wygrywac jakies mecze.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Bez bramek z Garncarzami !
« Odpowiedź #617 dnia: Maj 10, 2012, 12:05:10 »
Wenger : Rozmawiałem z Cescem..



" Ludzie myślą, że jestem ślepym starcem i nie widzę co się dzieje w Arsenalu. Ja mam swoje doświadczenie, wiele przeżyłem i dobrze wiem jak się zachować w takiej sytuacji. Najbardziej byłem zaskoczony po telefonie Fabregasa, który dzwonił do mnie z ofertą pomocy " Arsene Wenger po tej wypowiedzi dla strony goal.com wstrząsnął całym piłkarskim światem. Do Arsenalu w styczniu dołączy Bisevać oraz bardzo prawdopodobne, że Pastore a do tego wiele się mówi o defensywnym pomocniku Stade Rennes. Yann M'Vila według REJESTRACJA lub LOGOWANIE jest już na 70% zawodnikiem Arsenalu a do tego miałby dołączyć jeszcze Fabregas ? Było by to wiele wzmocnienie dla środkowej linii Arsenalu ale co z takimi zawodnikami jak Wilshere, Ramsey czy Diaby ? Czyżby to miałby być ich koniec w drużynie Arsenalu ?



Według Sky Sports na oku Wengera znalazł się inny napastnik. Obecnie w zespole Arsenalu typowymi środkowymi napastnikami są Van Persie oraz bardzo słabo spisujący się w tym sezonie Chamakh. W kręgu zainteresowań znalazł się Chorwacki snajper - Nikola Kalinić. Według ekspertów piłkarski ten 21 letni napastnik ma świetlaną przyszłość przed sobą i duże doświadczenie na wyspach bo grał on w Blackburn Rovers w latach 2009-2011. Obecnie Chorwat występuje w Dnipro Dnipropetrovsk gdzie jest bez żadnych wątpliwości największą gwiazdą. Jego wartość rynkowa to obecnie około 7 milionów funtów.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 14:31:54 wysłana przez MasterCreati »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Wenger : Rozmawiałem z Cescem..
« Odpowiedź #618 dnia: Maj 10, 2012, 12:11:19 »
No ciekawie się robi w Arsenalu zobaczymy co z tego wyniknie, ale widać, że klub z Londynu musi się ratować przed jednym z najgorszych sezonów od kilkunastu lat ;).

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Wenger : Rozmawiałem z Cescem..
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 10, 2012, 12:21:25 »
byłoby cudownie gdyby Cesc wrócił na Emirates Stadium. Do tego jeszcze Pastore i pewny już przybycia Bisevać. Środkową linię mielibyście bardzo mocną. Co do Ramseya, Wilshare i Diabiego - zostawiłbym tylko Jacka, ale to oczywiście gdyby Cesc i Pastore przybyli do Arsenalu. Napastnika Kalinicia nie za bardzo kojarzę, ale jeżeli miał już styczność z angielską Premier League to nie miałby problemów z przyzwyczajeniem sie do angielskiego stylu gry.

Cytuj
i nie wiedzę co się dzieje w Arsenalu.

Chyba powinno być widzę ;) niewiem czy tylko mi ale nie wyświetlają mi sie screeny :/

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Wenger : Rozmawiałem z Cescem..
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 10, 2012, 12:21:25 »