Autor Wątek: Liverpool Football Club by leni55 [Do archiwum!]  (Przeczytany 113700 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Prawie miesiąc przyszło nam czekać]
« Odpowiedź #660 dnia: Lipiec 03, 2012, 15:12:23 »
No w końcu przyszło wam świętować zwycięstwo. ;) Mecz średni dla kibica, który nie interesuje się żadnym z tych zespołów. Wigan próbował grać skrzydłami, na twoje szczęście nic tam nie ugrali. W drugiej połowie po akcji przeciwnika w końcu się obudziłeś i strzeliłeś te dwie bramki. Teraz trzeba iść po prostu za ciosem, bo nie chce wiedzieć jak wygląda tabela.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Prawie miesiąc przyszło nam czekać]
« Odpowiedź #661 dnia: Lipiec 03, 2012, 15:21:49 »
Ufffff.... W końcu :)
Już myślałem, że znów będzie źle, ale jest w końcu wygrana. Brawa, bo przecież nie grał Gerrard. Na szczęście dziś stoperzy zagrali świetny mecz. Dobrze zagrał także Henderson. Szkoda tylko, że nie ma szans już na Ligę Mistrzów.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Prawie miesiąc przyszło nam czekać]
« Odpowiedź #662 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:16:09 »
Gdyby Liverpool przegrał, to oznaczałoby już naprawdę głęboki kryzys. Zbliżasz się do końca sezonu - myślę że to będzie zbawienne dla drużyny, bo będzie to czas na zmiany, wprowadzenie świeżości, wyciąganie wniosków z minionych rozgrywek. Nie wybiegajmy jednak w przyszłość - na razie nie daj się wykopać z LE, bo tyły gonią.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Prawie miesiąc przyszło nam czekać]
« Odpowiedź #663 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:18:19 »

Multimedia z meczu 33 kolejki: Liverpool vs Wigan (2-0)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Andy: Chcemy godnie zakończyć sezon


-Mamy na koniec sezonu proste cele, wygrać FA Cup i godnie zakończyć rozgrywki ligowe. Fajnie byłoby sprawić jeszcze trochę radości kibicom, w tym sezonie zbytnio im nie słodziliśmy ale wszystko można zmienić. Cieszę się ze zdobytego gola, nasze starania w końcu zostały wynagrodzone. Liczę na udany koniec sezonu, parę meczy jeszcze nam zostało, postaramy się pokazać z jak najlepszej strony.

Henderson: Bardzo przyjemnie się dzisiaj grało


-Zagraliśmy spotkanie, powinniśmy grać tak przez cały sezon. Znakomite uczucie gdy sam wiem, że zagrałem dobrze, może to brzmi mało skromnie ale tak jest kiedy wiesz, że wszystko idzie w dobrą stronę, klub wygrywa, kibice się cieszą, wtedy presja jest mniejsza i wszystko wychodzi Ci znacznie lepiej. Chciałby żeby wszystkie mecze w moim wykonaniu były właśnie takie jak dziś.

Zapytajmy LFC TV


Ile można było wygrać?


Zawodnik spotkania: Luis Suarez


-Pod nieobecność Gerrarda Luis wziął ciężar gry na siebie, jak zresztą w wielu meczach. Wykazał się niebywałą dojrzałością gdy w sytuacji gdy padła pierwsza bramka nie strzelał a podał do lepiej ustawionego Carrolla. Sam także ustrzelił bramkę, dzięki tym osiągnięciom został okrzyknięty najlepszym w tym meczu.


Najsłabszy zawodnik spotkania: Stewart Downing


-Można powiedzieć, że kratka dalej trwa. Forma naszego lewoskrzydłowego kręci się jak Holenderskie wiatraki. W jednym meczu jest jednym z najlepszych a w następnym wszystko odwraca się o 360 stopni i Stu pokazuje się ze słabej strony. Być może niedługo ustabilizuje swoją formę ale jeszcze musimy na to poczekać.

Wydarzenie spotkania: Pierwszy gol


Po pierwszej bramce zmieniło się wiele. Wigan zdecydowało, że walczyć już nie będzie oddając losy meczu w ręce The Reds. Liverpool wykorzystał to trafiając po raz drugi.

Bramka spotkania: Gol Suareza

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Pozostałe wyniki:

Everton 2-3 Bolton | Newcastle 3-4 Wolverhampton | Stoke 3-3 Chelsea | Aston Villa 2-4 Arsenal | Swansea 0-1 Tottenham| WBA 3-3 Fulham | Blackburn 2-0 Sunderland | Manchester United 4-2 QPR | Manchester City 5-1 Norwich

Ogólne wrażenie:


A już się bałem, że po raz piąty z rzędu będę musiał napisać gramy dobrze ale przegrywamy. Tym razem wszystko potoczyło się po naszej myśli i to my wychodzimy zwycięsko z tego starcia. Zagraliśmy ofensywnie i dosyć ładnie dla oka co zdarza nam się raczej rzadko. Z tyłu także wszystko wyglądało należycie zagraliśmy na przysłowiowe "zero" za sprawą dobrej defensywy. Powtórzmy to w najbliższej kolejce.



Zapowiedź 34 kolejki: Liverpool vs Tottenham Hotspur

vs



Stadion i data: Anfield Road, 21.04.2012


No to teraz będzie bardzo ciężko. W ramach 34 kolejki a więc po niej jeszcze cztery do końca Liverpool podejmie na własnym boisku Tottenham Hotspur. Goście są  w tym sezonie zaskakująco nisko w tabeli, drużyna Rednkappa przymierzana jest przecież nawet do gry o Ligę Mistrzów a obecnie niema jej nawet w Lidze Europejskiej. Walczą jednak z Fulham, na które uważać powinien także Liverpool. Co ciekawe ta kolejka może wiele wyjaśnić bowiem kluby z miejsc od 5-8 zmierzą się ze sobą, jak wiemy The Reds z Hostpur a Aston Villa z Fulham. To powinno szczególnie zmotywować drużyny do nieustającej walki. Skład Czerwonych różni się trochę od tego, który widzieliśmy z Wigan. Wraca Gerrard, w ataku Demba Ba. KD wymienił także skrzydła, ujrzymy na nich Bellamy'ego i Kuyta.


Pierwszą edycję konkursu na super chmurkę czas zacząć!

W związku z Waszym pozytywnym rozpatrzeniem mojego pomysłu, dzisiaj wchodzi on w życie. Jako, że w tym miesiącu (Pesowym) pozostają tylko dwa mecze chcę dać Wam czas do podsumowania, które robię co właśnie miesiąc, do tego momentu możecie wysyłać prace...Niestety nagrody raczej nie przewidziane, chyba, że wpadnie mi coś do głowy ;D Powodzenia!

O co chodzi w konkursie:
Otóż podaję Wam zdjęcie piłkarza/piłkarzy a Waszym zadaniem jest dopisanie co mógłby powiedzieć np. do zawodnika obok itp. Możemy się trochę pośmiać, zapewne będzie fajnie ;) Prace wysyłamy na pw!

Zdjęcie do konkursu:



W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik forum!!!

« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 20:20:56 wysłana przez leni55 »

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #664 dnia: Lipiec 03, 2012, 18:47:17 »
W tych dwóch pierwszych wypowiedziach jest kilka błędów stylistycznych. Nie chce mi się już cytować, po prostu fajnie by było, gdybyś je poprawił. :)

Czeka Cię teraz mecz z Tottenhamem, któremu nie układa się tak samo jak Tobie, jednak nie można ich lekceważyć. W PES'ie są dla mnie bardzo niewygodni, nie wiem jak dla Ciebie. Miejmy nadzieje, że ugrasz remis lub zwycięstwo.

Ciekawy pomysł na konkurs.

Offline Suchy35

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2012r.
  • ♥ SV Werder & Arsenal FC ♥
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #665 dnia: Lipiec 03, 2012, 19:00:29 »
Pewne zwycięstwo z Wigan.Mam nadzieję że słowa Carolla okażą się prorocze a Suarez pokaże co potrafi także w meczu z Kogutami.

Fajny pomysł z konkursem,moja "super chmurka" już leci.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #666 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:22:26 »
W tych dwóch pierwszych wypowiedziach jest kilka błędów stylistycznych. Nie chce mi się już cytować, po prostu fajnie by było, gdybyś je poprawił. :)
No masz rację, nie przyłożyłem się za bardzo ale to dlatego, że uciekałem przed burzą ;)

Dostałem już pierwsze prace, widać, że coś w tych głowach jednak macie :D :D :D Czekam na więcej ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #667 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:33:01 »
No nareszcie zwyciężyliście. Tak powinno być w każdym meczu . Pewnie i skutecznie. Do końca pozostało jeszcze kilka spotkań i moim zdaniem dobrze było by dla was we wszystkich odnosić zwycięstwa oraz zgarniać 3 punkty. Teraz koguty , będzie ciężko , lecz myślę ,że możecie z nimi wygrac . Powodzenia. :) a i fajny pomysł. no z konkursem :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #668 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:25:23 »
aż przyjemnie się na to patrzało. :D pierwsze od bardzo dawna tak radosne podsumowanie meczu. obyś powtórzył to przeciwko Kogutom, choć nie będzie łatwo zagrać tak efekciarsko i na zero z tyłu przeciwko Hotspurs.  ;)

chmurka może będzie, o ile coś wpadnie do głowy :D

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #669 dnia: Lipiec 04, 2012, 10:57:20 »
chmurka może będzie, o ile coś wpadnie do głowy :D
Ja Ci dam może :D Taki świetny karierowicz musi coś wymyślić :)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #670 dnia: Lipiec 04, 2012, 11:02:27 »
Wreszcie można ujrzeć przy nazwie Liverpool więcej bramek niż u Twoich rywali :D wygrana z Wigan była bardzo ważna w przełamaniu złej passy. Teraz czeka was kolejne ważne starcie z trudnym przeciwnikiem. Tottenham to marka, to uznana marka i ciężko będzie z nimi zagrać. Opublikuj potem te chmurki :D Ja sam nic nie mogę na razie wymyślić :P

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs "super chmurka" czas zacząć!!!]
« Odpowiedź #671 dnia: Lipiec 04, 2012, 12:54:06 »

34 kolejka: Suarez show!

5-2



Stadion, data oraz składy: Anfield Road, 21.04.2012


                                                                              Suarez 4'                               Pienaar 5' (Adebayor)
                                                                              Demba Ba 32'
                                                                              Suarez 54' (Bellamy)    
                                                                              Suarez 60' (Gerrard)               Adebayor 62'
                                                                              Suarez 68' (Henderson)                                  
                                                                            
                                                                               Henderson 16'                       -
                                                                               Demba Ba 77'
                                                                               Gerrard 80'
                                                                               -                                           -
                                                                                                                        
                                                                                              
Redmond 60', Lucas 68', Pavlyuchenko 68', Sandro 71', Carroll 80'
Bellamy 60', Kuyt 68', Lennon 68', Van der Vaart 71', Demba Ba 80'

Sezon zbliża się do końca a kibice na Anfield Road mieli przyjemność obejrzeć świetne spotkanie pomiędzy ich ukochanym Liverpool'em i Tottenham'em. Ten hit kolejki zapowiada się naprawdę emocjonująco, obie te ekipy w tym sezonie liczyły na coś więcej niż mają obecnie. Zdaniem wielu to taki pojedynek bez faworyta, oby dzięki temu był właśnie ciekawy.

Na boisku wszystko układało się po myśli gospodarzy. Już w 4 minucie napór przyjezdnych z Londynu "zgasił" Suarez, który idealnie znalazł się w polu karnym po czym kątem oka spojrzał na bramkę Friedela i uderzył nie do obrony. Zaraz po rozpoczęciu gry ze środka boiska Pienaar ostudził zapały The Reds wyrównując po indywidualnej akcji, w tej sytuacji zaspała obrona Czerwonych. Nie zrażeni taką odpowiedzią chłopcy z Anfield atakowali co przyniosło skutki w 32 minucie. Demba Ba spróbował swoich sił strzałem z daleka i gdyby nie obrońca, który całkowicie zmienił lot piłki to uderzenie zakończyłoby się kompletną klapą. Niema co gdybać ponieważ piłka wturlała się do bramki gości. Potem zaczęło się już to co w tytule czyli Suarez show. Urugwajczyk znakomicie wychodził do prostopadłych podań przykładem choćby bramka z 54 minuty. Tutaj trzeba także odnotować doskonałe zachowanie Demby Ba, który przepuścił piłkę zostawiając ją Suarezowi. Tak samo Luis pokazał się jeszcze dwa razy w 60 i 68 minucie. W między czasie bramkę na otarcie łez strzelić zdołał Adebayor. Togijczyk zmuszony był strzelać dwa razy bowiem jego pierwsze uderzenie obronił Reina. Piękny obrazek zobaczylismy w 80 minucie gdy plac gry opuszczał Demba Ba, Senegalczyk dostał owację na stojąco a następnie został uściskany przez Kenny'ego Dalglish'a.

Mało kto spodziewał się takiego lania, które The Reds zafundowali kolegom z Londynu. Mecz ten pokazał dlaczego Tottenham w tym sezonie nie walczy o najwyższe cele. Nam pozostaje cieszyć się ze zwycięstwa nad trudnym rywalem i powtórzyć to jeszcze pięć razy bo tyle meczy zostało nam do końca wszystkich rozgrywek.

Statystyki:

11(9)  Strzały(celne)  9(4)
3  Asysty  1
5  Faule  1
0  Spalone  0
1  Rzuty wolne  5
1  Rzuty rożne  3
52%  Posiadanie piłki  48%

« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 16:00:15 wysłana przez leni55 »

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Hej hoł Suarez show!]
« Odpowiedź #672 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:03:39 »
Ależ pogrom. Świetny mecz Liverpoolu. Pogrążyliście kiepski w tym sezonie Tottenham. Suarez dał popis swoich umiejętności i aż 4 razy wpisał się na listę strzelców. Byliście w tym meczu lepsi i zdeklasowaliście rywala. Dobra robota. Wciąż jest szansa na piąte miejsce.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Hej hoł Suarez show!]
« Odpowiedź #673 dnia: Lipiec 04, 2012, 18:13:40 »

Multimedia z meczu 34 kolejki: Liverpool vs Tottenham (5-2)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Demba Ba: Na Anfield czuję się wspaniale


-Nie ukrywam, że gdy przychodziłem do Liverpool'u marzyłem, że powalczymy o Ligę Mistrzów. Tak się niestety nie stało, walczymy już tylko co najwyżej o piątą pozycję...Niemniej na Anfield czuję się wspaniale, ta atmosfera, która tutaj panuje jest wspaniała. Dzisiaj prawie się wzruszyłem gdy schodziłem z boiska a kibice zaczęli wstawać z miejsc i mi klaskać. To było magiczne.

Enrique: Dziękuję kibicom


-Po takich zwycięstwach rozpiera mnie duma. Zrobiliśmy to co było nam zadane i to w pięknym stylu. Chciałbym podziękować kibicom za to jak wspaniałą atmosferę tworzą na trybunach podczas każdego meczu. To mój pierwszy sezon w Liverpool'u a czuję się jak w domu. W szczególności dzięki Wam.

Zapytajmy LFC TV


Ile można było wygrać?


Zawodnik spotkania: Luis Suarez


-Tutaj nie trzeba chyba pisać za wiele. Luis rozegrał fantastyczne zawody i aż cztery razy wpisał się na listę strzelców. Idealnie pokazywał się partnerom, był przez nich wykorzystywany w 100%. Niewątpliwie sporo podskoczy w ranikingu strzelców.


Najsłabszy zawodnik spotkania: -

Wydarzenie spotkania: Rafa na trybunach!


Rafa Benitez został wychwycony przez jedną z kamer jeżdżących po trybunach podczas dzisiejszego ligowego spotkania The Reds. W prasie już mówi się o tym, że to Hiszpan zostanie nowym/starym trenerem Czerwonych. Druga opcja jest taka, że Benitez po prostu przyjechał obejrzeć mecz Liverpool'u bo przecież po tym gdy już nie trenuje The Reds zdarzało mu się to robić kilka razy.

Bramka spotkania: Gol Suareza z 54 minuty

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d50a23342d9b89b1c981a634e2425acc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Pozostałe wyniki:

Everton 3-4 Manchester City | Newcastle 1-4 Arsenal | Stoke 4-1 Wigan | Chelsea 4-0 Wolverhampton | Aston Villa 4-1 Fulham| Swansea 0-1 Sunderland | WBA 1-3 QPR | Blackburn 3-2 Norwich | Manchester United 4-2 Bolton

Ogólne wrażenie:


W dzisiejszym meczu to Liverpool miał wszystkie atuty aby odnieść zwycięstwo. To The Reds kontrolowali sytuacje na boisku zasłużenie zwyciężając. Widać było, że każdy zawodnik Liverpool'u czerpie radość z gry. Znakomicie spisali się napastnicy a w szczególności Luis Suarez, który rozpieszczał dzisiaj kibiców. Kolejnym pozytywnym akcentem jest to, że The Reds trafili aż pięć bramek, w tym sezonie jest to rekordowa ilość trafień podopiecznych Dalglisha. Ogółem mecz na pięć.


Zapowiedź 35 kolejki: Sunderland vs Liverpool

vs



Stadion i data: Stadium of Light, 29.04.2012


To już ostatni mecz tego miesiąca, jak dotąd Liverpool nie może zaliczyć kwietnia do udanych. Aż cztery razy The Reds schodzili z boiska pokonani, zwyciężyli tylko dwukrotnie. Mecz z Sunderland'em to okazja żeby ten bilans trochę zmienić, oczywiście na lepsze. Gospodarze w lidze radzą sobie przeciętnie zajmując 14 lokatę. Mają jednak w składzie kilku graczy, którzy z drobną pomocą kolegów potrafią zmienic obraz meczu. Fatalną wiadomością jest, że nasz filar obrony a mianowicie Daniel Agger nabawił się niegroźnego urazu ale nie wystąpi w meczu z Czarnymi Kotami. Zastąpi go Sebastian Coates, który zagra u boku Martina Skrtela. Swoją szanse dostał także Jay Spearing, który zagra u boku Lucasa. Eksperymentalnie na ten mecz wychodzi Sunderland z Bendtnerem na prawym skrzydle. Zobaczymy kto wygra walkę w środku pola bo to może być sukcesem do zwycięstwa.




Po tym meczu będzie podsumowanie więc do podsumowania czas na "super chmurki", wrzucę go jutro, teraz spadam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 16:00:57 wysłana przez leni55 »

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #674 dnia: Lipiec 04, 2012, 18:46:09 »
Powoli wracacie na właściwe tory. Najpierw 2:0 z Wigan a teraz totalny pogrom Tottenhamu. Świetny występ Suareza ! 4 bramki to na prawdę nie lada wyczyn i to jeszcze z jakim rywalem!. Osobiście życzę wam tego 5 miejsca bo najzwyczajniej w świecie ono się wam należy. Teraz czas na mecz z Sunderlandem,zespołem który u siebie pokonywał was aż czterokrotnie. Czas to zmienić. Liczę na was !

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #675 dnia: Lipiec 04, 2012, 19:26:17 »
Ograłeś Tottenham jak moje Wilki QPR :D Suarez rozegrał niesamowity mecz, tak szybko zadał cios przeciwnikowi, potem hat-trick i ostateczne dobicie przeciwnika. Najważniejsze jest jednak to, że Liverpool umacnia się na swojej pozycji i na finiszu sprawia coraz lepsze wrażenie swoją grą.

Offline Suchy35

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2012r.
  • ♥ SV Werder & Arsenal FC ♥
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #676 dnia: Lipiec 04, 2012, 19:41:36 »
Mam nadzieję że słowa Carolla okażą się prorocze a Suarez pokaże co potrafi także w meczu z Kogutami.
Jestem prorokiem :D

Kibice zgromadzeni na Anfield nie mogli narzekać na to spotkanie.Masa goli a w dodatku większość strzelona przez ich ukochaną drużynę.Jeśli utrzymacie obecną formę mecz z Sunderlandem nie powinien okazać się trudny zresztą, po takim meczu, chyba żadna drużyna Premiership nie przejawia zbytniej ochoty do odwiedzenia Anfield.

PS.:
Skończyłem oglądać skrót meczu, Suarez perfekcyjnie wykorzystał swoje sytuacje.Najbardziej podobała mi się bramka po asyście Gerrarda. ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #677 dnia: Lipiec 04, 2012, 20:49:20 »
5-2 i Tottenham na długo was zapamięta. ;D
Ciekawe jak będzie z tym Benitez'em.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #678 dnia: Lipiec 04, 2012, 20:56:32 »
Ach te brukowce. Zobaczyli Rafę na trybunach i dostają orgazmu, bo myślą, że obejmie Liverpool. Póki jest sezon nic nie jest pewne. Myślę, że Kenny zostanie zwolniony, ale nie spodziewam się, żeby to Rafa był nowym szkoleniowcem. Podczas meczu z Kogutami popis dał Suarez. Ładnie strzelił tę bramkę :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #679 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:58:53 »
Ach, nie spodziewałem się tego. Tottenhamowi nie idzie w tym sezonie, ale żeby dostać takie lanie? Toż to hańba. :D
Całe spotkanie przeważałeś, więc nie ma tu o czym mówić - zasłużenie wygrałeś, i można powiedzieć, że na koniec sezonu łapiesz wiatr w żagle. Mecz z Sunderlandem powinieneś uważać za cięższy, oni zawsze są trudni do ogrania - zwłaszcza u siebie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool Football Club by leni55 [Konkurs!][Suarez show!][Rafa na Anfield!]
« Odpowiedź #679 dnia: Lipiec 04, 2012, 21:58:53 »