Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1434001 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6320 dnia: Listopad 07, 2012, 22:36:16 »
Większe podstawy? Niby dlaczego?

Cytat: Nederland
nie podniecano się tak grą tego zespołu, choć były ku temu większe podstawy

Cytat: barthez
To, że grał piłkarz, który na ogół był rezerwowym, a do tego stał na bramce, było większym powodem do podniecania się aniżeli dwóch-trzech polaków w pierwszym składzie w polu? Nie sądzę.
Nie. To, że drużyna, której był bądź co bądź ważną częścią, zachodziła daleko w Lidze Mistrzów. Nawet Liverpoolem z Dudkiem w bramce tak się nie jarano - a taki sukces, jaki odniósł on w LM, trójce Polaków z Dortmundu póki co nie grozi.

Nie chodzi mi tylko o to trio, tylko o sztuczne zachwycanie się całym zespołem. W czym on jest taki szczególny? W niczym. Oh, wait... Grają tam Polacy, więc musi być zajebisty.
" border="0

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6321 dnia: Listopad 07, 2012, 22:47:12 »
Nie chodzi mi tylko o to trio, tylko o sztuczne zachwycanie się całym zespołem. W czym on jest taki szczególny? W niczym. Oh, wait... Grają tam Polacy, więc musi być zajebisty.
raczej szczególny, ale w naszym społeczeństwie nie istnieje coś takiego jak granice, i co rusz ludzie popadają ze skrajności w skrajność. Wszyscy kochają Lewandowskiego, Kubę i Piszczka, porównując ich do 'top class' i wszyscy im umniejszają, mówiąc że ich umiejętności są przeciętne, niczym szczególnym się nie wyróżniają (ot tacy nieźli zawodnicy ze średnich klubów w silnych europejskich ligach), gdy tak na prawdę są dobrzy. Zwyczajnie dobrzy, wciąż stosunkowo blisko i z aspiracjami na ten najwyższy poziom.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6322 dnia: Listopad 07, 2012, 22:55:57 »
to nie na temat ale może uciszy kogoś wynik meczu Barca Celtic, jest 2:0 dla Celtów pozdro
Uciszy w jakim kontekście? Dobrze, że Real ma więcej punktów!
Cytuj
Nie chodzi mi tylko o to trio, tylko o sztuczne zachwycanie się całym zespołem. W czym on jest taki szczególny? W niczym. Oh, wait... Grają tam Polacy, więc musi być zajebisty.
Masz sporo racji, ale jednak przeginasz w drugą stronę, nie dowartościowując Borussii, ponieważ właśnie są tam Polacy. Nic dziwnego, że zachwycamy się, kiedy raz na ruski rok mamy naszych rodaków w pierwszym składzie mistrza Niemiec. I to mistrza Niemiec, który obronił tytuł nie będąc Bayernem, co nie udawało się w ostatnich latach żadnemu z zaskakujących triumfatorów Bundesligi "z niczego" - choćby Werder, Stuttgart czy Wolfsburg. Zawsze po roku do głosu dochodził Bayern. Tutaj tak nie było, do tego przez te dwa lata Borussia nie przegrała z Bawarczykami ani razu. Dzieła dopełnił jeszcze mało pamiętany, ale jednak oba zespoły grały w najsilniejszych składach, finał DFB Pokal, gdzie Dortmund po prostu zdemolował największych ostatnio rywali. No i jeszcze jedno - BVB z sezonów 2010/11 i 2011/12 jednak potrafiła zagrać pięknie.

raczej szczególny, ale w naszym społeczeństwie nie istnieje coś takiego jak granice, i co rusz ludzie popadają ze skrajności w skrajność. Wszyscy kochają Lewandowskiego, Kubę i Piszczka, porównując ich do 'top class' i wszyscy im umniejszają, mówiąc że ich umiejętności są przeciętne, niczym szczególnym się nie wyróżniają (ot tacy nieźli zawodnicy ze średnich klubów w silnych europejskich ligach), gdy tak na prawdę są dobrzy. Zwyczajnie dobrzy, wciąż stosunkowo blisko i z aspiracjami na ten najwyższy poziom.
Zgadzam się! Może nie dobrzy, a bardzo dobrzy. O transferze Lewandowskiego do któregoś z gigantów europejskich mówi się przecież nie tylko w Polsce.



Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6323 dnia: Listopad 07, 2012, 23:01:44 »
Zgadzam się! Może nie dobrzy, a bardzo dobrzy. O transferze Lewandowskiego do któregoś z gigantów europejskich mówi się przecież nie tylko w Polsce.
epitet to najmniejszy problem w tej kwestii. Mogą być nawet świetni - to zależy jaki zakres ktoś sobie założy w określaniu poziomu umiejętności piłkarza. Najważniejsze to pojąć o co w tym chodzi. :P
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6324 dnia: Listopad 08, 2012, 19:03:06 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=34cbd5cd420ab9972b35a978bc866768&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=34cbd5cd420ab9972b35a978bc866768&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

 :D :D

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6325 dnia: Listopad 08, 2012, 21:12:04 »

 :o :o :o :o :o :o
 ;D

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6326 dnia: Listopad 09, 2012, 00:30:18 »
 ;D ;D Może prze te wielkie oczy ma taką wizję gry :P :P
" border="0" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6327 dnia: Listopad 09, 2012, 09:06:17 »
Krzynowek strzelil super brame Casillasowi - przeszlo bez echa
Dudek  wygral Lige Mistrzow Liverpoolowi - wiecej larma z tego powodu bylo w Anglii niz w Polsce
Man Utd wygrywa Lige Mistrzow z Kuszczakiem na lawce - w Anglii cisza, w Polsce podjarka, ze jest kolejny po Mlynarczyku i Dudku z Pucharem
Furtok krolem strzelcow Bundesligi - w Polsce cisza
Podrzedny pilkarzyna z wysokim ego, ktory strzelil 3 bramki na krzyz - w Niemczech cisza, w Polsce Euforia na skale pierwszych zwyciestw Malysza

Lewandowski nie jest pilkarzem klasy swiatowej i nigdy nim nie bedzie, bo gdyby umial dobrze wykorzystac swoja zarozumialosc i pyche to gralby dzisiaj chociazby w Sevilli ewentualnie Maladze. W Polsce jest masa o wiele lepszych niz on, tylko ze nie dane im jest dostac tak szczesliwych kart od losu jakie dostal on i to boli, ze ktos pokroju Lewandowskiego ma szczescie, a ktos kto naprawde moglby zawojowac Europe  gnije na tym przesiaknietym korupcja i dziadowaniem kartoflisku zwanym Polska Liga.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6328 dnia: Listopad 09, 2012, 12:29:37 »
Nie rozumiesz, że dawniej piłka nożna nie była tak medialna i nie budziła takiego zainteresowania jak teraz? Zresztą nie tylko piłka nożna, a ogólnie. Zresztą ciężko mi uwierzyć, że masz tyle lat i taką pamięć, że za czasów, gdy Furtok był królem strzelców pamiętasz, iż nikt o tym nie mówił.

Podrzedny pilkarzyna z wysokim ego, ktory strzelil 3 bramki na krzyz

W ogóle jest złym człowiekiem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 14:33:08 wysłana przez Nejdro »
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6329 dnia: Listopad 09, 2012, 13:27:00 »
Mam 20 lat. Furtoka pamietam tylko i wylacznie z opowiesci znajomych 6-10 lat starszych ode mnie. Moim zdaniem jakby chociaz nie wiem Wszolek, Kuswik, czy chociazby nie lubiany Jankowski albo Tomek Mikolajczak, Mateusz Mozdzen czy Golebiewski mieli taka okazje jaka ma Lewandowski, to napewno dzisiaj mielibysmy dobrych pilkarzy i Fornalik mialby z kogo wybierac do reprezentacji. Borussie uwielbiam od czasow Larsa Rickena i Ottmara Hitzfelda na lawce. Final z Juve pamietam jak przez mgle i tamtejsza Borussia pozniej prowadzona przez Sammera z Rosickim, Kollerem, Dede podobala mi sie bardziej niz dzisiejsza. Nic nie mam do Kloppa, bo to trener swietny. Denerwuje mnie ta polska otoczka wokol Lewandowskiego.

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6330 dnia: Listopad 10, 2012, 16:21:31 »
Masz rację.. Lewandowski uważa się za nie wiadomo kogo.. Mówią, że to klasa światowa.. Dam głupie porównanie umiejętności, np. Robin van Persie, czy Lewandowski? Cavani, czy Lewandowski? Falcao, czy Lewandowski? Ibrahimović, czy Lewandowski? Nie piszcie, co to ma wspólnego, bo ma bardzo dużo.. Wtedy, kiedy Lewy uważa się za wielką gwiazdę i zawodzi, Falcao, Ibrahimović są tymi gwiazdami gwiazdami, ale nie zawodzą. Nie ma co uciekać od takich porównań, bo przecież co się różni Lewandowski, od Ibrahimovicia? Przecież to KLASA ŚWIATOWA! ^^
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6331 dnia: Listopad 10, 2012, 17:26:55 »
Kiedy Lewandowski ostatnio zawiódł?
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Slay

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6332 dnia: Listopad 10, 2012, 17:35:04 »
Dwa gole Lewego z Augsburgiem.

Offline Patryk19210

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2011r.
  • De las glorias deportivas que campean por España v
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6333 dnia: Listopad 10, 2012, 18:04:22 »
jarają sie nim wszyscy ,tak naprawde to zero ,bo napastnikiem prawie każdy może byc, wystarczy poczekac na piłke i strzelać, rozumiem gdyby był pomocnikiem wtedy szacun
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
Noble y bélico adalid,
caballero del honor.
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6334 dnia: Listopad 10, 2012, 18:25:47 »
Kiedy Lewandowski ostatnio zawiódł?
Reprezentacja non stop. W tym sezonie ma we wszystkich rozgrywkach 20 meczów 6 bramek, 8 asyst, co na środkowego napastnika jest zdecydowanie za mało, dla porównania taka sama klasa.. (każdy tak mówi, pewnie taka prawda... haha) Ibrahimović 18 meczów, 14 bramek, 7 asyst. Jeżeli mówi się o Lewym, jak o najlepszych zawodnikach z ataku, to niech im dorównuje..
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6335 dnia: Listopad 10, 2012, 18:26:45 »
Nie przesadzajcie w drugą stronę.
" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6336 dnia: Listopad 10, 2012, 18:37:51 »
Wiesz Ned gdyby na jego miejscu grał chociażby "dziadek" Niedzielan, to jak jedną głowę mam i ją dam, że bramek miałby z 1,5 raza więcej.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6337 dnia: Listopad 10, 2012, 18:45:14 »
bo napastnikiem prawie każdy może byc, wystarczy poczekac na piłke i strzelać, rozumiem gdyby był pomocnikiem wtedy szacun

 ;D ;D

Lewandowski zagrał może z 5 ważnych meczów w reprezentacji, w których de facto nie do końca zawiódł, bo przecież na Euro i w ostatnim meczu z Anglią nie grał źle.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6338 dnia: Listopad 10, 2012, 18:46:39 »
Dobra skończcie już o tym Lewandowskim.

Jutro Cristiano zagra jako środkowy napastnik. Na skrzydłach Callejon z Di Marią, za plecami Ronaldo Ozil. A reszta? W środku pewnie Alonso z Essienem. Obrona to sam nie wiem, pewniakiem jest chyba tylko Pepe, bo reszta to jakieś drobne urazy albo wracają po kontuzji. Bramka wiadomo...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline [URGED]

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2012r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6339 dnia: Listopad 10, 2012, 19:18:05 »
Callejon zagrał dobrze z BVB,więc gra,lecz postawiłbym później na Moratę(30 min)bo jeśli Mou daje go do swojej drużyny nie do B to jaka może być dla niego lepsza okazja by grać w lidzę?Nie obecność Pipity i Karima.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 19:19:45 wysłana przez [URGED] »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #6339 dnia: Listopad 10, 2012, 19:18:05 »