Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1231245 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3700 dnia: Grudzień 04, 2015, 14:33:22 »
Ponawiam pytanie kolegi, czy ma ktoś Guardiole 4-3-3 i może opisać jak się gra?

Mam go od wczoraj, rozegrałem 8 spotkań (6zwycięstw, porażka i remis) i powiem, że dla szybkich skrzydłowych jest genialny ale klepka w środku pola na 3x CMF też daję rade. Generalnie trenera trzeba przetestować indywidualnie, jeśli o mnie chodzi polecam.
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline psiotek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.11.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3701 dnia: Grudzień 04, 2015, 17:45:05 »
Dzisiaj od godziny 16.30 starałem się zagrać mecz ze znajomym w MyClub i w menu głównym Friendly Match.

Czasem grałem do 6 minuty, a czasem pozwoliło dograć do 30 minuty i bach! Rozłączyło...
Wybierałem pokoje RU, FR, DE i inne - wszędzie rozłączyło. Czy Wy też macie ten problem?

Offline strojo86

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3702 dnia: Grudzień 04, 2015, 18:14:31 »
Dzięki panowie za opinie co do trenerów. Jeszcze jedna prośba, mianowicie czy mógłby ktoś porównać obecnych dostępnych P. Guardiole i L. Enriqe, gdyż stać mnie tylko na jednego z nich  ;D

Mój skład: Mignolet - R. Rodrigez, T. Silva, D. Godin, Juanfran - Mascherano, Naingolan, Isco/Verratti - A. Sanchez, Robben, Higuain

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3703 dnia: Grudzień 04, 2015, 18:30:16 »
Co drugi mecz jak wygrywam to lagują lub uciekają,
Jak przegrywam to oczywiście gram do końca i lece w dół na łeb na szyję
gra nie przynosi radości tylko frustrację
dlatego papa Konami,
nie da się grać w tę ch.....wą grę
Strata czasu zwykła

Jedynie offline ze znajomymi przy browarze

Było miło panowie Was poczytać
ale to już nie dla mnie

Szkoda że nie można napisać tym frajerom jakiejś wiadomości
Dowiedzieliby się kim musiała być ich matka i tatko.
[cenzura]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 18:45:00 wysłana przez Malachi »

Offline JaoaniPawlacci II

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3704 dnia: Grudzień 04, 2015, 19:31:22 »
Dzięki panowie za opinie co do trenerów. Jeszcze jedna prośba, mianowicie czy mógłby ktoś porównać obecnych dostępnych P. Guardiole i L. Enriqe, gdyż stać mnie tylko na jednego z nich  ;D

Mój skład: Mignolet - R. Rodrigez, T. Silva, D. Godin, Juanfran - Mascherano, Naingolan, Isco/Verratti - A. Sanchez, Robben, Higuain

Ja tak jak pisalem. Guardiola gralem to mialem takie dziury ze kazda laga do przodu i koles mial 1 na 1. Pozniej kupilem Enrique i teraz gra mi sie mega, mega dobrze. Poki co chyba najlepszy trener jakiego mialem a przerobilem juz z 10.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3705 dnia: Grudzień 04, 2015, 20:43:01 »
Dotarłem do 1ligi  :) :) :)
Było ciężko, najważniejsze jest zgrać skład + mieć dobrego trenera, żadnych negatywnych rzeczy po aktualizacji nie znalazłem..
Więc Panowie zróbcie przerwe trochę od gry, odpalcie ją znów a wasza świeżość gry wróci i wygrywanie meczy także :)
Ja gram po 4-5meczy codziennie i jeszcze ani razu nie zleciałem z żadnej ligi

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3706 dnia: Grudzień 04, 2015, 22:13:21 »
O w końcu ktoś ze Szczecina  :D
PS4 PRO

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3707 dnia: Grudzień 05, 2015, 01:09:32 »
w pierwszej grałem De Bruyne
Teraz przez frajerów nie mogę nic
50% to niezakończone wygrane mecze
bo lagi, bo ucieczki, bo [cenzura]

Dotarłem do 1ligi  :) :) :)
Było ciężko, najważniejsze jest zgrać skład + mieć dobrego trenera, żadnych negatywnych rzeczy po aktualizacji nie znalazłem..
Więc Panowie zróbcie przerwe trochę od gry, odpalcie ją znów a wasza świeżość gry wróci i wygrywanie meczy także :)
Ja gram po 4-5meczy codziennie i jeszcze ani razu nie zleciałem z żadnej ligi

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3708 dnia: Grudzień 05, 2015, 01:20:52 »
w pierwszej grałem De Bruyne
Teraz przez frajerów nie mogę nic
50% to niezakończone wygrane mecze
bo lagi, bo ucieczki, bo [cenzura]


To samo masz w Fifie jak dojdziesz do 1ligi...
Ja mam tak kiedy widze ze ktoś mi laguje, wywalam piłke w aut i robię pauzę, wtedy gra dochodzi do siebie a przeciwnik praktycznie stoi w miejscu,wtedy i ja stoje i czekam aż dobiegnie 90min.



Moja dzisiejsza zdobycz  ;D

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3709 dnia: Grudzień 05, 2015, 10:28:40 »
Dotarłem do 1ligi  :) :) :)
Było ciężko, najważniejsze jest zgrać skład + mieć dobrego trenera, żadnych negatywnych rzeczy po aktualizacji nie znalazłem..
Więc Panowie zróbcie przerwe trochę od gry, odpalcie ją znów a wasza świeżość gry wróci i wygrywanie meczy także :)
Ja gram po 4-5meczy codziennie i jeszcze ani razu nie zleciałem z żadnej ligi
Widzisz kolego, ja tam w jakieś co tygodniowe drastyczne zmiany w gamepalyu nie wierzę, owszem są ale nie aż tak drastyczne żeby zmieniać całą rozgrywkę, ja sam broniłem tej gry do niedawna i w podśmiewałem się na forum z ludzi którzy pisali że nagle zaczęli wszystko przegrywać i nie bardzo wiedzą z jakiego powodu, otóż dopadło mnie to samo, gram rzadko 4,5 meczy dziennie, czasami co 2 dni ale od tygodnia przegrywam z każdym, nie zależnie od tego czy gram z siermięgą z rankiem 400 czy niby koksem 900+ efekt końcowy jest ten sam czyli sromotny wpier...dol, bramkarz nie istnieje, obrona jest tylko na papierze, ataku nie ma, tracę od 3 do 5 bramek w każdym meczu samemu strzelając jedną czasami dwie, mecz wygląda tak że jak ja mam jakąś sytuację to bramkarz przeciwnika wyjmuje w jakiś nadludzkie sposoby piłki nie do obrony, atak pozycyjny to męczarnia, piłkę tracę momentalnie a po takiej stracie od razu [cenzura] dzida i gol, nie wiem co się dzieje z obroną, bramkarz na 5 strzałów broni 1, nie piszę tu o akcjach sam na sam ale o pierdnięciach z za pola karnego i ledwo toczących się piłkach, z ranku 870 spadłem na 650 to nie jest kur..wa normalne.  Odpaliłem wkur..ny online div i wygrałem 4 mecze grając Aston Villą 2 razy vs Bayern, 1 raz vs real i city,chyba poprostu ten zwyrodniały my club jest tak skonstruowany żeby kase w takich momentach od ludzi wyciagać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 10:35:58 wysłana przez lexluthor »

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3710 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:22:47 »
Jaja jak berety. Pierwsze podejście do turnieju i odrazu wygrana :) przytulilem 20 000

Duży minus tego wszystkiego ze odkąd wyszedłem z grupy to lagowalo ale nie było tego znaczku w prawym górnym rogu, poprostu lagowalo do samego finału :/ nie wiem czy każdy turniej tak wygląda czy poprostu łącze było słabe.

W finale niezły horror ;) przegrywalem 2:0 żeby regulaminowy czas gry skończył się 5:5 a w dogrywce wygrałem 7:5.
Jedyna szkoda to to że przez remis w finale straciłem strike 16 a mój rekord to 18 a więc było bardzo blisko :/

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3711 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:44:16 »
Widzisz kolego, ja tam w jakieś co tygodniowe drastyczne zmiany w gamepalyu nie wierzę, owszem są ale nie aż tak drastyczne żeby zmieniać całą rozgrywkę, ja sam broniłem tej gry do niedawna i w podśmiewałem się na forum z ludzi którzy pisali że nagle zaczęli wszystko przegrywać i nie bardzo wiedzą z jakiego powodu, otóż dopadło mnie to samo, gram rzadko 4,5 meczy dziennie, czasami co 2 dni ale od tygodnia przegrywam z każdym, nie zależnie od tego czy gram z siermięgą z rankiem 400 czy niby koksem 900+ efekt końcowy jest ten sam czyli sromotny wpier...dol, bramkarz nie istnieje, obrona jest tylko na papierze, ataku nie ma, tracę od 3 do 5 bramek w każdym meczu samemu strzelając jedną czasami dwie, mecz wygląda tak że jak ja mam jakąś sytuację to bramkarz przeciwnika wyjmuje w jakiś nadludzkie sposoby piłki nie do obrony, atak pozycyjny to męczarnia, piłkę tracę momentalnie a po takiej stracie od razu [cenzura] dzida i gol, nie wiem co się dzieje z obroną, bramkarz na 5 strzałów broni 1, nie piszę tu o akcjach sam na sam ale o pierdnięciach z za pola karnego i ledwo toczących się piłkach, z ranku 870 spadłem na 650 to nie jest kur..wa normalne.  Odpaliłem wkur..ny online div i wygrałem 4 mecze grając Aston Villą 2 razy vs Bayern, 1 raz vs real i city,chyba poprostu ten zwyrodniały my club jest tak skonstruowany żeby kase w takich momentach od ludzi wyciagać.
Juz dawno pisałem,  że to wymuszanie kasy od ludzi. Oczywiscie można farmic,  ale idea jest ta sama. Zmień trenera i pół składu a wszystkie handicapy na jakiś czas w jakimś stopniu odejdą (handicapy są w każdym meczu mniejsze lub większe)
Czy to nie dziwne,  że np lagi które występują gdy my posiadamy piłkę ustępują po zmianie managera?
Myclub i FUT to patologia na tle których niestety ludzie maja pierdo....
Granie w te tryby uwlacza mojej inteligencji.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3712 dnia: Grudzień 05, 2015, 12:56:15 »
Edit

Zaliczylo mi wygrana po dogrywce w finale (może w turniejach działa to inaczej)  :P

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3713 dnia: Grudzień 05, 2015, 13:24:44 »
Edit

Zaliczylo mi wygrana po dogrywce w finale (może w turniejach działa to inaczej)  :P
Hehe, miałeś jakiegoś niebywałego farta że udało Ci się w ogóle rozegrać kilka meczy i wygrać cały turniej, ja odpuściłem po pierwszym meczu, wygrywałem 1:0 i miałem karnego, skur...wiel z którym grałem spauzował grę w momencie kiedy miałem uderzać, po powrocie do gry zaczęły się takie lagi że karnego oczywiście przestrzeliłem a sumam sumarum cały mecz przegrałem 4:1, normalna rozgrywka w div od jakiegoś czasu to kupa gówna ale te turnieje to tragedia, można se tam co najwyżej umiejętności w lagowaniu i cheatowaniu sprawdzić, olewam na jakiś czas ten my club bo siedlisko jakiejś ułomnej umysłowo patologii się tu zrobiło.

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3714 dnia: Grudzień 05, 2015, 19:48:09 »
Przed chwilą przestałem z gosciem co mial ranking 300 rozumiecie to i to nir jakims malym wynikiem tylko 3;0 na dodatek odalem jeden strzał w obronie jego zawodnicy grali jak roboty a moi nie robili kompletnie nic uciekali od piłki przepuszczali ja w dziwny sposób

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3715 dnia: Grudzień 05, 2015, 20:06:46 »
Widzisz kolego, ja tam w jakieś co tygodniowe drastyczne zmiany w gamepalyu nie wierzę, owszem są ale nie aż tak drastyczne żeby zmieniać całą rozgrywkę, ja sam broniłem tej gry do niedawna i w podśmiewałem się na forum z ludzi którzy pisali że nagle zaczęli wszystko przegrywać i nie bardzo wiedzą z jakiego powodu, otóż dopadło mnie to samo, gram rzadko 4,5 meczy dziennie, czasami co 2 dni ale od tygodnia przegrywam z każdym, nie zależnie od tego czy gram z siermięgą z rankiem 400 czy niby koksem 900+ efekt końcowy jest ten sam czyli sromotny wpier...dol, bramkarz nie istnieje, obrona jest tylko na papierze, ataku nie ma, tracę od 3 do 5 bramek w każdym meczu samemu strzelając jedną czasami dwie, mecz wygląda tak że jak ja mam jakąś sytuację to bramkarz przeciwnika wyjmuje w jakiś nadludzkie sposoby piłki nie do obrony, atak pozycyjny to męczarnia, piłkę tracę momentalnie a po takiej stracie od razu [cenzura] dzida i gol, nie wiem co się dzieje z obroną, bramkarz na 5 strzałów broni 1, nie piszę tu o akcjach sam na sam ale o pierdnięciach z za pola karnego i ledwo toczących się piłkach, z ranku 870 spadłem na 650 to nie jest kur..wa normalne.  Odpaliłem wkur..ny online div i wygrałem 4 mecze grając Aston Villą 2 razy vs Bayern, 1 raz vs real i city,chyba poprostu ten zwyrodniały my club jest tak skonstruowany żeby kase w takich momentach od ludzi wyciagać.

Hehe, miałem taką samą sytuację, spadłem z rankingu 850 na 670, grę sprzedałem bo już miałem dosyć sytuacji w której obrońca zamiast odebrać piłkę przeciwnikowi robi wokół niego kółko. Nie ma sensu grać grę w której wszystko ustalone zostało przed meczem.

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3716 dnia: Grudzień 05, 2015, 20:56:54 »
Chcielibyście wygrywać bez wysiłku każdy mecz widzę. Zamiast się zastanowić co robicie źle, lepiej zrzucic wszystko na gre. Przecież rywale strzelają 3 bramki obrońcami po rajdach przez całe boisko a nasza drużyna nie potrafi nawet autu wyrzucić. Jeśli ktoś ma takie zdanie, to jednak lepiej, żeby sprzedał gre albo zaprzestał grać. Przynajmniej bedzie większa rywalizacja i mniej sfrustrowanych dzieciaczków.

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3717 dnia: Grudzień 05, 2015, 22:17:24 »
Chcielibyście wygrywać bez wysiłku każdy mecz widzę. Zamiast się zastanowić co robicie źle, lepiej zrzucic wszystko na gre. Przecież rywale strzelają 3 bramki obrońcami po rajdach przez całe boisko a nasza drużyna nie potrafi nawet autu wyrzucić. Jeśli ktoś ma takie zdanie, to jednak lepiej, żeby sprzedał gre albo zaprzestał grać. Przynajmniej bedzie większa rywalizacja i mniej sfrustrowanych dzieciaczków.

Pograsz trochę, to być może zmienisz zdanie. Niepotrzebnie  pajacujesz i wyzywasz od "dzieciaczków" ludzi których nie znasz, tylko dlatego że obecnie masz inne zdanie o tej grze. Ta gra to skrypty, hadicapy i skopany tryb online. Nie bez powodu na steamie ta gra ma więcej negatywnych opinii.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 22:25:25 wysłana przez coolos »

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3718 dnia: Grudzień 05, 2015, 22:40:50 »
Zagrałem prawie 300 meczy i czasem porażka się trafi, ale nie płacze z tego powodu. Skrypty... tutaj każda akcja jest inna a handicap? Jeśli się ciśnie cały mecz to się wygra. Poza tym tak w grze jak i w rzeczywistości zdarzają się niespodzianki, gdzie Wisła pokonuje Barcelone. Nie raz denerwowałem się na tą gre, ale to uczy pokory.

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3719 dnia: Grudzień 05, 2015, 22:53:42 »
Zagrałem prawie 300 meczy i czasem porażka się trafi, ale nie płacze z tego powodu. Skrypty... tutaj każda akcja jest inna a handicap? Jeśli się ciśnie cały mecz to się wygra. Poza tym tak w grze jak i w rzeczywistości zdarzają się niespodzianki, gdzie Wisła pokonuje Barcelone. Nie raz denerwowałem się na tą gre, ale to uczy pokory.

Nie mówię tutaj o pojedyńczych porażkach, bo te trafiają się każdemu. Mówię tutaj o seriach porażek z każdym przeciwnikiem, nawet z osobami poniżej overall 400. Grając (podczas gdy byłem w trybie serii porażek), nie byłem w stanie odebrać przeciwnikowi piłki, obrońcy tylko kręcili się w pobliżu napastika przeciwnika, a wyprowadzenie piłki było koszmarem. Być może jeszcze nie przydarzył Ci się taki tryb serii, ale ewidentnie widać że coś jest wtedy nie tak.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3719 dnia: Grudzień 05, 2015, 22:53:42 »