Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241264 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6200 dnia: Marzec 04, 2016, 08:19:48 »
oj jaki płacz na forum, bo w SIMie mogą bany polecieć :)
najpierw nieuczciwie się gra, żeby łatwe GP zarobić, a później jeszcze pretensje, że wina japońców.
"wszystko legalne bo Konami na to pozwala", można zaniżać lvl bo Konami pozwala, można kręcić SIM, bo Konami pozwala, można i być laggcheaterem bo... tak tak Konami na to pozwala, nie słyszałem i nie widziałem jeszcze typa, który za to banana dostał.
ktoś tu nawet dowalił tekst, że to tylko i wyłącznie wina skośniaków, to tak jakby porozrzucali banknoty na ulicy i byś ich nie podniósł. Ja bym to nazwał inaczej, idziesz sobie ulicą i komuś wypadł portfel, i zamiast krzyknąć "Ej stary, zgubiłeś coś" i oddać fanta, to po tajniacku, żeby nikt nie widział łapiemy "zdobycz" i dzida w drugą stronę...

Kombinujcie sobie, Wasze prawo, ale do chvja wafla nie wylewajcie swoich prostackich żali na tym forum jak ktoś Was na tym złapie...

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6201 dnia: Marzec 04, 2016, 08:56:35 »

Kombinujcie sobie, Wasze prawo, ale do chvja wafla nie wylewajcie swoich prostackich żali na tym forum jak ktoś Was na tym złapie...
Wszystko ok każdy ma prawo do własnego zdania a forum jest po to by dzielic się opiniami, spostrzezeniami i żalami ... byleby zwiazek to miało z tematem...  co komu do tego.. A z tego co wiem to nie zerują raitingu tylko nie biora  pod uwagę w tabeli userów... czyli masz raiting złużmy 800 ale jesteś na 0 miejscu i tyle.. Śmieszne to ponieważ ten raiting i tak i tak ma wspólnego rzeczywistoścą tyle co nic bandy cheaterów i lost conection i tak zakrzywiają rzeczywistość na tyle, że nikt przy zdrowych zmysłach nie przejmuje sie nim zabardzo... Uważam, że tak jak mówi śmiechen powinno to spotkać również cheaterów oraz oszukistów na lvl ponieważ oni też w ten sposón robią abused  8) na raiting...
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 09:05:54 wysłana przez shravakayana »

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6202 dnia: Marzec 04, 2016, 09:24:29 »
Tylko z nich jest kasa
a z farmiących na SIMIe - brak kasy

a PES MyClub to najbardziej pazerna gra jaką widziałem

Jak grałem w FIFE 14, nie trzeba było żadnego farmienia, jak grałeś na około 50 % wygranych to powoli uzbierałeś na fajny składzik.
Za wygranie ligi była proporcjonalna kasa, a nie jeden Ticket.

W myClub mam 70 % wygranych , gram w 1 i 2 Dywizji i bez farmienia nie stać by mnie było na spokojne granie.

Policzmy - jeśli wygram 7-8 meczy w 1-2 dywizji - to zgarnę 8x2700 = 21600 plus jeden TICKET , który wydam na najdroższego piłkarza za 3700 , plus 2 mecze przerżnięte za 900  RAZEM  = 27100
Kontrakty dla moich graczy, grając na LEVELu 4 lub 5 to około 11 x 3000 = 33000
plus co 25 meczy jak się nie uda trener za 8500

Za jeden sezon gdyby nie farmić gracz, któremu świetnie idzie  jest 6000 GP na minusie !!!!!

A nie liczę kosztów takich rzeczy jak SLOTY, ENERGIA itp czy zysków za codzienne wejście na gre czy pierwszy mecz wygrany.
Niech będzie że one się wyzerują w przybliżeniu

Tak więc skąd ma być kasa na losowania grając "UCZCIWIE" wg rycerzy ?
Tak grając moim najlepszym zawodnikiem byłby pewnie jakiś SZCZĘSNY


Czyli uczciwa gra wg KONAMI to wydawać 200 zł miesięcznie . [cenzura].

Niech zrobią coś z oszustami, uciekinierami, laggerami i innymi lost connection ciotami.

Bo za rok do Myclub się nie dotknę i zostawię PESA na weekendy z ziomami przy piwku
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 09:50:28 wysłana przez Malachi »

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6203 dnia: Marzec 04, 2016, 09:40:02 »
Rozumiem że symulujesz faule? Możliwe że ktoś mnie podał  :police: Tylko nawet jak ktoś mnie podał to łato wyłapać następnych bo wszędzie po 3:0 walkower, a napisali że będą się przyglądać  :o

Nie , strzelam samobója i zostawiam tak gracza by nikt mnie nie atakował

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6204 dnia: Marzec 04, 2016, 10:05:48 »
Nie , strzelam samobója i zostawiam tak gracza by nikt mnie nie atakował
jak zostawiasz gracza w SIM skoro twoja  drużyna gra sama i atakuje piłkę?
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 10:06:43 wysłana przez shravakayana »

Offline korwin dziki gon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 108
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 31.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6205 dnia: Marzec 04, 2016, 10:12:24 »
ja tez tak robie strzelam samoboja i podaje do bramkarza albo obroncy maksymalnie sie cofam na 5 metr i stoje bramkarza i obroncow nie atakuja jak dobrze ustawisz  :D
co jakies 2-3 mecze puszczam tylko pierwsza polowe zeby wiecej bramek nastrzelali zeby nie wygladalo ze kazdy mecz po 1-0 wygrywam
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 10:45:52 wysłana przez korwin dziki gon »

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6206 dnia: Marzec 04, 2016, 10:35:42 »
u was też same zółte wpadają ?

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6207 dnia: Marzec 04, 2016, 10:53:42 »
@up mi czasem czarna wpadnie   wlasnie wpadl  Totti ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 10:54:18 wysłana przez Kulfis »
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6208 dnia: Marzec 04, 2016, 11:19:02 »
jak zostawiasz gracza w SIM skoro twoja  drużyna gra sama i atakuje piłkę?

To jest bardzo proste. Zawodnicy na CF ze zlotej i z czernej pilki podbiegna do bramkarza i mu ja zabiora a kolesie ze srebrenej braz i bialej nie. Takze na CF zawsze szrot i spokojnie samoboj i czekasz

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6209 dnia: Marzec 04, 2016, 11:39:28 »
@up mi czasem czarna wpadnie   wlasnie wpadl  Totti ;D


haha nie uwierzysz ale mi również totti wpadł

Offline keyser

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.11.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6210 dnia: Marzec 04, 2016, 12:13:46 »
oj jaki płacz na forum, bo w SIMie mogą bany polecieć :)
najpierw nieuczciwie się gra, żeby łatwe GP zarobić, a później jeszcze pretensje, że wina japońców.
"wszystko legalne bo Konami na to pozwala", można zaniżać lvl bo Konami pozwala, można kręcić SIM, bo Konami pozwala, można i być laggcheaterem bo... tak tak Konami na to pozwala, nie słyszałem i nie widziałem jeszcze typa, który za to banana dostał.
ktoś tu nawet dowalił tekst, że to tylko i wyłącznie wina skośniaków, to tak jakby porozrzucali banknoty na ulicy i byś ich nie podniósł. Ja bym to nazwał inaczej, idziesz sobie ulicą i komuś wypadł portfel, i zamiast krzyknąć "Ej stary, zgubiłeś coś" i oddać fanta, to po tajniacku, żeby nikt nie widział łapiemy "zdobycz" i dzida w drugą stronę...

Kombinujcie sobie, Wasze prawo, ale do chvja wafla nie wylewajcie swoich prostackich żali na tym forum jak ktoś Was na tym złapie...
Ty tak serio?
Banknoty to Konami zbiera i jeszcze z kieszeni wyciąga. Sprzedają kolejny rok bubel z tymi samymi błędami. Jak tak walisz analogiami to sprzedają co roku samochód tylko bez kierownicy i siedzeń (w patchu dostaniesz w późniejszym terminie) co roku dostajesz z ta samą wadliwą skrzynią biegów która pada po wrzuceniu trójki. 

Płaczesz tu tylko ty ja informowałem, a jak czytasz to najlepiej ze zrozumieniem bo nikt bana nie dostał. Bohaterze ty nasz co polnej drogi nie przejdzie tylko idzie wzdłuż kilometry aż trafi przejście dla pieszych.

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6211 dnia: Marzec 04, 2016, 12:53:15 »
A ja sie po części zgodzę, ze kupa ludzi chyba zapomniała po co gra w ta grę. Tez czasem puszczam symulki i zacząłem korzystać z buga zeby zdobywać lepszy hajs, ale granie tylko po to aby farmic i losować jest chore. Zaczęliście traktować ta grę jak te śmieszne pseudo strategie gdzie sie siedzi i farmi 24h na dobę, a których tytułów nawet nie pamietam. A jak juz ktos ma ten wypas skład i gra mecz to ładuje ogóry na ławkę, zeby miec lewel 1-2 i grać z początkującymi. Śmieszne.

Nie mowię żebyśmy wszyscy byli rycerzami na białych koniach, ale troche honoru Panowie, a nie tylko wykorzystywanie błędów gry. Macie z tego satysfakcję?

Ta gra nie jest idealna, ale moim zdaniem jest najlepsza piłka na rynku. Jak ktos uważa, ze w Fifie bedzie lepiej to droga wolna. Po co grac jesli nie ma przyjemności tylko stres, wkurwy i farma 24h zeby koniecznie miec 3 składy po 99. A grac zaczniecie w czerwcu jak za rogiem bedzie nowy Pes.

Pozdro dla fanów prawdziwej rozgrywki ;)

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6212 dnia: Marzec 04, 2016, 13:29:28 »
Ty tak serio?
Banknoty to Konami zbiera i jeszcze z kieszeni wyciąga. Sprzedają kolejny rok bubel z tymi samymi błędami. Jak tak walisz analogiami to sprzedają co roku samochód tylko bez kierownicy i siedzeń (w patchu dostaniesz w późniejszym terminie) co roku dostajesz z ta samą wadliwą skrzynią biegów która pada po wrzuceniu trójki. 

Płaczesz tu tylko ty ja informowałem, a jak czytasz to najlepiej ze zrozumieniem bo nikt bana nie dostał. Bohaterze ty nasz co polnej drogi nie przejdzie tylko idzie wzdłuż kilometry aż trafi przejście dla pieszych.

czytać ze zrozumieniem to ty się naucz. gra chvjowa to nie kupuj, kieszonkowe na coś innego przeznaczysz

A ja sie po części zgodzę, ze kupa ludzi chyba zapomniała po co gra w ta grę. Tez czasem puszczam symulki i zacząłem korzystać z buga zeby zdobywać lepszy hajs, ale granie tylko po to aby farmic i losować jest chore. Zaczęliście traktować ta grę jak te śmieszne pseudo strategie gdzie sie siedzi i farmi 24h na dobę, a których tytułów nawet nie pamietam. A jak juz ktos ma ten wypas skład i gra mecz to ładuje ogóry na ławkę, zeby miec lewel 1-2 i grać z początkującymi. Śmieszne.

Nie mowię żebyśmy wszyscy byli rycerzami na białych koniach, ale troche honoru Panowie, a nie tylko wykorzystywanie błędów gry. Macie z tego satysfakcję?

Ta gra nie jest idealna, ale moim zdaniem jest najlepsza piłka na rynku. Jak ktos uważa, ze w Fifie bedzie lepiej to droga wolna. Po co grac jesli nie ma przyjemności tylko stres, wkurwy i farma 24h zeby koniecznie miec 3 składy po 99. A grac zaczniecie w czerwcu jak za rogiem bedzie nowy Pes.

Pozdro dla fanów prawdziwej rozgrywki ;)
nie tłumacz dzieciakom, bo Ci do gardła skoczą.

Offline DiscoG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.10.2010r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6213 dnia: Marzec 04, 2016, 14:08:31 »
A ja sie po części zgodzę, ze kupa ludzi chyba zapomniała po co gra w ta grę. Tez czasem puszczam symulki i zacząłem korzystać z buga zeby zdobywać lepszy hajs, ale granie tylko po to aby farmic i losować jest chore. Zaczęliście traktować ta grę jak te śmieszne pseudo strategie gdzie sie siedzi i farmi 24h na dobę, a których tytułów nawet nie pamietam. A jak juz ktos ma ten wypas skład i gra mecz to ładuje ogóry na ławkę, zeby miec lewel 1-2 i grać z początkującymi. Śmieszne.

Nie mowię żebyśmy wszyscy byli rycerzami na białych koniach, ale troche honoru Panowie, a nie tylko wykorzystywanie błędów gry. Macie z tego satysfakcję?

Ta gra nie jest idealna, ale moim zdaniem jest najlepsza piłka na rynku. Jak ktos uważa, ze w Fifie bedzie lepiej to droga wolna. Po co grac jesli nie ma przyjemności tylko stres, wkurwy i farma 24h zeby koniecznie miec 3 składy po 99. A grac zaczniecie w czerwcu jak za rogiem bedzie nowy Pes.

Pozdro dla fanów prawdziwej rozgrywki ;)
Dokładnie. Najlepsze jest to, że ci co tak farmią na potęgę i wykorzystują bug ile wlezie to się nie obejrzą a tu już będzię PES 2017 :)

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6214 dnia: Marzec 04, 2016, 14:57:44 »
Dokładnie. Najlepsze jest to, że ci co tak farmią na potęgę i wykorzystują bug ile wlezie to się nie obejrzą a tu już będzię PES 2017 :)
To fakt już niedługo 17 wiec nie ma sensu losować, ani nic...  W sumie to czas tak szybko leci że nie ma co grać w 17 niebawem będzie wszak PES18 :)) a kartki z kalendarza spadaja jak liscie...  :) W ogóle wszyscy co grają  w tę grę są śmieszni   8) Ci co farmia i ci co nie farmią za żadne skarby za to  potrafią utrzymać skład (cudotwórcy) , ci przenajświętsi uczciwi i  te diabełki wykorzystujące błedy w grze.. A KONAMI siedzi grozi paluszkiem i zaciera rączki liczac kolejne coinsy ale w dolcach...  Ps. osobiscie gra mi sie naprawde zajebiscie w ta grę! Mimo wszystko  zalety  przykrywaja wady... I szczerze mam wyebane co robią inni jak farmią i po co,  i po co kupują coinsy... Wysokich lokat w  turniejach w weekend życzę!

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6215 dnia: Marzec 04, 2016, 16:11:40 »
Ja mam wszystko w d._.pie  panowie jest weekend  ;D      Dzis Pes a jutro mordowanie przechodniow w GTA V  :o
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 16:14:44 wysłana przez Kulfis »
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6216 dnia: Marzec 04, 2016, 16:18:48 »
Obecny trener Dujardin ma cmf czy mozna zmienic na amf? kupilbym dziada  ;)
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline SickboyPl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6217 dnia: Marzec 04, 2016, 17:04:00 »
Można zmienić na AMF,  na DMF niestety nie a mialem taką nadzieję.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka


Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6218 dnia: Marzec 04, 2016, 17:31:48 »
@up dzieki za info stawiam piwko
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6219 dnia: Marzec 04, 2016, 17:47:32 »
Wtrącając swoje 3 grosze do dyskusji o bugu w SIM i napince Konami... sam nie skorzystałem, w zasadzie to po co? całe to sim to jeden wielki BUG, skład na 1lvl z 99 TS i tak wygra tam wszystko, po co kombinować o parę setek GP więcej? nie mam zamiaru też krytykować tych którzy na tym w swoim mniemaniu skorzystali, cała ta sytuacja ze straszeniem banami przez konami jest dla mnie mega żenująca i dowodzi tego jak KURE...wska to stajnia, swoją pazernością już dawno przegonili EA a jeszcze nie dawno wydawało się to nie możliwe...szkoda tylko że nie straszą banami zasranych lagcheaterów i mistrzów spier(...)dalania z przegranych meczy z 1 setki rankingu i innych leszczy nie koniecznie z wysokim rankiem? wie ktoś czemu ?  ;) pytam retorycznie....

A ja sie po części zgodzę, ze kupa ludzi chyba zapomniała po co gra w ta grę. Tez czasem puszczam symulki i zacząłem korzystać z buga zeby zdobywać lepszy hajs, ale granie tylko po to aby farmic i losować jest chore. Zaczęliście traktować ta grę jak te śmieszne pseudo strategie gdzie sie siedzi i farmi 24h na dobę, a których tytułów nawet nie pamietam. A jak juz ktos ma ten wypas skład i gra mecz to ładuje ogóry na ławkę, zeby miec lewel 1-2 i grać z początkującymi. Śmieszne.

Nic dodać, nic ująć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 17:55:57 wysłana przez lexluthor »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #6219 dnia: Marzec 04, 2016, 17:47:32 »