Autor Wątek: Teraz Brazylia! - Reprezentacja Polski - z kim zagramy w Barażach? Nowe stroje!  (Przeczytany 60633 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:59:25 »
Oczywiście szkoda, że Polakom nie udało się awansować do finału, w Twoim Euro Włosi okazali się dla nas za mocni, jak w półfinale MŚ '82 po dwóch golach Paolo Rossiego,tym razem katem naszych Orłów stał się Pepe, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Gilardino(widać na skrócie słynne opóźnienie PESA 2-3 sekundy).
W drugiej połowie mimo lepszej gry i strzałów z daleka m.in Murawskiego i Lewandowskiego, Buffon okazał się za mocny.
Drugi półfinał przyniósł jeszcze więcej emocji niż pierwszy, Grecy do 35 minuty prowadzili 2:0 i gdy wydawało się, że to koniec emocji Villa obudził swoją ekipę wyrównując stan meczu.Po przerwie skompletował hat-tricka, lecz gole z karnego Karagounisa i Liberopoulosa dały drugi finał Euro w historii; ile bym dał żeby Grecy znów awansowali do finału, a nie ciągle Hiszpania, Niemcy, Holandia do zesrania, żadnych czarnych koni.
Tak czy owak,fajna kariera, wpadnij do mnie chciałbym by podopieczni Santosa wygrali to Euro i z niecierpliwością czekam na finał :).
Oby był równie ciekawy, jak półfinał Hiszpania vs Grecja :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 22, 2012, 21:19:24 »
To jakiś obowiązek?
Staram się odwdzięczać tym, którzy swój czas poświęcają na to, aby tutaj zostawić komentarz a tym samym sprawiają mi ogromną satysfakcję.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 15:25:51 wysłana przez barthez7 »

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 22, 2012, 21:27:30 »
No no zapowiada się bardzo ciekawy i nie spodziewany turniej. Mimo to myślę, że wygra słabsza reprezentacja Grecja bo ten mecz z Hiszpanią pokazał, że potrafią powtórzyć sukces sprzed ośmiu lat. Może kraje, które mają pierwszą literę nazwy "P" sprzyjają drużynie z Grecji.
Skąd ty masz te skrót itp. bo przecież grasz Polakami, a nie wszystkimi reprezentacjami ;)

FanBenzemy08

  • Gość
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 22, 2012, 23:13:31 »
Jeżeli Grecja sięgnie po puchar to znaczy, że ta drużyna ma to coś co pozwala jej wznieść się na wyżyny możliwości. Szkoda Hiszpanii, która ma znakomitą generację piłkarzy od paru lat, a mimo to dała się pokonać Grecji. Kto wie czy w Europie nie pojawia się nowa siła. Co do Smudy? Jego podopieczni zagrali fenomenalne zawody i za to należą się im brawa. Myślę, że zmieni swoją decyzję i dalej będzie zaskakiwał nas swoimi decyzjami ;D Pozdrawiam.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 22, 2012, 23:22:03 »
Fantastyczne widowisko zaserwowali kibicom piłkarze Grecji oraz Hiszpanii. Po emocjonującym pojedynku lepsi okazali się Ci pierwsi i to oni zagrają w finale z reprezentacją Włoch. Żal mi Davida Villi, którego hat-trick niewiele zmienił. Smuda odchodzi w blasku chwały.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - co u naszych? Znamy finalistów!
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 25, 2012, 18:28:21 »
...czyli znamy Mistrza Europy!

__________________________________________________________________________________________________________________

01.07, 20:45, Stadion Olimpijski, Kijów: Grecja - Włochy


Bez niespodzianki, dużo goli.

Euro, Euro i po Euro. W finale mierzyły się ekipy Grecji i Włoch - faworyt? Oczywiście drużyna Squadra Azurra. Piłkarze rodem z ciepłej Italii nie pogrzebali gruszek w popiele, lecz ogromny wkład w ich końcowy sukces ma - uwaga - Tzorvas. Tak, tak, mowa tu oczywiście o bramkarzu reprezentacji Grecji, który kompletnie zawalił ten mecz. Już po 21 minutach oglądaliśmy 3 bramki - najpierw w 3 minucie po bardzo złym wyjściu Tzorvasa piłkę do bramki skierował Gilardino. Niespełna 10 minut później mieliśmy już 2:0 - strzał na bramkę oddał De Rossi a grecki bramkarz nawet nie drgnął. Podrażnieni rywale szybko odpowiedzieli - bramkę po krótkim rozegraniu rzutu rożnego strzelił Seitaridis. Do przerwy utrzymał się wynik 2:1. Druga odsłona znów zaczęła się od bramki dla Włochów - drugi raz strzelił Gilardino, jednak tym razem Tzorvas był bezradny. Załamani mistrzowie z 2004 roku stracili kolejnego gola w 77 minucie za sprawą Pepe, jednak wydatny wkład w tą akcję miał oczywiście bramkarz reprezentacji Grecji. Rozluźnieni Włosi odpuścili końcówkę czego efektem był ładny gol autorstwa Patsatzoglu. Zaraz potem gwizdek sędziującego w tym meczu Wlofganga Starka zabrzmiał po raz ostatni i zaczęła się ogromna feta mistrzów świata z 2006 roku.


- 21' Seitaridis, 89' Patsatzoglu (Grecja) - 3', 54' Gilardino, 12' De Rossi, 77' Pepe (Włochy)

SKRÓT:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c757453f719edab0b133e5248c171c90&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c757453f719edab0b133e5248c171c90&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

__________________________________________________________________________________________________________________


Klopp: Polska? Dlaczego nie?

To już oficjalne - Franciszek Smuda zrezygnował z dalszej pracy z reprezentacją Polski. W mediach mówi się, że były już selekcjoner biało-czerwonych na dniach podpisze kontrakt ze Spartakiem Moskwa. Tymczasem w internecie, prasie oraz telewizji huczy od informacji, kto mógłby objąć schedę po "Franzu". Co ciekawe wśród wymienianych nie ma żadnego polaka! Po minionym Euro reprezentacja Polski stała się łakomym kąskiem na rynku trenerskim. W gronie potencjalnych kandydatów znajdują się takie nazwiska jak Morten Olsen, który po mistrzostwach Europy pożegnał się z pracą w kadrze Danii. Polski gang Olsena? Brzmi co najmniej ciekawie... Kolejnym typem na następce Smudy jest Jürgen Klopp. Brzmi nieprawdopodobnie, jednak sam zainteresowany nie zaprzecza doniesieniom dziennikarzy - Prowadzić reprezentację Polski, która jest w ostatnich czasach na fali wznoszącej to byłoby coś niezwykłego. Miło byłoby poprowadzić Roberta, Kubę i Łukasza do sukcesów w reprezentacji, bo do osiągnięcia szczytu brakuje im tylko tego. - skwitował coach Borussii Dortmund. Jednak czy człowiek, którego klub drugi raz z rzędu zdetronizował hegemonię Bayernu Monachium porzuciłby tak ciepłą posadę dla pracy w kadrze Polski? Nie od dziś wiadomo, że Klopp jest człowiekiem sukcesu. Zawsze chce osiągać więcej, próbować nowych doświadczeń. Z Borussią zdobył już wszystko - nie licząc oczywiście Europejskich Pucharów, jednak mimo dominacji w Niemczech zdaje się, że drużyna żółto-czarnych nie jest jeszcze gotowa na taki sukces. W dodatku Klopp uwielbia Polaków, między innymi dzięki naszemu trio z Dortmundu. W takim świetle praca niemieckiego trenera z biało-czerwonymi wydaje się być bardziej prawdopodobna. Wśród innych kandydatów na selekcjonera kadry Polski znajdują się takie nazwiska jak: Vladimír Weiss, Luis Aragones czy Juande Ramos. Trzeba przyznać, że dzięki Euro nasza reprezentacja stała się obiektem zainteresowania ze strony wielu sławnych trenerów. W najbliższych dniach kwestia zatrudnienia na tymże stanowisku powinna być ściślej określona. Trzeba przyznać, że sytuacja jest niezwykle ciekawa i z wypiekami na twarzy będziemy przyglądać się dalszym losom jak na razie wolnego stanowiska selekcjonera biało-czerwonych...

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 25, 2012, 18:37:13 »
Faktycznie niespodzianki w finale nie było i Włosi zostali Mistrzami Europy po długim czasie. Ciekawy pomysł na nowego selekcjonera. Klopp to dobry trener co bez wątpienia potwierdził w Borussi, ale czy klub z Dortmundu go puści? Zobaczymy liczę na to, że tak ;).

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 25, 2012, 19:19:21 »
No i to jednak Włosi zostali mistrzami, tak jak w managerze u Mejora, widać PES 6 lubi Włochów.
Szkoda mi trochę Greków, widać Tzorvas to słaba kopia Nikopolidisa, który był raczej solidny.
Pomysł z Kloppem ciekawy, lecz nie wiem czy PZPN będzie stać, aby opłacić jego kontrakt :D.
Jaką karierę planujesz po Euro ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Dawid_90

  • Gość
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 25, 2012, 19:39:48 »
No i to jednak Włosi zostali mistrzami, tak jak w managerze u Mejora, widać PES 6 lubi Włochów.
Szkoda mi trochę Greków, widać Tzorvas to słaba kopia Nikopolidisa, który był raczej solidny.
Pomysł z Kloppem ciekawy, lecz nie wiem czy PZPN będzie stać, aby opłacić jego kontrakt :D.
Jaką karierę planujesz po Euro ??
mam nadzieję że Barthez karierę będzie kontynuował - przecież zbliżają się eliminację MŚ 2014,
a co do trenera, to dość ciekawa sytuacja, Klopp - lubię go, ale po pierwsze tak jak pisali poprzednicy to PZPN mógłby zbankrutować, a po drugie wg mnie to trochę nie realne,
szkoda że w tym gronie nie ma żadnych polaków, ale tego można się było spodziewać, tak po za tym to Weiss i Aragones to ciekawe osobowości i z chęcią zobaczyłbym tego drugiego na stanowisku selekcjonera
pozdro  ;)

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 25, 2012, 22:22:35 »
Ajaja, no miałem nadzieję że Grecy pokuszą się jednak o niespodziankę ;D Tak czy inaczej mecz był bardzo ciekawy i obfity w wiele bramek. Włosi mistrzem świata, przed turniejem chyba nikt my się tego nie spodziewał, tym bardziej że Azzurri mają za sobą okres bardzo słabej gry.
Klopp? No nie wiem, jakoś mi to nie smakuje, tym bardziej że Niemiec z Borussią osiągnął naprawdę wiele. No zobaczymy, myślę jednak, że nawet jeśli Klopp wyrazi swoje zainteresowanie ewentualnym objęciem naszej Kadry, Grzesio by go zapewne olał :D
Nie wasz mi się teraz tylko kończyć, czekam na eliminację! ;)

Offline damianeek007

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2011r.
  • BvB <3
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:38:50 »
Bardzo ciekawy finał naszego Euro, wygrał faworyt ale Grecja znów zaskoczyła dochodząc aż do finału i strzelając tam dwie bramki. Ja osobiście bardzo chciałbym zobaczyć Klopp`a na stanowisku trenera reprezentacji Polski.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:56:04 »
Włosi zdominowali Grecję w finale. Nie można tutaj obwiniać tylko bramkarza, bo i obrona Greków także się nie popisała. Mam nadzieję że karierę będziesz kontynuował i będzie Ci to sprawiało większą przyjemność.
Klop w Polsce? No to by było coś nadzwyczajnego.

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:58:06 »
Szkoda, szkoda. Polska była na prawdę blisko, a tu cóż... klapa. No i niespodzianką też na pewno byli Grecy w finale :) Gratulacje dla wszystkich 16 zespołów jednak się należą.

Mam nadzieję, że selekcjonerem zostanie jakiś zagraniczny trener. Beenhakker mimo wszystko był na prawdę dobry, to właśnie ON doprowadził nas do pierwszego, historycznego dla nas Euro, pokłony mu się należą. Ja jestem za obecnym trenerem AZ Alkmaar.
Dokładnie jest nim Gertjan Verbeek, sam często tak się nazywam, jak gram w FMa. Nie jest dość znany, jest Holendrem i może na prawdę nam pomóc. I fajnie byłoby go tutaj zobaczyć :) REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 26, 2012, 10:55:33 »
Jak na finał to masa goli :) Taki rzeczy zdarzają się na prawdę nie często :)
Włochy nie zawiodły i rozprawiły się z Grecją ale jestem nieco zaskoczony, że tak daleko doszli:)

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #274 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:19:38 »
Świetny finał Euro, zakończony masą goli i pewnym zwycięstwem Włochów. Tylko nie Ramos na trenera, to co on zrobił z Tottenhamem... Moim faworytem jest Lucien Favre, obecny trener Borussii Moenchengladbach.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #275 dnia: Kwiecień 26, 2012, 13:30:12 »
Karierę zamierzam kontynuować. Trenera poznacie na dniach i właśnie co do tego chcę się odnieść. Klopp rzeczywiście w tym momencie wydaje się być mało prawdopodobny. Ok, rozumiem was, ale weźcie pod uwagę to, gdzie w tejże karierze znajduje się teraz Polska - na Euro odpadliśmy dopiero w półfinale rozgrywając świetny turniej. W takim wypadku Polska stała się łakomym kąskiem na rynku trenerskim, dlatego teraz wiele głośnych nazwisk w tym fachu można wiązać z naszą kadrą. Chyba mnie rozumiecie, tak? Piszę to po to, aby wyjaśnić, że nie jest to jakieś science-fiction, a taka historia może wydarzyć się na prawdę i żeby nie było głosów typu - "co to ma być?! przecież to niemożliwe!" - o nie! To jest możliwe.

Pozdrawiam was, mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #276 dnia: Kwiecień 26, 2012, 13:38:49 »
wiesz polscy kibice to urodzeni pesymiści ;) Ja takim jestem i się przyznaje :D.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #277 dnia: Kwiecień 26, 2012, 14:18:56 »
Chcemy Fornalika :D
Lub Roniego PortoFana :D

Cieszę się że kontynuujesz, piszesz bardzo dobrą karierę :)
widzew.png" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #278 dnia: Kwiecień 26, 2012, 16:28:11 »
Cytuj
ale weźcie pod uwagę to, gdzie w tejże karierze znajduje się teraz Polska - na Euro odpadliśmy dopiero w półfinale rozgrywając świetny turniej.
Polecam ci wziąć pod uwagę, że to Niemiec.
" border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 26, 2012, 16:29:42 »
Polecam ci wziąć pod uwagę, że to Niemiec.
Tak?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski - finał Euro! Kandydaci na selekcjonera!
« Odpowiedź #279 dnia: Kwiecień 26, 2012, 16:29:42 »