Autor Wątek: Wasze wrażenia z dema PES 2010  (Przeczytany 66399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 22, 2009, 16:17:17 »
Ja od trzech lat gram w PESa 6, ponieważ PES 2008 i 2009 były wg mnie słabe. Bardzo niecierpliwiłem się, aż zagrałem w to demo.... Kurcze, czy Konami widziało kiedyś jakiś mecz piłkarski?! Oglądnęli by sobie ligę hiszpańską albo (a zwłaszcza) angielską, bo to tempo jest za wolne... Piłkarze poruszają się właśnie jak (tj wspomnieli mi poprzednicy) w smole ŻENADA! Jak ktoś pisze, że pomimo wolnego tempa i takiemu poruszaniu się piłkarzy gra jest dobra, bo ma lepszą grafę to mnie krew zalewa! Weźcie się ludzie opanujcie w tej grze nie ma realizmu i jest mu daleko do niego, jak pełna wersja będzie taka sama to na pewno nie będę grał w PESa 2010, będę kolejny rok grał w PESa 6, bo on jest najlepsza! PES6 RULEZ

Przykład że nierozumie się że gra to gra a prawdziwy mecz to prawdziwy mecz. Myślisz że będą robić gamepley taki jak w lidze hiszpańskiej czy angielskiej?? aby gra byla szybka?? Niewidziałem jeszcze szybkiego meczu w spotkaniu piłkarskim mamy coś takiego jak zmiana tępa, w jakiej lidze obrońca do bezańskiej piłki biega sprintem niemając nikoko kto go atakuje?? Tu też chcesz rozgrywać powoli to tak rozgrywasz chcesz szybciej to też tak można(sprint, podania na dobieg, klepa) Zawsze przy tego typu gram pierwsze co zmieniają to zwalniają gameplay bo tego ozekują gracze. PES 6 wszysc krzyczeli zwolnić gameplay, w 2008 i 2009 było to samo. Szybki gameplay = szybsza gra, więcej akcji pod polem karnym (w czasie 5 minut połowa)=wiecej goli=wyniki powyżej 5 bramek na mecz=super realizm.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 22, 2009, 16:24:38 »
Ja od trzech lat gram w PESa 6, ponieważ PES 2008 i 2009 były wg mnie słabe. Bardzo niecierpliwiłem się, aż zagrałem w to demo.... Kurcze, czy Konami widziało kiedyś jakiś mecz piłkarski?! Oglądnęli by sobie ligę hiszpańską albo (a zwłaszcza) angielską, bo to tempo jest za wolne... Piłkarze poruszają się właśnie jak (tj wspomnieli mi poprzednicy) w smole ŻENADA! Jak ktoś pisze, że pomimo wolnego tempa i takiemu poruszaniu się piłkarzy gra jest dobra, bo ma lepszą grafę to mnie krew zalewa! Weźcie się ludzie opanujcie w tej grze nie ma realizmu i jest mu daleko do niego, jak pełna wersja będzie taka sama to na pewno nie będę grał w PESa 2010, będę kolejny rok grał w PESa 6, bo on jest najlepsza! PES6 RULEZ

zaliczasz się do grona idiotów co gra w grę która ma bardzo słabą grafie gameplay i animacje jak na takie lata więc wkurwia mnie to jak ktoś gada ze pes6 najlepszy skoro on nic nie ma z prawdziwej piłki. jak był 2009 to jeszcze coś zagrałem w 6 ale 2010 to miodzio kupuje orginał. "ale wady jak każda gra jakieś ma"

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 22, 2009, 16:50:50 »
ja też kupuje bo to najlepszy pes  jaki może być oby tylko poprawili  pare drobnych błędów ale i tak kupuje  kurcze  juz nie długo.  Wyjdzie fifa będę grał w fife 10 do póki nie wyjdzie   pes

ściągnę fife zagram karierę i odinstaluje


Man UTD FOREVER

Offline manio3

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 169
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #263 dnia: Wrzesień 22, 2009, 16:57:16 »
Dla mnie nawet PES 2008 jest lepszy od PES 6, grafa w PES6 była tragedią a w PES 2008 stała już na wysokim poziomie.

WISŁA KRAKÓW FAN

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:10:43 »
Dokłanie . Prócz gameplay`u trzeba mieć też grafike,a oba te elementy możemy znaleźć w Pes`ie 2010  :)


Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:33:49 »
ściągnę fife zagram karierę i odinstaluje

Ja też kupię tylko PESA mam 230 zł i nie starczyłoby mi nawet na FIFĘ, którą i tak nie kupie.
Tylko mój kumpel chce, żebym ściągnał FIFĘ z neta, ale nie wiem czy warto.
PES 2010 jest ekstra!.
Tylko za mało stadionów, ale co tam w full będzie ich 23!
POZDRO
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:51:55 »
Jeżeli chodzi o tempo gry to OK. Też nie lubię jak jest za szybko. Ale tutaj nawet nie chodzi o tempo tylko o sposób przedstawienia rozgrywki. Wszystko jest ze sobą tak słabo zgrane, że dla mnie to ni cholery nie przypomina niczego co mógłbym zobaczyć w telewizji (wiem, to jest gra, ale jednak). Wszystko tak naprawdę w tej grze jest umowne. Odbieramy piłkę, ale nie widzimy tego czemu odbieramy tą piłkę (bo raz piłka przeleci przez nogę raz nie, mimo, że są sytuacje, że powinien tą piłkę odebrać/przejąć), sędzia gwiżdże faul ale chwilę po tym identyczna sytuacja i nie gwiżdże. Praktycznie każda sytuacja w meczu jest umowna i naciągana. Takie zastosowanie sprawdzało się w starych częściach bo wprowadzało do gry elementy losowe. Można było bronić się cały mecz i jedną akcją go wygrać. Za to kochałem PES-a. Ale tutaj, teraz nie mam żadnej radości z gry. Mam wrażenie, że każde moje zagranie to widzimisię komputera. Podania niedokładne mimo, że nikt mnie nie atakuje. Podanie na dobieg to praktycznie komputer zawsze wybiera najgorsze rozwiązanie. Nie mogę piłki przejąć bo komputer decyduje za mnie, że muszę biec w linii prostej do punktu spotkania się z piłką. Sytuacje, że nie ma możliwości przeciśnięcia się z piłką jednak jakimś cudem napastnik przebija się przez obrońców.
Wiem, że gdybym nie miał XBOX-a to pewnie do tej pory bym żył w niewiedzy i wychwalał pod niebiosa PES-a, bo wiem, że PC-owa fifa to wielkie G. Ale zagrałem w next-genową piłkę i mam po prostu dobry wyznacznik. Aha i zanim mnie ktoś zbeszta za to co piszę to niech się zastanowi i obiektywnie oceni (te osoby, które miały dłuższy kontakt z FIFĄ next-gen), jak można przedstawić grę piłkarską i to co daje nam w tym roku Konami, jest tym na co czekaliśmy.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:59:02 »
Oczywiście , że Fifa Next - Gen to wyższa półka , jednak jak to mówią " Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma"  ;)
Co niektórzy zadziwiają mnie . Rok temu w Pes`ie 2009 był stosunkowo szybki gameplay . Wtedy ciągle słyszeliśmy , że tempo za szybkie niczym pinball . W tym roku zwolnili tempo i znowu krytyka . Coś tu nie halo prawda ?  :-\
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 18:01:05 wysłana przez FlAtRoN »


Offline Marcenao

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Mierczyce
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 22, 2009, 18:11:46 »
Przykład że nierozumie się że gra to gra a prawdziwy mecz to prawdziwy mecz. Myślisz że będą robić gamepley taki jak w lidze hiszpańskiej czy angielskiej?? aby gra byla szybka?? Niewidziałem jeszcze szybkiego meczu w spotkaniu piłkarskim mamy coś takiego jak zmiana tępa, w jakiej lidze obrońca do bezańskiej piłki biega sprintem niemając nikoko kto go atakuje?? Tu też chcesz rozgrywać powoli to tak rozgrywasz chcesz szybciej to też tak można(sprint, podania na dobieg, klepa) Zawsze przy tego typu gram pierwsze co zmieniają to zwalniają gameplay bo tego ozekują gracze. PES 6 wszysc krzyczeli zwolnić gameplay, w 2008 i 2009 było to samo. Szybki gameplay = szybsza gra, więcej akcji pod polem karnym (w czasie 5 minut połowa)=wiecej goli=wyniki powyżej 5 bramek na mecz=super realizm.

A ja widziałem szybkie tempo w meczu piłkarskim, jak byś oglądał ligę angielską to byś wiedział o czym mówię. O to 2 najlepsze dowody: Totenham - Chelsea (4:4) z 19.03.2008 oraz Liverpool - Arsenal (4:4) z 21.04.2009
Wiem ze istnieje zmienność tempa, bo nikt by nie wytrzymał, jak by cały mecz przebiegali sprintem za piłką, wiem, ze trzeba wolniej rozgrywać, ale wg mnie w PESie 2010 dzieje, się to zdecydowanie za wolno. Chcesz zrobić szybką kontrę to aż coś we mnie strzela, zanim ten piłkarz się ruszy, zanim poda, a ta piłka też zanim doleci...i mijają wieki, jakoś to w PESie6 lepiej zrobili i można szybko rozgrywać piłką.


zaliczasz się do grona idiotów co gra w grę która ma bardzo słabą grafie gameplay i animacje jak na takie lata więc wkurwia mnie to jak ktoś gada ze pes6 najlepszy skoro on nic nie ma z prawdziwej piłki. jak był 2009 to jeszcze coś zagrałem w 6 ale 2010 to miodzio kupuje orginał. "ale wady jak każda gra jakieś ma"


Nie nazywaj mnie idiotą, kretynie, bo widzę, ze ty jakoś najmądrzejszym człowiekiem nie jesteś. Z tego co tutaj napisałeś, że dla ciebie tylko grafa jest najważniejsza, a wg mnie nie tylko to... Pamiętam jak grałem w Fife 2000 i tam to dopiero były kwadraty biegające, ale jakoś się grało w tą grę i nie przeszkadzało, ze piłka składała się z 4 pikseli ;p Wiem, ze PES6 też nie ma za dużo z prawdziwego meczu, choćby np. to że takim Adriano można przepchać prawie całe boisko. Ale tempo poruszania się piłkarzy i piłki jest o wiele realniejsze niż w PESie 2010. Teraz to co mnie najbardziej boi w PESie 2010 bieg piłkarzy jest bardzo nie naturalny. Nogi im się ślizgają, a plecy albo są zgarbione albo wyprostowane do przesady, to samo było w PESie 2008 i 2009. Może dzięki temu, że piłka leci wolniej można konstruować lepsze akcje, ale to do mnie nie przemawia.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 22, 2009, 18:16:27 »
Marcenao a od kiedy tempo gry decyduje o ilości strzelonych bramek?? W Demo Pesie 2010 też takie wyniki adają
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 22, 2009, 18:37:08 »
Oczywiście , że Fifa Next - Gen to wyższa półka , jednak jak to mówią " Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma"  ;)
Co niektórzy zadziwiają mnie . Rok temu w Pes`ie 2009 był stosunkowo szybki gameplay . Wtedy ciągle słyszeliśmy , że tempo za szybkie niczym pinball . W tym roku zwolnili tempo i znowu krytyka . Coś tu nie halo prawda ?  :-\

Bo ciężko każdemu dogodzić. Ale tutaj przesadzili może nie z szybkością akcji ale z szybkością reakcji. Nie da rady zrobić porządnie wyglądającej kontry bo zmiana kierunku w demie trwa niekiedy 2 sekundy. Zresztą ja mam wrażenie, że komputerowy przeciwnik ma jakby szybszych zawodników. Messiego jak gram Barceloną praktycznie każdy dogoni. Ale jak gonię już Messiego grając przeciwko Barcelonie, to nie mogę za nim nadążyć.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline Marcenao

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Mierczyce
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2008r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 22, 2009, 18:52:04 »
Marcenao a od kiedy tempo gry decyduje o ilości strzelonych bramek?? W Demo Pesie 2010 też takie wyniki adają
Akurat te mecze miały dużo bramek, ale też tempo niesamowite i dlatego je wymieniłem, bo jakoś mi one zapadły jako najbardziej dramatyczne mecze, gdzie wynik nie był do końca przewidywalny, drużyny, ostro walczyły do samego końca, ząb za ząb...

cannabis piotrek

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:54:31 »
zauwazyłem ze jak biegne z piłką i mam sytuacje sam na sam z bramkarzem i chce go minąć markowaniem strzału to zawodnik nie robi tego odrazu tylko włancza sie cała animacja czyli zawodnik podbiega , bramkarz sie rzuca i zawodnik sam juz bez problemu mija bramkarza , te wszystkie zagrania to załanczajace sie animacje ktore musza dojść do konca i dlatego jest taka wolna reakcja na wszystko. tak wywnioskowałem

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 22, 2009, 22:35:01 »
KONAMI  nie ma doświadczenia z motion capture, i dlatego są takie sytuacje. Ja też uważam, że jedynym powodem takich opóźnień są animacje zawodników, w szczególności, że niektóre komendy kontrolera wykonywane są szybciej niż inne. Jakaś animacja musi się zakończyć, żeby przejść do następnej. Ale dziwię się jednemu, przecież tam ktoś siedzi i w trakcie tworzenia widzi co robią i testują. Wypuszczają słabe demo podczas gamescomu i tłumaczą się, po miernych ocenach, że to stary build. Wydają demo, które ma zachęcić a nie zniechęcić, po czym pojawia się informacja, że to również stary build. Przecież to jest nic innego jak "samobój".
KONAMI jeszcze chyba porządnie po tyłku nie dostali i swoje zarabiają ale jak tak dalej pójdzie to niedługo seria padnie. Ktoś wspomniał o 2K. Jestem pewien, że oni na dzień dobry stworzyliby lepszą piłę niż KONAMI  i EA. NBA 2k9 i NHL 2k8 to najlepsze przykłady.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 22, 2009, 23:40:54 »
2K robi naprawde dobre tylko są bardzo mało znani a jednak Mafia 1 i 2, seria GTA, Oblivion czy BioShock to ich dzieła :D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline djzib0

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gdañsk
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2006r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 23, 2009, 00:06:17 »
GTA i Mafia to dwie oddzielne firmy. GTA i mafia to dwie odrębne gry. Nie wiem skąd jest 2k ale mafię robiła czeska firma. GTA to dzieło firmy Rockstar.
--==O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me==--

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 23, 2009, 08:31:51 »
2K Games - wydawca gier komputerowych wchodzący w skład spółki Take-Two Interactive. Firma powstała 25 stycznia 2005 r po nabyciu przez Take-Two Visual Concepts za 25 milionów dolarów. 2K Games ma siedzibę na Manhattanie.


 Gry wydane przez 2K Games


Gra    Data wydania    Platformy
Sid Meier's Pirates!    2004    Windows, Xbox, PSP
Amped 3    2005    Xbox 360
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth    2005    Xbox, Windows
Civilization IV    2005    Windows, Mac OS X
Close Combat: First to Fight    2005    Windows, Xbox, Mac OS X
Conflict: Global Terror    2005    PlayStation 2, Xbox, Windows
Dungeon Siege II    2005    Windows
Jade Empire    2005    PC
Motocross Mania 3    2005    PlayStation 2, Xbox
Serious Sam II    2005    Windows, Linux, Xbox
Vietcong 2    2005    Windows
24: The Game    2006    PlayStation 2
CivCity: Rome    2006    Windows
Civilization IV: Warlords    2006    Windows, Mac OS X
Dungeon Siege II: Broken World    2006    Windows]
Dungeon Siege: Throne of Agony    2006    PSP
Family Guy Video Game!    2006    Xbox, Playstation 2, PSP
Prey    2006    Windows, Xbox 360, telefon komórkowy, Mac OS X
Sid Meier's Railroads!    2006    Windows
Stronghold Legends    2006    Windows
The Da Vinci Code    2006    Playstation 2, Xbox, Windows
The Elder Scrolls IV: Oblivion    2006    Xbox 360, Playstation 3
BioShock    2007    Xbox 360, Windows, Playstation 3 1
Civilization IV: Beyond the Sword    2007    Windows
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer    2007    NDS, Wii, Xbox 360, Playstation 2, Playstation 3
Ghost Rider    2007    Playstation 2, Xbox, PSP, Game Boy Advance
The Darkness    2007    Playstation 3, Xbox 360
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles    2007    Xbox 360
Borderlands    2008    Playstation 3, Windows, Xbox 360 1
Civilization IV: Colonization    2008    Windows 1
Civilization Revolution    2008    NDS, Playstation 3, Xbox 360 1
Don King Presents: Prizefighter    2008    Xbox 360, NDS, Wii 1
NHL 2K9    2008    Playstation 2, Xbox 360, Playstation 3, Wii,
BioShock 2    2009    Xbox 360, Windows, Playstation 3 1
Mafia II    2009    Xbox 360, Windows, Playstation 3 1
Champions Online    2009    Xbox 360, Windows 1
NBA 2k9    2009    Xbox 360, Playstation 3, PC


+ nowe gry

Pozdrawiam

Offline etoop

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2007r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 23, 2009, 09:47:29 »
moim zdaniem najsłabszym są bramkarze tragedia jak tego nie poprawią w wersji full to będzie chujowo :/ bo reszta jak gameplay itd są zajebiste
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 10:17:05 wysłana przez etoop »

szpilek666

  • Gość
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 23, 2009, 10:51:20 »
Zacznę od pozytywów, wiem, że to nie w polskim stylu no, ale cóż ;P

+ Grafika
+ Taktyka (np. za duży "player support" --- to przy podaniu trójkątem komputer przecina 90% piłek, ale jak już przejdzie to przeciwnik ma "ciepło")
+ Dostosowanie pozycji do umiejętności zawodnika(maksymalny skill na optymalnej pozycji, ale obawiam się tego przy długim sezonie, zmęczeniu, kontuzjach i kartkach).
+ Strzały, zgrania...grywalność ogromna(jak to przy pesie).
+ Tempo rozgrywki sprawia, że na spokojnie można zbudować akcję, a nawet kontrę tak jak byś chciał.
+ Ilość strzelanych bramek, sam na sam kończy się zwykle bramką ;) (zależna o wiele bardziej od ciebie niż "od przypadku" - co miało miejsce w pes09 - moim zdaniem)

- Bramkarze...jak zwykle, ale widać znaczną poprawę więc ten minus naciągany.
- Transfery ;/
- Lekki chaos w defensywie, lepiej wyp***** niż kiwać...no, ale to nie jest formacja odpowiedzialna za piękna grę z klepki i dryblowanie :P ...więc drugi minus naciągany.
Podsumowanie: Gra rewelacyjna dużo plusów mało minusów - co więcej chcieć! Oby nic nie ******....popsuli do premiery ;)

Offline Robcio55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:34:14 »
We wszystkim sie zgadzam :) a co do sytuacji sam na sam to jest zajebiście poprawione bo w poprzedniej częśći bywało że miałem 5 pod rząd takich sytuacji i żadnej bramki

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wasze wrażenia z dema PES 2010
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 23, 2009, 13:34:14 »