Autor Wątek: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!  (Przeczytany 155157 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 19, 2015, 22:17:36 »
et wrażenie(pewnie na wyrost), że w czasie meczu lepiej się prezentował PES2010 na PC niż teraz PES2016 wielce next-genowy

 [/youtube]

No proszę Cię... Zielona plama a nie murawa.

Tak w ogóle. Demo PESa 2016 PC pojawi się krótko po Gamescom.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2015, 22:20:20 wysłana przez mpoesp »

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 19, 2015, 23:07:55 »
Kiedy zapadla cisza o wersji na PC bylo do przewidzenia, ze bedzie to port z PS3/X360. Bahtti mysli, ze jak na PC mozna wyciagnac 4k i 60pfs to nie jest to juz ta sama wersja co na stara generacje konsol ;D. Dla niego to juz jest "hybryda"...
Trzeba bedzie zaglosowac portfelem. Zerowa sprzedaz zmusi w przyszlym roku Konami do jakiegos dzialania. Albo zwina interes, albo wydadza nextgenowa wersje.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 20, 2015, 01:16:59 »
No proszę Cię... Zielona plama a nie murawa.

ee tam, kodek wideo kompresuje takie niewielkie różnice w barwie, w grze to na pewno wyglądało lepiej, aby być uczciwym powiem, że murawa w PES2016 też pewnie lepiej wygląda w grze, niż na youtube.

nie chcę siać herezji, że PES2010 ma lepszą grafikę, bo w końcu 6 lat w branży gier wideo to przepaść, a ja właśnie tej przepaści nie widzę, a samego PES'a2010 wspominam bardzo miło, z tego co pamiętam to irytowało mnie tylko odgwizdywanie wszystkich spalonych przez sędziów(w pes2015 spalone też mnie irytują, szybko wybijasz bramkarzem piłkę, a napastnik ociężale się wraca i jest na spalonym, skrypt), gameplay bardzo mi pasował

a nawiązując do murawy to na poniższym filmiku widać spore różnicowanie w murawie, na jednym stadionie trochę bardziej wydeptana na innym mniej, wyrwy w boisku, a w PES15 na każdym stadionie wygląda tak samo, jak dywan + wybór długa/krótka, sucha/wilgotna co i tak nie ma większego wpływu na to jak wygląda.
 [/youtube]
eh, to był dobry PES, animacje co prawda strasznie drewniane, ale dobrze się grało
Nie będę więcej spamował na temat PESa2010 ;)

widać, że konami dziadzieje, wpadają w samozachwyt bo wprowadzili cieszynki do wyboru, co w Fifie jest od dłuższego czasu, a było już znane ponad 15 lat temu na psx w grze This is Football

mogą jeszcze zyskać w moich oczach jeśli pojawią się nowe stadiony, tak aby w sumie było co najmniej te 30 stadionów, choć przewiduję, ze znowu będzie 15.
I jeśli się pojawią nowe licencje . Pewnie będzie znowu szrot z ameryki płd, a europa po staremu -,-


Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 20, 2015, 10:58:36 »
ee tam, kodek wideo kompresuje takie niewielkie różnice w barwie, w grze to na pewno wyglądało lepiej, aby być uczciwym powiem, że murawa w PES2016 też pewnie lepiej wygląda w grze, niż na youtube.

nie chcę siać herezji, że PES2010 ma lepszą grafikę, bo w końcu 6 lat w branży gier wideo to przepaść, a ja właśnie tej przepaści nie widzę, a samego PES'a2010 wspominam bardzo miło, z tego co pamiętam to irytowało mnie tylko odgwizdywanie wszystkich spalonych przez sędziów(w pes2015 spalone też mnie irytują, szybko wybijasz bramkarzem piłkę, a napastnik ociężale się wraca i jest na spalonym, skrypt), gameplay bardzo mi pasował

a nawiązując do murawy to na poniższym filmiku widać spore różnicowanie w murawie, na jednym stadionie trochę bardziej wydeptana na innym mniej, wyrwy w boisku, a w PES15 na każdym stadionie wygląda tak samo, jak dywan + wybór długa/krótka, sucha/wilgotna co i tak nie ma większego wpływu na to jak wygląda.
 [/youtube]
eh, to był dobry PES, animacje co prawda strasznie drewniane, ale dobrze się grało
Nie będę więcej spamował na temat PESa2010 ;)

widać, że konami dziadzieje, wpadają w samozachwyt bo wprowadzili cieszynki do wyboru, co w Fifie jest od dłuższego czasu, a było już znane ponad 15 lat temu na psx w grze This is Football

mogą jeszcze zyskać w moich oczach jeśli pojawią się nowe stadiony, tak aby w sumie było co najmniej te 30 stadionów, choć przewiduję, ze znowu będzie 15.
I jeśli się pojawią nowe licencje . Pewnie będzie znowu szrot z ameryki płd, a europa po staremu -,-

Ale dałeś :D aż sobie instalne znowu 2010 :) najlepsze wspomnienia tym pesem...ogolnie 2010 i 2013 najlepsze pesy imo
Faktycznie patrzac na ten filmik można stwierdzic ze nie ma wielkiego przeskoku w ciagu 6 lat...a porownujac gameplay mozna nawet zauwazyc ze niektore rzeczy byly nawet lepsze...

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 20, 2015, 14:35:43 »
Bahtti mysli, ze jak na PC mozna wyciagnac 4k i 60pfs to nie jest to juz ta sama wersja co na stara generacje konsol ;D. Dla niego to juz jest "hybryda"...

akurat to byłoby bardzo spoko gdyby PES obsługiwał większą rozdzielczość np. 2560x1080, do samego oglądania filmów byłby już fajny monitor o proporcji 21:9, a gdyby do tego w PES'ie dawał pole widzenia 30% większe na boki, na pewno znacznie poprawiłoby to komfort rozgrywania akcji.

cenowo jednak za bardzo się nie opłaca, 34 calowy LG 34UM65 kosztuje 2200zł, a za 2200zł to można kupić 50 calowy telewizor

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:10:53 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PES 2016 PC lepszy niż PES na PS4 i XBOX One?

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:47:06 »
Ta, ja juz widze ta specjalna wersje na PC ;].
Przy tych wynikach sprzedazy nie ma szans zeby PC otrzymal jakas lepsza, wypieszczona wersje. Zreszta Bhatti wciska ten sam kit co rok temu, ze wersja PC bedzie inna niz na pozostalych platformach. To potwierdza jak ta gra bedzie wygladal na kompach.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:51:10 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PES 2016 PC lepszy niż PES na PS4 i XBOX One?


pozostaje czekać do drugiej połowy sierpnia, wszak wtedy ma pojawić się DEMO (zapowiedziane na gamescom)...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:56:10 »
Inna nie znaczy lepsza. Będzie to samo co z PES 2015. Powinni w tej sytuacji obniżyć cenę o 50%, wyszło by fair.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:00:18 »
W zeszłym roku mówili o hybrydzie, teraz Bhatti mówi:

Cytuj
Pro Evolution Soccer 2016 na komputery będzie oddzielnym bytem, w którym zobaczycie znacznie więcej możliwości, niż na którejkolwiek z konsol ósmej generacji”.

Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. GTA też duuużo lepiej sprzedaje się na konsolach a mimo to wersja PC jest najlepsza ;-)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 17:03:52 wysłana przez mpoesp »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:00:58 »
Przy tych wynikach sprzedazy nie ma szans zeby PC otrzymal jakas lepsza, wypieszczona wersje.

ja widziałem gdzieś statystykę sprzedaży PES'a 2015 w pierwszych tygodniach sprzedaży, to aż tak źle nie było. Co prawda na PC sprzedaż była ponad 10-krotnie mniejsza niż na PS4 i PS3, ale była lepsza niż na X'One i X360...

a tu na poniższej statystyce widać, że w roku 2015 Konami na PC osiągnęło sprzedaż aż 50% tego co na PS4


trudno powiedzieć, ile z tego stanowi PES, a ile MGS
widać również, że mocnym rynkiem dla konami jest ameryka(szkoda, że nie jest oddzielone US), więc spodziewam się dalszej ekspansji pod względem zyskanych licencji w PES'ie na ten rynek

nie znam się na licencjach, ale dziwne jest dla mnie, że w pesie może być fejkowa liga angielska, a niemiecka już np nie(to wykracza poza zdrowy rozsądek)
równie dziwne jest to, że w Realu Madryt taki Bale może być ale już w reprezentacji Walii nie mają na to licencji i jeszcze dziwne jest to, że Glik ma czarne włosy, a Milik jest cienki jak barszcz.
 ;)  no i ciekawe czy Lech Poznań się pojawi w nowej odsłonie

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 20, 2015, 17:18:54 »
trudno powiedzieć, ile z tego stanowi PES, a ile MGS

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - ostatnio niedziałające - pisało o ok 2 mln sztuk sprzedanego PES 2015, co nazywało wynikiem bardzo słabym.

The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 20, 2015, 18:25:21 »
W zeszłym roku mówili o hybrydzie, teraz Bhatti mówi:

Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. GTA też duuużo lepiej sprzedaje się na konsolach a mimo to wersja PC jest najlepsza ;-)

To praktycznie ta sama wersja co na PS4/Xone, wiec trudno tu mowic i jakiejs wyzszosci.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 20, 2015, 18:33:34 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - ostatnio niedziałające - pisało o ok 2 mln sztuk sprzedanego PES 2015, co nazywało wynikiem bardzo słabym.

ale mi chodziło o sprzedaż PC, a nie ogólną, na przedstawionym przeze mnie wykresie jest pokazane, że Soccer w 3 kwartałach 2015 (to jest właśnie ciekawe, bo dopiero kończy się drugi, może jest to policzone od czerwca 2014 do marca 2015) sprzedało się w nakładzie 2.95 mln, tak więc PES jest sztandarowym tytułem Konami, z drugiej strony MGS V:GZ można uznać jako demo które sprzedało się w nakładzie 2mln egzemplarzy. To jest sztuka, sprzedać 2 mln dem ;)

Niby 10% sprzedanych tytułów przez Konami poszło na PC, ale mocno wątpliwe jest aby statystyka była również zachowana w przypadku PESa, wątpię aby z tych prawie 2.95 mln kopii aż 295k sprzedało się na PC.

w ranikingu MyClub w PES2015 PC jest tylko około 15-17 tysięcy graczy, a zakładam że przynajmniej połowa graczy która kupiła grę odpaliła tryb MyClub
nie wiem tylko czy jest jakiś podział na strefy, ale chyba nie ma, grając w MC nocą często się spotyka graczy grających klubami południowoamerykańskimi, a za dnia spotyka się graczy typu Abdalluh itp z bliskiego wschodu, trudno jednoznacznie powiedzieć ile pesów się sprzedało na pecety, ale jeśli odnośnikiem jest ranking MC no to może trochę ponad 30k na całym świecie, może 40k, no raczej słabo, pewnie zyski z sprzedaży PCowej wersji nie starczają nawet na pokrycie reklamy PESa w el.ME

reklamują się, ale marketingowo do FIFY to nawet nie mają się co przyrównywać, w dniu premiery Fify to się półki w sklepach uginają od niej

i jako fan serii PES, muszę przyznać, że gameplejowo Fifa poczyniła spory postęp, nie jest to już takie gówno jakim była Fifa06, można popykać, choć w Fifę to jestem niedzielnym graczem, czasem u kumpla zagram i nawet fajnie się w to gra. Będę kibicował PESowi, ale niestety nie robią nic aby Fifie zagrozić

Offline Macieh91

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 20, 2015, 20:06:05 »
16stka oddzielnym bytem na PC ? Mam pesymistyczne wrażenie, że gameplay będzie bez nowych animacji, nowej fizyki piłki i kolizji a grafika ta sama pozostanie. Zbyt tajemniczo się wypowiada na temat PCtów.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 20, 2015, 20:13:37 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wedlug tych danych zeszlo 60 tys sztuk na PC.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 20, 2015, 20:24:16 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wedlug tych danych zeszlo 60 tys sztuk na PC.

W sumie na tej stronie jest 1.3 mln sprzedanych sztuk a wiemy, że w sumie jest ich co najmniej 2x więcej :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 20, 2015, 22:37:32 »
adam Bahti w wywiadzie rzekł, że wersja na pc "nie będzie wersja na ps4 tylko swoim własnym tworem" wiec kolejny rok z rzędu dostajemy zbrakowane gówno.

Na proevo wyczytałem ciekawe rzeczy ze od ps2014 - 2016 specjalnie grafika się nie różni i to wyżyłowana generacja ps3 dalej a nie ps4.
Dodali bogatsze oświetlenie i tyle.

Polecam wątek na proevo

Co do samych gameplayów to na razie tragedia, obrony brak dziury jak w stodole, bramkarze dno, faule za nic...

Ktoś powie niski poziom trudności, słyszałem to już wiele razy a dalej od lat te same problemy i nic nie ruszone.

W tym roku dla mnie Konami przelało szle goryczy, i żegnam się z tym tytułem dopóki nie przestaną zlewać pcetów. Ciągle z roku na rok łudzimy się że wezmą się do roboty i od wielu wielu lat na życzeniach się kończy i każdy tylko klnie pod nosem.

Nie dość że spolecznosc ratuje im ich partactwa patchami to jeszcze rzucają kłody pod nogi.

Ja mówie dość i witam się z fifa w nowym sezonie.

tam chociaż starają się dbać o pc a nei z łachy rzucać ochłapy jak psom.

no koniec żalów. OUT!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 22:44:00 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 20, 2015, 22:48:57 »
Masz sporo racji, ale FIFA na PC (dobry produkt) to również odgrzewany kotlet od paru lat
" border="0" border="0

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 21, 2015, 02:44:54 »
nie chce być złośliwy ale polecam czytać ze zrozumieniem...
Pro Evolution Soccer 2016 na PC będzie się znacznie różnić od wersji konsolowych

 
Podczas wywiadu na targach E3 2015 Adam Bhatti z Konami zapowiedział, że Pro Evolution Soccer 2016 - w przeciwieństwie do poprzedniej edycji - nie zostanie na PC potraktowane po macoszemu i będzie znacznie różnić się od wersji konsolowych.

Zeszłoroczna edycja cyklu Pro Evolution Soccer była ciekawym zjawiskiem. Z jednej strony na konsolach ósmej generacji seria Konami wróciła do formy z najlepszych lat i udowodniła, że FIFA może obawiać się o swą pozycję. Wersja na komputery została z kolei potraktowana po macoszemu. Wielu graczy obawiało się, że japońska firma potraktuje graczy PC-owych podobnie także w tym roku. Jak jednak zapewnia Adam Bhatti z Konami, Pro Evolution Soccer 2016 będzie na tej platformie produkcją zupełnie różną od tej na konsole.
„To nie ten sam PES, co na Xboksie 360 i PlayStation 3, to nie ten sam PES, co na Xboksie One i PlayStation 4. To wyjątkowy tytuł” - twierdzi Bhatti, zapowiadając przy okazji, że robi wszystko, by tym razem gracze na PC nie zostali pokrzywdzeni. „Oczywiście, tegoroczna edycja wprowadzi zmiany na każdej z platform – zmienią się niektóre opcje, zmieni się mechanika. Na tym tle Pro Evolution Soccer 2016 na komputery będzie oddzielnym bytem, w którym zobaczycie znacznie więcej możliwości, niż na którejkolwiek z konsol ósmej generacji”. Niestety, Bhatti nie podał szczegółowych informacji na temat tego, jak bardzo będą się różnić poszczególne wersje, jednak fakt, że Konami przestaje traktować PC jako poboczną platformę, to z pewnością dobra wiadomość.

i to jest swietna wiadomość.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 21, 2015, 02:44:54 »