Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142542 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3000 dnia: Maj 28, 2011, 22:58:53 »
VISCA EL BARCA

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3001 dnia: Maj 28, 2011, 22:59:34 »
Ojej ,jaka euforia..
" border="0
" border="0

Offline robert09

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 549
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3002 dnia: Maj 28, 2011, 23:03:02 »
Barcelona mistrzem i bardzo dobrze!!!! YEah

stanek1983

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3003 dnia: Maj 28, 2011, 23:25:36 »
Dziękujemy pięknie za wspaniały sezon, oby powtórzyło to się za rok. Wspaniały mecz Erica, jeszcze lepszy Pique. BRAWO !! BRAWO !! BRAWO!!

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3004 dnia: Maj 28, 2011, 23:46:32 »
Według mnie:
Valdes - 7/10 - Bez zastrzeżeń, przy bramce absolutnie bez szans.
Dani Alves - 6/10 - Trochę mnie zawiódł, niepewny szczególnie na początku.
Pique - 7/10 - Profesore, jeden błąd gdy dał się zrobić Rooneyowi pod koniec spotkania.
Mascherano - 8/10 - Jak dla mnie objawienie meczu. Przez cały sezon nie mogłem się do niego przekonać, dziś był wszędzie - w obronie, ataku, ponadto świetnie asekurował.
Abidal - 7/10 - Nie dał pograć Valencii, świetny powrót po chorobie.
Busquets - 6/10 - Niby poprawnie, ale ja widziałbym w jego miejscu raczej Keitę, nigdy nie byłem do niego do końca przekonany.
Xavi - 9/10 - To był jeden z tych meczów, w których Xavi robi wszystko tak, że ręce same składają się do oklasków. Oczywiście na plus przepiękna wręcz asysta.
Iniesta - 7/10 - Bardzo dobre spotkanie, choć bez błysku.
Messi - 8/10 - Pewnie wielu powie, że zbyt nisko, ale mi się nie podobało, że w I połowie Messi próbował wejść z piłką do bramki mimo wielu znakomitych okazji do strzału. Efektem tego było parę strat, które nie przystoją najlepszemu piłkarzowi na świecie. W przerwie Pep szepnął mu słówko na temat strzałów zza     16-stki i mieliśmy pięknego gola na 2-1.
Villa - 9/10 - Cały mecz nieustannie zagrażał bramce MU. Do tego jego bramka to prawdziwy majstersztyk.
Pedro - 7/10 - Spokój i opanowanie przy bramce na 1-0, poza tym nic szczególnego.

Ogólnie rzecz biorąc mecz wygrało MVP + Xavi + Mascherano ;)



Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3005 dnia: Maj 28, 2011, 23:47:51 »
Każde wasze zwycięstwo jest dla mnie porażką i odwrotnie ale to chyba normalne :d
Za rok do CL wchodzi Wisła Kraków także wasza dominacja się zakończy! Hahah

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3006 dnia: Maj 29, 2011, 00:07:39 »
Każde wasze zwycięstwo jest dla mnie porażką i odwrotnie ale to chyba normalne :d
Za rok do CL wchodzi Wisła Kraków także wasza dominacja się zakończy! Hahah


Normalne ;] Mam tak samo z Realem ;)
" border="0
" border="0

stanek1983

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3007 dnia: Maj 29, 2011, 00:27:48 »
gdyby ktoś chciał mój upload meczu:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3008 dnia: Maj 29, 2011, 09:29:23 »
piękny wieczór :) kapitalny mecz Barcy... Xavi, Iniesta i Messi udowodnili, że są genialni i mogą rozmontować każdą obronę świata (chyba, że gra w niej Pepe)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3009 dnia: Maj 29, 2011, 11:29:54 »
Xavi Iniesta i Messi tak ich rozklepali ze niewiedzieli co sie dzieje ;D Ale brawa dla Manchesteru nie niszczyl gry Barcy jak Real i wogole
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3010 dnia: Maj 29, 2011, 11:42:01 »
Xavi Iniesta i Messi tak ich rozklepali ze niewiedzieli co sie dzieje ;D Ale brawa dla Manchesteru nie niszczyl gry Barcy jak Real i wogole

No i dlatego przerżnął w fatalnym stylu ;)

Brawa dla Barcy kibicowałem im i się nie zawiodłem, super gest Puyola w stosunku do Abidala
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3011 dnia: Maj 29, 2011, 12:25:32 »
Ale brawa dla Manchesteru nie niszczyl gry Barcy jak Real i wogole
Nie chcem się wtrącać, ani jakiś kłótni zaczynać lecz chyba troche przesadzasz.
W piłce na pierwszym miejscu jest wynik, dopiero potem ewentualnie styl

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3012 dnia: Maj 29, 2011, 12:30:23 »
Teraz będzie orgazm w mediach przez całe wakacje albo i dłużej :D Gdyby wygrał Manchester po tygodniu - dwóch każdy by zapomniał :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3013 dnia: Maj 29, 2011, 13:03:33 »
Mrozio no to się nie wtrącaj!


D17 tak orgazm będzie przez 130 Lat. Ciekaw jestem ilu kibiców Barcy wrzuci coś do profilu o finale? Chyba mało. Ale kibice Realu jarają się wygraną z Barcą do dziś ;]

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3014 dnia: Maj 29, 2011, 13:24:19 »
Ale brawa dla Manchesteru nie niszczyl gry Barcy jak Real i wogole
Ja pier*ole ja jakaś drużyna nie stawi oporu Barcelonie, pozwoli łatwo wklepać sobie 3 brameczki to brawa dla nich, brawa że pozwolili grać Barcelonie to co lubi, brawa, że nie zniszczyli futbolu Barcelony, ale ch*j, że wczorajszy Manchester zagrał gówno, ani to defensywnie, ani to ofensywnie. Nie kiedy ich pomoc zlewała się z obroną i stali na linii pola karnego a Xavi na 20 metrze mógł stanąć spokojnie z piłką.Ale brawa, że pozwolili Barcelonie bezboleśnie wygrać, oddając 1 celny strzał.
Real przeciwstawił się Barcelonie, ograniczył ją, zagrał antyfutbol, ale ten antyfutbol częściej atakował, strzelał na bramkę, a i w obronie grał lepiej.
Raz po jednym z ujęć jak pokazano Fergusona na ławce z zaciśniętymi pięściami zrobiło mi się go strasznie żal, ale IMO Manchester oddał mecz.
Barcelona z kolei zagrała swoje.

I chyba jednak nie ma już aż takiej różnicy między dwiema ligami, jak mi samemu się wydawało.


Przed samym meczem byłem za MU, ale widząc taki nieokreślony, bez pomysłu zespół z Manchesteru, to jednak lepiej, że Barcelona wygrała.


Popatrzcie Real na jesieni był drużyną która zagrała najgorszy mecz przeciwko Barcelonie, a w kwietniu jako jedyni już mogli się  jej przeciwstawić, byliśmy najbardziej konkurencyjną drużyną dla Barcelony. To w półfinale do pewnego momentu(:P) mieli ciężej aniżeli w samym finale z mistrzem Anglii. To pokazuje jak szybko wszystko się w piłce może się zmienić.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3015 dnia: Maj 29, 2011, 13:36:02 »
Cytat: pawlodar10
Xavi, Iniesta i Messi udowodnili, że są genialni i mogą rozmontować każdą obronę świata (chyba, że gra w niej Pepe)

Udowodnili? Wczoraj? Kiedy? Iniesta i Xavi nawet nie musieli tego robić, bo na dwudziestym metrze nikt do nich nie podbiegał. Messi raz po raz odbijał się od Vidicia. I on został MVP finału? K_rwa, za co? Dlaczego nie Villa? Argentyńczyk pokazał tylko bramkę, która notabene raczej nie padłaby, gdyby Vida nie stał jak słup i nie zasłonił piłki bramkarzowi - strzał padł w środkową strefę bramki, van der Sar takie zwykle wyciąga. Ogólnie wszystkie trzy w dupę były wynikiem fatalnych błędów - pierwsza Parka, trzecia tego gościa, który nie wybił futbolówki. Dużo akcji Barcelona przeprowadzała skrzydłami - cóż, boczni obrońcy United wyjechali chyba ze stadionu razem z Berbatovem.

Najsłabszy mecz w tym sezonie, jeśli chodzi o United. Że też oni zawsze tak muszą...

Nie obyło się bez teatru, na szczęście bez żadnych skandali. To dobrze.

Gratulacje. Szczere. Byliście lepsi, ale naprawdę trudno było być gorszym od tych kalek. Pozostaje mi żałować, że tylko dwaj zawodnicy United zagrali na zwyczajowym poziomie i nie mieliśmy okazji oglądać lepszego meczu.

Cytat: Sergio
I chyba jednak nie ma już aż takiej różnicy między dwiema ligami, jak mi samemu się wydawało.

Wynika to z tego, że angielska drużyna nie pokazała jaj. Wyrzekła się angielskości.

Dlaczego nie mogli zagrać tak jak trzy lata temu, damn?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 13:39:04 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3016 dnia: Maj 29, 2011, 13:48:17 »
Powiem szczerze, że liczyłem na lepszy mecz. W pierwszych 10 minutach United zagrało z jajami i Barca nic nie mogła zrobić. Mało brakowało i Rooney zdobył by gola. Ale później oddali inicjatywę Barcelonie i nic nie mogli zrobić. Nie można tak grać, że Xavi i Iniesta mają całą połowe dla siebie i mogą zagrać tam gdzie chcą. Nie wiem czy SAF nie zrobił by lepiej gdyby od pierwszych minut zagrał Nani i Berbatov za Valencie i Hernandeza. Brawa dla "Puziola" za oddane opaski dla Erica ;) Należało mu się.



PS. Lubię Bońka ale komentuje słabo i do tego jak on wymawia nazwiska, Puziol, Willa  :D :D.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3017 dnia: Maj 29, 2011, 18:54:33 »
Cytuj
Ale brawa dla Manchesteru nie niszczyl gry Barcy jak Real i wogole

Błagam cię... bez takich

Cytuj
Messi raz po raz odbijał się od Vidicia. I on został MVP finału? K_rwa, za co? .

Może za to, że po za jedną stratą na początku meczu później z już wspomnianymi Xavim i Iniestą nakręcał każdy atak Barcy, a Vidic (i 8 broniących Manchesteru) mogli tylko patrzeć bezradnie na piłkę? Przecież United w tym meczu zostało całkowicie zdetronizowane

Co do puziola to jakiś dziwny wytwór wyobraźni polskich komentatorów... wbrew temu co twierdzi Szpakowski wymowa nazwiska Tarzana w języku hiszpańskim i w języku katalońskim nie rożni się w ogóle




" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3018 dnia: Maj 29, 2011, 18:59:27 »
Może za to, że po za jedną stratą na początku meczu później z już wspomnianymi Xavim i Iniestą nakręcał każdy atak Barcy, a Vidic (i 8 broniących Manchesteru) mogli tylko patrzeć bezradnie na piłkę?

Bez przesady. Może na to nie wyglądało, ale zwykle kontrolowali sytuację (jedna z niewielu rzeczy, która im naprawdę wychodzi), a gdyby nie trzy głupie błędy, Czerwoni (Biali) mogli nawet wygrać ten mecz, niezasłużenie rzecz jasna. No właśnie... gdyby.

Cytuj
Przecież United w tym meczu zostało całkowicie zdetronizowane

Do tego akurat nie trzeba wiele.

Valdes mówił przed tym meczem, że United są lepsi w ofensywie. Żartowniś.
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3019 dnia: Maj 29, 2011, 20:17:02 »
FC Barcelona może cieszyć się z kolejnego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Sukces w sobotnim spotkaniu z Manchesterem United przyniósł również hiszpańskiemu klubowi gigantyczne pieniądze. Według MasterCard kataloński klub zarobił 126 milionów euro.

Eksperci tef firmy w ogólną kwotę wliczyli: premię za zwycięstwo, wpływy z praw do transmisji, wzrost wartości każdego piłkarza i umocnienie marki Barcelony. Czerwone Diabły również zyskały, co prawda nie jest to tak wielka kwota, jak w przypadku sobotniego rywala, ale według szacunków, Manchester United zarobił siedemdziesiąt trzy miliony euro.


369 milionów euro - na taką właśnie kwotę wyceniono sobotni finał Ligi Mistrzów, który to wygrała Barcelona 3:1

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3019 dnia: Maj 29, 2011, 20:17:02 »