Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234309 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline beniamin

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4940 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:29:54 »
wrzuciłem do tych folderów i nic 

Offline kampaku

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: CK
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 10.02.2011r.
  • Gram w: PES21
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4941 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:34:31 »
wrzuciłem do tych folderów i nic

A wgrałeś łatkę 1.01 ? Bo bez niej podobno te DLC nie ruszy.

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4942 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:35:01 »
masakra! ten pes jest zajebisty ;p
po ograniu dzisiaj na spokojnie z kumplem (po wcześniejszej przesiadce na xp i ustawieniu wszystkiego) czułem się już fest swobodnie i nawet triki nowe się ogarnia. kumpel troche wkurw*ony jak przegrywał bo się nie wczuł jeszcze no ale cóż ;d
trochę czasu minie zanim bede sie czul tak jak w 13 no ale już jest swobodnie
jedyny problem to czasami pass support całkiem z dupy mi podaje (pass support musi być do czasu kupienia pada 360 stopni) cisne górę a podaje to zawodnika na ukos no ale cóż ;p
ogólnie to jest zajebiście
ahh i po przejściu na xp na którym dopiero to działa tak jak powinno znikło opóźnienie przy zmianie playerów może nie całkiem ale jest już tak na 95% ;p

Offline sajkoPat

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4943 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:36:04 »
Konami w oficjalnej książeczce dodawanej do płyty odpowiada na problem z opóźnieniem reakcji piłkarzy:

"Może się zdarzyć, że efekty naciskania przycisków kontrolera będą widoczne na ekranie telewizora z opóźnieniem. W takim przypadku należy skontaktować się z producentem telewizora, aby dowiedzieć się czy nadaje się on do grania w gry wideo."

 :D

Dodam że to z wersji PC, 4 strona książeczki.

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4944 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:52:57 »
może w nowym patchu konami doda taką zajebistą opcję zmiany kamery w online -.-


Offline Akadyjczyk

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.11.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4945 dnia: Wrzesień 20, 2013, 19:56:01 »
C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download

zrób żebyś widział ukryte foldery bo ProgramData jest.


dzięki ;) a żeby zagrać online to można się już rejestrować czy trwają prace na serwerze??

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4946 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:05:39 »
Konami w oficjalnej książeczce dodawanej do płyty odpowiada na problem z opóźnieniem reakcji piłkarzy:

"Może się zdarzyć, że efekty naciskania przycisków kontrolera będą widoczne na ekranie telewizora z opóźnieniem. W takim przypadku należy skontaktować się z producentem telewizora, aby dowiedzieć się czy nadaje się on do grania w gry wideo."

 :D

Dodam że to z wersji PC, 4 strona książeczki.

Cholera, nawet nie wiedziałem że tam coś takiego jest napisane:D

No właśnie tak czytam te tematy i sporo ludzi narzeka na spowolnienie, a ja czegoś takiego nir mam, choć mój TV Samsung LCD ma już 7 lat, tak samo jak komputer, który śmigła na XP, 2 Gb Ramu, Core 2 Duo 2.33 GHz i bez problemu ciągnie grę na średnich.

Co do samej gry jest FENOMENALNA - gameplay przy wyłączonych nazwiskach nad głowami wygląda ultra realistycznie.
Gra jest wolna, ale ja uwielbiam konstruować akcje i dla mnie tempo jest perfekcyjne.
Strzały mocne i soczyste, choć teraz trzeba dobrze się ustawić - nawet CR7 źle ustawiony nie pośle już petardy jak to nagminnie miało miejsce w 2013.
Bramkarze to mistrzostwo świata, bronią naturalnie i realistycznie, czasem robią błędy, ale są świetni.
Gra ma też mankamenty - mało prawdziwych twarzy, ale to poprawią DLC, mało licencji ogólnie, tylko kilkanaście stadionów i kilka piłek.

Jak dla mnie gra zasługuje na 9.5/10.

Offline Syndicate

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: nyc
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4947 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:11:43 »
GRał ktoś w Copa Libertadores mam wrażenia jakby gamespeed się podniósł jak gralem Ligue1 to tempo było zdecydowanie wolniejsze czy też mecze w UEFA Champions League
też ktoś to zauważył??

Offline pattro

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Gorzów Wlkp
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4948 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:21:48 »
Ile miejsca na dysku na PS3 potrzebuje PES 2014?;)

Offline Kupa

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Odbyt
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 20.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4949 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:24:20 »
Hahaha, opóźniona reakcja ma być niby z naszej winy ?
Powodzenia im życzę, że z takim podejściem zawojują świat tą wersją.
Sporo osób ma z tym problem i niech nie [cenzura]ą, że nagle PC gdzie w seetings wszystko jest na good mam do wymiany, bo piłkarze mają opóźnioną reakcję...
Ta rewolucja to tragedia, twarze zawodników to jakieś NIEPOROZUMIENIE. Niektórzy wyglądają jak nie wiadomo kto, albo mają taką samą twarz jak inni.
Stadiony i kibice ładnie wyglądają, ale reszta to porażka...

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4950 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:29:58 »
ich już jeb... chyba całkiem ze ja będę  tv zmieniał by se pograć w PESA.
Mam zajeb... telewizor co oni pier... to już aż żal.

gorszej wymówki nigdy nie słyszałem w świece gier to jakaś pier... kpina niech te [cenzura] robią tego patch na to.

Mój sprzęt PC spełnia 2 razy te wymagania a gra ścina może tez mam zadzwonić do Nvidi i  zapytać czy moja karta graficzna jest do grania... idioci
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 20:38:08 wysłana przez loy1004 »

Offline dawidw77

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Jasło
  • Wiadomości: 98
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2009r.
    • Steam
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4951 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:42:02 »
gra jest git,tylko wkur**a mnie to granie w WINDOWS MODE a nie w FULL SCREEN :((
"Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą..."

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4952 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:50:15 »
MINI RECENZJA

Dzisiaj pierwszy raz zagrałem w PES 2014 i ku mojemu zdziwieniu gra nie jest tak dobra jak przypuszczałem. Oto wady i zalety jakie według mnie posiada nowa odsłona tej piłkarskiej serii.
Oceniam jako posiadacz Windowsa XP więc niektóre problemy, które miałem mogą nie występować u posiadaczy nowszych oprogramowań ponieważ jak wiadomo PES oficjalnie nie obsługuje XP.

Wady:
-Spadające momentami FPS. Pisał o tym nawet GameSpot.
-(Przynajmniej u mnie) Gra na "full screen'ie" jest praktycznie niemożliwa mimo spełnionych wymagań sprzętowych. Wszystko jest zamulone nawet na najniższych detalach, zaś przy "windows mod'zie" na najwyższych detalach wszystko płynnie działa.
-Twarze w tej edycji w większości wyglądają fatalnie. Brakuje takich twarzy jak Błaszczykowskiego czy Lewandowskiego czyli finalistów LM. Nawet bramkarz Arsenalu czyli Wojciech Szczęsny nie otrzymał swojej twarzy. Brakuje także innych znanych piłkarzy zza granicy jak np. Mascherano.
-Tekstury nadal niestety przenikają przez siebie, ale wygląda to zdecydowanie lepiej niż w poprzednich odsłonach.
-Brak deszczu i śniegu.
-Nadal mała liczba licencji i stracone licencje.
-Ślimacze tępo gry.
-Strzały z pierwszej piłki. Trzeba dwukrotnie kliknąć na przycisk strzału. Pytam, po co takie rozwiązanie? Nie mogło zostać po staremu?
-Niektóre overall'e piłkarzy są albo zawyżone albo zaniżone.
-Brzydkie Menu. Przyciski itd. są za duże. Można było to lepiej zaprojektować.
-Nadal beznadziejny i nudny angielski komentarz.
-Sędziowie. Faul jest niemal równoznaczny z żółtą kartką.

Zalety:
-Genialne animacje. Według mnie wyglądają zdecydowanie lepiej niż u konkurencji. W tym roku KONAMI zalało nas "bazylionem" realistycznych animacji.
-Fizyka gry wygląda zdecydowanie lepiej. Piłkarze realistycznie upadają, faulują i się przepychają a piłka nie leci już idealnie prosto po linii.
-Gameplay jest zdecydowanie poprawiony.
-Silnik gry ma ogromny potencjał i dał kopa tej serii. Oświetlenie jest genialne!
-Nowe licencje. Azjatycka LM, Liga Brazylijska itd.
-Zmiany w ML i BL. Szału nie ma, ale to zawsze coś.
-Poprawieni bramkarze.
-Poprawione nazwiska. "Błaszczykowski" zamiast "Braszczykowskiego".

Podsumowanie:
PES 2014 ma ogromny potencjał, ale jest ogólnie rzecz ujmując grą niedopracowaną. Panowie z KONAMI chyba przecenili swoje siły przez co zawiedli mnie i wielu, wielu innych. Wszystko wyglądało chyba lepiej na filmikach. Najwyraźniej nie starczyło czasu na doszlifowanie tego diamentu. To jednak tylko tzw. "choroba wieku niemowlęcego" i jestem przekonany, że gra za rok lub dwa będzie zdecydowanie lepsza.
Chociaż wszystko wygląda o niebo lepiej niż wcześniej, to nie potrafię przeboleć problemów z płynnością gry, utraty ważnych licencji i wielu innych rzeczy które wymieniłem jako wady. Tak więc powtarzam kolejny raz - poczekajmy rok lub dwa a otrzymamy niemal w pełni oszlifowany diament. Nie twierdzę oczywiście tym samym, że FIFA jest  w tym roku lepsza, bo po prostu tak nie jest. EA nie zaoferowała nam bowiem nic nowego poza zaktualizowanymi składami i lepszą fizyką piłki oraz nowymi licencjami podpatrzonymi u konkurencji. FIFA na current game nie jest już liderem i jestem o tym przekonany. Dodam więcej - FIFA na next genach nie jest jakaś rewelacyjna i KONAMI zmierza ku temu by także tam zdobyć koszulkę lidera.

Ocena ogólna: 7,5/10

No, to teraz możecie hejtować.  ;D
Przepraszam za jakieś ewentualnie błędy ortograficzne itp. Pisałem to na szybko.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2013, 16:17:29 wysłana przez Remoo »

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4953 dnia: Wrzesień 20, 2013, 20:54:48 »
Remoo - Nie ma co cie hejtować , bo twoja mini recenzja przynajmniej jest obiektywna i prawdziwa. Nie rozumiem niektórych zachwytów nad tą grą. W serwisach dostała dosyć wysokie noty,ale pewnie zagrali kilka meczów i takie skutki. Ludzie generalnie słabo ją oceniają. A oceny lecą łeb na szyje. Ja strasznie się zawiodłem, gra jest  niedopracowana i niedorobiona. KONAMI zawiodło w tym roku.

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4954 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:11:29 »
Jestem ogromnym fane PES 3-6, wiecej PESow nie bylo :) Pogralem trening, kilkanascie meczow online, pare rankingowych. Gra w/g mnie jest fenomenalna. Gralem z francuzem, wzial PSG, chcialem wziac Monaco, wzialem Ajacco :P wygralem 2-1. W grze znow liczy sie skill. Przegralem 1 mecz na 12. Czuc feeling, kontrole na tym co sie robi. Jestes lepszy - widac to na boisku. Fizyka pilki jest fenomenalna. W tej gre nie mozna grac na pale, trzeba myslec rozgrywac, inteligencja wygrywa. Nie zdarzylo mi sie nic, co by mnie zdenerwowalo, zaden bug, nic nierealistycznego. Tempo gry jest idealne. Kazda bramka jest jak wyjeta z TV, nie ma goli jak w PES 2013, wszystko wyglada naturalnie. Strzaly mam manualne, through pass standardowy - namierzanie z koleczkiem jest do dupy nie da sie ogarnac. Na plus gra z PC, jest roznorodna, komp popelnia bledy na superstar jak zywy czlowiek, nie jest robotem jak w Fifie. W pesie trzeba, (niestety) poswiecic grze czasu to nie jest fifa easy to play, gdzie kupujesz i grasz, bo dla takich ludzi jest skierowany ten produkt. W pesie jest duzo tajnikow, trzeba umiec sie zastawic, samemu skleic pilke-RB, jest tego masa. Bez obeznania nie da sie normalnie sklecic akcji, dopiero online sie rozkrecilem, z pc na superstar jest mega trudno od samego poczatku. Wszystko przychodzi z czasem. ONLINE bez lagow! :)

Minusy:

Pilka nie odbija sie od band, powinno byc wiecej czerwonych, wiekszosc twarzy - na szczescie ma byc oficjalny patch, w meczach rankingowych zle podzielone teamy, Bayerm, Niemcy, Milan wgrupie B :/

Wiecie jak strzelic gola glowa? Nie wyskakuja mi do strzalu... Jeszcze jedno pytanie mam, przy strzalach na manualu kiedy strzelam na treningu/meczu strzaly z RB nawet jesli nacisne najlzej leca zawsze nad bramka! nie wiem o co kaman. Na basic jest ok. Na jakich Ustawieniach gracie z ciekawosci? - chodzi mi o asysty.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 21:13:31 wysłana przez Raulos »
Steam ID: Rau7os

Offline szympam

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4955 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:18:49 »
Czy dlc 1.0 na xbox 360 można jakoś zainstalować przez pendrive

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4956 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:25:49 »
Czy wyszedł juz jakis dodatek dający prawdziwe stroje?
Kolejny plus jaki zauważyłem- walka w powietrzu- świetnie wyglądają te wyskoki do główek, naprawdę dobra robota.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4957 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:35:26 »
Jestem ogromnym fane PES 3-6, wiecej PESow nie bylo :) Pogralem trening, kilkanascie meczow online, pare rankingowych. Gra w/g mnie jest fenomenalna. Gralem z francuzem, wzial PSG, chcialem wziac Monaco, wzialem Ajacco :P wygralem 2-1. W grze znow liczy sie skill. Przegralem 1 mecz na 12. Czuc feeling, kontrole na tym co sie robi. Jestes lepszy - widac to na boisku. Fizyka pilki jest fenomenalna. W tej gre nie mozna grac na pale, trzeba myslec rozgrywac, inteligencja wygrywa. Nie zdarzylo mi sie nic, co by mnie zdenerwowalo, zaden bug, nic nierealistycznego. Tempo gry jest idealne. Kazda bramka jest jak wyjeta z TV, nie ma goli jak w PES 2013, wszystko wyglada naturalnie. Strzaly mam manualne, through pass standardowy - namierzanie z koleczkiem jest do dupy nie da sie ogarnac. Na plus gra z PC, jest roznorodna, komp popelnia bledy na superstar jak zywy czlowiek, nie jest robotem jak w Fifie. W pesie trzeba, (niestety) poswiecic grze czasu to nie jest fifa easy to play, gdzie kupujesz i grasz, bo dla takich ludzi jest skierowany ten produkt. W pesie jest duzo tajnikow, trzeba umiec sie zastawic, samemu skleic pilke-RB, jest tego masa. Bez obeznania nie da sie normalnie sklecic akcji, dopiero online sie rozkrecilem, z pc na superstar jest mega trudno od samego poczatku. Wszystko przychodzi z czasem. ONLINE bez lagow! :)
Nareszcie pojawił się głos rozsądku, który mówi o istotnych kwestiach w pes 14. 8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 21:36:59 wysłana przez PWN »

Offline LeifErikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4958 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:48:31 »
Udało mi się wreszcie dorwać pudełko za 129,90 i nie żałuję ani jednej złotówki, jaką wydałem.

Na Phenom II, R5770 i 4 GB RAM gram w Full HD bez żadnej zacinki, bez kombinacji z okienkami itp. Nie wiem, może mam szczęście do konfigu.

Odnośnie opóźnień i braku gry z klepki, braku strzałów bez przyjęcia itp - u mnie tego nie ma! Nie wiem na czym polega u Was ten problem, ale u mnie jadą klepę bez problemu (oczywiście, gdy ustawienie i sytuacja boiskowa na to pozwala). Strzały tak samo - jak tylko fizycznie jest możliwość na walnięcie, to walą bez przyjmowania.

Co mi się podoba - oczywiście animacje, reakcje publiki (po bramce jest niezły ryk - aż miałem ciary za pierwszym razem), fajne siatki w bramkach (w Fifie zawsze były tragiczne, jak z metalu, a w PESie bardzo realistyczne, elastyczne), świetnie się rozgrywa kontry, elegancko wychodzą podania na dobieg.

Co ważna - powyłączałem wszystkie asysty i wspomagacze. Paradoksalnie gra mi się tak znacznie prościej i przyjemniej. I podania oraz strzały gram na basic.

Czekam teraz tylko na możliwość ściągnięcia Data Pack (wywala jakiś unexpected problem) i jazzzzda online!

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4959 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:56:59 »
W tej grze absolutnie nie czuć żadnego feelingu. Odbiór piłki to jakaś groteska, wystarczy że przeciwnik cię szturchnie i już ją tracisz, to jest absolutnie nie do akceptowania i nie prawda, że trzeba z tym tytułem spędzić dużo czasu, bo ta gra jest po prostu niedopracowana. W dodatku ma tyle błędów, że aż wstyd wypuszczać taką grę w ogóle na rynek. Pierwszy raz od PES'a 2010 jestem rozczarowany tą częścią. Nie polecam. :-\

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #4959 dnia: Wrzesień 20, 2013, 21:56:59 »