Autor Wątek: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!  (Przeczytany 151762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 18, 2015, 22:26:03 »
Mecz rozgrywany na duży wyższym poziomie niż reszta gameplayi i od razu inaczej się to ogląda. Bramkarze do poprawy.

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 19, 2015, 10:26:56 »
W końcu poprawili to, żeby przesunąć zawodnika w game planie nie trzeba wychodzić do innego menu :) Co do nowych animacji, fajnie, ale jestem ciekaw czy nie będzie więcej bugów przy tym nowym systemie kolizji. Zauważyliście to, że sędzia ZAWSZE gwiżdże kilka razy przy odgwizdywaniu faulu? Niby drobnostka, ale jednak. Kolejna rzecz, którą można zauważyć na filmikach, to jest to, że piłkarze dalej biegną do wychodzących górnych piłek tam gdzie spadnie, nie próbują jakoś przeciąć czy coś, przecinanie dotyczy głównie wychodzących piłek po ziemi, oni powinni próbować to przejąć, przeciąć, ale nie. Biegnijmy na około tak będzie lepiej. A co do wersji PC, to obawiam się najgorszego. Wszędzie gameplaye z PS4, dla mnie oznacza to jedno. Na pc znowu będzie szrot.

Offline tslysz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location: Świdnica
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.10.2014r.
  • Més que un club - FC Barcelona!
  • Gram w: Assassin's Creed 4, PES 2015, Wiedźmin 3
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:07:51 »
Na PESedit podali potwierdzone od Bhattiego ze wersja PC nadal nie będzie miała grafiki z konsol nowej generacji. Żegnajcie "ładniejsze" mecze, nowe animacje, kurdee :/
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Més que un club - FC Barcelona!

[nick w grze - HaQeR]

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:13:36 »
Na PESedit podali potwierdzone od Bhattiego ze wersja PC nadal nie będzie miała grafiki z konsol nowej generacji. Żegnajcie "ładniejsze" mecze, nowe animacje, kurdee :/
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Nie wiadomo ilu rzeczy z nowego PESa zabraknie na PC :/ Chyba czas odpuścić żeby sprzedać wyniosła 0. Może to coś nauczy KONAMI bo jak widać świetne wyniki sprzedaży PESa 2015 nic nie dały.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:25:15 »
Na PESedit podali potwierdzone od Bhattiego ze wersja PC nadal nie będzie miała grafiki z konsol nowej generacji. Żegnajcie "ładniejsze" mecze, nowe animacje, kurdee :/
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Grafika grafiką, problem jest taki, że na PC będzie wersja Z PS3/Xbox360, a PS4/Xbox1 to całkiem inna gra. Kto miał okazje gruntowniej testować Pes 15 to wie o czym mówię.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:26:55 »
Niestety po 10 latach czas najwyższy pożegnać się z tą serią i wystawić serwis pesleague.pl na allegro :D

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:43:50 »
Grafika grafiką, problem jest taki, że na PC będzie wersja Z PS3/Xbox360, a PS4/Xbox1 to całkiem inna gra. Kto miał okazje gruntowniej testować Pes 15 to wie o czym mówię.


Nie, wg tego co napisał, nie będzie to też wersja z PS3/Xbox360 ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:47:51 »
Nie czarujmy się. Będzie to wersja albo identyczna, albo prawie identyczna do wersji PS3/XBOX360.

Może jakaś petycja (jak ktoś umie dobrze angielski niech na jakiejś stronie zagranicznej z petycjami napisze.), że gracze PC domagają się wersji nextgenowej. Jeśli udałoby się rozreklamować to na wszystkich zagranicznych serwisach można by zebrać kilkadziesiąt tysięcy podpisów. Zrobić port z nowych konsol to nie jest jakaś długa praca, więc nie jest wcale za późno.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 19, 2015, 13:06:04 »

Nie, wg tego co napisał, nie będzie to też wersja z PS3/Xbox360 ;)
Tak Adam "prawde ci powie" Bhatti juz w zeszłym roku ściemniał na temat pc, a jak będzie wydaje się logiczne, czyli na pc będzie niemal identyczna gra jak na starych konsolach. Dlaczego? a no dlatego, że Konami ma w dupie pc i najmniejszym nakładem sił, czyli bazując na np ps3 wydadzą okrojony produkt, czyt. ochłap  ::).

Konami od dwóch sezonów daje wyraźny sygnał, że tylko konsola Sony jest dla nich najważniejszą platformą. Patrząc na założenia Pesleague.com widać to jeszcze wyraźniej, ciekawe czy w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu ps3 utrzyma się w grze, czy może wraz z nadjeściem Pes 16, tylko PS4 będzie gwarantowac udział w rozgrywkach. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 13:11:00 wysłana przez PWN »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 19, 2015, 13:16:24 »
Grafika grafiką, problem jest taki, że na PC będzie wersja Z PS3/Xbox360, a PS4/Xbox1 to całkiem inna gra. Kto miał okazje gruntowniej testować Pes 15 to wie o czym mówię.

no ja się nie mogę z Tobą zgodzić w tej kwestii, bo mam w domu PES2015 na PC, a młodszy brat się pomądrował i kupił sobie PES'a2015 na Xbox One

trudno powiedzieć abym gruntownie przetestował wersję z X'One ale z 15 meczy może zagrałem i nie miałem żadnych problemów z przejściem z PC na Xboxa, w identyczny sposób rozgrywałem akcje, identyczne reakcje zawodników, jeśli są jakieś różnice w gameplayu to naprawdę muszą być poukrywane w detalach

różnica między wersją next-gen a pc nie ma nic wspólnego z tą różnicą jaka była w PES2008 między wersją PC a PS2, lub W przypadku PES2 różnica między PS2 a PSX

i nie wynika to z tego, że wersja PC trzyma poziom, po prostu tym razem next-genowy krok w przód był bardzo mały, szczerze mówiąc to gdyby nie denerwujące klikanie przycisków RB i LB w nowych padach xboxa to miałbym wrażenie, że w dalszym ciągu gram na Xboxie 360

grafika faktycznie jest trochę lepsza na next-genie ale tylko trochę i na te trochę składa się wygląd kibiców, większa rozdzielczość stadionowych cieni (co sprawia, ze granie w dzień na x'one bywa irytujące), trochę lepsza tekstura trawy, trenerzy i otoczka, ale to na PC było w 2014, a już np twarze zawodników lepiej wyglądają IMO na PC, naturalniejsze odbicia światła

a po wgraniu herbów, strojów, to całokształtnie PC może mieć nawet przewagę

mój ogólny wniosek jest taki, fox engine w MGS V robi szał, ale w Pesie szału nie robi
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 13:17:58 wysłana przez gac88 »

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 19, 2015, 13:26:28 »
no ja się nie mogę z Tobą zgodzić w tej kwestii, bo mam w domu PES2015 na PC, a młodszy brat się pomądrował i kupił sobie PES'a2015 na Xbox One

trudno powiedzieć abym gruntownie przetestował wersję z X'One ale z 15 meczy może zagrałem i nie miałem żadnych problemów z przejściem z PC na Xboxa, w identyczny sposób rozgrywałem akcje, identyczne reakcje zawodników, jeśli są jakieś różnice w gameplayu to naprawdę muszą być poukrywane w detalach

różnica między wersją next-gen a pc nie ma nic wspólnego z tą różnicą jaka była w PES2008 między wersją PC a PS2, lub W przypadku PES2 różnica między PS2 a PSX

i nie wynika to z tego, że wersja PC trzyma poziom, po prostu tym razem next-genowy krok w przód był bardzo mały, szczerze mówiąc to gdyby nie denerwujące klikanie przycisków RB i LB w nowych padach xboxa to miałbym wrażenie, że w dalszym ciągu gram na Xboxie 360

grafika faktycznie jest trochę lepsza na next-genie ale tylko trochę i na te trochę składa się wygląd kibiców, większa rozdzielczość stadionowych cieni (co sprawia, ze granie w dzień na x'one bywa irytujące), trochę lepsza tekstura trawy, trenerzy i otoczka, ale to na PC było w 2014, a już np twarze zawodników lepiej wyglądają IMO na PC, naturalniejsze odbicia światła

a po wgraniu herbów, strojów, to całokształtnie PC może mieć nawet przewagę

mój ogólny wniosek jest taki, fox engine w MGS V robi szał, ale w Pesie szału nie robi

Oczywiście, że każdy może więcej lub mniej różnic wychwycić,  największy problem to był tzw. "odczuwalny inny feeling gry". Według mnie były to inne gry, podobna opinia panowała wśród graczy odwiedzających turnieje lanowe w Polsce.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 19, 2015, 13:55:21 »
Tak Adam "prawde ci powie" Bhatti juz w zeszłym roku ściemniał na temat pc, a jak będzie wydaje się logiczne, czyli na pc będzie niemal identyczna gra jak na starych konsolach. Dlaczego? a no dlatego, że Konami ma w dupie pc i najmniejszym nakładem sił, czyli bazując na np ps3 wydadzą okrojony produkt, czyt. ochłap  ::).

Konami od dwóch sezonów daje wyraźny sygnał, że tylko konsola Sony jest dla nich najważniejszą platformą. Patrząc na założenia Pesleague.com widać to jeszcze wyraźniej, ciekawe czy w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu ps3 utrzyma się w grze, czy może wraz z nadjeściem Pes 16, tylko PS4 będzie gwarantowac udział w rozgrywkach.

Wierzysz Bhattiemu, że PES 2016 nie będzie taki jak na PS4 ale nie wierzysz, gdy napisał, że będzie inny niż na PS3, fuck logic
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 19, 2015, 14:30:11 »
Wierzysz Bhattiemu, że PES 2016 nie będzie taki jak na PS4 ale nie wierzysz, gdy napisał, że będzie inny niż na PS3, fuck logic
Letischoo dawno nie gadalismy i widac zapomniałeś, że co byś nie napisał to w ostatecznym rozrachunku zawsze wychodziło na moje, ponownie próbujesz błysnąć? OK.
Otóż kolego, pokaż w którym momencie napisałem, że wierzę w słowa Bhattiego? Ba, skoro juz powołujesz się na logikę, to pomyśl troszkę i zastanów się, do której wersji będzie bliżej pc, tej z ps3 czy ps4? Zasada bazy dla pc będzie prosta albo old albo next gen, i tyle. Czy Konami niczego cię dotad nie nauczyło jak postępuje z PC?  Powiedz ile razy mam jeszcze rozbijać w pył twoje zapędy mędrca forumowego, jawnego ojca karatora? więc tak...fuck logic...pfff, dziękuje dobranoc. 



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 14:33:41 wysłana przez PWN »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 19, 2015, 15:14:43 »
Powiedz ile razy mam jeszcze rozbijać w pył twoje zapędy mędrca forumowego, jawnego ojca karatora? więc tak...fuck logic...pfff, dziękuje dobranoc.
;D Spięcie po kilku tweetach, czy jak to się tam nazywa i dwóch czy trzech filmikach. Teraz będzie tylko lepiej gorzej

Cytat: saabi
Niestety po 10 latach czas najwyższy pożegnać się z tą serią i wystawić serwis pesleague.pl na allegro :D
Ty nie dowcipkuj  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 19, 2015, 16:54:54 »
Zachecam do nie kupowania wersji Pc jeśli bedzie to jakaś wersja dla hindusów. Ja nie kupię 15 w wersji 2.0 z taką kupą graficzną. Jeśli w końcu sprzedaż padnie to może nie wypuszczą wersji Pc resztka fanów albo przejdzie do konkurencji albo spatchuje sobie 15ke.Raz już zapłaciłem stówkę za 15kę drugiej nie chcę.

Przecież to kpina. Inne gry są wręcz podciągane graficznie dla wersji Pc vide wiedzmin lub gta a ja mam klaskac temu cyganowi Bahttiemu za kastrowaną wersje Ps3.
Niech ktoś przetłumaczy temu pajacowi że wersja nextgenowa też nie ma takiej mega grafiki jak zachwala na gamplaju a jak ma to być dokastrowane to wyjdzie taka rzygowina jak w tym roku.
 ::) ::)
Naprawdę jakbym nie patrzył na grafikę to bym grał w 6ke albo 2009 która też lubiłem albo wogóle w iss2 bo to fajny arcade był.



Offline Ksawier

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes17
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 19, 2015, 17:14:56 »
po co kupować 16 jak ma być to 15 przez rok można klepać 15 aż serwery zrobią off :P

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 19, 2015, 17:36:55 »
Niestety po 10 latach czas najwyższy pożegnać się z tą serią i wystawić serwis pesleague.pl na allegro :D
::) ::)
" border="0" border="0

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 19, 2015, 17:59:33 »
słabo, że wersja PC nie będzie "next-genowa", ale nie wiem czy trochę nie przesadzacie, pomijając gameplay bo to trzeba samemu zagrać aby stwierdzić czy jest lepszy, ale sama grafika...

naprawdę aż tak wam się podoba ta grafika "next-gen"? nie mówię o zbliżeniach, replayach itp mówię o normalnym gameplayu, bo wg mnie jest trochę ujowa, zupełnie nie przekonują mnie te gradientowe barwy murawy, trochę kreskówkowe stroje w czasie meczu

mam nawet wrażenie(pewnie na wyrost), że w czasie meczu lepiej się prezentował PES2010 na PC niż teraz PES2016 wielce next-genowy

 [/youtube]

ogólnie PES był chyba lepszy kiedy robili go sami Japończycy, bez Europy


najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby pojawiła się konkretna konkurencja, byłoby świetnie gdyby 2k games wzięło się do roboty i wydało za rok tytuł Soccer'2k17
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 18:55:43 wysłana przez gac88 »

Offline MdoIdoLdoY98

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 19, 2015, 19:02:57 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nie wiem czy ktoś to już dodał, ale znalazłem coś takiego.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 19:13:26 wysłana przez MdoIdoLdoY98 »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 19, 2015, 19:06:41 »
Powiedz ile razy mam jeszcze rozbijać w pył twoje zapędy mędrca forumowego, jawnego ojca karatora?


Dopóki nie umrę ze śmiechu od czytania Twoich przemądrzałych wiadomości, rok temu prawie się udało, może w tym dopniesz swego :)




Nie wiem czy ktoś to już dodał, ale znalazłem coś takiego.

to wycięty fragment o PES z tego kilkugodzinnego materiału gdzie było więcej gier przedstawionych ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 19:08:25 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 19, 2015, 19:06:41 »