Autor Wątek: Liverpool Football Club by leni55 [Do archiwum!]  (Przeczytany 113704 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #700 dnia: Lipiec 06, 2012, 10:38:30 »
Mnie rozbawiła chmurka PortoFana :)
Zaczynacie grać bardzo dobrze. Szkoda, że teraz gdy jest koniec sezonu. Choć macie jeszcze szansę wyprzedzić AV. Yassa działa bardzo dobrze na Ba :) Pokonujecie Sunderland na wyjeździe, a Downing strzela gola. Nieprawdopodobne :D Powodzenia z Norwich. Cieszę się, że gra Dirk.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #701 dnia: Lipiec 06, 2012, 11:55:12 »
Fajny pomysł z tymi chmurkami, kilka mnie naprawdę rozbawiło. Szczególnie ta Portofana. Widać w waszej drużynie jest już lepiej i jesteście o krok od zakwalifikowania się do LE. Teraz Carrow Road, tam zawsze jest ciężko, ale mimo to powodzenia.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #702 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:06:09 »
Moim zdaniem chmurka PortoFana najlepsza :D
Na pewno mokra murawa ułatwia wchodzenie wślizgami ale w grze nie pomaga :D Ładną bramkę strzelił Downing :P

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #703 dnia: Lipiec 06, 2012, 14:10:23 »
Sunderland się wam postawił ale daliście rade wreszcie wygrać na tym jakże trudnym terenie. W tym meczu pokazał się Ba,który udowodnił jak ważnym ogniwem jest w waszej drużynie. Kolejny mecz teoretycznie wydaje się łatwiejszy lecz jak będzie w praktyce to się dopiero przekonamy. Według mnie najlepszą chmurkę wykonał IDareKI,temat na topie i nawet śmieszy. Według mnie zawodnikiem miesiące jest niepodważalnie Suarez,tyle bramek co on strzelił nie może ujść uwadze ;) Czekam na mecz z Norwich.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #704 dnia: Lipiec 06, 2012, 15:07:50 »
Z meczu na mecz coraz lepiej. W tym były troszkę męczarnie, ale i tak idziecie pełną parą na LE. Nie wolno się teraz "obracać" za siebie.
PS. Co do chmurek, najlepsza IDareKI

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #705 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:17:40 »
Sunderland trochę cię krwi napsuł ... takie 1-2 można powiedzieć wymęczone . Ale patrząc na całość to rozkręcasz się i oby tak do końca :) A humor " To je Almelinium "

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #706 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:43:29 »
Niektóre chmurki naprawdę fajne, w ogóle niezła inicjatywa z takim konkursem :) Norwich to nie jest żaden potentat, liczę na spokojne zwycięstwo.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Najlepsi chmurkarze wybrani!!!]
« Odpowiedź #707 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:43:21 »

Kwiecień za nami!

Żegnamy kwiecień ale wraz z nimi przedstawiamy państwu tych, którzy zdaniem oficjalnej strony Barclays Premier League grali w tym miesiącu najlepiej. Pamiętamy, że ostatnim razem nikt z graczy The Reds nie miał zaszczytu znaleźć się w jedenastce miesiąca. Tym razem jest inaczej. Mamy istmie czerwony atak a w nim dwójka graczy Liverpool'u. Demba Ba i Luis Suarez. Niestety więcej piłkarzy z Anfield wśród tych jedenastu nie zobaczymy. Możemy natomiast cieszyć się z postawy naszego ataku. Poniżej jedenastka miesiąca.



Wywiad z Kennym-kwiecień 2012

Co by to było za podsumowanie bez wywiadu z naszym bossem? Na całe szczęście nie musimy odpowiadać na to pytanie bo i tym razem King Kenny odpowiedział na nasze pytania. Zapraszam do lektury.


Witam szkoleniowca The Reds. Może Pan odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących poprzedniego miesiąca?

-Witam wszystkich. Z chęcią na nie odpowiem.

Bardzo się cieszę. Gdyby Pan potrzebował chwili przerwy lub czegokolwiek proszę powiedzieć chociaż postaram się żeby wywiad był krótki.

-Dobrze, rozumiem. Możemy zaczynać.

No więc pierwsze pytanie dotyczy początkowo słabych wyników klubu. Cztery porażki z rzędu rażą trochę w oczy. Co Pan o tym sądzi?

-Ja wiem, rozumiem frustrację kibiców wynikami w tym miesiącu. Nie mam zamiaru nast usprawiedliwiać. Przyczyną tego jest to, że nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę z trudności tych spotkań. Próbowaliśmy się jakość zrehabilitować pod koniec miesiąca.

No właśnie początek i koniec kwietnia różniły się diametralnie. To były jakieś skoki formy zawodników?

-Już mówiłem, że trochę zbagatelizowaliśmy sprawę. Chociaż przykładaliśmy się na 100% to nie graliśmy tego właściwego futbolu jak z końca kwietnia. Całą winę za to biorę na siebie. Wyszło tak bo w Liverpool'u każdy mecz chcemy wygrywać i byliśmy chyba zbyt zuchwali.

Na szczęście całego miesiąca nie wolno spisać na straty. Były także pozytywne aspekty jak chociażby gra napastników Liverpool'u.

-Tak ma Pan rację to nie był całkowicie słaby miesiąc. Gra naszej formacji ataku to potwierdza. Cały czas rywalizacja tam jest ogromna i co najważniejsze Demba, Luis czy Andy trafiają do siatki. To bardzo ważne dla napastników.

Całkiem odmienne zdanie można by mieć patrząc na defensywę. Jak Pan się do tego ustosunkuje?

-Sprawa w defensywie jest trochę bardziej skomplikowana. Chłopaki nie grają źle ale szczególnie środek obrony jest szarpany przez kontuzje jak ta Carraghera czy teraz drobna Aggera ale zaburza to pracę całej formacji. Zawodnicy ciągle grają u boku innego i to może powodować troszkę gorszą grę.

Prasa mówi o dużym zainteresowaniu osobą Suareza ze strony PSG czy Realu Madryt. Ponoć Luis ma większe aspiracje niż Liga Europejska, to prawda?

-Luis czuje się znakomicie w Liverpool'u. To widać na każdym kroku. Wiadome, że wielkie marki interesują się takim graczem ale sądzę, że będzie chciał pozostać na Anfield. Co do jego aspiracji to każdy w The Reds nie tylko on mierzy w Ligę Mistrzów więc nie widzę tutaj powodu bo prędzej czy później Suarez osiągnie to z Liverpool'em.

Macie szanse na wygranie FA Cup a więc bardzo prestiżowego pucharu w Anglii, myślał Pan już jaką taktykę wybierzecie na mecz z Chelsea?

-Razem z moim sztabem szkoleniowym decyzję podejmiemy dopiero w okolicach dnia finału na Wembley, myślę o tym ale jest za wcześnie żeby podać jedenastkę na Chelsea.

Może Pan zdradzić nam jak będzie dalsza przyszłość Kenny'ego Dalglish'a w klubie z Anifled?

-Nie wiem tego...Decyzje po sezonie podejmie zarząd klubu. Oczywiście dalej chciałbym pracować z moim ukochanym klubem ale nie ja podejmuję decyzję a "góra". Jakakolwiek by ona nie była z pewnością ją uszanuje.

Na koniec proszę o podsumowanie miesiąca oczami szkoleniowca Liverpool'u.

-Tego miesiąca nie zaliczę do udanych...Liczyliśmy na znacznie więcej ale cztery porażki to o cztery za dużo. Może końcówka była obiecująca ale nie tak powinno być. Cały miesiąc powinien być równy i zwycięski dla nas. Popełniliśmy za dużo błędów i mieliśmy słabą skuteczność. Musimy nad tym solidnie popracować szczególnie, że zbliża się finał FA Cup. W skali szkolnej uznam ten miesiąc jako trójka z malutkim minusem.


Oko w oku z Luisem!

Nasza największa broń jeśli chodzi o atak, najjaśniejsza postać ostatnich dni oraz rewolwerowiec w koszulce The Reds czyli Luis Suarez został dzięki Wam zawodnikiem miesiąca. Naszej redaktor Janet Tansley udało się przeprowadzić wywiad z naszym numerem siedem.
Cześć Luis, dziękuję, że zgodziłeś się odpowiedzieć na kilka pytań.

Witaj Janet, cała przyjemność po mojej stronie.

Luis zostałeś wybrany przez internautów zawodnikiem miesiąca, jak się z tym czujesz?

Przyznam szczerze, że trochę opuściłem się jeśli chodzi o internet i od trzech dni nie wchodziłem do sieci a więc nie wiedziałem o tym. Dziękuję Wam kochani, jesteście cudowni!

Twoje ostatnie mecze były znakomite, nie powinieneś być chyba zaskoczony?

Starałem się grać jak najlepiej ale naprawdę nie wiedziałem, że nasi kibice mnie wybiorą.

Jak widać, zasłużyłeś. Powiedz czy Twoja przyszłość nadal związana jest z Liverpool'em.

Oczywiście, że tak. Pragnę zostać tutaj tak długo jak to możliwe. Od razu chcę zapewnić kibiców, że te artykuły pojawiające się w prasie nie są w żadnym stopniu prawdą, zostaje na Anfield!

Niektórzy ludzie boja się, że pójdziesz w ślady Fernando Torresa.

Torres miał zapewne swoje powody żeby odejść, to całkiem inna sytuacja. Przecież ja nawet o odejściu nie myślę. Całym soba skupiam się na Liverpool'u.

Ostatnio na dywaniku był Steven Gerrard i jemu też zostało zadane to pytanie, chciałbyś żeby Kenny pozostał w klubie?

Rola trenera jest trudna, on, ja, Steven możemy chcieć żeby pozostał w Liverpool'u a może stać się całkowicie inaczej. To zarząd decyduje ale jeśli miałbym wybierać to nie miałbym nic przeciwko gdyby Kenny został z nami.

Jesteś zadowolony z pozycji jaką notujecie w tym sezonie?

Nie do końca. Każdy z nas chciał powalczyć o mistrzostwo, nasze plany legły w gruzach i została nam walka o Ligę Europejską. Myślę, że ten cel spokojnie osiągniemy. Poza tym w obecnym sezonie dalej mamy o co walczyć. Do wygrania jest przecież FA Cup.

Powiedz jak to jest z tym życiem prywatnym. Wychodzisz na ulicę i jesteś zaczepiany przez masę fanek?

Takie powodzenia to ja nie mam<śmiech>. Kibice w Anglii starają się nie być wścibskimi i po prostu "dają żyć". oczywiście zawsze ktoś podejdzie po autograf czy coś innego. Staram się trochę czasu spędzić z kibicami więc w takich momentach nie odmawiam.

Dziewczyny słyszycie, po autografy do Luisa! Ja też Cię o to poproszę po wywiadzie także szykuj się<śmiech>

Mogłem siedzieć cicho<śmiech>

Słyszałam, że Pepe Reina jest swego rodzaju zawodowym klaunem drużyny, to prawda?

No tak, czego On nie wymyśli żeby nas rozbawić? Pepe ma wielkie poczucie chumoru.

Co najbardziej podoba Ci się w Liverpool'u?

Najbardziej? Ta magia, która tutaj panuje. Inaczej nie potrafię tego nazwać. To jak fani Ci kibicują, co dzieje się w klubie, jaka jest tutaj atmosfera jest po prostu magiczne i nie powtarzalne w żadnym innym klubie na świecie.

Dziękuję Luis za ten czas, który tutaj spędziłeś, mam nadzieję, że się nie nudziłeś?

W żadnym wypadku, było bardzo miło, dziękuję za wywiad.

A Luis, jeszcze autograf<śmiech>Żegnamy się z państwem, do usłyszenia przy następnej okazji.

Co słychać u Jamie'go?


To pytanie z pewnością nurtuje wielu fanów nie tylko Liverpool'u ale także kibiców z całego świata bowiem chodzi tutaj o prawdziwą legendę i ikonę futbolu Jamie'go Carragher'a, który siedem tygodni temu doznał bardzo poważnej kontuzji kolana. Dzisiaj odwiedziliśmy Carre w obozie The Reds. Jamie przyjechał aby skonsultować się lekarzem naszej ekipy, do którego ma niezwykłe zaufanie, w sprawie operacji, którą jak się dowiedzieliśmy przejdzie już za tydzień. Krótko porozmawialiśmy za zawodnikiem, który opowiedział nam, że ciężko jest mu się poruszać bo musi robić to o kulach oraz, że pierwszy raz w życiu tak boi się o swoją dalszą karierę. Carra zdradził nam także, że po operacji czeka go rehabilitacja a jeśli wszystko dobrze pójdzie to na boisku ponownie pojawi się w ciągu 20-25 tygodni. Na koniec nasz obrońca pozdrowił wszystkich kibiców, my robimy to samo i trzymamy kciuki za udaną operację.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Jedenastka miesiąca] [Oko w oko z Luisem]
« Odpowiedź #708 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:46:57 »
Super kariera kolego, świetne podsumowanie gratuluje ;) .

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Jedenastka miesiąca] [Oko w oko z Luisem]
« Odpowiedź #709 dnia: Lipiec 06, 2012, 21:07:37 »
No powiem ci z każdym postem to kwitnie i fajnie wygląda. Mieliście zakręcony miesiąc, ale on już za wami i czas się zmobilizować na najbliższe spotkanie. Co do Luisa, nie bardzo przepadam za tym zawodnikiem, ale dobrze by było jakby został u was.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 16:04:24 wysłana przez leni55 »

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline DetoX14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.05.2012r.
  • Borussia Dortmund <3 !
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Do archiwum!]
« Odpowiedź #711 dnia: Lipiec 08, 2012, 16:12:12 »
A ja na Tych wczasach już odpoczywam !:d

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Do archiwum!]
« Odpowiedź #711 dnia: Lipiec 08, 2012, 16:12:12 »