Autor Wątek: Teraz Brazylia! - Reprezentacja Polski - z kim zagramy w Barażach? Nowe stroje!  (Przeczytany 60627 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 21, 2012, 15:44:14 »
szkoda ale zawsze wszystko co dobre szybko się kończy.
Troche  ta ''frajerska'' przez Szczęsnego,ale i tak nie jest źle zakończyć Polską w półfinale ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:39:08 »
O proszę nie było mnie chwilę na forum i już prawie kończysz Euro :O samo dojście do półfinału to już ogromny sukces dla naszej reprezentacji. Smuda, jak i piłkarze odwalili kawał doskonałej roboty, a co do meczu z Włochami, to goście byli po prostu lepszą drużyną i należało im się wygranie tego meczu. Mam nadzieje że w realu nasza reprezentacja dotrze tez do półfinału a może jeszcze dalej :D

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:44:43 »
Tak czy siak awans do półfinału EURO jest wielkim, wielkim, wielkim sukcesem naszej kadry. W sumie trudno było sobie wyobrazić Polskę w finale EURO, jednak mecz z Włochami stał na wyrównanym poziomie.
Tak się zastanawiam teraz co po EURO? Będzie kontynuacja, czy koniec?

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:47:55 »
Pamiętam jak kiedyś poruszałem sprawę "cdn.." i Barthez powiedział, że nie chce zakończyć po EURO. Więc prawdopodobnie czeka nas tryb Międzynarodowy. ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:09:25 »
Cytuj
Barthez powiedział, że nie chce zakończyć po EURO. Więc prawdopodobnie czeka nas tryb Międzynarodowy.
Cytuj
Tak się zastanawiam teraz co po EURO? Będzie kontynuacja, czy koniec?
Są plany kontynuacji, jednak na razie chcę skończyć Euro.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 21, 2012, 18:01:20 »
to koniec mistrzostw dla nas, ale mam nadzieję, że nie koniec kariery. dobrze się zaprezentowałeś na całym Euro i jeden fałszywy ruch jak ten z 20 minuty pozbawił wymarzonego finału. ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 21, 2012, 22:49:24 »
Koniec pięknego snu Polaków. Swoistym "budzikiem" Biało-Czerwonych okazują się Włosi. Nawet dobrze, że nie awansowaliśmy do finału, bo wiadomo, jak to w Polsce - zostalibyśmy okrzyknięci najlepszymi na świecie, a dla Murawskiego domagano by się Złotej Piłki. Tej porażki być nie musiało, ale zachowanie Boenischa i Szczęsnego woła o pomstę do nieba.

Jestem za odejściem Smudy. Boruc zasługuje na jeszcze kilka meczów w Kadrze.



Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 21, 2012, 23:18:58 »
W pierwszej połowie "biało-czerwoni" pozwolili sobie strzelić bramkę, jednak ich gra wyglądała naprawdę dobrze. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie. Nieskuteczni Polacy zwątpili i opadli z sił, a kontrolę nad spotkaniem przejęli piłkarze reprezentacji Włoch. Inicjatywy nie oddali i spokojnie dowieźli rezultat do ostatniego gwizdka sędziego. Smuda zatkał usta wszystkim krytykom, którzy skreślali go przed turniejem. Teraz kibice domagają się nowego kontraktu dla "Franza". EURO 2012 na długo pozostanie w pamięci wszystkim Polakom.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 22, 2012, 09:07:54 »
półfinał, dobre miejsce na odpadnięcie z turnieju, jednocześnie nie wcześnie i nie za późno, a przed własną publicznością wszystko jest możliwe :)
przecież sam Grzesiu Lato liczy na półfinał na Euro :)
" border="0

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 22, 2012, 10:09:58 »
Kurde, szkoda, ale Włosi w finale. Brawo dla naszych, że zaszli tak daleko i oby więcej takich występów.  ;)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - półfinał!
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:12:05 »
...czyli kto zagra w finale z Włochami.

__________________________________________________________________________________________________________________

28.06, 20:45, Stadion Narodowy, Warszawa: Grecja - Hiszpania


Niezwykłe widowisko w Warszawie!

To, co wydarzyło się dziś w Warszawie przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku! Takiego meczu na tegorocznym Euro jeszcze nie było i zdaje się, że długo nie będzie. Grecja, która jak dotychczas nadspodziewanie dobrze radzi sobie w tym turnieju, awansowała do finału eliminując tym samym obrońców tytułu - Hiszpanów. Samo spotkanie miało niezwykły przebieg - oglądaliśmy w nim aż 7 bramek, a ostateczny wynik to 4:3 dla Grecji! Mistrzowie Europy z 2004 roku rozpoczęli strzelanie już w 2 minucie meczu - sytuację sam na sam z Casillasem wykorzystał Samaras. W 28 minucie było już 2:0! Po ciekawie rozegranym rzucie wolnym z linii pola karnego uderzył Tziolis a goalkeeper Realu Madryt był bezradny. Sensacja! Odpowiedź Hiszpanów była błyskawiczna - 7 minut później gola kontaktowego zdobył Villa, a już w 43 minucie ten sam zawodnik doprowadził do remisu. Do końca pierwszej odsłony wynik już nie uległ zmianie i piłkarze udali się na zasłużony, 15-minutowy odpoczynek. Zaledwie 3 minuty po wznowieniu gry mamy rzut karny dla Grecji! Pewnym egzekutorem "jedenastki" został Karagounis i Hellada znów wyszła na prowadzenie. Fascynujące spotkanie, a to jeszcze nie koniec - 10 minut potem pięknego gola na 3:3 strzelił Villa, kompletując przy tym hattricka. Minęło 6 minut i oglądaliśmy następną bramkę, tym razem autorstwa Liberopoulosa, która dała kolejne, ale już ostateczne prowadzenie Mistrzom z 2004 roku, ponieważ wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. Zwodnicy chyba się wyszumieli, bo do końca pojedynku nie oglądaliśmy już żadnych godnych uwagi sytuacji. Grecja awansowała niespodziewanie do finału Euro 2012, gdzie jej rywalem będzie reprezentacja Włoch.


- 2' Samaras, 28' Tziolis, 48' Karagounis(k), 64' Liberopoulos (Grecja) - 35', 43', 58' Villa (Hiszpania)

SKRÓT:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1d1d7a37d614b4830f0197fcec785b64&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1d1d7a37d614b4830f0197fcec785b64&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

__________________________________________________________________________________________________________________

Z obozu biało-czerwonych...


Smuda: zrobiłem swoje.

Polska to kraj absurdów. Tutaj jednego dnia jest się mieszanym z błotem, aby w kolejnym być noszonym na rękach i odwrotnie. Było tak z Leo Beenhakkerem i tym razem jesteśmy świadkami takiej a nie innej sytuacji - Smuda, kiedy obejmował funkcję selekcjonera był uważany za cudotwórcę, wspierano go i wierzono, że zbuduje on silną drużynę na Euro. Niestety, gdy reprezentacji zdarzyło się kilka słabszych spotkań, wizerunek "Franza" zmienił się o 180 stopni. Domagano się zwolnienia go z funkcji trenera kadry Polski, a przed meczami biało-czerwonych, gdy spiker wymawiał jego nazwisko wzmagały się gwizdy. Nadeszło Euro - już po pierwszym wygranym meczu kibice skandowali nazwisko selekcjonera. Wychwalano go jak to dobrze przygotował Polskę na Mistrzostwa Europy. Dziś, dzień przed finałem "Franz" mówi - dość tego. Zrobiłem swoje i myślę, że wyniki jakie osiągnęliśmy na Euro są najlepszym argumentem na wszelkie ataki na mnie czy to ze strony mediów, czy kibiców. Jestem dumny z tego, że zaszliśmy tak daleko. Niestety wszystko kiedyś się kończy, trzeba wiedzieć kiedy odejść. Wydaje mi się, że jest to moment wręcz idealny do podjęcia takiej decyzji. Dziękuję tym, którzy wspierali mnie przez cały okres mojej pracy z reprezentacją a tym, którzy pozostają moimi przeciwnikami zadaję pytanie - czy jest wam wstyd za nasz występ na Euro? Mam nadzieję, że reprezentacja pod wodzą innego trenera zakwalifikuje się do Mundialu w Brazylii i zaliczy tam występ na miarę tegorocznego. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję i życzę wielu sukcesów kadrze. - zakończył Smuda. Z wypowiedzi jasno wynika, że dotychczasowy selekcjoner właśnie skończył swoją przygodę z reprezentacją. Wielu ta decyzja dziwi, jednak tak jak mówi "Franz" - trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Pojawia się pytanie - kto teraz obejmie naszą reprezentację? Z naszej strony pozostaje jedno - dziękujemy Franek!

__________________________________________________________________________________________________________________

Przepraszam was wszystkich, że nie zajrzałem do waszych karier. Uprzedzam, że nadrobię zaległości. Przepraszam również za dosyć chaotyczny opis meczu Grecja - Hiszpania. Po prostu sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i ciężko to wszystko skleić w sensowną całość. Czas mnie goni, jestem dziś zabiegany i właśnie wyjeżdżam do rodziny, jutro postaram się do was zajrzeć, jeśli się nie uda to we wtorek już na pewno. Pozdrawiam.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:24:03 »
Jaki mecz! :o :o :o Mogliśmy zagrać z Grecją w finale ;) Ale tak to Włosi zagrają z nimi o pryzmat. Villa niezła forma, dobry powrót po kontuzji. Więc finał Włochy - Grecja. Brawa dla Polaków, te same miejsce co Hiszpanie ;)

Więc jak się spodziewaliśmy spodziewałem Franz odchodzi. Kto za niego? Może ktoś z Polski? Orest Lenczyk ma za sobą taki sobie sezon. Michał Probierz jest bardzo uzdolniony, ale nic wielkiego nie zrobił w Wiśle. Skorża może? Ale niestety ostatnio przedłużył kontrakt z Legią, szkoda dla repry Polski. Waldemar Fornalik.. Myślę, że byłby to dobry wybór. Tak długo pracuje w Ruchu, z efektami. Albo Henrio Kasperczak? :D Z zagranicznych za bardzo bym się nie interesował, bo najlepiej gdyby był to Polak. Zobaczymy. Jeszcze raz gratulacje dla ciebie, Smudy i polskich piłkarzy za ten sukces! :)

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:32:25 »
Hohohohho, szykuje się powtórka z 2004 roku ;)
Ależ mecz na Narodowym, 7 bramek. Z 2:0 zrobiło się 2:2, Hiszpania dzielnie walczyła, na ich nieszczęście Grecja była dziś kapitalnie dysponowana. Fenomenalny mecz Villi, 3 bramki, to jednak nie wystarczyło.

Oj ten Franek, sam nie wie czego chce :D No cóż, wykonał kawał dobrej roboty, półfinał euro to kapitalny rezultat. Ciekaw jestem kto zostanie jego następcą, mam tylko nadzieję że nie będzie to Polak. Po cichu liczę na powrót Benhakkera :D
Kontynuuj tą karierę, jest naprawdę dobra. ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:50:17 »
faktycznie, kapitalny półfinał.... ale Hiszpania i tak wg mnie zaszła za daleko.
cóż... ładnie Smuda skwitował całą sytuację, szkoda, że odchodzi, choć wprost tego nie powiedział, więc tli się jeszcze nadzieja.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:55:43 »
no i powtorka z 2004 roku! znow grecy w finale, tylko ze rywal sie zmienil. naprawde mysle ze po takich meczach jakie juz rozegrali mozemy smialo mowic ze maja szanse na tytul. pokazali to w meczu z hiszpanami.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 22, 2012, 16:02:01 »
Finał Polska - Grecja mógłby być spełnieniem marzeń. Wyobrazić sobie Polaków wznoszących puchar Europy jest czymś... czymś ponad to.
Grecy chyba chcą powtórzyć niespodziankę jaką sprawili w 2004 roku ogrywając gospodarzy turnieju. Tu na EURO2012 mogła by się wydarzyć podobna historia, jednak los sprawił, że Grecy zagrają w Włochami. Czy są bez szans? Wygrywając z Hiszpanami pokazują, że napewno nie są bez szans. Jednak sądzę, że to EURO wygra ekipa Włoch. ; )
Bardzo bym sobie życzył żeby w realu Franz żegnał się w takich warunkach jak tutaj. Tu zrobił swoje (a właściwie ktoś mu pomógł... ktoś kto grał reprą Polski :D) i można mu podziękować. Następca? Probierz? Może ktoś inny...

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 22, 2012, 17:15:20 »
Nie, nie chcę, żeby Grecja znowu wygrała Mistrzostwo Europy... dość! Nie wiem, jak oni to robią, bo skład personalny mają najsłabszy spośród wszystkich tegorocznych finalistów. Ale na Włochach raczej się potkną - Squadra Azurra to bodajże jedyny zespół, który jest taką niekwestionowanie silną drużyną i pewnie wszystko wygrywa. Inni są, gdzie są, bądź odpadli, gdzie odpadli dziełem przypadku. Kibicuję z całego serca Makaroniarzom w meczu finałowym!

Cytuj
Przepraszam was wszystkich, że nie zajrzałem do waszych karier. Uprzedzam, że nadrobię zaległości.

To jakiś obowiązek?

PS. Cieszy mnie dobra forma Villi bo to świadczy, że kontuzja z KMŚ doszczętnie go nie zniszczyła.



Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 22, 2012, 17:38:27 »
Wielka sensacja w drugim półfinale, Hiszpania trzy razy wyrównywała, ale Grecy czterokrotnie wychodzili na prowadzenie. Finał pewnie wygrają Włosi. Smuda po mistrzostwach dostanie raczej wymarzoną pracę w Spartaku Moskwa  :D, a trenerem zostanie może drugi Franek, czyli Tomasz Frankowski!  ;D

Offline duce12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2012r.
  • C. Ronaldo the best player ever
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 22, 2012, 17:58:53 »
Grecja wygrała!!! :o :o :o :o Jak by w półfinale wygrała Grecja, w drugim meczu Polska to może Polacy mistrzami.:)

Offline damianeek007

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2011r.
  • BvB <3
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:01:49 »
Nie ma co mówić genialny turniej w wykonaniu Polaków. Z niecierpliwością czekam na finał bo na pewno będzie bardzo ciekawy. Może być powtórka z 2004 roku;D i zwycięstwo Greków w finale;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:01:49 »