Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142657 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3520 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:29:01 »
Przykładem jest mój kolega :).

Offline Stevie

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Burkina Faso
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2011r.
  • Manchester United vs Arsenal 8:2
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3521 dnia: Sierpień 30, 2011, 07:34:39 »
Gol Thiago. Według mnie to transfer Fabregasa był zbędny

hwdp w te wasze pache!!!!!!

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3522 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:00:37 »
nie tylko Ty, a może nawet Thiago A.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3523 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:23:33 »
Gol Thiago. Według mnie to transfer Fabregasa był zbędny

co mecz z Villarealem ewidentnie podkreślił...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3524 dnia: Sierpień 30, 2011, 14:08:59 »
Gol Thiago. Według mnie to transfer Fabregasa był zbędny
Jesteś chyba jednym z niewielu którzy tak twierdzą, według mnie przydał się ten transfer i przyda się jeszcze bardziej w późniejszych fazach sezonu.

Pozwolę sobie jeszcze odnieść się do tego, choć jest to już w miarę stary post.  ;)
Jesteś kibicem sukcesu jak większość tutaj "kibiców" Barcelony. Może max 5 użytkowników na tym forum to prawdziwi kibice FCB

Otóż drogi D17, może i jestem kibicem sukcesu. Choć ten sukces ujawnił się dopiero później, tłumaczyć się nie będę. powiem Ci tylko, że Barcelonie kibicuje nie dlatego, że wygrywa, lecz dlatego, że od dziecka kocham ten klub. Kibicowałem jej kiedy przegrywała z Realem 4:2 czy też 4:1. I nawet wtedy nie myślałem aby przestać.  ;)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3525 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:19:59 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=27c9f84a8151084b11c63ec2dc8e2404&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=27c9f84a8151084b11c63ec2dc8e2404&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Rozwaliło mnie to  ;D Bez urazy kibice Realu...
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3526 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:33:42 »
Dobre

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3527 dnia: Sierpień 31, 2011, 10:06:58 »
Widać autora mocno uraziło to, że dotąd gejowskich związków na pęczki doszukiwano się w Barcelonie...

Cytuj
Now I understand why Germany invaded Poland. Stupid people stating stupid unrelated things under videos.
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3528 dnia: Sierpień 31, 2011, 10:35:09 »
Komentarz na poziomie...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3529 dnia: Sierpień 31, 2011, 11:12:21 »
Poziom jak poziom, ale trzeba przyznać, że Polacy, czyli naród chyba najgłośniej śmiejący się z rzekomej głupoty Amerykanów są znacznie głupsi... Zresztą jak ich spytać, dlaczego w takim razie USA są największą potęgą na świecie i mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, odpowiadają... "bo mają pieniądze".
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3530 dnia: Sierpień 31, 2011, 11:35:35 »
Jasne, ale przytaczanie wojny co najmniej nie na miejscu
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3531 dnia: Sierpień 31, 2011, 12:41:17 »
Na pewno nie na poziomie, pewnie zdesperowany nastolatek lub no life nie mający pojęcia o niczym poza trollowaniem.

Cytuj
Poziom jak poziom, ale trzeba przyznać, że Polacy, czyli naród chyba najgłośniej śmiejący się z rzekomej głupoty Amerykanów są znacznie głupsi...

Czy głupsi to nie wiem, pod względem wiedzy raczej nie, sam osobiście znam kilka osób z USA, mam tam również rodzinę więc coś o tym mogę powiedzieć. Poza tym w mojej skromnej opinii Polacy to naród gdzie króluje hipokryzja. Starsi ludzie to ludzie pamiętający komunę, nie mający w większości pojęcia o gospodarce et cetera, a młodych to raczej nie interesuje. Choć jak mówię, wszędzie są wyjątki.

Cytuj
Zresztą jak ich spytać, dlaczego w takim razie USA są największą potęgą na świecie i mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, odpowiadają... "bo mają pieniądze".
Spytaj Amerykana dlaczego tak jest, to nie wymyśli nic mądrego prócz "po prostu tak jest" lub coś w tym stylu. Oczywiście nie mówię o jakiś inteligentnych jednostkach którzy się tym interesują.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3532 dnia: Sierpień 31, 2011, 13:07:27 »
Na pewno nie na poziomie, pewnie zdesperowany nastolatek lub no life nie mający pojęcia o niczym poza trollowaniem.
To była ironia.

Cytuj
Czy głupsi to nie wiem, pod względem wiedzy raczej nie
Stereotyp. To tak, jakby powiedzieć, że w Holandii jest najwięcej gejów - tylko dlatego, że to tolerancyjny kraj i zezwala na jednopłciowe małżeństwa. A żyje tam ledwo kilkanaście milionów ludzi, więc pedałów jest na pewno o wiele mniej niż chociażby nad Wisłą, nie wspominając o takim USA - takie San Francisco nazywane jest nawet "homoseksualną stolicą świata".
Wiadomo, że w USA znajdziesz więcej idiotów - są oni dość równomiernie rozmieszczeni na całym świecie, a Stany liczą sobie ponad osiem razy więcej mieszkańców niż Polska.

Cytuj
Spytaj Amerykana dlaczego tak jest, to nie wymyśli nic mądrego prócz "po prostu tak jest" lub coś w tym stylu. Oczywiście nie mówię o jakiś inteligentnych jednostkach którzy się tym interesują.
Bo to by było dość głupie pytanie. Amerykanie mieli po prostu odpowiednich ludzi o władzy. Popatrz na Polskę - kraj ze świetną i bogatą historią, kraj który mógł rządzić światem, jedyny kraj, który zdobył Moskwę i się w niej utrzymał (i to bodajże dwa czy trzy razy), a jak dochodziło do porządnej bitki, to zwykle obrywał. Dzisiaj trzecia liga światowa. Dlaczego? Bo tutaj zwykle debile dochodzili do władzy. Z kilkoma wyjątkami.

Mniejsza. Dość mocno odchodzimy od tematu, lepiej się nie rozkręcać.
" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3533 dnia: Sierpień 31, 2011, 13:13:02 »
Cytuj
To była ironia.
Wiem, potrafię to rozróżnić ale źle się wyraziłem pisząc tekst, interpunkcja itp.  :D

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3534 dnia: Wrzesień 03, 2011, 13:26:16 »
W przyszłym tygodniu nastąpi uroczysta inauguracja działalności akademii piłkarskiej FC Barcelona. Będzie to pierwsza w Europie szkółka katalońskiego klubu

Informację potwierdził dyrektor biura sportu w urzędzie miejskim Wiesław Wilczyński. Nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. - O wszystkim powiem na czwartkowej konferencji prasowej - zapowiedział. Będzie w niej uczestniczył również Xavi Mercé, dyrektor akademii piłkarskich Barcelony. Szkółka będzie nosiła nazwę FC Barcelona Escola Varsovia.

- Od dawna zapowiadałem, że taka akademia powstanie. Spędziłem nad tym projektem mnóstwo czasu, wiele podróżowałem, rozmawiałem, żeby tego dopiąć - dodał jeszcze Wilczyński. Pierwszym pomysłem dyrektora ds. sportu było jednak zaproszenie do współpracy AC Milan. Przed rokiem podał już do mediów informację, że to właśnie włoski klub otworzy w stolicy swoją akademię.

Inauguracja Barcelona Escola Varsovia będzie wydarzeniem bez precedensu nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Do tej pory hiszpański klub otworzył 13 szkółek na świecie: sześć w Meksyku, dwie w Egipcie, po jednej w Kuwejcie, Dubaju, Hongkongu, Japonii i Peru. Dlaczego Katalończycy zdecydowali się na Polskę?

Przełomem mógł być majowy turniej dla dzieci "Białe Orły Cup", w którym wzięły udział największe kluby europejskie, ale oprócz dobrej organizacji i silnej obsady Hiszpanie zobaczyli, jak źle działa system szkolenia w polskich klubach, i ile jest w tej sprawie do zrobienia. Podczas "Białe Orły Cup" Barcelona rozgromiła Legię 7:0, a druzgocący film z tego spotkania na YouTubie, pokazujący bezradność młodych legionistów, obejrzało do dziś ponad 50 tysięcy osób.

Szkółka Barcelony - La Mas~a - uważana jest dziś za najlepszą na świecie. Z niej wywodzą się piłkarze wygrywający Ligę Mistrzów, reprezentanci Hiszpanii, mistrzowie świata i Europy: Valdés, Puyol, Piqué, Xavi, Pedro, Fabregas. W La Mas~a wychowywał się najlepszy piłkarz świata Argentyńczyk Leo Messi. W ostatniej dekadzie co piąty adept tej szkółki został zawodnikiem klasy światowej. Jeśli nie sprawdzi się w Barcy, to przechodzi do innych klubów hiszpańskich lub gra za granicą. W Polonii Warszawa przez półtora sezonu występował Andreu Mayoral, Katalończyk z urodzenia i wychowanek Barcelony, który z powodu zbyt wysokich wymagań finansowych musiał opuścić drużynę "Czarnych Koszul".

Nie wiadomo na jakich zasadach oprze swoją działalność akademia w Warszawie. Ale w ciemno można założyć, że Hiszpanie będą chcieli zagospodarować kilka boisk, wybudować internat, nawiązać współpracę ze szkołami. Tak to działa w Barcelonie. Idealnym miejscem dla takiej akademii byłyby tereny Hutnika Warszawa na Bielanach należące do miasta, od wielu lat znajdujące się w kompletnej ruinie.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3535 dnia: Wrzesień 03, 2011, 14:26:19 »
No miejmy nadzieję, że Hiszpanie zainwestują trochę w to kasy, a w przyszłości zobaczymy może jakiegoś Polaka w barwach Barcelony. Gdyby to wypaliło tak jak się oczekuje tego w Polsce to przyniesie dużo korzyści dla nas i naszej kadry.

Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3536 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:04:16 »
No miejmy nadzieję, że Hiszpanie zainwestują trochę w to kasy, a w przyszłości zobaczymy może jakiegoś Polaka w barwach Barcelony. Gdyby to wypaliło tak jak się oczekuje tego w Polsce to przyniesie dużo korzyści dla nas i naszej kadry.
Wybudują dobrą infrastrukturę i dorzucą swój doskonały, sprawdzony latami system szkolenia i będzie moc. Nasze kluby też z tego (mam nadzieje) skorzystają, bo nie każdy z tych dzieciaków zagra zaraz w Barcy, ale krajowy rynek wzmocni :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 15:13:20 wysłana przez pes666 »


Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3537 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:38:59 »
Przydałoby się, żeby otworzyli takie szkółki w całej Polsce - może, wtedy nauczylibyśmy się grać w piłkę
" border="0" border="0

Offline adrianmlawa

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 392
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • MŁAWIANKA MŁAWA
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3538 dnia: Wrzesień 06, 2011, 17:22:37 »
no czy wybuduja dobrą infrastrukturę to nie wiem Z kasą tam wcale nie jest tak dobrze. No w sumie na to ich stać ale...

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3539 dnia: Wrzesień 06, 2011, 19:55:56 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=27c9f84a8151084b11c63ec2dc8e2404&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=27c9f84a8151084b11c63ec2dc8e2404&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3539 dnia: Wrzesień 06, 2011, 19:55:56 »