Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1243821 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4180 dnia: Grudzień 16, 2015, 17:53:20 »
co za typy jakbyście nie kupili gry to byście pobrali i nie było by wtedy problemu ale kupiliście i macie ból dupy o to że ktoś ma za darmo ale oczywiście nikt nie powie o tym tylko to że problem jest teraz o to że nie możecie grac , jakie cebularstwo , nie warto z wami nawet dyskutować ( z tymi co mają ból dupy )  siema
Podsumowując twoje wypociny....jesteś idiotą.

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4181 dnia: Grudzień 16, 2015, 18:45:23 »
DarkSide_11 wg mnie winna leży gdzieś po Twojej stronie. Zdarzają się mecze w zależności od pory dnia, dnia tygodnia gdzie w myclub'ie czy online div może trochę haczyć czy laggować ale w friendly match lobby zazwyczaj gra się normalnie. Obstawiałbym tu na jakieś zainstalowane patche, ale skoro napisałeś że zrobiłeś formata to raczej nie ich wina. Że sformatowałeś kompa, czy tylko pesa wgrałeś od nowa?

Edit:

Skoro chyba zakończyliśmy dyskusję na temat wersji f2p, to ktoś udzieli pomocy!

"PES2016: Termination of Demo version bonuses[2015.12.10]
Demo version bonuses worth 10000GP, that can be used in myClub, will be terminated for customers who have fulfilled all conditions below by 13/1/2016.

・Completed 1 match until the result window while connected to the online server
・Completed a tutorial with your original team in the purchased version

The regular maintenance on 14/1/2016 will signal the end of these bonuses."

Pierwszy warunek jest jasny i oczywisty, natomiast nie do końca rozumiem drugi! Ktoś, coś?


a to nie chodzi o te 20 zadań do wykonania ?

Offline Never_Soba

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 28.07.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4182 dnia: Grudzień 16, 2015, 18:55:02 »
Wydaje mi się, że chodzi o ten turtorial co jest na początku gry w MC. Więc każdy z Was to robił - "jak gra Wam pokazuje jak zmienić zawodnika na treneira itd."

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4183 dnia: Grudzień 16, 2015, 19:08:43 »

Gram na PC i jest OK,

Ja bym szukał problemów u dostawcy netu, może Twój sygnał przerywa ? na takie krótkie chwile których speedtest nie wykryje.
Miałem taki problem z netem że po zmianie modemu na lepszy okazało się że kilka razy dziennie mi net przerywało na kilka sekund. W Vectrze sprawdzili powiedzieli że rzeczywiście widać nieciągłość sygnału i wymienili mi modem na gorszy ale działający :)

Jak nie to na może jakieś inne zmiany, windows 10 ? aktualizacja jakaś ?

Jak nie to pewnie te patałachy z KONAMI

Na forach anglojęzycznych szukałeś ?

Powiem Ci, że chyba trafiłeś. Właśnie rozegrałem 4 mecze w Online Divisions - pierwsze 2 miałem w całości zlagowane, ale udało się je dokończyć i wygrać, natomiast kolejne 2 były pierwszymi od kilku dni, które działały w pełni poprawnie, beż żadnych lagów i szarpania obrazu. Zastanawia mnie jednak, dlaczego po tylu dniach męki z różnego rodzaju ustawieniami, problem w zasadzie naprawił się sam, podczas gry. I czy to możliwe, żeby nagle internet tak się spieprzył na tak długi okres czasu? Mam nadzieję, że nie zadziałało tylko na chwilę i że każdy kolejny mecz będzie już ok. :)

DarkSide_11 wg mnie winna leży gdzieś po Twojej stronie. Zdarzają się mecze w zależności od pory dnia, dnia tygodnia gdzie w myclub'ie czy online div może trochę haczyć czy laggować ale w friendly match lobby zazwyczaj gra się normalnie. Obstawiałbym tu na jakieś zainstalowane patche, ale skoro napisałeś że zrobiłeś formata to raczej nie ich wina. Że sformatowałeś kompa, czy tylko pesa wgrałeś od nowa?

Sformatowałem całego kompa, nie używam i nigdy nie używałem żadnych patchy. Nie chcę narażać się na jakieś nieoczekiwane błędy. I tak jak wspomniałem wyżej - wina leżała najwidoczniej po stronie mojego internetu, stracił stabilność na kilka dni. Oby tylko problem nie powrócił, bo mam serdecznie dość tych lagów i oczekiwania z niepokojem na to, czy kolejny mecz wreszcie uda się normalnie zagrać. Trochę irytujące, że naprawiło się nagle, tak samo, jak i nagle się zepsuło, bo jednak dalej nie mam 100% pewności, co było nie tak. Ale dzięki wielkie za zainteresowanie i chęć pomocy. Dla wszystkich Was lecą piwka, Panowie. :)

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4184 dnia: Grudzień 16, 2015, 19:42:50 »

a to nie chodzi o te 20 zadań do wykonania ?


Prawie na pewno nie, ja mam 20/20 i nawet żadnego bonus nie dostałem.


Jedna mała gra, a tyle emocji wywołuje u innych :D 

Offline Edward

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4185 dnia: Grudzień 16, 2015, 20:15:32 »


Jedna mała gra, a tyle emocji wywołuje u innych :D

Ja po wczorajszych doświadczeniach zaczałem sobie farmić GP. W ciągu 10h udało mi się zebrać trochę ponad 100k GP  ;D
Wczoraj nawet z darmowych piłek wypadł... Robben  :D Pierwsza czarna piłka jaka udało mi się wylosować od ponad miesiąca i odrazu konkretny zawodnik.

Offline Diams

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4186 dnia: Grudzień 16, 2015, 22:59:08 »
Podsumowując twoje wypociny....jesteś idiotą.
pobrali w sensie debilu darmowe MyClub jesteś taki nie ogarnięty że szok dziecko ile Ty masz lat 15 , twoja inteligencja to niski pułap

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4187 dnia: Grudzień 16, 2015, 23:03:28 »
Jakaś paranoja 4 mecze wszystkie z paseczkami 2 pierwsze gdy wygrywalem sie nie zakonczyly, 3 mecz na lagach sie zakonczyl i przegralem a 4 znowu wywalilo gdy wygrywalem. Pierwszy raz mi się takie coś dzieje internet sprawny wszystko sprawdzone.. ktoś jeszcze na xboxie jest wywalany?  Człowiek chce sobie w jednym dniu pograć troche więcej to takie cyrki się odwalają :-( brak słów..
Tez mam ostatnio problemy na 360

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4188 dnia: Grudzień 17, 2015, 07:07:58 »
Wydaje mi się, że chodzi o ten turtorial co jest na początku gry w MC. Więc każdy z Was to robił - "jak gra Wam pokazuje jak zmienić zawodnika na treneira itd."

Chyba masz rację :) już zdążyłem zapomnieć, że coś takiego było na początku gry. W squad management najeżdzasz na zawodnika, klikasz kwadrat bądź trójkąt i tam masz opcje "convert into trainer". Tak samo w players list. Dosyć często zamieniam zawodników na trenerów od razu po ich wylosowaniu. Tam tak samo masz opcję "convert into trainer"

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4189 dnia: Grudzień 17, 2015, 08:28:54 »
Nie moge sie zalogowac /PS4 -tez tak macie?
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4190 dnia: Grudzień 17, 2015, 08:37:03 »
pobrali w sensie debilu darmowe MyClub jesteś taki nie ogarnięty że szok dziecko ile Ty masz lat 15 , twoja inteligencja to niski pułap


Post zgłoszony do moderatora. Posłuchaj mnie kolego, dostaliście grę za darmo OK. Własność Konami robi z produktem co chce, ale problem polega na tym, że użytkownicy, którzy zapłacili pieniądze, których Wy albo nie mieliście (rozumiem) albo żal Wam było wydać chcą pograć, a nie mogą bo serwery Konami tego nie wytrzymują NAPISANE SETKI RAZY JUŻ!! A Ty Tu wyjeżdżasz z debilami i dzieciakami. Mam nadzieję, że Cię przybanują na długo a reszta użytkowników na Twoim poziomie się opamięta i nie będą tu robili śmietnika.


Cielak1990
zaległe piwko już poleciało.
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4191 dnia: Grudzień 17, 2015, 08:46:06 »
Nie moge sie zalogowac /PS4 -tez tak macie?
Zawsze co czwartek tak jest!!! od lat! Modernizacja... Pewnie koło 10 włączą serwery i Legendy witajcie. Jakbym mógł cie prosić jak już cie wpuści napisz coś jak to wygląda w praktyce z tymi nowymi agentami!

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4192 dnia: Grudzień 17, 2015, 08:53:19 »
Zawsze co czwartek tak jest!!! od lat! Modernizacja... Pewnie koło 10 włączą serwery i Legendy witajcie. Jakbym mógł cie prosić jak już cie wpuści napisz coś jak to wygląda w praktyce z tymi nowymi agentami!
dzieki za odpowiedz/stawiam browar/ jak sie zaloguje to napisze jak to wyglada z legendami ;D
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4193 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:23:28 »
Jest agent z ktorego bankowo nam wypada jedna legenda i na to jest 100% oraz gracze ktorzy chyba grali z tymi legendami. Prawie 30% na czarna.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Offline kaimada

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4194 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:24:22 »
Jest jednorazowy agent za 10k GP z pewną legendą. Ja wylosowałem Figo. Chciałem Inzaghiego ;)

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4195 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:28:24 »
Jest jednorazowy agent za 10k GP z pewną legendą. Ja wylosowałem Figo. Chciałem Inzaghiego ;).


o kurde to grubo. ciekawe kogo wylosuje jak jakąs ogórkowa legende to lipa!! che Rivaldo albo Ronaldhinio!!!! Może byc tez Pele! :)
VIVA FCB!!!!!

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4196 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:29:02 »

o kurde to grubo. ciekawe kogo wylosuje jak jakąs ogórkowa legende to lipa!! che Rivaldo albo Ronaldhinio!!!! Może byc tez Pele! :)
Hehe :-)

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4197 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:30:07 »
Jest tez turniej. Nagroda 3x agent z tymi zawodnikami co grali z legendami (tzn mi sie tak wydaje ze po takim kryterium sa Ci pilkarze) :-)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Offline tkom83

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4198 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:33:39 »
Witam forumowiczów.
Tak jestem świeżak , tak jestem tu dlatego że Konami wypuściło darmoszkę. Chciałem odnieść się do dyskusji którą śledzę od kilku dni . Powiem tak : jak dla mnie świetny ruch Konami z drugiej strony porażka z serwerami - w moim przypadku od wielu lat z niewiadomych przyczyn należałem do stajni fify kilka razy próbowałem podejść do PES lecz posiadanie dwóch tytułów wydawało się nie logiczne i ekonomicznie nieuzasadnione. Pierwszy dzień z my club i fifa poszła na allegro że aż się kurzyło . Wniosek : darmoszka pozwoliła mi zasmakować gry i uzmysłowić mi że jest miodna i myślę że wielu podobnych do mnie przejdzie na tą stronę mocy ( oczywiście jak zrobią coś z serwerami) . Teraz wątek ekonomiczny : rozumiem frustrację osób które kupiły tytuł a Konami uniemożliwiło im teraz grę, ale to nie wina osób które ściągnęły grę za free. Ogólnie to stać mnie żeby sobie kupić ten tytuł i gdyby problem serwerów dotyczył tylko free wersji to wierzcie mi byłbym dawno w sklepie. Obecnie nie widzę sensu w zakupie skoro tylko ten tryb mnie interesuje ale Konami jak znam siebie zarobi na mnie na mikropłatnościach bez problemu także spokojnie wydam siano na pewno. Także mniej hejtu więcej merytorycznej dyskusji i życzę wszystkim aby Konami ogarnęło temat jak najszybciej bo teraz to jest masakra  :(

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4199 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:37:47 »
Witam forumowiczów.
Tak jestem świeżak , tak jestem tu dlatego że Konami wypuściło darmoszkę. Chciałem odnieść się do dyskusji którą śledzę od kilku dni . Powiem tak : jak dla mnie świetny ruch Konami z drugiej strony porażka z serwerami - w moim przypadku od wielu lat z niewiadomych przyczyn należałem do stajni fify kilka razy próbowałem podejść do PES lecz posiadanie dwóch tytułów wydawało się nie logiczne i ekonomicznie nieuzasadnione. Pierwszy dzień z my club i fifa poszła na allegro że aż się kurzyło . Wniosek : darmoszka pozwoliła mi zasmakować gry i uzmysłowić mi że jest miodna i myślę że wielu podobnych do mnie przejdzie na tą stronę mocy ( oczywiście jak zrobią coś z serwerami) . Teraz wątek ekonomiczny : rozumiem frustrację osób które kupiły tytuł a Konami uniemożliwiło im teraz grę, ale to nie wina osób które ściągnęły grę za free. Ogólnie to stać mnie żeby sobie kupić ten tytuł i gdyby problem serwerów dotyczył tylko free wersji to wierzcie mi byłbym dawno w sklepie. Obecnie nie widzę sensu w zakupie skoro tylko ten tryb mnie interesuje ale Konami jak znam siebie zarobi na mnie na mikropłatnościach bez problemu także spokojnie wydam siano na pewno. Także mniej hejtu więcej merytorycznej dyskusji i życzę wszystkim aby Konami ogarnęło temat jak najszybciej bo teraz to jest masakra  :(

Witamy na pokładzie :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4199 dnia: Grudzień 17, 2015, 09:37:47 »