Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142536 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3040 dnia: Maj 30, 2011, 18:28:31 »
Finał dla barcy jak najbardziej zasłużenie. Gratulacje, chociaż przegraliśmy z zdobywcami trofeum

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3041 dnia: Maj 30, 2011, 18:38:03 »
Nederland nie wiem czy jest sens rozmowy z Tobą. Efektownie to znaczy 10 zwodów w miejscu i ominięcie rywala? Według mnie samym balansem da się ośmieszyć obronę. Ba! Według mnie minięcie samym balansem ciała jest lepsze niż z użyciem zwodu. Przykład lepszy chcesz? Pamiętam sytuację gdzie Messi wbiegł sobie do pola karnego mijając jak pionki rywali? Później zagrał od Pedro ale wbiegł Vidic i wybił piłkę w aut. Czekam na więcej spotkań z United żebyś wpadł do naszego tematu i popisał trochę bzdur  :) :).

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3042 dnia: Maj 30, 2011, 18:43:55 »
Nederland a nie widziałeś może bardzo podobnej ręki w polu karnym Manchesteru w pierwszej połowie?


Co do Messiego, na mundialu skompromitował się? miał lepszych partnerów? sorry ale Messi nie był tam od strzelania bramek tylko od rozgrywania akcji, ale niestety nie miał za bardzo z kim grać, a Ronaldo nic nie grał przez cały turniej ale ważne że  strzelił bramkę na 8-0 z Koreą wow!

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3043 dnia: Maj 30, 2011, 18:47:35 »
 lukasz200992
Połnacną dodaj bo zaraz bedzie ze Ronaldo strzela silniejszej Południowej

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3044 dnia: Maj 30, 2011, 18:50:05 »
Nederland a kto przydziela Złotą Piłkę? Kibice? Chyba za darmo tam jej się nie dostaje więc za coś musiał ją dostać. Tak Ronaldo zdobył bramkę z Koreą Północną. Pamiętasz tą bramkę ? Piłka odbiła mu się fartownie dwa razy od głowy. Wiadomo, że Messi potrzebuje partnerów do gry ale o Ronaldo mówi się, że on sam wygrywa. Pokazał to właśnie na Mundialu. Nie wiem po co wracasz do tego Mundialu? Było mineło.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3045 dnia: Maj 30, 2011, 18:59:29 »
Ja nigdy nie napisalem i nie napisze ze gratuluje Barcelonie wygrali ok ale Nederland moim zdaniem to jedyna osoba na tym forum ktora nie boi sie sprzeciwstawic innym urzytkownikom i pelen szacun dla niego. Ma swoje zdanie i to sie u ludzi ceni. Zastanawiam sie tylko nad wami kibicami Barcy skoro wasz ulubiony/kochany klub wygral dosyc sporo w tym sezonie to po co ta spinka do Nederlanda, jezeli uwazacie ze On pisze bzdury,brednie i glupoty to po co mu odpisujecie? Przeciez wszystko co On napisze zawsze dla was jest nieprawda to po co odpisujecie, Rozumiem ze chodzi o to ze nie mozecie przebolec ze ktos jednak nie zgadza sie z tym co Wy napiszecie.??

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3046 dnia: Maj 30, 2011, 19:04:00 »
krolewski1902 no i właśnie szkoda, że nie napiszesz :) Nederland tak ma inne zdanie. Stara się być mądrzejszym niż jest. Teraz dam przykład może źle go odbierzesz ale trudno. Ktoś jedzie Ci matkę od k***,sz*** itd. Wiesz, że twoja Mama nie jest tym czym napisałem. Przechodzisz obok tych wyzwisk bo to są bzdury czy starasz się komuś przemówić do rozsądku.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3047 dnia: Maj 30, 2011, 19:08:04 »
Czy forum nie jest do dyskusji??? A jak ktoś nie mówi prawdy albo ja zakłamuje to moim zdaniem trzeba dyskutować.

Pierwszy przykład z brzegu-O ręce piłkarza Barcelony wspomina ale już o ręce zawodnika Manchesteru nie, i zaraz stado fanów Realu wyskoczy ze Barcelona wygrała mecz dzięki sędziom, że Uefa jest przekupiona itd. co na tym forum już nie raz się zdarzyło.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3048 dnia: Maj 30, 2011, 19:11:57 »
no dobra za*ebal  bym komus w nos, to jest podobny przyklad, a piszesz ze szkoda ze nie napisze gratulacji dla Katalonczykow , To Ci odpowiem nie napisze bo kibicuje Realowi i nie przejdzie mi to przez usta nawet jezeli Barca grala swietnie. Ja bede kibicowal Realowi nawet jak przegraja kazdy mecz w sezonie to to juz jest milosc i pasja. I specjalnie dla Ciebie Gratulacje Barcelona moze nie wszystko mi sie podobalo ale niech Im i Tobie bedzie.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3049 dnia: Maj 30, 2011, 20:21:47 »
Nederland a kto przydziela Złotą Piłkę? Kibice? Chyba za darmo tam jej się nie dostaje więc za coś musiał ją dostać.
Racja teraz przyznają ją ludzie z Kambodży, Tadżykistanu, czy innych Czadów.

Cristiano niech sobie strzela, ale to Messi wygrał LM!
Pól roku temu gadka była zupełnie inna. LM, Puchar Włoch, Seria A, II miejsce na MŚ Sneijdera( gdzie to on prowadzi tą Holandię do finału, gdzie to on jako pomocnik strzelił tyle samo bramek co król strzelców tej imprezy, gdzie to on w samym finale dwa razy otwierał drogę do bramki Robbenowi). To wszystko było mniej ważne od 34 bramek w La Liga, lub jednej bramki w finale MŚ, gościa który przegapił połowę meczów w sezonie ligowym.Tak tegoroczna Złota Piłka była przyznana za darmo, w porównaniu z sezonem Wesa. Lub inaczej IMO straciła ona(ZP) na wartości, prestiżu.

Gdyby ZP dalej byłaby przyznawana przez dziennikarzy to Sneijder by ja zgarną, a tak nawet go na podium nie było, bo eksperci z jakiś egzotycznych państw obejrzeli sobie jeden mecz, przeczytali coś w gazecie i oddali głos...

Cristiano wykreowany na rozkapryszoną, arogancką gwiazdkę nie zgranie tej nagrody, nie ma szans wygrać z Messim, piłkarzem PlayStation, kopiącym studnie w Afryce.

Cytuj
Co do Messiego, na mundialu skompromitował się? miał lepszych partnerów? sorry ale Messi nie był tam od strzelania bramek tylko od rozgrywania akcji, ale niestety nie miał za bardzo z kim grać, a Ronaldo nic nie grał przez cały turniej ale ważne że  strzelił bramkę na 8-0 z Koreą wow!
Tak Argentyna się skompromitowała, jedynie Messi nie, bo...bo nie.
Na prawdę twierdzisz, że Portugalia >(=) Argentyna?!
Leoś był od rozgrywania, coś słabo to rozgrywał z Niemcami czyż nie?

Cytuj
zaraz stado fanów Realu wyskoczy
Dobrze, że stado fanów Barcelony i JEDEN fan Arsenalu mogą się temu przeciwstawić.

Cytuj
Teraz dam przykład może źle go odbierzesz ale trudno. Ktoś jedzie Ci matkę od k***,sz*** itd. Wiesz, że twoja Mama nie jest tym czym napisałem. Przechodzisz obok tych wyzwisk bo to są bzdury czy starasz się komuś przemówić do rozsądku.
Nederland jak pisze to nie pisze, "bo tak", tylko zazwyczaj jest to czymś poparte. Choć ja nie widziałem wyzwisk ze strony Nederland'a w stronę Barcelony, równoznacznych z  k***,sz*** itd.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 21:07:34 wysłana przez Sergio#20 »

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3050 dnia: Maj 30, 2011, 21:20:05 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1670e6bde74979475617cd312e9d3856&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1670e6bde74979475617cd312e9d3856&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3051 dnia: Maj 30, 2011, 22:40:07 »
Ale raczej to są jego opinie a nie argumenty. Do opinii każdy ma prawo lecz ja się z jego opiniami nie zgadzam i tyle. Sergio wiem mam tak super nick, że Tobie też się podoba  ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3052 dnia: Maj 30, 2011, 22:57:25 »
Cytat: Pikachu
Nederland nie wiem czy jest sens rozmowy z Tobą.

Dopóki będziesz usiłował wkładać nie moje słowa w moje usta i tworzył alternatywną rzeczywistość z własną historią, chyba raczej nie ma.

Cytuj
Efektownie to znaczy 10 zwodów w miejscu i ominięcie rywala? Według mnie samym balansem da się ośmieszyć obronę. Ba! Według mnie minięcie samym balansem ciała jest lepsze niż z użyciem zwodu.

Nie, zrobienie czegokolwiek poza balansem ciała. Na przykład. Gdyby przy jego technice nie nazywano go całkowicie bezpodstawnie geniuszem techniki, bo to typowy roadrunner, najpewniej bym się nie przyczepił. Gdyby jednak użyć takiego kryterium, to Valencia, jeśli chodzi o sam drybling ma taki sam styl co Messi, tylko fatalnie operuje słabszą nogą. Zaś Nani w teorii jest od Argentyńczyka lepszy, jeśli chodzi o technikę dryblingu, ale jest rzecz jasna piłkarzem słabszym. I będzie jeszcze długo. Być może nie byłby, gdyby Ferguson nie sadzał na ławce zawodnika, który patrząc na statystyki ligowe był w tym sezonie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Może na podium Złotej Piłki się nie załapie, bo nie do końca na to zasłużył, ale wiele razy rozgrywał świetne zawody.

Cytuj
Przykład lepszy chcesz? Pamiętam sytuację gdzie Messi wbiegł sobie do pola karnego mijając jak pionki rywali? Później zagrał od Pedro ale wbiegł Vidic i wybił piłkę w aut.

Prosiłem o lepszy przykład. Co mu z tego przyszło, skoro ledwo co wbiegł w pole karne, a akcja i tak została skutecznie przerwana? ::) Nie pomyślałeś, że nierzucenie się na niego jak na worek ze złotem było przemyślanym zagraniem?

Cytuj
Czekam na więcej spotkań z United żebyś wpadł do naszego tematu i popisał trochę bzdur

Nie schlebiaj sobie. Nawet, jeśli jakimś cudem piszę teraz same bzdury, i tak są one przyćmiewane przez twoją głupotę, prezentowaną w odpowiedziach. Operujesz Syriuszem, można powiedzieć.

Cytuj
Chyba za darmo tam jej się nie dostaje więc za coś musiał ją dostać.

W takim razie Messi zapoczątkował nową tradycję, bo - tu wielkie zaskoczenie, które spowoduje falę samobójstw - dostał Złotą Piłkę za darmo. Sneijder został okradziony.

Cytuj
Stara się być mądrzejszym niż jest.

Akurat ty jesteś ostatnim na tym forum, upoważnionym do mówienia tak do kogokolwiek. No, może nie ostatnim, ale plasujesz się w ścisłym przeciwieństwie czołówki.

Cytuj
Przechodzisz obok tych wyzwisk bo to są bzdury czy starasz się komuś przemówić do rozsądku.

Powiadają, że milczenie jest najlepszą ripostą. Zapisz się na jakieś sztuki walki, tam wbiją ci do głowy kodeks moralny, którego będziesz przestrzegać także w życiu codziennym.

Cytuj
Sergio wiem mam tak super nick, że Tobie też się podoba

Dobrałeś sobie go idealnie, więc trudno przejść obok tego obojętnie. A mówią, że imię wiele mówi o człowieku.

Cytuj
Ale raczej to są jego opinie a nie argumenty

Fakt. Ty używasz argumentów, zbywając trzy czwarte objętości mojego postu i odpowiadając na najmniej znaczące fragmenty bądź te, które po prostu najwygodniej ci zripostować.

Cytat: MaddiMMagic
Gratulacje, chociaż przegraliśmy z zdobywcami trofeum.

Jakież to głębokie. Da się przegrać mecz finałowy z drużyną nie będącą zdobywcą trofeum?

Cytat: Łukasz
Nederland a nie widziałeś może bardzo podobnej ręki w polu karnym Manchesteru w pierwszej połowie?

Jasne, że widziałem, zagrał nią mój przedwczorajszy ulubieniec. To była sytuacja jednak nieco inna, bo Evra ewidentnie cofał rękę, w dodatku z tego co pamiętam, był wtedy w powietrzu... Na YT nie mogę znaleźć powtórki akurat tej sytuacji, więc mogę się nieznacznie mylić.

Cytuj
Co do Messiego, na mundialu skompromitował się? miał lepszych partnerów? sorry ale Messi nie był tam od strzelania bramek tylko od rozgrywania akcji, ale niestety nie miał za bardzo z kim grać, a Ronaldo nic nie grał przez cały turniej ale ważne że  strzelił bramkę na 8-0 z Koreą wow!

To Ronaldo był od strzelania bramek? Popatrz, strzelił. Miał silniejszą grupę (nawet sporo silniejszą), a mimo to to zrobił. Dogrywanie też Messiemu kiepsko wychodziło, choć jakąś tam asystę chyba zaliczył. Nie jest prawdą, że nie miał z kim grać, bo Argentyna ma chyba największe bogactwo wśród napastników na świecie, a na samym turnieju świetnie grał Higuain. Krąży mit, w którym jest trochę racji, że Ronaldo nie sprawdza się w najważniejszych meczach. Co zrobił Messi przeciwko Niemcom, słucham? Mundial pokazał, że ten gość nie potrafi żyć bez Xaviego i Iniesty, którzy są jego niemal integralną częścią. Nawet jeśli Ronaldo jest gorszy, jest przynajmniej samowystarczalny lub nie potrzebuje konkretnych zawodników, by grać dobrze. Lania z Koreą też się nikt nie spodziewał - szczególnie po tym, jak stawili zaciekły opór wyżej notowanej od Portugalii Brazylii.

Cytuj
i zaraz stado fanów Realu wyskoczy ze Barcelona wygrała mecz dzięki sędziom,

Masz jakiś kompleks na tym punkcie, jesteś przewrażliwiony (choć najpewniej zarzuciłbyś kompleks innym)? Ktoś napisał tu, że Barcelona wygrała niezasłużenie, że pomogli jej sędziowie? Nie. Znaczące błędy sędziowskie rozłożyły się równomiernie.

Cytuj
O ręce piłkarza Barcelony wspomina ale już o ręce zawodnika Manchesteru nie,

Tylko ja wspomniałem o ręce Villi i nie jestem fanem Realu. Dziwne, nie? W dodatku nie wspomniałem o ręce Evry, bo raz, że to była nieco inna sytuacja i dwa, że złamanie przepisów przez Hiszpana postawiłem jako równowagę do spalonego Giggsa. Gdybym wspomniał tylko o niepodyktowanej jedenastce dla United, domagałbyś się wspomnienia ręki Evry i wcale nie wydaje mi się, byś przypomniał sobie nieprzepisowe zagranie Villi. Tak źle i tak niedobrze. Trochę minimalizmu, nie oczekuj od ludzi wszystkiego.

Cytat: ebolek22
[film]

Tak jak myślałem, zwykły balans ciałem, tylko rozdmuchany do granic możliwości, nazywających się "co to k_rwa było?", "jak on to zrobił?" itp. Byle Valencia robi tak w każdym meczu ligowym. Może jedzie ligowych średniaków czy Ashleya Cole'a, ale na pewno są oni lepsi w defensywie niż... skrzydłowy, który usiłował naprawić błąd bocznego obrońcy. Nie udało mu się, ale ciężko go za to winić. Sam Messi oczywiście za to zagranie został okrzyknięty bohaterem, jakby co najmniej cofnął się w czasie i w jednym momencie zjechał Beckenbauera, Bergomiego, Baresiego, Brehme i Facchettiego.
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3053 dnia: Maj 30, 2011, 23:06:48 »
kyggbyplth. Nie pierwszy i nie ostatni raz Pomarańczka daje pokaz głupoty ;) No ale mi się nie chce cytować każdej wypowiedzi bo nie jesteś tego wart. Dziwne, że Tobie się chce odpowiadać takiemu Pikachu. Co do dryblingu to Valencia też trzyma piłkę tak krótko przy nodze? A co do balansu to Messi tak jak Robben idzie w jedną strone a i tak omija rywali. To jest sztuka  :)

Cytuj
Co mu z tego przyszło, skoro ledwo co wbiegł w pole karne, a akcja i tak została skutecznie przerwana? Z politowaniem Nie pomyślałeś, że nierzucenie się na niego jak na worek ze złotem było przemyślanym zagraniem?

Ledwo co to Giggs przyjął piłkę a nie Messi wbiegł w pole karne. Akcja została przerwana to fakt ale nie powiesz mi, że gracze United zostawili mu miejsce i nie rzucili się na niego? Tak z pewnością pomyśleli, że lepiej niech sobie ogra trzech i może nam się uda przy polu karnym zabrać mu piłkę. Dziwny masz tok myślenia.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 23:11:26 wysłana przez Pikachu »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3054 dnia: Maj 30, 2011, 23:29:09 »
Cytat: kyggbyplth
Nederland, naprawdę nie można się przyczepić do Twoich postów, bo są bardzo przemyślane, ale tą wypowiedzią to się ośmieszyłeś.

Dlaczego? Powiedziałem prawdę, nieprawdę czy jeszcze coś innego? Wyraziłem tylko własne zdanie, że nie widzę polotu w ograniu prostym zwodem, który ma opanowany połowa gimnazjalistów (nie ten poziom, wiem, ale działa tu zasada proporcji) skrzydłowego i obrońcę, który nawet nie chciał odbierać piłki. Gdyby ktoś w średnim meczu Messiego, w którym został przyćmiony chociażby przez Villę nie dopatrywał się epokowego występu, pewnie całej sprawy by nie było.

Cytat: Pikachu
Nie pierwszy i nie ostatni raz Pomarańczka daje pokaz głupoty

Jasne, przecież ty na zasadzie empiryzmu posiadłeś już całą bibliografię głupoty.

Cytuj
No ale mi się nie chce cytować każdej wypowiedzi bo nie jesteś tego wart.

A potem ktoś śmie mi zarzucać, że to ja czuję się lepszy od innych. Bierze się to od debili, którzy po prostu przegrywają w dyskusji, ale zamiast pokornie schylić kark, uciekają się do wyzwisk i usiłują sobie wmówić, że to oni są zwycięzcami. Nie, nie chce ci się cytować dlatego, że rzekomo nie jestem tego wart. Po prostu boisz się, że jeszcze bardziej ugrzęźniesz w rzadkim gównie i obaj to wiemy.

Rozumiem, że nauka poprawnej pisowni, ze szczególnym uwzględnieniem zasad interpunkcji, również nie jest warta twojego czasu. To tak na marginesie.

Cytuj
A co do balansu to Messi tak jak Robben idzie w jedną strone a i tak omija rywali. To jest sztuka

Nie mówię że nie, po prostu dziwię się, jakim cudem wszyscy obrońcy są tak głupi, by nie czytać takich zagrań i sprzeciwiam się nazywaniu Messiego geniuszem techniki.

Cytuj
Ledwo co to Giggs przyjął piłkę a nie Messi wbiegł w pole karne.

Nie zauważyłem, żeby po drodze przebiegł całe pole karne wzdłuż i wszerz i w międzyczasie powiesił się na poprzeczce.

Cytuj
ale nie powiesz mi, że gracze United zostawili mu miejsce i nie rzucili się na niego? Tak z pewnością pomyśleli, że lepiej niech sobie ogra trzech i może nam się uda przy polu karnym zabrać mu piłkę. Dziwny masz tok myślenia.

Powiem. Może i mam dziwny tok myślenia, widocznie cała chmara trenerów i defensorów to ludzie nienormalni. Gdyby się wszyscy na niego rzucili, Messi wypełniłby swoje zadanie, spełniając rolę przynęty i podając do kolegi, już niekrytego - jego plaster byłby przecież przy Argentyńczyku. A tak, skończyło się jak skończyło, element taktyki zrealizowany. Może ta obrona popełniła w sobotę kilka kompromitujących błędów, a sam Evra grał więcej niż fatalnie, ale nie zapominaj, że to wciąż jedna z najbardziej szczelnych defensyw na świecie, a nie zbieranina przypadkowych piłkarzy.
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3055 dnia: Maj 30, 2011, 23:47:34 »
Szczelna defensywa tracąca trzy gole bo masakrycznych błędach? W defensywie United grają nazwiska. Pokazali to w finale. To Abidal, który walczył z ciężką chorobą nie dał nic zrobić Valencii, który ma taki drybling jak Messi. Jestem krótko na forum ale nie widziałem żeby ktoś nazwał Leo geniuszem techniki. I to nie obrońcy są głupi tylko Messi taki dobry ;) I taka jest prawda i już przestań szukać dziury w całym. Skończmy najlepiej to i idź pisać posty w temacie o Czerwonych Diabełkach. Idź świętuj gola Rooneya bo prawda jest taka, że 3-1 to najmniejszy wymiar kary. Szkoda, że Messi nie strzelił piętą  :-\ Wtedy pewnie napisałbyś kolejne głupoty, np. Nani strzelił lepiej z Bayernem, tak to robią dzieciaki z gimnazjum. Szkoda szkoda bo lubię dowcipy w twoim wykonaniu.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 23:51:08 wysłana przez Pikachu »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3056 dnia: Maj 31, 2011, 00:01:10 »
Cytat: Pikachu
Szczelna defensywa tracąca trzy gole bo masakrycznych błędach?

Odwracasz kota dupą. To, że popełniła kilka błędów, nie znaczy, że ma wyjść ze starych "przyzwyczajeń" i zawalać każdą akcję w defensywie, bo chyba to usiłujesz teraz wmówić.

Cytuj
W defensywie United grają nazwiska.

Nazwiska, które bardzo często grają bardzo dobrze. Nazwiska, które przed sprowadzeniem do United nie znaczyły nic (Vidić, Fabio, Rafael, w sobotę nieobecny) albo niewiele (Evra). Nawet kupiony za rekordową do dziś sumę Ferdinand nie był gwiazdą pierwszej wielkości. Był po prostu wyróżniającym się piłkarzem świetnego wtedy Leeds.

Nie zauważyłem, by Barcelona nakopała United bramek, których nie zawalili obrońcy przeciwnika, przy których nie mieliby nic do powiedzenia, które zamknęłyby usta wszystkim. Taki był gol Villi, którego rzecz jasna najpewniej nie byłoby, gdyby bodajże Ferdinand czy Evra wybił piłkę, gdy była ku temu okazja. Pomijając akcje bramkowe, defensywa United grała niemal bezbłędnie, choć to marna pociecha.

Cytuj
To Abidal, który walczył z ciężką chorobą nie dał nic zrobić Valencii, który ma taki drybling jak Messi.

W teorii ma, bo jest szybki i ma dobry balans ciałem (szkoda, że na jedną jedynie nogę). Tylko nie potrafi go odpowiednio wykorzystać. Wspominałem też, że gra słabszą nogą, w przeciwieństwie do Messiego, u niego nie istnieje. To solidny rzemieślnik, nie piłkarz na miarę Messiego.

Cytuj
I to nie obrońcy są głupi tylko Messi taki dobry

Może to działa na kogoś innego, ale mi nie wmówisz, że Messi zagrał w sobotę świetnie. Bo nie zagrał. No i rozumiem, że błędy obrony, będące bezpośrednią przyczyną straty wszystkich trzech bramek zostały popełnione... dzięki Messiemu? Właśnie postawiłeś znak równości między tymi dwoma sprzecznościami.

Cytuj
Skończmy najlepiej to i idź pisać posty w temacie o Czerwonych Diabełkach.

Temat klubowy nie żyje. Stricte o United rozmawiam na innym, lepszym do tego forum. Trochę nie rozumiem ludzi, którzy zaciekawieni piłką nie wychylają się poza Hyde Park na forum o PESie, na którym sport jest wartością drugorzędną.
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3057 dnia: Maj 31, 2011, 07:43:29 »
Ned, co musiałby zrobić Messi, żebyś napisał, że zagrał dobry mecz?

a tak na marginesie, to czy twoim zdaniem genialna technika to tylko zwody w stylu Ronaldo?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3058 dnia: Maj 31, 2011, 14:42:24 »
Ja nie próbuje Ci wmówić, że zagrał świetnie ale zagrał dobrze. Ale mówię o tym, że w każdym meczu Messi kiwa się tak samo, schodzi w tą samą stronę. Dlatego to nie obrońcy są głupi bo oni wiedzą gdzie on pójdzie tylko on jest dla nich za dobry.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3059 dnia: Maj 31, 2011, 15:19:43 »
Ned, co musiałby zrobić Messi, żebyś napisał, że zagrał dobry mecz?

Przeprowadzić kilka rajdów w których ośmieszyłby wyraźnie starających się piłkarzy United (coś takiego jak w meczu z Realem się do tego nie zalicza, choć przyznaję, że był to piękny gol), a nie kończących się odbiorem piłki bądź po prostu strzelić bramkę pokroju tej Villi, na co go oczywiście stać. Zagrał średnio - w domyśle dobrze, bo ma na koncie wiele o wiele lepszych występów, np. w lidze.

Cytat: Pikachu
Dlatego to nie obrońcy są głupi bo oni wiedzą gdzie on pójdzie tylko on jest dla nich za dobry.

Wiesz, czasami myślę, że oni tego nie wiedzą i dlatego się temu dziwię.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3059 dnia: Maj 31, 2011, 15:19:43 »