Ankieta

Który mecz

SUN v CHE
MU v SWA
ARS v CRY
LIV v MID
LEI v STO

Autor Wątek: Liverpool FC by Bambaryla |Świetna passa Liverpoolu | Ankieta na bramkę Lutego  (Przeczytany 50761 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Podsumowanie listopada
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 13, 2012, 21:57:41 »
Słyszałem że Dirk grał poniżej oczekiwań, więc sprzedaż jedynym rozwiązanie, mimo to smutno mi  :'( Ani jednej porażki, dwa remisy. Bardzo dobry miesiąc  ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Podsumowanie listopada
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 13, 2012, 22:33:55 »
16 kolejka BPL - Swansea łatwo ograna.
Swansea City 0-2 Liverpool FC

6' Kuyt, 36' Suarez
Najlepszy zawodnik Swansea: Luke Moore
Najlepszy zawodnik Liverpoolu: Steven Gerrard



Na Liberty Stadium przybywa Liverpool FC. Zobaczymy jak obie ekipy zaczną grudzień. Swansea liczy, że urwie punkty faworytom. Ostatnie mecze dla The Reds rozgrywa Kuyt. Jego odejście spowodowało żal i rozpacz wśród kibiców gości.
Już w szóstej minucie Liverpool wychodzi na prowadzenie. Gerrard z dystansu strzela w słupek. Do piłki najszybciej dopada Kuyt i pakuje piłkę do pustej bramki. Wyraźnie było widać, że The Reds chcą zdobyć drugiego gola. Świetnie dziś funkcjonował atak. W 36 minucie karygodny błąd popełnił bramkarz Swansea. Tremmel podał do Suareza, który bez problemu umieścił futbolówkę w siatce gospodarzy. Do przerwy The Swans nie mieli nic powodzenia. Na początku drugiej odsłony nie uległo to zmianie. W 48 minucie Kuyt strzelił w poprzeczkę. Sytuację sam na sam zmarnował Gerrard. Gospodarze mieli kilka groźnych ataków, ale strzelali metr od bramki. W końcówce przycisnęła Swansea, lecz przytomnie bronił się Liverpool. Do końca meczu wynik się nie zmienił.
The Reds pewnie pokonują The Swans. Goście mogli strzelić więcej goli, ale byli nieskuteczni. Kapitalnie grał dziś Gerrard. Nasz kapitan fantastycznie rozgrywał piłkę, uczestniczył w akcjach ofensywnych, ale także świetnie spisywał się w defensywie. Na pewno na pochwałę zasługuje również Carragher. W innych starciach w tej kolejce Arsenal pokonał Manchester United 3-1, a Tottenham uległ u siebie Chelsea 2-0.



Piłkarze The Reds cieszą się ze zdobytej bramki.



Dirk Kuyt o meczu, ale i nie tylko.

Dirk Kuyt: Zagraliśmy świetne spotkanie. Swansea była dziś bezradna. Cieszę się ze zdobytego gola. W mediach jest głośno o moim odejściu. Tak to moja samodzielna decyzja. Chciałem ustąpić miejsca młodszych. Mam już swoje lata i dawno myślałem o odejściu z Anfield. Na te ostatnie lata swojej kariery chcę spróbować czegoś nowego. Dlatego wybrałem Rosję. W Liverpoolu przeżyłem fantastyczne lata. Nigdy nie zapomnę gry w tym klubie. Jestem zadowolony, że stałem się częścią tego klubu. Kochałem Liverpool, jednak wszystko się kiedyś kończy. Dam z siebie wszystko w ostatnich meczach dla The Reds.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Swansea łatwo ograna
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 13, 2012, 23:26:46 »
No byłeś drużyną znacznie lepszą i w pełni zasłużenie wygrałeś to spotkanie. Szkoda trochę tych sytuacji na początku drugiej połowy, no ale nie wszystko da się wykorzystać :D. Kuyt odchodzi i chyba dobrze. Piłkarz ten ma już swoje lata i nie utrzymuję już takiego poziomu gry jak kiedyś :)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Swansea łatwo ograna
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 14, 2012, 11:18:50 »
Spokojna wygrana chodź mogła być bardziej okazała, Kuyt świetnie żegna się z kibicami :)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Swansea łatwo ograna
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 14, 2012, 11:25:37 »
Świetny mecz ataku "The Reds" choć byli oni łaskawi dla Swansea, Kuyt należycie żegna się z klubem, może ustrzeli jeszcze coś zanim odejdzie do Rosji.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Swansea łatwo ograna
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 14, 2012, 12:35:44 »
Dobrze, że wygrałeś bo ze Swansea to nigdy nic nie wiadomo.  Kuyt dobrze się spisywał, szkoda, że odchodzi. Yeaah United znowu przegrało ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Swansea łatwo ograna
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 14, 2012, 13:43:52 »
6 kolejka fazy grupowej Ligi Europy - Porażka na koniec.
Celtic Glasgow 2-1 Liverpool FC

39' Samaras (Ki Sung Yueng), 66' Samaras (Hooper) - 3' Kuyt (Salvio)
53' Hooper - 90'+ Agger
Najlepszy zawodnik Celticu: Georgios Samaras
Najlepszy zawodnik Liverpoolu: Eduardo Salvio


Liverpool poza początkiem grał słabo. Celtic zasłużenie wygrywa. Mimo, że The Reds mieli szansy na bramki. Szkoci z łatwością mijali obronę Liverpoolu. Mają oni sposób na Anglików. Tylko zespół z Glasgow pokonał Liverpool w Lidze Europy, ale dwukrotnie. Żegnamy się z fazą grupową w beznadziejny sposób, ale dla nas był to mecz o nic.


_____________________________________________________________________________________________________________________________
17 kolejka BPL - W koszmarny sposób tracimy punkty
Liverpool FC 2-2 West Bromwich Albion

58' Carroll (Downing), 90'+ Carroll - 79' Scharner (PK), 90'+ Moorison (Fortune)
28' Agger
Najlepszy zawodnik Liverpoolu: Andy Carroll
Najlepszy zawodnik WBA: Marc-Antoine Fortuné




Liverpool na Anfield podejmuje WBA. Gospodarze znani są z tego, że często gubią punkty u siebie. Trzy z dwóch porażek w tym sezonie The Reds odnieśli na swoim stadionie. Gospodarze z pewnością będą oszczędzać siły na wyjazd na Old Trafford.
Już w 4 minucie meczu Carroll powinien strzelić gola. Aurelio fantastycznie podał płasko po ziemi, a Andy trafił tylko w obramowanie bramki z 7 metrów. Do przerwy The Baggies byli zdominowani. W drugiej odsłonie Goście zaczęli coś grać, ale i tak Liverpool nie dopuszczał ich do akcji. W 58 minucie Carroll strzela gola. Downing wrzuca piłkę z rzutu rożnego, a Andy strzałem głową pokonuje bramkarza West Bromwich Albion. The Reds dalej chcieli strzelić gola. WBA zaczęło grać bardziej otwarcie po bramce dla gospodarzy. W 79 minucie szok na Anfield. Sędzia dyktuje "11". Bardzo kontrowersyjna decyzja. (Myślałem, że sędzia daje żółtą kartkę za symulację, a on pokazuje na wapno). Scharner strzelił w prawy róg bramki, a Reina rzucił się w lewy. Golkiper Liverpoolu po raz pierwszy traci gola z karnego. W doliczonym czasie gry Carroll strzela na 2-1. Znów wrzutka z kornego Anglik strzela głową w poprzeczkę, ale od razu dobija swoje uderzenie. Radość na Anfield trwała tylko dwie minuty. Aurelio nie upilnował Moorisona, który pokonał w sytuacji sam na sam Reinę. W ostatniej akcji meczu Liverpool mógł jeszcze strzelić gola, ale trzech graczy The Reds nie potrafiło strzelić do pustej bramki.
Liverpool w głupi sposób traci punkty. Z pewnością The Baggies pomógł sędzia. W końcówce zabrakło koncentracji. Oby te dwa mecze nie odbiły się negatywnie na grę The Reds.



Andy grał fantastycznie. Oby było więcej takich meczów w jego wykonaniu.





Andy czuje niedosyt.

Andy Carroll: W ofensywie graliśmy bardzo dobrze. Świetnie się rozumieliśmy. Na początku spotkania fatalnie przestrzeliłem. Już tam powinno być 1-0 dla nas. Mimo to strzeliłem dwa gole. Sytuacji z karnym nie widziałem dobrze. Stałem daleko, ale na pewno oglądnę powtórki i wtedy ocenię. Szkoda, że tracimy punkty w samej końcówce meczu. Powinniśmy to spotkanie wygrać bez problemów. Liczę, że zagram z Manchesterem na Old Trafford.

« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 15:26:41 wysłana przez Bambaryla »

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 14, 2012, 13:48:10 »
Nie dość, że przegrywacie "sparing" z Celtami, to teraz fatalnie tracicie cenne punkty i pozycję lidera na rzecz Arsenalu. Strasznie szkoda, bo takie mecze mogą się potem odbijać na układzie tabeli... Poza tym - straszny jest ścisk. Blisko połowa rozgrywek a między 1 a 6 drużyną zaledwie 4 pkt różnicy. Będzie ciekawa walka o "mistrza jesieni" :)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 14, 2012, 13:53:25 »
No nie tak nie może być, punkty stracone w głupi sposób, słabo Aurelio. Z drugiej strony byłoby zwycięstwo gdyby nie sędzia.
Oby Old Trafford było szczęśliwe

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 14, 2012, 16:28:29 »
szkoda porazki na koniec ze szkotami, ale jak sam dobrze napisales maja oni widocznie na was jakis sposob, bo tylko was udalo im sie dwukrotnie pokonac, co niestety dla nich na nic sie zdalo i zajeli wedlug mnie zaskakujace ostatnie miejsce.
co do meczu z wba to troche nie wyszlo, a szkoda, bo strzelic gola w doliczonym czasie, a potem jeszcze stracic... po prostu porazka w wykonaniu obroncow.

Dawid_90

  • Gość
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 14, 2012, 16:34:27 »
szkoda porażki z Celtami, ale awans i tak masz zapewniony, a co do WBA to zdominowałeś mecz a oni po prostu mieli więcej szczęścia

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 14, 2012, 17:11:28 »
Samaras pokazał jak się strzela Liverpoolowi. :) Świetnie zacząłeś, ale później było już tylko gorzej. Celtic wygrał w pełni zasłużenie. Z ekipą "Drozdów" zabrakło szczęścia. Dwukrotnie obejmowałeś prowadzenie i za każdym razem rywale doprowadzali do remisu. Swoją drogą sędzie też się nie popisał. :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | W koszmarny sposób tracimy punkty
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 14, 2012, 19:51:43 »
Zapowiedź wielkiego meczu.

Te kluby od lat się nienawidzą. Dwaj odwieczni rywale znów naprzeciw siebie. Manchester United podejmuje Liverpool FC. Tą jesienią Czerwone Diabły goszczą Czerwonych u siebie. United w tym sezonie zawodzi, a wygrana z Liverpoolem uszczęśliwiłaby fanów The Red Devils. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie.

Rooney liczy na wygraną.

Wayne Rooney: Większość ludzi wie, że nienawidzę Liverpoolu. Jestem przecież wychowankiem Evertonu. Chcemy pokazać The Reds, że jesteśmy od nich lepsi. Na pewno stać nas na wygraną, a ja liczę, że strzelę gola. Wygrana podniosła by nas na duchu. Musimy zacząć odrabiać straty do czołówki, bo są obecnie ogromne. U siebie nie damy się pokonać! GGMU!

Suarez da z siebie wszystko.

Luis Suarez: Czeka nas wyjazd na Old Trafford. Liczymy na wygraną na terenie wroga. Z pewnością każdy z nas da z siebie 110%. Nie przyjmujemy porażki, tym bardziej, że United ostatnio nie jest w formie. Zapewniły nas o tym ostatnie porażki Czerwonych Diabłów. Szczególnie przegrana 3-2 z Norwich. Jesteśmy napełnieni walką, chcemy jak najlepiej zakończyć rundę jesienną.

Ostatnie pięć meczy tych klubów na Old Trafford.
01.2011/FA Cup:   Manchester United 1-0 Liverpool FC
09.2010/BPL:   Manchester United 3-2 Liverpool FC
03.2010/BPL:   Manchester United 2-1 Liverpool FC
03.2009/BPL:   Manchester United 1-4 Liverpool FC
03.2008/BPL:   Manchester United 3-0 Liverpool FC



Dawid_90

  • Gość
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 14, 2012, 19:55:31 »
widzę, pasjonujące derby Anglii się zapowiadają,
czekamy

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 14, 2012, 20:02:08 »
Te loga małe to sam robiłeś? No widzę derby u mnie, i derby u ciebie  ;D Zrób filmik jak sobie ręce podają  :D Mam nadzieję na dużą wygraną  ;)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 14, 2012, 20:03:08 »
Zapowiada się ciekawie, ostatnie pięć meczy na Old Trafford to tylko jedna wygrana The Reds.
Mam nadzieję, że Liverpool wygra.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 14, 2012, 20:03:18 »
Te loga małe to sam robiłeś? No widzę derby u mnie, i derby u ciebie  ;D Zrób filmik jak sobie ręce podają  :D Mam nadzieję na dużą wygraną  ;)

Nie jak ściągałem to już były duże i małe. W Pesie chyba sobie rąk nie podają. A szkoda :)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 14, 2012, 20:24:33 »
No w lidze Europy nie poszło Ci najlepiej porażka z Celticem na koniec fazy grupowej ale i tak nic nie szkodzi bo utrzymałeś się na 1 miejscu w tabeli  :) Noo widzę , że szykuję się prawdziwe widowisko L'pool vs. Man Utd  :D

Mam nadzieję , że będą tylko i wyłącznie emocje sportowe  ;) No i mam nadzieję , że Evra będzie bardziej ogarnięty  ;D ;D

W wolnym czasie zajrzyj do mnie  ;) 

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 14, 2012, 22:00:00 »
Wrogowie wreszcie się spotkają, ale trzeba przyznać że więcej wygranych z Live ma Manchester więc mam nadzieję że tym razem będzie inaczej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 14, 2012, 22:06:00 »
Czekam na tą wojnę i liczę na spektakl tutaj zakończony twoim zwycięstwem :P.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC by Bambaryla | Zapowiedź wielkiego meczu
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 14, 2012, 22:06:00 »