Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1234238 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4100 dnia: Grudzień 15, 2015, 22:02:56 »
pier...ne sku....NY z konami złodzieje je...ne grałem we wszystkie części PESA ,16 kupilem niedawno że względu na to że dopiero teraz kupilem xboxa one-a nie chciało mi się znów zaczynać wszystkiego od nową i Poraż pierwszy w życiu mowie a ch.j tam wydalem tyle na konsolę wiec 100pln na coinsy mnie nie zbawi a nie BD musiał od nową zbierać drużyny i co???? hahaha 13 losowań agenta LM i same złote hahaha albo serio coś maja pojebane na tych ich serwerach albo to ją jestem taki pechowy recfe opadają. i weź tu nie bądź rasistą ....;]

Offline adampes

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.12.2015r.
  • Gram w: pes2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4101 dnia: Grudzień 15, 2015, 22:20:39 »
bo się nie wypowiadam wbijam czasem ogarnąć jakiś patch ale jak widzę jakieś mądrale to czasem się odezwę i proponuje zobaczyć od kiedy mam tu konto " Na forum od: 14.07.2010r. " a potem pytać , to że się nie udzielam to nie oznacza że jestem Świeżakiem na forum a jak widać nie jestem bo konto mam długo a i nie odezwałem się jak KONAMI wydało darmowego MyCluba ponieważ już wcześniej pisałem na forum sprawdź dział o patchach  :) i nie żeby coś ale chyba jestem tu wcześniej niż Ty na drugi raz sprawdź info i unikniesz głupiego pytan   

















zgadzam się z tobą w 100%...gram w pesa od 2002,zaczynałem na ps2 a forum czytam od kilku lat mimo że dopiero niedawno się zarejestrowałem w okresie gdy konami dało free my cluba,corocznie kupowałem nowego pesa pierwszego dnia sprzedaży, w tym roku po raz pierwszy zacząłem grać w my cluba i myślę że jest pes 16 najlepszy w historii ale mogliby popracować trochę nad serwerami bo też mnie szlak czasami trafia...... nie można wszystkich mierzyć jedna miara i sadzic że wszyscy nowi użytkownicy forum są tutaj niemile widziani bo napewno mają darmowego pesa  :)









     

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4102 dnia: Grudzień 15, 2015, 23:02:58 »
Up

Spokojnie, tutaj nikt nie ma pretensji że ktoś gra w my club za free czy dopiero zaczął pisać na forum.
Po pierwsze jeśli ktoś bredzi to sprowadza się go na ziemię nie zależnie od tego czy jest zarejestrowany 10 lat czy 3 dni a po drugie ludzie tutaj  w tym i ja mają pretensje tylko i wyłącznie do Konami a nie do innych którzy my cluba mają za free.
Primo, konami nas wydymało udostępnieniem myclub po 3 miesiącach od premiery za darmo
Secundo, jeśli już udostępnili to mogli przygotować na to serwery a tak wydymali nas po raz 2 bo nie dość że zapłaciliśmy ponad 2 stówki za coś co inni mają za darmo to jeszcze nie da się w to grać ;D

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4103 dnia: Grudzień 15, 2015, 23:22:27 »
Up

Spokojnie, tutaj nikt nie ma pretensji że ktoś gra w my club za free czy dopiero zaczął pisać na forum.
Po pierwsze jeśli ktoś bredzi to sprowadza się go na ziemię nie zależnie od tego czy jest zarejestrowany 10 lat czy 3 dni a po drugie ludzie tutaj  w tym i ja mają pretensje tylko i wyłącznie do Konami a nie do innych którzy my cluba mają za free.
Primo, konami nas wydymało udostępnieniem myclub po 3 miesiącach od premiery za darmo
Secundo, jeśli już udostępnili to mogli przygotować na to serwery a tak wydymali nas po raz 2 bo nie dość że zapłaciliśmy ponad 2 stówki za coś co inni mają za darmo to jeszcze nie da się w to grać ;D
Mądre słowa,  leci browar :)

Offline Never_Soba

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 28.07.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4104 dnia: Grudzień 16, 2015, 01:52:15 »
Zgadzam się z Wami w 100%. Nie kupiłem, bo jakoś stwierdziłem, że nie dam za grę ponad 200zł i kilkanaście dni temu wbijam na ps store i  mam za darmo, w życiu nie zagrałbym w inne tryby, więc opcja zajebista. PES 15 kupiem tylko dlatego, że było jakieś promo i za 70zł (ps4). Wracając do początku, jeśli ktoś kupil to za te ponad 2 paki, to jest poszkodowanym, bo na PS4 w to się grać nie da (tak długi w ciągu dnia czas oczekiwania, esta****kurw* xD), na PS3  z kolei śmiga super dzisiaj grałem cąły dzień w pracy. Z losowaniami poczekajcie na lepszych agentów, wiem , że często jest mega ciśnienie, ale no nie wypadnie. A z kolei absurd na ps3 z DARMOWYCH wpadł mi MESSI I T.SILVA szok. Gzie w 15 nie miałem nikogo z ov ponad 85 :D Nie mam pojęcia jak to jest przyznawane. I pytanie nie lubię grania na lagi i dzidy do przodu, kocham mega kombinacje, w 15 miałem Lowa, tutaj go nie mogę kupić póki co. Poleci ktoś jakiegoś fajnego treneiro ? :> z mega masywnym środkiem ?:>

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4105 dnia: Grudzień 16, 2015, 07:40:33 »
PRAWDZIWI KONESERZY KUPILI PRE ORDERA I GRAJA OD PIERWSZEGO DNIA. RESZTA JEST Z DOSKOKU DARMOWEGO PESA 16 I TO JEST PLEBS RAZEM Z CZITERAMI LEGERAMI I RUNTIME ERROR CONNECTORAMI
VIVA FCB!!!!!

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4106 dnia: Grudzień 16, 2015, 08:03:31 »
Plebsem to byliśmy/jesteśmy my, ci którzy znów dali się wydymać Konami.
Nie zakrzywiaj rzeczywistości kolego :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 09:28:35 wysłana przez TrueGrand »

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4107 dnia: Grudzień 16, 2015, 08:43:46 »
PRAWDZIWI KONESERZY KUPILI PRE ORDERA I GRAJA OD PIERWSZEGO DNIA. RESZTA JEST Z DOSKOKU DARMOWEGO PESA 16 I TO JEST PLEBS RAZEM Z CZITERAMI LEGERAMI I RUNTIME ERROR CONNECTORAMI

Widzę, że dzielisz ludzi kolego na lepszego i gorszego sortu  ;D Nie każdego stać na grę mimo że jest koneserem, ja miałem osobiście wydatki na rodzinę i nie było mnie w danej chwili stać by kupić grę za 200 zł...  Kupiłem PES16 dopiero 2 miesiące temu wcześniej cały czas stukałem w 15...  I nie nazywaj mnie PLEBSEM tyllko dlatego, że nie miałem PREORDERA!!!  PLEBSEM TRĄCA TWOJA GŁUPIA WYPOWIEDŹ!

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4108 dnia: Grudzień 16, 2015, 08:51:03 »
PRAWDZIWI KONESERZY KUPILI PRE ORDERA I GRAJA OD PIERWSZEGO DNIA. RESZTA JEST Z DOSKOKU DARMOWEGO PESA 16 I TO JEST PLEBS RAZEM Z CZITERAMI LEGERAMI I RUNTIME ERROR CONNECTORAMI
Mam preordera i nie jestem żadnym koneserem, a nazywając ludzi którzy go nie mieli plebsem powinieneś zostać usunięty z forum albo zmuszony do przeprosin.

Offline Rzycha83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4109 dnia: Grudzień 16, 2015, 08:53:52 »
No niestety pora na jakiś czas rozstać się z Pes-em a szkoda bo grywalność jest świetna fajne akcje piękne bramki (choć jest ich za dużo). Wczoraj awansowałem do DIV 6 mam już dobry skład ale niestety mimo że jestem bardzo cierpliwym człowiekiem nie wytrzymuję już tego i podziwiam tych którzy jeszcze maja siłę się męczyć w my club. Od dziś loguje się tylko po to żeby wygrać jeden mecz i zgarnąć kasę za logowanie i czekam z nadzieją że może jednak uda im się to naprawić bo wielki żal że jest naprawdę dobra gra w którą nie można pograć....ehhhh

A tak na marginesie NBA2K16 świetna gra chyba do niej powrócę na jakiś czas

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4110 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:26:34 »
Zgadzam się z Wami w 100%. Nie kupiłem, bo jakoś stwierdziłem, że nie dam za grę ponad 200zł i kilkanaście dni temu wbijam na ps store i  mam za darmo, w życiu nie zagrałbym w inne tryby, więc opcja zajebista. PES 15 kupiem tylko dlatego, że było jakieś promo i za 70zł (ps4). Wracając do początku, jeśli ktoś kupil to za te ponad 2 paki, to jest poszkodowanym, bo na PS4 w to się grać nie da (tak długi w ciągu dnia czas oczekiwania, esta****kurw* xD), na PS3  z kolei śmiga super dzisiaj grałem cąły dzień w pracy. Z losowaniami poczekajcie na lepszych agentów, wiem , że często jest mega ciśnienie, ale no nie wypadnie. A z kolei absurd na ps3 z DARMOWYCH wpadł mi MESSI I T.SILVA szok. Gzie w 15 nie miałem nikogo z ov ponad 85 :D Nie mam pojęcia jak to jest przyznawane. I pytanie nie lubię grania na lagi i dzidy do przodu, kocham mega kombinacje, w 15 miałem Lowa, tutaj go nie mogę kupić póki co. Poleci ktoś jakiegoś fajnego treneiro ? :> z mega masywnym środkiem ?:>


Trener POST - gram nim teraz, z początku jest 4-2-2-2 , ja zmieniłem na 4 CB - 2 DMF - CMF- AMF - SS - CF.
Też lubie grać kombinacje a nie dzidy.
Inna sprawa że np jak gram przeciw GUADRDIOLI to gram tylko dzidy , robię to specjalnie, taka taktyka, strasznie irytująca dla przeciwnika, ale jak ktoś wybiera trenera z tak wysunięta obroną to aż się prosi o długie piłki. I wcale nie mam Ronaldo czy Robbena, tylko MARIO GOMEZA i STURRIDGE'a. Z reguły kończy się to wysoką wygraną.

Czy Wam też się trenerzy nie zmienili od tygodnia ??? Co jest nie tak ?

Z innej beczki, wczoraj strzeliłem bramkę , całkowicie prawidłową, normalnie piłka wpadła do siatki, patrzę a gracz spuszcza głowę jakby spudłował.....i okazało się że wg komputera bramki nie było !!! Ktoś tak miał ?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4111 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:30:49 »
Nie, ale za to ja kiedyś rozpoczynałem  mecz od stanu 1-0 dla przeciwnika.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4112 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:32:05 »
PRAWDZIWI KONESERZY KUPILI PRE ORDERA I GRAJA OD PIERWSZEGO DNIA. RESZTA JEST Z DOSKOKU DARMOWEGO PESA 16 I TO JEST PLEBS RAZEM Z CZITERAMI LEGERAMI I RUNTIME ERROR CONNECTORAMI
Pojechałeś...odpocznij trochę od tego PESa bo chyba ma na Ciebie zły wpływ.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4113 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:37:50 »
no troche pojechałem :D ale co tam, raz sie zyje, trzeba do pionu postawic wszystkich cziterów i laggerów i uświadomic  im że mam ich głęboko w poważaniu a napoisałem ten poprzedni post po tym jak poczułem sie oszukany przez Konami poprzez udostępnienie gry za darmo. Mam swoje wydatki i nie ejstem bogaczem. Zbierałem kas ena pre order nie po to by teraz jeden z drugim pobierał grę za darmo.
VIVA FCB!!!!!

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4114 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:40:18 »
Mam preordera i nie jestem żadnym koneserem, a nazywając ludzi którzy go nie mieli plebsem powinieneś zostać usunięty z forum albo zmuszony do przeprosin.


Ziomek to był mój manifest przed złodziejstwem i pajaniem sie tych uzytkowników darmowych swoja przewaga na "głupimi" którzy dali po 200 zł za oryginał. Niech wiedzą, że mogą szydzic i sie śmiać z tych dco wydali oszczędności na pesa ale ja im nie pozostane dłużny.



Jeśli mod chce mnie usunac w forum to zachowa się jak marszłek Kuchciński z pisiorów odbierający głos na mównicy w Sejmie partiom opozycyjnym. Elo
VIVA FCB!!!!!

Offline kaimada

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4115 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:48:06 »

Ziomek to był mój manifest przed złodziejstwem i pajaniem sie tych uzytkowników darmowych swoja przewaga na "głupimi" którzy dali po 200 zł za oryginał. Niech wiedzą, że mogą szydzic i sie śmiać z tych dco wydali oszczędności na pesa ale ja im nie pozostane dłużny.



Jeśli mod chce mnie usunac w forum to zachowa się jak marszłek Kuchciński z pisiorów odbierający głos na mównicy w Sejmie partiom opozycyjnym. Elo
Aż się zarejestrowałem, żeby odpowiedzieć na tę bzdurę. Naprawdę jak się nie ma nic inteligentnego do napisania to się pisać nie powinno. Kupiłeś Preorder więc miałeś grę od początku i mogłeś się nią cieszyć już 3 miesiące. Do tego masz dodatkowe rzeczy do MyClub.
Ci co dołączyli za darmo (w tym ja) w dużej mierze nie zdecydowali się zainwestować w PESa właśnie ze względu na problemy z serwerami. Osobiście uważam, że to niezły pomysł dla społeczności PESowej dopuścić graczy for free. Jest to jedyny sposób na znaczące powiększenie bazy graczy. W dłuższej perspektywie powinno to wyjść wszystkim na dobre O ILE naprawią serwery.
Porównanie do polityki (i to na dodatek tak absurdalne) pokazuje, że nie mamy do czynienia z poważnym człowiekiem a z jakimś niezbyt ogarniętym dzieciakiem, który myśli że coś wie i coś rozumie.

Dobra skorzystam z okazji i dodam pytanie od siebie: kupiłem managera Aguayo i bardzo mi się taktyka podoba (4-3-3), ale czy jest jakaś opcja na zmianę środkowego CMF na pozycję DMF? Można w ogóle ingerować w te ich taktyki?

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4116 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:54:19 »
Aż się zarejestrowałem, żeby odpowiedzieć na tę bzdurę. Naprawdę jak się nie ma nic inteligentnego do napisania to się pisać nie powinno. Kupiłeś Preorder więc miałeś grę od początku i mogłeś się nią cieszyć już 3 miesiące. Do tego masz dodatkowe rzeczy do MyClub.
Ci co dołączyli za darmo (w tym ja) w dużej mierze nie zdecydowali się zainwestować w PESa właśnie ze względu na problemy z serwerami. Osobiście uważam, że to niezły pomysł dla społeczności PESowej dopuścić graczy for free. Jest to jedyny sposób na znaczące powiększenie bazy graczy. W dłuższej perspektywie powinno to wyjść wszystkim na dobre O ILE naprawią serwery.
Porównanie do polityki (i to na dodatek tak absurdalne) pokazuje, że nie mamy do czynienia z poważnym człowiekiem a z jakimś niezbyt ogarniętym dzieciakiem, który myśli że coś wie i coś rozumie.

Dobra skorzystam z okazji i dodam pytanie od siebie: kupiłem managera Aguayo i bardzo mi się taktyka podoba (4-3-3), ale czy jest jakaś opcja na zmianę środkowego CMF na pozycję DMF? Można w ogóle ingerować w te ich taktyki?


Kolego dla mnie ejstęs jednym z tych gości co tylko czekali aż pes będzie za darmo i nawet nie mieli okazji płacic za produkt, któy właśnie dzięki wpłwom jest ulepszany i ma prawo bytu. J

eśli uważasz że jestem dzieciakiem czy jakims tam gimbusem, jak to sie teraz mówi to Twoja ocena na podstawie samej wypowiedzi odnośnie wieku rozmówcy jest taka że można ja sobie o kant tyłka obić :) Koniec tematu


VIVA FCB!!!!!

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4117 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:54:42 »


Dobra skorzystam z okazji i dodam pytanie od siebie: kupiłem managera Aguayo i bardzo mi się taktyka podoba (4-3-3), ale czy jest jakaś opcja na zmianę środkowego CMF na pozycję DMF? Można w ogóle ingerować w te ich taktyki?


Jest możliwość ingerencji ale nie u kazdego trenera i nie na każdej pozycji, to są indywidualne "zdolności" trenerskie. W game plan musisz na danym zawodniku wcisnąć kwadrat wtedy powinno ci wyskoczyć okienko z możliwością zmiany pozycji, jeżeli takowa istnieje.

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4118 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:59:04 »

Ziomek to był mój manifest przed złodziejstwem i pajaniem sie tych uzytkowników darmowych swoja przewaga na "głupimi" którzy dali po 200 zł za oryginał. Niech wiedzą, że mogą szydzic i sie śmiać z tych dco wydali oszczędności na pesa ale ja im nie pozostane dłużny.



Jeśli mod chce mnie usunac w forum to zachowa się jak marszłek Kuchciński z pisiorów odbierający głos na mównicy w Sejmie partiom opozycyjnym. Elo

Tracę wiarę w ludzi kiedy czytam takie wypociny... Grow up!
I wcale nie mówię o Twoim wieku...

Ściągnąłem to za darmo i nie sądzę żeby kogoś to obchodziło... serwery mulą bo w Konami nie przygotowali się odpowiednio i tyle.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4119 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:59:26 »
Dobra skorzystam z okazji i dodam pytanie od siebie: kupiłem managera Aguayo i bardzo mi się taktyka podoba (4-3-3), ale czy jest jakaś opcja na zmianę środkowego CMF na pozycję DMF? Można w ogóle ingerować w te ich taktyki?

Można w ograniczonym zakresie, każdy trener ma 1 podstawową taktykę i 2 "poboczne", można je delikatnie modyfikować w "game plane" w zależności od potrzeb i preferencji z naciskiem na "ograniczony zakres" ;D co do pozycji zawodników to ze zmianą z CMF na DMF raczej nie powinno być problemu, game plan>edit position>chyba kwadrat na wybranego zawodnika i tam wyświetlą Ci się pozycje dostępne dla danego zawodnika w taktyce aktualnego trenera

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4119 dnia: Grudzień 16, 2015, 09:59:26 »