Autor Wątek: Wasze wrażenia z dema PES 2010  (Przeczytany 66421 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 25, 2009, 14:45:58 »
Porównuję PES 2010 z konsol z FIFA 10 z konsol. FIFE z PC nawet nie liczę bo ISS z ps 1 bije ją na głowę gameplayem.  Oto link do nowego kodu PES 2010, nie tego whooy starego z dema.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>  . Niech wszyscy fanboye fify zobaczą sobie jak powinna wyglądać realistyczna gra piłkarska w której fizyka lotu piłki jest perfekcyjna i w której piłkarzy można rozpoznać na I phonie oddalonym od telewizora o 1,5 metra. Po 2 trudnych latach dla fanów PESa powiem jedno: KRÓL POWRÓCIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!

I nie zmienię swojego zdania na temat pes-a , fifka na konosli jest lepsza grą , pograłeś pewnie kilka meczy w Media i teraz nazywasz ludzi grających w fifke fanboyami , masz problem z rozróżnianiem graczy , hmm ustaw sobie wyświetlanie nazwisk nad głową ;) Napisałeś że nie czujesz gry , ok graj w pes-a do bólu realistycznego haha  ale nie napinaj się na graczy Fify , a ty starcze ile masz lat że nazywasz nas dziećmi ? Myślisz że ktoś kupuje grę po pięknie wyglądających reklamach ? zanim coś kupie muszę to coś zobaczyć , zawsze byłem i będę fanem pes-a , jestem wdzięczny konami za cudnego pes-a 6 ( do tej pory gram na sieci ) po 6 nie ukazał się jak DLA MNIE żaden pes godny uwagi , wypróbowałem fifki która jest tak przez wielu chwalona i się nie zawiodłem , gra jest naprawdę dobra , ma to coś co sprawia że chce mi się grać w nią , rozegrałem już setki meczy, demo 10 jest jeszcze lepsze i do tego świetne 360 stopni ,  dla ciebie widzę liczy się wygląd gry więc nie pier... mi u fizyce lodu piłki i o realizmie

Pozdrawiam



Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 14:56:12 wysłana przez serkowski »

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:07:48 »
Ja yeahbye rozwalają mnie tacy kolesie jak cannabis. Człowieku wpisz sobie w Tubie Winning Eleven 10 i sortuj według najnowszych. Masz tam najnowszy kod PES 2010 ,który będzie w finalnej wersji!!! Kod z Dema PES 2010 jest z Gamescom a na Gamescom był kod, który miał ponad miesiąc, z czego śmiał się sam Seabass jak ludzie oceniali grę bez wgranych ruchów z motion capture. Boże ile tutaj ślepców na tym forum to wymiękam. Najnowszy PES pomimo porażki w 2008 i 2009 roku zgniata wszystko !!! Zagrałem w demo fify, której reklama działa na takie dzieci jak cannabis zachęcający ich do kupna Wystarczy, że EA wrzuci fajny trailer z gry i to wszystko. Sama rozgrywka w fifie nie jest zła, ale do h..ja przecież gameplay w fifie nie jest nawet lepszy niż w PES 6!!! Jak widzę, tych plastikowych piłkarzy, którzy nawet nie wyglądają tak reaslistycznie jak w PES 5 to wymiękam i zastanawiam się z czego ludzie się cieszą. Dodatkowo te śmieszne bramki, gdzie piłka leci lepiej niż we wcześniejszych częściach, ale dalej jest to balon. I ten bieg piłkarzy, który jest minimalnie lepszy niż w PES 9, pomimo, że piłkarze dalej biegają jakby mieli pełne gacie. A twarze zawodników? Jak patrze na grafikę w PES i FIFA to fifa z ich świecącymi się jak jaja psu twarzami nie powinna nawet startować do PESa w którym na WIDE widać jaki zawodnik jest przy piłce jak nie po wyglądzie to po charakterystycznych ruchach, których to fifa nigdy nie miała. Miałem polewkę jak w zeszłym roku w trailerach pokazywali w fifie ,że wprowadzili zastawianie się ciałem, co w PESie było parę części wcześniej już. Ale dzieci to łyknęły bo fajnie to wyglądało na filmiku. FIFA kiedyś lubiałem do 99 roku, w WC'98 grałem miesiącami w FIFE 99 też. Potem się skończyło i został tylko PES do czesci 2006. FIFE grałem w 2008 i 09 ale po paru meczach przestałem. Zero realismu i CI tragicznie wyglądający piłkarze. Porażka. W 2010 to samo. Nie czuję tej gry i koniec. Jak gram w PES to czuję grę. Nie na darmo się mówi , że FIFA jest dla dzieciaków a PES dla prawdziwych graczy i prawdziwych piłkarzy. I nie mówię tego jako fan PESa tylko jako ten, który nie może zrozumieć jak można grać w tą świecącą się jak psu jaja grę spod znaku FIFA.



myslisz ze ten nowy kod cos zmieni ? :D:D:D:D  jak ktos woli badziew od dobrej kopanki to spoko jego wybor niech gra w przewidywalnego pesa

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:11:51 »
Ja yeahbye rozwalają mnie tacy kolesie jak cannabis. Człowieku wpisz sobie w Tubie Winning Eleven 10 i sortuj według najnowszych. Masz tam najnowszy kod PES 2010 ,który będzie w finalnej wersji!!! Kod z Dema PES 2010 jest z Gamescom a na Gamescom był kod, który miał ponad miesiąc, z czego śmiał się sam Seabass jak ludzie oceniali grę bez wgranych ruchów z motion capture. Boże ile tutaj ślepców na tym forum to wymiękam. Najnowszy PES pomimo porażki w 2008 i 2009 roku zgniata wszystko !!! Zagrałem w demo fify, której reklama działa na takie dzieci jak cannabis zachęcający ich do kupna Wystarczy, że EA wrzuci fajny trailer z gry i to wszystko. Sama rozgrywka w fifie nie jest zła, ale do h..ja przecież gameplay w fifie nie jest nawet lepszy niż w PES 6!!! Jak widzę, tych plastikowych piłkarzy, którzy nawet nie wyglądają tak reaslistycznie jak w PES 5 to wymiękam i zastanawiam się z czego ludzie się cieszą. Dodatkowo te śmieszne bramki, gdzie piłka leci lepiej niż we wcześniejszych częściach, ale dalej jest to balon. I ten bieg piłkarzy, który jest minimalnie lepszy niż w PES 9, pomimo, że piłkarze dalej biegają jakby mieli pełne gacie. A twarze zawodników? Jak patrze na grafikę w PES i FIFA to fifa z ich świecącymi się jak jaja psu twarzami nie powinna nawet startować do PESa w którym na WIDE widać jaki zawodnik jest przy piłce jak nie po wyglądzie to po charakterystycznych ruchach, których to fifa nigdy nie miała. Miałem polewkę jak w zeszłym roku w trailerach pokazywali w fifie ,że wprowadzili zastawianie się ciałem, co w PESie było parę części wcześniej już. Ale dzieci to łyknęły bo fajnie to wyglądało na filmiku. FIFA kiedyś lubiałem do 99 roku, w WC'98 grałem miesiącami w FIFE 99 też. Potem się skończyło i został tylko PES do czesci 2006. FIFE grałem w 2008 i 09 ale po paru meczach przestałem. Zero realismu i CI tragicznie wyglądający piłkarze. Porażka. W 2010 to samo. Nie czuję tej gry i koniec. Jak gram w PES to czuję grę. Nie na darmo się mówi , że FIFA jest dla dzieciaków a PES dla prawdziwych graczy i prawdziwych piłkarzy. I nie mówię tego jako fan PESa tylko jako ten, który nie może zrozumieć jak można grać w tą świecącą się jak psu jaja grę spod znaku FIFA.


a i twoj system operacyjny mowi sam za siebie widocznie wolisz te gorsze produkcje :D:D:D a z tegon co wiem po dzieciach moich znajomych to wlasnie oni graja w pesa bo jest łatwiejszy , wiec graj dalej zaslepiony i ograniczony sprzetowo w tego calego pesa myslac nie po to kupilem dobrego kompa zeby grac w [cenzura]*wą fife PC :D:D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:15:27 »
To jest forum pesa a nie Fify więc prosze was.
Fifa na PC to nic w porównaniu do Pesa. O konsolach sie nie wypowiadam bo nie posiadam ale Fifa na PC to dno. Kto jest innego zdania to radze zmienić forum na Fifapolonia czy cos w tym stylu ;D

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:17:52 »
a na tym filmiku od tego czopa widze to samo co w demie dalej chaotyczna kopanine w ktorej nie wiadomo co sie zaraz stanie

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:28:54 »
myslisz ze ten nowy kod cos zmieni ? :D:D:D:D  jak ktos woli badziew od dobrej kopanki to spoko jego wybor niech gra w przewidywalnego pesa

Fifa do gra ARCADE definiują ją tak nawewt ludzie z EA więc widac jakie oni maja podejście do tej gry, FIFa ma być dla każdego, nieinteresujesz sie pilką a chcesz zagrać sobie mecz  bo przyszła tak ochota, to nieodpalisz PES-a tylko FIFE w której nawet na najwższym poziomie latwo wygrać z 5:0 i nietrzeba uczyć się konstruowania akcji wystarczy że przypiepszysz z rogu pola karnego a piłka zawsze leci w okno, dalej idziesz skrzydłem dośrodkowujesz i co i na 10 dośrodkowań 8 bramek NAPRAWDE. Wiem to bo zagrałem 67 meczów w FIFE na PC i ok 20 na XBOX-a i widze że FIFA to zwykła arcadówka która z symulacją ma tyle wspólnego co nic. Pomimo tego twierdze że FIFA 10 to najlepsza odsłona serii ale z PES-em na PC dostaje straszie a i równiez na konsole niejest oszałamiająco z przodu. A juz slowa że pes jest przewidywalny to żal.pl

Pro Evolution Soccer to najgorsza kopanka ostatnich lat nic sie zmieniła od czasów ISS-a wciaz ten sam beznadziejny gameplay na nex-genach ktory sprawdza sie tylko na konsoli PlayStation 2 ale nie poto mam bxoxa 360 zeby grac na ps2 . Ja juz nie wiem co napisac poprostu trzeba zakonczyc ta serie raz na zawsze bo nie da sie juz nic lepszego zrobic zeby ta gra była swietna a zarazem klimat sie nie zmienił. Fifa08,09i10 pokonały ostatnie wydania pesa i tylko fanboye sie z tym nie zgodza chociaz ja tez bylem fanem pesa ale jak zagrałem miesiac temu pierwszy raz w fife09 to poprostu ocipiałem i załowałem ze straciłem 2 lata nie grajac w fife od czesci 08. KONAMI co roku obiecuje niewiadomo co a poozniej i tak wypuszczaja kolejnego gniota który nie nadaje sie nawet na zatyczke do koziej **** a co dopiero dla nas wymagajacych graczy, zamiast wprowadzac jakies durne karty taktyki i inne penisowstwa mogli by poswiecic ten czas na gameplej rozgrywki, no ale i tak by im to pewnie nic nie pomogla bo konstrukcja całej gry nadaje sie tylko na starsze konsole a zeby zrobic cos na next-genie musieli zmienic wszystko łącznie z klimatem tej a to by było juz bez sensu bo rownie dobrze mozna by grac w fife . pes to gra dla żółtkówa co widza wszystko przez aparaty lub kamery hehe na ich cyfrowym wzroku moze ten pes śmiga dobrze a nie na moim . powiedzcie sami nie czujecie sie po raz kolejny oszukani przez KONAMI ? Nie wiem ale bedac fanem pesa przez tyle lat zagrałem raz w fife09(Xbox360) i juz od tej pory nie włączyłem pro evo jedynie to demko ktore jest gniotem na potege co z tego ze  jak dla mnie pes10 jest najlepszą odsłoną serji jak jest gorszy nawet od fify 08(xbox360) jednym słowem H.W.D.Konami . licze na to ze 2K zrobi jakac kopanke ktora bedzie godna konkurowac z fifą bo pes raczej juz nie zmotywuje EA do robienia coraz to lepszych kopanek . i boje sie ze jak nie wyjdzie nic lepszego od konkurencji to fifa stanie w miejscu dlatego licze na 2K bo KONAMI odpadło w 2008 roku.

Grywalność(Gameplay) – termin określający ogół zasad i mechanizmów gry komputerowej, które wpływają na jakość i przyjemność z gry. Na grywalność składają się takie elementy, jak: fabuła, logiczny schemat powiązań elementów występujących w grze, zasady rozgrywki, liniowość rozgrywki.

A piszesz że powinni skupić sie na gameplayu niż wprowadzac kart taktyki, właśnie te karty taktyki o jedna z najlepszych opcji w najnowszym pesie, tylko trzeba umieć grać i wiedzie co w danym momencie trzeba zrobic aby pokonac przeciwnika, działa to w 2 strony bo komputer również z nich korzysta. Powiedz mi czy w Fifie można obejrzec karte za dyskusje z sędzia?, czy mozna symulować faule?, czy grając z komputerem gdy on wygrywa będzie grał na czas(zchodził z piłką do rogu boiska, podawał sobie na własnej połowie)?, czy w Fifie mamy odwzorowane realistczne ruchy piłkarzy w trakcie biegu(Kaka), czy w trakcie schodzeia na przerwe(Gerrard)?, czy można w Fifie zastosować pełna wymnienność pozycji?. A co do realizmu Fify to np. Fifa 09 mecze europejskich pucharów odbywały sie o 18 a liga w ten sam dzień o 20.30 no ku**a zajebisty realizm(XBOX i PC)

a na tym filmiku od tego czopa widze to samo co w demie dalej chaotyczna kopanine w ktorej nie wiadomo co sie zaraz stanie

Jeżeli oglądasz prawdziwy mecz i wiesz co sie zaraz wydarzy to jak ty to robisz??




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 15:48:19 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline szaman13

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Worksop
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 25, 2009, 15:56:08 »
Ja wlasnie gram w demo z pes2010  i powiem wam  ze nie podoba mi sie na ten czasz podania albo jak wypuszczja pilke... nieraz to przegiecie... eh... i narazie prubuje zrozumiec karty  moze ktos mi je wyjasnic ?

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:04:52 »
to nieodpalisz PES-a tylko FIFE w której nawet na najwższym poziomie latwo wygrać z 5:0 i nietrzeba uczyć się konstruowania akcji wystarczy że przypiepszysz z rogu pola karnego a piłka zawsze leci w okno, dalej idziesz skrzydłem dośrodkowujesz i co i na 10 dośrodkowań 8 bramek NAPRAWDE. Wiem to bo zagrałem 67 meczów w FIFE na PC i ok 20 na XBOX-a i widze że FIFA to zwykła arcadówka która z symulacją ma tyle wspólnego co nic.

Stary, wlasne zostales moim fifa-masterem. Ja w fife 09 od stycznia dzien w dzien gralem(wczesniej 8 lat w pesa DZIEN W DZIEN) i jak sciagnalem demko 10-tki na PS3 to na najwyzszym poziomie przez pierwsze 2 dni barcy nie ogralem. Najwiecej 3:0 ich po jakims czasie rozklepalem. Ale skoro Ty po 20 (rzekomych) meczach na iksie cisniesz na najwyzszym pozimie wirtualnego przeciwnika po 5:0 to jak wyjdzie pelna wersja to daj mi namiar na siebie to chetnie zagram bo powiem szczerze z takim kozakiem to chyba jeszcze nie gralem.

A tak na serio to nie osmieszaj sie takimi bezpodstawnymi wypowiedziami. Moze to g*wno co wypuscilo EA na PC funkcjonuje tak jak napisales ale na pewno nie na iksie i PS3.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:07:50 »
Fifa do gra ARCADE definiują ją tak nawewt ludzie z EA więc widac jakie oni maja podejście do tej gry, FIFa ma być dla każdego, nieinteresujesz sie pilką a chcesz zagrać sobie mecz  bo przyszła tak ochota, to nieodpalisz PES-a tylko FIFE w której nawet na najwższym poziomie latwo wygrać z 5:0 i nietrzeba uczyć się konstruowania akcji wystarczy że przypiepszysz z rogu pola karnego a piłka zawsze leci w okno, dalej idziesz skrzydłem dośrodkowujesz i co i na 10 dośrodkowań 8 bramek NAPRAWDE. Wiem to bo zagrałem 67 meczów w FIFE na PC i ok 20 na XBOX-a i widze że FIFA to zwykła arcadówka która z symulacją ma tyle wspólnego co nic. Pomimo tego twierdze że FIFA 10 to najlepsza odsłona serii ale z PES-em na PC dostaje straszie a i równiez na konsole niejest oszałamiająco z przodu. A juz slowa że pes jest przewidywalny to żal.pl

EA nie zmieni zdania bo jak dotąd nie wyszła i nie wyjdzie w najbliższym czasie symulacja, więc obiektywnie mówią o swojej grze arcade. PES też jest arcade-ową grą, sądząc po twoim rozumowaniu. Również mogę sobie włączyć PES demko ustawić poziom regular, który nie jest najniższym poziomem dostępnym w grze, i walić bramki z byle pozycji przy byle okazji (w FIFIE na konsole nie jest łatwo strzelić bramkę przy byle okazji na najtrudniejszym poziomie). A PES nie jest przewidywalny tu się zgodzę, jest po prostu mega nieprzewidywalny. Brak wpływu na celność podań, nieumiejętność zawodników do krótkiego podania nie będąc naciskanym przez napastnika to nie są znamiona symulacji.


Grywalność(Gameplay) – termin określający ogół zasad i mechanizmów gry komputerowej, które wpływają na jakość i przyjemność z gry. Na grywalność składają się takie elementy, jak: fabuła, logiczny schemat powiązań elementów występujących w grze, zasady rozgrywki, liniowość rozgrywki.

A piszesz że powinni skupić sie na gameplayu niż wprowadzac kart taktyki, właśnie te karty taktyki o jedna z najlepszych opcji w najnowszym pesie, tylko trzeba umieć grać i wiedzie co w danym momencie trzeba zrobic aby pokonac przeciwnika, działa to w 2 strony bo komputer również z nich korzysta. Powiedz mi czy w Fifie można obejrzec karte za dyskusje z sędzia?, czy mozna symulować faule?, czy grając z komputerem gdy on wygrywa będzie grał na czas(zchodził z piłką do rogu boiska, podawał sobie na własnej połowie)?, czy w Fifie mamy odwzorowane realistczne ruchy piłkarzy w trakcie biegu(Kaka), czy w trakcie schodzeia na przerwe(Gerrard)?, czy można w Fifie zastosować pełna wymnienność pozycji?. A co do realizmu Fify to np. Fifa 09 mecze europejskich pucharów odbywały sie o 18 a liga w ten sam dzień o 20.30 no ku**a zajebisty realizm(XBOX i PC)

Karty są ok, ale to nie na tym KONAMI powinno się skupić najbardziej tylko na wprowadzeniu płynnej rozgrywki, a takowa nie jest ze względu na wymieniane przeze mnie sytuacje. Nie chcę, żeby spory wpływ na moje zagrania miał komputer. Rozumiem, że nie każde podanie i zagranie w realu jest dokładne i pewne, ale to co tutaj w PES-ie widzimy zakrawa o kpinę. A takie smaczki jak kartka za dyskusje z sędzią lub wymuszanie fauli są fajne ale nie istotne. Jednakże podobają mi się takie rozwiązanie bo jakby nie było jest to kolejny krok do w miarę rzeczywistego odwzorowania rozgrywki. Kiedyś cieszyło jak pojawiły się bidony przy bramce. To są szczegóły ale ważne ale nie zmieniające jednakże oblicza całej rozgrywki. FIFA oczywiście nie jest bezbłędna bo można wymieniać minusy i plusy obu gier w nieskończoność. Minusy już w jakimś temacie wymieniałem i nie było tego mało.

Co mnie najbardziej wku.....a w PES 2010??Że tak naprawdę jakbym zagrał ostatni raz w PES-a 5 i teraz odpalił demo PES-A 2010 to ogromnej różnicy bym nie zauważył (nie mówię tutaj o grafice oczywiście). Odkąd pamiętam widzę praktycznie te same animacje, ruchu, zmiany kierunków, bramkarzy. W FIFĘ nie grałem parę lat i jak zagrałem w 09 na next-genach to po prostu oszołomiony byłem postępem jaki się dokonał przez te parę lat.
Jakby nie było do PES-a będę miał zawsze sentyment i na pewno o nim nie zapomnę, ale wybieram jednak to co dla mnie lepsze.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 16:09:37 wysłana przez djzib0 »
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline klaudik

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2007r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:18:37 »
szaman13  zgodzesie z tobą w 100%  podania ta sa masakra normalnie zal   a ty kolego RealMadrtyFan to chyba nawet nie wiesz co piszesz     z kazdego rogu strzelasz i leci w okno  to pomyliles sie  chyba z fifa  02  bo tam tak bylo   ja powiem  tak gram w pesa z 5 lat i nawet niechcialem slyszec o fifie bo tak jak moil realmadrytfan co strzal to na bramke i w okno  i caly czs gralem w pesa bo mi pasowala  a teraz jak zagralem w demo to normalnie masakra to wogole kolo pilki nie stalo podania to juz nie gadami jakies smieszne  ustawinia kwadracki itp lub inne tam opcje  zamiasa konami tylko skupic sie na dobrej pilce to wymyslaja jakies rzeczy ktorych nie powino byc  pes prosta pilka bez rzadnych takich dziwnych ustawin i co i gra malina  a teraz co do fify to zagralem tez w demo i powiem wam ze duzo sie zmienilo  gra szybka i przede wszystkim podania odrazu idzie grac pilka szybka (ale bez przesady nie chodzi oto co jest w pes09 ze rajd przez pol boiska i bramka) jezel iwam tez chodzi o animacje ze na co komu animacje to jest pilka ma sie dobrze grac a nie ogladac animacje  to jest moje zdanie

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:19:33 »
Stary, wlasne zostales moim fifa-masterem. Ja w fife 09 od stycznia dzien w dzien gralem(wczesniej 8 lat w pesa DZIEN W DZIEN) i jak sciagnalem demko 10-tki na PS3 to na najwyzszym poziomie przez pierwsze 2 dni barcy nie ogralem. Najwiecej 3:0 ich po jakims czasie rozklepalem. Ale skoro Ty po 20 (rzekomych) meczach na iksie cisniesz na najwyzszym pozimie wirtualnego przeciwnika po 5:0 to jak wyjdzie pelna wersja to daj mi namiar na siebie to chetnie zagram bo powiem szczerze z takim kozakiem to chyba jeszcze nie gralem.

A tak na serio to nie osmieszaj sie takimi bezpodstawnymi wypowiedziami. Moze to g*wno co wypuscilo EA na PC funkcjonuje tak jak napisales ale na pewno nie na iksie i PS3.

Gram w Fife co roku od serii 99 z tą gra spędzilem już 10 lat więc naprawde potrafie w nią grać lepiej niz w PES-a. Jak chce w Fifie konstruowac akcje to pewnie że zremisuje albo przej***bie mecz, ale wystarczy trzymać się 3 scheatów i juz bramki sypią się jak z worka(gra arcade wkońcu). Radze czytac ze zrozumienim w mojej wypowiedziz nigdzie niepisze że WYGRYWAM CIĄGLE PO 5:0 i WYŻEJ bo aby przyzwyczaić się troche innego systemu strzałów musiałem rozegrać z 5 meczów

To tylko niektóre rzeczy z PES-a które z nich są w Fifi-e na konsole??

1. Żółta karta za dyskusje z arbitrem.
2. Sztuczna inteligencja komputerowego rywala.
3. Charakterystyczne ruchy piłkarz w trakcie biegu i w momencie schodzenia na przerwe.
4. Gra na czas komputerowego rywala.
5. Wymuszanie fauli.
6. Pełna wymienność pozycji.
7. Możliwość wprowadzenia bramkarza na pole karne rywala w momencie rozgrywania stałe fragmentu.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 16:26:22 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:29:31 »
szaman13  zgodzesie z tobą w 100%  podania ta sa masakra normalnie zal   a ty kolego RealMadrtyFan to chyba nawet nie wiesz co piszesz     z kazdego rogu strzelasz i leci w okno  to pomyliles sie  chyba z fifa  02  bo tam tak bylo   ja powiem  tak gram w pesa z 5 lat i nawet niechcialem slyszec o fifie bo tak jak moil realmadrytfan co strzal to na bramke i w okno  i caly czs gralem w pesa bo mi pasowala  a teraz jak zagralem w demo to normalnie masakra to wogole kolo pilki nie stalo podania to juz nie gadami jakies smieszne  ustawinia kwadracki itp lub inne tam opcje  zamiasa konami tylko skupic sie na dobrej pilce to wymyslaja jakies rzeczy ktorych nie powino byc  pes prosta pilka bez rzadnych takich dziwnych ustawin i co i gra malina  a teraz co do fify to zagralem tez w demo i powiem wam ze duzo sie zmienilo  gra szybka i przede wszystkim podania odrazu idzie grac pilka szybka (ale bez przesady nie chodzi oto co jest w pes09 ze rajd przez pol boiska i bramka) jezel iwam tez chodzi o animacje ze na co komu animacje to jest pilka ma sie dobrze grac a nie ogladac animacje  to jest moje zdanie

Człowieku interpunkcja. Nie idzie zrozumieć tego co tu napisałeś. A animacje są po to, żeby było widać czy zawodnik kopie, podaje. Chyba, że dla ciebie animacje to te co są przed meczem.

Gram w Fife co roku od serii 99 z tą gra spędzilem już 10 lat więc naprawde potrafie w nią grać lepiej niz w PES-a. Jak chce w Fifie konstruowac akcje to pewnie że zremisuje albo przej***bie mecz, ale wystarczy trzymać się 3 scheatów i juz bramki sypią się jak z worka(gra arcade wkońcu). Radze czytac ze zrozumienim w mojej wypowiedziz nigdzie niepisze że WYGRYWAM CIĄGLE PO 5:0 i WYŻEJ bo aby przyzwyczaić się troche innego systemu strzałów musiałem rozegrać z 5 meczów

To tylko niektóre rzeczy z PES-a które z nich są w Fifi-e na konsole??

1. Żółta karta za dyskusje z arbitrem.
2. Sztuczna inteligencja komputerowego rywala.
3. Charakterystyczne ruchy piłkarz w trakcie biegu i w momencie schodzenia na przerwe.
4. Gra na zas komputerowego rywala.
5. Wymuszanie fauli.
6. Pełna wymienność pozycji.
7. Możliwość wprowadzenia bramkarza na pole karne rywala w momencie rozgrywania stałe fragmentu


Podaj mi metodę na bramki w FIFIE 09 na konsole
1. Czy ty masz wpływ na to kiedy kłócić się z arbitrem? (nie wiem bo nie maiłem takiej sytuacji)Jak nie masz wpływu to tak naprawdę pusty bajer.
2. Nie wiem co masz do inteligencji zawodników z FIFY 09 lub dema 10. Nie różnie się przynajmniej wg. mnie.
3. Pewnie Kaka i Gerrard? Smaczek nie wpływający na realizm. Messi? Brał udział w motion capture i jest twarzą nowego PES-a więc jest i jego bieg. Smaczek, fajny ale nie wpływający na gameplay.
4. W FIFIE 10 w demie jak i w FIFIE 09 też grali na czas. Żadne odkrycie , w PES 2009 też miałem takie odczucie, że grają na czas.
5. W FIFIE faktycznie tego nie ma. Dla mnie zbędne ale cieszy, że jest taka opcja.
6. Co masz na myśli pisząc pełną?
7. W trakcie meczu bramkarz nie wejdzie w pole karne ot tak. Jest to sensowne i logiczne pod koniec meczu przy możliwości wyrównania. W FIFIE w takiej sytuacji bramkarz sam pobiegnie w pole karne.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 18:12:01 wysłana przez djzib0 »
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:33:52 »
No i widzisz djzib0 zarówno PES jak i FIFA maja swoje plusy które robią z nich najlepsze piłki noże w historii komputrowej(PES) i konsolowej(FIFA) rozgrywki. FIFA 10 na PC w 2 rzeczach wygrywa z PES 10 a mianowicie w 360 i grze ciałem ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:40:34 »
No i widzisz djzib0 zarówno PES jak i FIFA maja swoje plusy które robią z nich najlepsze piłki noże w historii komputrowej(PES) i konsolowej(FIFA) rozgrywki. FIFA 10 na PC w 2 rzeczach wygrywa z PES 10 a mianowicie w 360 i grze ciałem ;)

Moim celem nie jest nawrócenie wszystkich na FIFĘ bo i tak każdy wybierze to co będzie uważał za lepsze. Chodzi mi tylko o to, że nie napisałem jeszcze nieprawdziwego lub wyssanego z palca zdania na temat PES-a. Jest to moja opinia. Ktoś się może z nią nie zgodzić ale musi ją uszanować tak jak ja szanuję wypowiedzi innych.

pzdr
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:53:12 »
No i widzisz djzib0 zarówno PES jak i FIFA maja swoje plusy które robią z nich najlepsze piłki noże w historii komputrowej(PES) i konsolowej(FIFA) rozgrywki. FIFA 10 na PC w 2 rzeczach wygrywa z PES 10 a mianowicie w 360 i grze ciałem ;)

A w czym przegrywa ? w fifie nie jest tak łatwo omijać obrońców jak ty piszesz, co do twoich strzałów , wejdz w ocje sterowania i ustaw strzał sterowany RĘCZNIE,to samo zrób z podaniami  i włącz mecz , pewnie nawet  nie wiesz że taka opcja jest ,dlatego dla ciebie ta gra jest taka prosta , jak masz ustawione strzały które są automatycznie kierowane w bramkę no to gratuluje twojej umiejętności gry w Fifę

Masz swoje rogi

  <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

A czy w pes-ie też są takie rzeczy ?

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 17:22:03 wysłana przez serkowski »

Offline kamil87m

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 25, 2009, 16:56:07 »
Zaczekajcie jeszcze miecha, wtedy bedziecie porownywac...
Narazie przez niektorych przemawia rozgoryczenie, przez innych euforia i robi sie z tego chujnia, zanika obiektywizm, a juz najbardziej [cenzura] jest brak checi zrozumienia argumentow drugiej osoby....

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:03:41 »
Dobra jeb**ć Fife w którą gram juz 10 latek to temat PES2010 o ile wiem Fifa tu też ma swój wąek.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GuezmirvonGuzoff

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Trójmiasto
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:37:37 »
Czy to jest pesleague czy jakaś Fifafanboysite?

Jacyś zakompleksieni kolesie rejestrują się na forum o Pesie, aby pisać o wielkości Fify??
Są chyba fora o Fifie co?

Ja rozumiem, ze ktoś ma naście lat, ciągle się miota i nie wie co wybrać, bo rówieśnicy cisną w Fifę, ale co wy tu k..wa robicie?
Ja grałem w Fifę od wersji 1995 - dobre były części 97, 98, 99, 2003. Mało c'nie?
W PESA gram od trójki. Słabe były: 5 i 2008. Więcej udanych części - dobrze liczę?
Jestem pewien, że tak jak rok temu, fanboye Fify znowu będą musieli odszczekiwać swoje brednie po ukazaniu się pełnej wersji PES 2010. A tym czasem spadówa na fora poświęcone Fifce.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 17:45:54 wysłana przez GuezmirvonGuzoff »

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:44:13 »
Czy to jest pesleague czy jakaś Fifafanboysite?

Jacyś zakompleksieni kolesie rejestrują się na forum o Pesie, aby pisać o wielkości Fify??
Są chyba fora o Fifie co?

Ja rozumiem, ze ktoś ma naście lat, ciągle się miota i nie wie co wybrać, bo rówieśnicy cisną w Fifę, ale co wy tu k..wa robicie?
Ja grałem w Fifę od wersji 1995 - dobre były części 97, 98, 99, 2003. Mało c'nie?
W PESA gram od trójki. Słabe były: 5 i 2008. Więcej udanych części - dobrze liczę?
Jestem pewien, że tak jak rok temu fanboye Fify znowu będą musieli odszczekiwać swoje brednie po ukazaniu się pełnej wersji PES 2010. A tym czasem spadówa na fora poświęcone Fifce.



Takie teksty napinaczu to  do kolegów z piaskownicy , każdy ma swoje zdanie i już , więc nie rób się taki odważny zza tego monitora , a poszczekać to sobie możesz do swojego psa gówniarzu

Offline RAFIK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:45:12 »
Nim dzieci FIFA zaczną się kłócić dlaczego FIFA jest gorsza, niech obejżą ten filmik : <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=476772a5114211d16e63975a2c389713&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego na tym filmiku widać jak PES bije na głowę realizmem arkadową fifę, gdzie piłkarze ruszają się jakby mieli pełne gacie, gdzie brakuje realnie odwzorowanej fizyki lotu piłki.Dlaczego w FIFIE brakuje tego co ma PES ,gdzie widać, że MESSI drybluje jak MESSI, że Gerrard wali bomby jak Gerrard, że Beckham wrzuca piłę co do centymetra, charakterystycznie przy tym wymachując rękoma. Gdzie Lampard przy stałych fragmentach charakterystycznie wychyla głowę do przodu. Gdzie w wyglądzie piłkarzy są takie szczegóły o jakiej twórcom fify się nie śniło. Gdzie na filmiku kręconym I phonem oddalonym 1,5 metra od telewizora na kamerze WIDE idzie rozpoznać jaki piłkarz jest przy piłce bez patrzenia na nazwisko co trzeba robić w FIFIe gdzie większość piłkarzy rusza się tak samo jakby miała pełne porty a na zbliżanie wyglądają zwyczajnie sztucznie , nawet na najlepszych screenach, gdzie świecą się jak psu jaja. Pomijam już gameplay ale nawet graficznie PES jiż bije FIFE, gdzie ważniejsze jest to, żeby się fajnie świeciła murawa niż to  jak owzorować prawdziwe postury, ruchy i zachowania piłkarzy tak jak w PES. Jak myślicie dlaczego prawidziwi piłkarze grają ze sobą w PES'a na zgrupowaniach czy w domach jak mają czas? Dlaczego nie grają w FIFĘ. Czy dlatego, że PES jest miodny i oprócz niewypałów z roku 2008 i 2009 bił zawsze FIFE na głowę, która swoim gameplayem jeszcze nie dorównała takiemu PES 6 nie mówiąc już o 2010? Zastanówcie się na tym. Bo ja jak gram to chcę czuć ,że gram Gerrardem, Ronaldo, Messim, czy Ibekuku Amunike. Chcę widzieć, że ten jest lepszy od tamtego. Jak strzelam na bramkę to chcę ,żeby piłka leciała jak piłka a nie jak balon z FIFY. Po rozegraniu kilkudziesięciu meczy w PES 2010 na nowym kodzie wiem tylko jedno. KRÓL POWRÓCIŁ!!!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 25, 2009, 17:45:12 »