Autor Wątek: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Siluetas de Jugadores de Fútbol #1 |  (Przeczytany 18689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Bezdyskusyjne zwycięstwo! |
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 28, 2012, 23:12:30 »
Czyli wygląda na to, że nic wielkiego dla Modricia nie wymyślisz i będzie on tylko rezerwowym dla Ozila. Mam nadzieję, że nie wygryzie Mesuta bo to obok Ramosa i Higuaina mój ulubiony piłkarz "Królewskich". Stworzyliście z Deportivo całkiem ciekawe widowisko. Dla niego lepiej byłoby gdyby beniaminek nieco bardziej powalczył, chociaż ambicji na pewno im nie zabrakło, a umiejętności. Szybki gol w wykonaniu Mesuta na pewno też na swój sposób ustawił ten mecz.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Bezdyskusyjne zwycięstwo! |
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 29, 2012, 00:18:45 »

Wydanie: 12

Liga BBVA - 4. kolejka

Portugalski Crack!

Rayo Vallecano 0-3 Real Madryt

61' Cristiano Ronaldo, 77' Cristiano Ronaldo, 93' Cristiano Ronaldo

59' Sami Khedira (Real Madryt), 63' Fabio Coentrao (Real Madryt)

Cristiano Ronaldo (Real Madryt) - 8,0

61' Gonzaki Higuain, 77' Jose Callejon, 77' Esteban Granero
61' Karim Benzema, 77' Angel di Maria, 77' Luka Modrić


Królewscy po trzech bramkach Cristiano Ronaldo wygrali derbowe spotkanie z Rayo 0-3. Ci co nie wierzyli w Portugalczyka mogą gryźć się w język. Mimo iż Ronaldo z początku był cieniem samego siebie to już dziś pokazał każdemu, że jest na jak najlepszej drodze do powrotu do swojej doskonałej dyspozycji. Przed dzisiejszym meczem niestety czekała nas zła wiadomość, bowiem kontuzji nabawił się Mesut Ozil przez co w ekipie Realu od początku o dziwo zagrał Modrić, a nie dłużej będący w klubie Granero.

Początek jak i też cała pierwsza połowa to jedna wielka nuda. Piłkarze może i stwarzali sobie sytuację, ale goli doczekać się nie mogliśmy. Dobrze dziś był dysponowany bramkarz gospodarzy - Gimenez, który bronił bardzo wiele strzałów w światło bramki. Rayo dziś wcale nie zamierzało oddać pola mistrzom Hiszpanii. Najsłabszy klub z czwórki drużyn z Madrytu, także groźnie atakował bramkę Ikera i czasami do pełni szczęścia zabrakło nie wiele, bowiem chyba tak można nazwać dwa słupki w jednej akcji. Królewscy w pierwszych trzech kwadransach można by rzec nie grali dobrej piłki. Mimo iż przedzierali się przez obronę tu już potem było znacznie gorzej. Zmiany nastąpiły dopiero w drugiej połowie, wtedy wszystko ruszyło tak jak miało ruszyć z początku. Królewscy grali szybko, dynamicznie przez co rywal za bardzo nie miał szans na odpowiedź w postaci groźnej akcji. Swój mecz, a w zasadzie swoje 45. minut miał dziś Ronaldo, który popis strzelecki zaczął w 61. minucie, a skończył go na 93. Cris głównie przeprowadzał sam akcje, albo też czasami klepnął piłkę z kolegami z drużyny. Koniec końcom to on przesądził o losach tego spotkania i dał Realowi cenne trzy punkty. Dzisiejszy mecz do udanych może zaliczyć Modrić, który nie stracił futbolówki ani razu, a także zaliczył cztery odbiory. Kolejnym rywalem Realu będzie Napoli w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.


Wypowiedzi pomeczowe:

Cristiano Ronaldo : Kolejny mecz, który wyszedł nam po prostu bajecznie. Nasza gra jest bardzo dobra. Wszyscy wywiązujemy się z obowiązków narzuconych przez trenera. Jestem dumny z siebie, że mogłem pomóc ekipie w zwycięstwie, które jest bardzo ważne, bo dobry początek zawsze lepiej wróży, choć były już tego inne przypadki. Nie miej forma drużyny jest na wysokim poziomie.


Ozil wróci już na piątą kolejkę!

Jak się okazuję uraz, którego Mesut Ozil doznał na treningu dzień przed meczem z Rayo wcale nie jest taki groźny. Niemiec najprawdopodobniej wróci już na spotkanie piątej kolejki La Ligi czyli krótko mówiąc Ozil opuścił mecz z Rayo i ten nadchodzący z Napoli. Miejmy nadzieję, że ten drobny uraz nie wybiję Mesuta z rytmu gry, bowiem przypomnijmy. Piłkarz ten na swoim koncie ma już cztery gole oraz dwie asysty, a warte przypomnienia jest to, że w ubiegłym sezonie na przestrzeni ponad 50 spotkań Ozil na swoim koncie miał również cztery trafienia.

11.09.2012

Co dalej z Kaką?!

Co dalej z Kaką? - to pytanie zadaję sobie chyba każdy kibic Królewskiej drużyny. Obecnie Ricardo jest w trakcie leczenia kontuzji, której nabawił się w meczu z Calticem. Brazylijczyk na boisko może powrócić już nawet pod koniec września, no ale czy naprawdę na nie powróci? Okienko transferowe zakończyło się przed jedenastoma dniami, a Kaka nadal jest w Madrycie do którego nie dawno przybył Luka Modrić. Co to oznacza? A no to, że obecnie w dobrej formie jest Ozil dorzucając do tego dobrze dysponowanego Granero oraz Modrića Kaka schodzi zupełnie na ostatni plan.. Brazylijczyk po powrocie na boisko będzie musiał uświadomić Mourinho, że też nadaję się na grę w pierwszym składzie, bowiem inaczej jego transfer zimą będzie celem numer jeden.
11.09.2012


Panowie do was zajrzę z rana bo dziś jestem już wyczerpany.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 29, 2012, 08:47:22 »
Czekałem ,aż w końcu Cris się obudzi bo jeden gol to dla niego mało. Czekałem ,aż zagra mecz na najwyższym poziomie no i stało się. Doskonały występ i w pojedynkę wygrywa Wam to spotkanie i daje pozycję lidera ligi. Teraz cel jest jeden. Nie oddać jej do końca sezonu, a będziecie mistrzem. Cel prosty w teorii, ale ciężki do wykonania. Jednak ja wierzę, wręcz jestem przekonany o tym ,że to Wy wygracie ligę.

Offline DonLeo2012

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2012r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 29, 2012, 09:12:16 »
Na razie nie będę wyrokować kto wygra ligę. Jest zbyt dużo czasu i zbyt małe różnice w punktach. Cieszy kolejne zwycięstwo i trzy gole Cristiano Ronaldo. Jestem ciekaw jak będą wygladały wasze mecze w LM. ;D

Offline skieta

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.08.2012r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:06:47 »
Dobry mecz Ronaldo. Druga połowa należała do niego. Dobrze, że Modrić wpasował się w klub tak szybko.
Teraz przed Wami ciężki mecz. Napoli jest dobrą drużyną i bez Ozila może być ciężko. Stawiam na remis 2-2.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:29:23 »
Zaliczacie kolejne zwycięstwo w tym sezonie i jesteście w co raz lepszej formie przed ważniejszymi spotkaniami. Można powiedzieć ,że Cristiano zaczyna się rozkręcać. Ma na swoim koncie już kilka trafień i nadal jest głodny gry i goli. ;) To właśnie Portugalczyk zapewnił ci wygraną na Vallecas. ;) Ozil wróci już niedługo wróci co jest prognostykiem do lepszej gry. :P   

PS. Tam gdzie opisałeś co dalej z Kaką , masz pewien błąd - napisałeś Caltikiem. ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 29, 2012, 11:42:52 »
Cristiano 3-0 Vallecano... popis Portugalczyka, świetne drugie 45 minut, zwieńczone klasycznym hattrickiem. Brawo... Mimo to jeśli Ronaldo zabraknie w kadrze choćby z powodu kontuzji, to może być kiepsko. Mam wrażenie, że za bardzo jesteście od niego uzależnieni. Trzeba coś z tym zrobić. Jak dobrze mieć w zespole taką maszynę... prosty przykład dzisiaj - szło ciężko, ale jeden piłkarz potrafił przesądzić losy. W miare dobrze wprowadził się Modrić. Dobrze, że kontuzja Ozila okazała się nie tak groźna, bo byłaby to wielka strata. Kaka zaprzepaścił sobie ten sezon ;/

Redboy1993

  • Gość
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 29, 2012, 12:24:40 »
Nie bez problemów ale pokonaliście Rayo w derbach Madrytu. Na pewno po pierwszej połowie była nerwówka, ale w drugiej w końcu przebudził się Ronaldo i strzelił im klasycznego hat-tricka.

Ten na zdjęciu to jest... Kaka  :o ? Widzę, że idzie w dobre ślady aby wagowo dogonić tego brazilijskiego Ronaldo. Na tym zdjęciu wygląda jak kilku żuli z mojego osiedla, którzy non stop przesiadują przed sklepem monopolowym. Lepiej żeby zaczął szukać sobie nowego klubu. Jest Luka Modrić, niedługo wróci Mesut. Przy tym ustawieniu zespołu naprawdę ciężko będzie mu wrócić i się przebić. Jeszcze do tego Granero, który, jak piszesz, jest w dobrej formie.

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 29, 2012, 13:13:19 »
Grubo poleciałeś w meczu z Rayo ale to w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę przepaść dzielącą umiejętności obu drużyn, co jednak nie umniejsza twojego zwycięstwa ;). Powodzenia w dalszej części sezonu.
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 29, 2012, 17:02:28 »
Pamiętam, jak ty kiedyś zaczynałeś karierę Realem (tak tą co tak długo przetrwała), ja zaczynałem pierwsze podejścia do pisania karier. Tamta był super, z meczu na mecz coraz lepsza. Natomiast ta? Od samego początku trzyma wysoki poziom, ale chyba nie jest pisana z taką zaciętością jak tamta. Chociaż co ja tam mogę wiedzieć :D

Mecz z Deportivo i Rayo? No cóż obie potyczki pokazały kto będzie mistrzem na koniec sezonu :P Oby więcej taki spotkań w lidze.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:28:03 »
od czego ma się w składzie bodaj najdroższego piłkarza w historii? tak, Crack nie zawodzi, ale zespół już nieco tak. rozmiary zwycięstwa mogą nieco przesłaniać wasze nadmierne "uzależnienie od CR.
Kaka powinien odejść. 30 baniek za Modricia były ruchem dość klarownym, Ricardo już nie będzie mieć miejsca w drużynie i wizji Mourinho. konkurencję na 3 miejsca macie niewiarygodną, a Kaka jest poza nią, tyle że w tym negatywnym znaczeniu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Portugalski Crack! |
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:43:47 »

Wydanie: 13

Liga Mistrzów - 1. kolejka

Popis strzelecki w Lidze Mistrzów!

Napoli 1-3 Real Madryt

92' Marek Hamsik (Aleksandr Bukharov) - 20' Karim Benzema (Marcelo), 54' Karim Benzema, 75' Cristiano Ronaldo (Xabi Alonso)

39' Pepe (Real Madryt), 87' Xabi Alonso (Real Madryt)

Karim Benzema (Real Madryt) - 7,5

69' Jose Callejon, 69' Esteban Granero, 76' Gonzalo Higuain
69' Angel di Maria, 69' Luka Modrić, 76' Karim Benzema


No i zaczęło się! Czas kroczyć po dziesiąty puchar Europy! Czy się uda? Nie wiadomo, ale dzisiejszy mecz pokazał, że Królewscy nie mają zamiaru kalkulować i od razu zaczynają z wysokiego C, aby w maju zagrać w Londynie na stadionie Wembley. Dzisiejsze spotkanie to także debiut Królewskich w nowych strojach. Przed rokiem były one czerwone, zaś w tym są zielone. W dzisiejszym meczu największą role odegrał Karim Benzema, który był autorem dwóch bramek.

Spotkanie o dziwo było bardzo wyrównane. Obie ekipy stwarzały sobie wiele sytuacji, ba nawet częściej atakowali gospodarze, a w zasadzie ich nowy nabytek - Bukharov. On dziś był nie do zatrzymania i tylko jego nieskuteczność pod bramką Casillasa nie pozwalała wyjść Napoli na prowadzenie. Takie obrót spraw od razu się zemścił w 20. minucie spotkania. Wtedy, zaś padła pierwsza bramka dla Królewskich. Xabi Alonso dogrywał do Benzemy, ten świetnie przyjął piłkę przez co od razu miał wiele wolnego miejsca. Futbolówkę klepnął szybko z Marcelo i mógł cieszyć się ze zdobytego gola. Królewscy po tej bramce próbowali szybko podwyższyć, aczkolwiek w pierwszej połowie nie oglądaliśmy już żadnej bramki. Po zmianie stron na gola trzeba było czekać zaledwie dziewięć minut, bowiem już w 54. minucie swojego drugiego gola zdobył dobrze dziś dysponowany Karim Benzema. Francuz tym razem z łatwością minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Mecz toczył się dalej, a widowisko nadal stało na wysokim poziomie. Napoli miało swoje sytuacje, ale piłkarze ów drużyny nie potrafili wykorzystać bardzo klarownych sytuacji. W 75. minucie rywala dobił Ronaldo, który pięknym strzałem przy słupku dał trzeciego gola Królewskim. Napoli zdołało odpowiedzieć w 92. minucie, a honorowego gola zdobył Marek Hamsik. Blancos pokazali, że są bardzo mocni i grupa ligi mistrzów wcale im nie straszna.


Wypowiedzi pomeczowe:

Karim Benzema : To był dobry mecz. Celem oczywiście było zwycięstwo. Jest to pierwszy krok z wielu które musimy wypełnić, aby być w finale. Przed nami miejmy nadzieję jeszcze 12 ciężkich meczy, które dzięki systematycznej, a zarazem dobrej pracy mogą być bardzo udane. Na razie jest to początek rozgrywek, ale dobrze zacząć do podstawa.

14.09.2012

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:41:09 »
znowu wymysł designerów i tym razem zieleń. ale jak dla mnie bomba. zawsze jakieś urozmaicenie.

co do meczu, to nabrał on nieoczekiwanego przebiegu. nowy nabytek Napoli ładnie sobie hulał w ataku, jednak czegoś cały czas brakowało. w 20 zemsta i... efekt domina. w drugiej połowie podwyższenie do stanu 3-0, a gol z końcówki nic gospodarzom już nie dał. dobry mecz Alonso, a to już chyba gwóźdź do trumny Kaki ;/

Cytuj
ów drużyny

wg mnie: "owej"

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 29, 2012, 22:07:06 »
wg mnie: "owej"
"Ów". "Owy" i "owa" to archaizmy.

Real naprawdę ma takie koszulki wyjazdowe? Są koszmarne... To znaczy mi się podobają, ale w ogóle nie pasują do Realu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 22:36:51 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 29, 2012, 22:15:26 »
To tylko na LM, coś jak z tymi czerwonymi.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Campeão

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2012r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 29, 2012, 23:34:29 »
Cytuj
To tylko na LM, coś jak z tymi czerwonymi.

Tak jest  ;) Poza tym w rzeczywistości prezentują się nie najgorzej   ;)

Co do spotkania no to bez żadnej niespodzianki.Faworytem byłeś przed spotkanie jak i w trakcie meczu.Pewne zwycięstwo dzięki 3 trafieniom, Napoli jeszcze w końcówce zaaplikowali Ci jedną bramkę, ale to i tak nie miało wpływu na wynik końcowy spotkania.

Myślę, że wszystkie mecze fazy grupowej będą wyglądać podobnie jak ten  :)


Jestem pewien, że gdybym grał bez koszulki, to moje mecze miałby jeszcze większą oglądalność niż dotychczas. - Cristiano Ronaldo

Offline DonLeo2012

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.08.2012r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 30, 2012, 08:38:51 »
Spotkanie przebiegało bez niespodzianek. Trochę szkoda bramki straconej w doliczonym czasie gry, ale prowadziłeś i tak wysoko. Także uważam, że przynajmniej faza grupowa w LM będzie wyglądać podobnie jak mecz twojej ekipy z Napoli. Ciekawiej, zależnie na kogo trafsz, może się zrobić w fazie pucharowej. Co do koszulek to podobno zieleń jest aktualnie moda, a Real Madryt zawsze jest na fali. ;D

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:19:19 »
Napoli bez Lavezziego, a w tym mecz i bez Cavaniego to wcale nie tak mocna ekipa. Nie ma kto ich ciągnąć do przodu, a sam Hamsik wiele zdziałać nie może. Tak było i w tym meczu. Pewne 0:3 i dopiero w końcówce zdobywają honorowe trafienie gracze gospodarzy. Udanie inaugurujecie Ligę Mistrzów i najgroźniejszego rywala przynajmniej teoretycznie macie już za sobą.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:57:50 »
No proszę, piękny start w lidze mistrzów. I to mimo w miarę wyrównanego meczu inkasujecie rywalowi 3 gole, godne podziwu. Dobra forma Benzemy, swoją drogą gdyby on grał wczoraj zamiast Higuaina to mielibyśmy chyba manitę. Francuz strzela już dwa gole i dobrze, jeśli utrzyma dyspozycję to możecie mieć z niego jeszcze wiele pożytku. Szkoda tego gola w doliczonym czasie, ale patrząc z przebiegu całego meczu - Napoli chyba na niego zasłużyło. Myślałem, że CSKA pewniej upora się z Gałaczem.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:06:29 »
We Włoszech zagraliście dobrze, byliście pewni swoich umiejętności i to wy wywozicie z Neapolu zasłużone trzy punkty. Szykuje się chyba jakiś rekord strzelecki na koniec sezonu dla was. ;) Szkoda tylko ,że straciliście bramkę, końcowy rezultat byłby wtedy o wiele lepszy. ;) Co do wszystkich spotkań jakie rozegraliście w tym roku to chyba nie można mieć jakiś zastrzeżeni ,że zdarzyła wam się jakaś wpadka. Jest dobrze i niech tak zostanie. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid C.F. by mojsesh. | Popis strzelecki w Lidze Mistrzów! |
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 30, 2012, 20:06:29 »