Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1141463 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gary

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #740 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:33:34 »
przeczytaj sobie cala wypowiedz xaviego i mourinho, bedziesz wtedy mogl obiektywnie ocenic.

najporsciej jest wyciac to co sie podoba i dodac komentarz

pozdrawiam

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #741 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:37:25 »
 wytłumacz mi co miała oznaczać ta wypowiedz Xavi'ego?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 15:42:54 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Gary

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #742 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:45:31 »
to, ze jak kazdy zawodnik, musi stac po stronie swojej druzyny... nawet jesli okaze sie najwiekszym zarozumialcem -nie ulega watpliwosci, ze przed rokiem barcelona w meczu z chelsea (tam sedzia nie gwizdnal 2 karnych, w ogole pod wzgledem sedziowania byla masakra --- z koleji wczorajszy mecz... to juz sam widziales.

Barcelona zagrala slaby mecz, a xavi ma do tego pretekst sedziego,

nawiazujac z koleji do wypowiedzi mourinho... ze przed rokiem barca"zostala wepchnieta" to finalu --- mam rozumiec przez to, ze takie decyzje sa usprawiedliwiane, bo komus sie cos takiego przydazylo rok temu? a nie powinno byc przypadkiem jak najmniej takich sedziow i takich sytuacji? wg mnie powinny byc one z roku na rok coraz mniej dopuszczalne, tak nie jest

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #743 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:51:44 »
Ale Jose nigdzie nie powiedził 'ze przed rokiem barca"zostala wepchnieta" to finalu" '...a sędzia wczorajszego meczu mylił się w obie strony...

Cytuj
Barcelona zagrala slaby mecz, a xavi ma do tego pretekst sedziego

I właśnie to jest żenujące...

Offline Gary

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #744 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:55:37 »
widze, ze jestes strasznym przeciwnikiem barcelony...

coz moge dodac do Twojej wypowiedzi,
ma pretest sedziego...bo sedzia nie wlasciwie ocenil sytuacje bramkową milito
sedzia mylil sie w dwie strony, ale bramke ze spalonego uznal... a kluczowe w meczu, decyduja sa bramki, a nie faule, czy spalone

pozdrawiam

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #745 dnia: Kwiecień 21, 2010, 15:59:50 »
'widze, ze jestes strasznym przeciwnikiem barcelony...'
PO CZYM??


Xavi okazał się hipokrytą..tyle.Zamiast okazać trochę szacunku to  pierd*** coś o sędzich-po co??

sędzia odgwizdał spalonego w 8. minucie, gdy Milito wychodził sam na sam...czyli Twoim zdaniem to nic nie znaczy,bo nie strzelili bramki??można i tak..

no i przypominam,ze Barca przegrała 3-1,nie 1-0 czy 2-1...


Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:01:52 »
ja jestem za tym, żeby chociaż w lidze mistrzów był taki system jak w nhl, że sędzia może sprawdzić akcje na video

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:04:23 »
Na Camp Nou Barça musi wygrać min. 2:0 i na pewno stać ich na to bo to teraz najlepsza drużyna i Messi mam nadzieje też da koncert i przydał by się dobry sędzia który by nie faworyzował ani Barçy ani Interu i nie popełniał błędów Massimo Busacca był by w sam raz na taki ważny mecz. I na Camp Nou po meczu chcę usłyszeć gromkie "Sí, sí, sí, nos vamos a Madrid" ;D Choć Inter na pewno będzie grał tak żeby nie przegrać lub nawet wygrać ale mam nadzieje że Guardiola utrze nosa Mourinho. A tego wtorkowego meczu nie widziałem ale z tego co słyszę to mecz był słaby w wykonaniu Barçy i gol dla Blaugrany był tak troche z niczego bo Inter atakował a co do sędziów to nani17 ma rację oni są tylko ludźmi i UEFA i FIFA powinni jak najszybciej wprowadzić analizę video jak w hokeju żeby mogli się upewnić czy mają racje szczególnie w meczach o taką stawkę jak finał CL i polskiej Ekstraklasie gdzie na pewno polskim sędziom by się to przydało przy ich poziomie  ;) :D
Vamos Barça!!!
PS Sergio#20 trochę przesadzasz Xavi ma prawo być zły i też to trochę chce znaleźć usprawiedliwienie za ich porażke ale w zeszłym roku piłkarze Barçy mówili że należały się karne a dlaczego nie było to tajemnica sędziego a Xavi mówił o arbitrze bezstronnym a nie o tym co sędziował z Chelsea
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 16:13:14 wysłana przez JacooB »

Offline Gary

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:05:51 »
po tym, ze krytykujesz zachowanie pilkarzy, ktore mimo wszyskto sa w jakims stopniu usprawiedliwione(bledami sedziow)

jak juz powiedzialem bramke... miedzy zdobyta bramka, a spalonym jest jeszcze troche

sluchaj jestes kibicem innego klubu i Twoje zdanie jest zupelnie innego i ma inna podstawe.

ja uwazam, ze mecz byl beznadziejnie sedziowany

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:07:51 »
ja jestem za tym, żeby chociaż w lidze mistrzów był taki system jak w nhl, że sędzia może sprawdzić akcje na video

To ile by mecz wtedy trwał ??? ??? Gra Barcy zupełnie jak z Arsenalem... tyle, że grała z Interem :( :( U siebie  w drugim meczu przeważnie gromimy... ale Babel i Wenger to nie Mourinho, więc szansę daje 52-48 dla Interu
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Gary

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #750 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:13:09 »
mysle, ze czas meczu, nie wiele by sie wydluzyl, bo takich "kluczowych sytuacji" nie ma zbyt wiele

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #751 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:15:44 »
Xavi??? Ooo - zawsze miałem go za inteligentnego piłkarza :D Czyżby zawodnicy Barcelony zapomnieli półfinał sprzed roku??? Sędzia zły - faktycznie mógłby nie odgwizdywać spalonego Milito :D Brawo Mourinho za inteligentną ripostę ;)

To ile by mecz wtedy trwał ??? ??? Gra Barcy zupełnie jak z Arsenalem... tyle, że grała z Interem :( :( U siebie  w drugim meczu przeważnie gromimy... ale Babel i Wenger to nie Mourinho, więc szansę daje 52-48 dla Interu

Mecz trwałby 90 minut + doliczony czas gry. Naprawdę idiotyczne są takie uwagi. Naprawdę nie zależy wam na uczciwości, tylko na minutach przed telewizorem? W innych dyscyplinach nie ma z powtórkami wideo najmniejszego problemu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 16:19:16 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #752 dnia: Kwiecień 21, 2010, 16:16:56 »
'ja uwazam, ze mecz byl beznadziejnie sedziowany'
Bo Barca przegrała,więszkość kubiców przyznaje,ze przegrali zasłużnie,a sędzie nie był jednostronny...

m.in

Cytuj
Zdecydowana większość tu piszących kibiców Barcy przyznaje, że do przerwy(tak to w sumie można nazwać) przegrywamy zasłużenie, ale i tak trwają poszukiwania dziury w całym. Na to co mówię piłkarze wpływu nie mamy, a taki to już gatunek, że najczęściej jak przedaj spokoją to szukają winy wszędzie, tylko nie u siebie. Teraz grajki muszą spiąć poślady i w pozostałych 90 minutach, dać z siebie absolutnego maksa i wtedy może się uda.

Inna sprawa jest taka, że ten sezon pokazuje że kadra jest za wąska i potrzeba koniecznie paru zmian, bo obudzimy(jeśli już tak się nie stało) się z ręką w nocniku, czyli Maxwellem w ataku

Cytuj
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, gratulacje dla Interu, byli lepsi w każdym elemencie.
Barcelona 2 ostatnie spotkania zagrała na tragicznym poziomie, mówiłem że Keita gra tragicznie i graliśmy przez niego praktycznie w 10. Ciężko jest uwierzyć w wynik 2:0 na CN, już Jose się postara o odpowiednią taktykę.
Dla mnie Gaurdiola strasznie ****ał z ustawieniem i niewpuszczaniem Bojana czy Henrego, ja wiem że Keita to jego ulubieniec ale do kurwy nędzy czy on nie widział co wyczyniał na boisku. Xavi ma słabszą formę a w dodatku jest świetnie pilnowany i wynik jest jaki jest.
Maicon>Alves

Cytuj
po tym, ze krytykujesz zachowanie pilkarzy
Tak,bo uważam ,ze jest ono niestosowne...
a to ,że ty Xavi'ego uznajesz za cały klub to inna sprawa,nie krytykowałem Barcelony tylko poszczególnych piłkarzy...

_________________________
Cytuj
PS Sergio#20 trochę przesadzasz Xavi ma prawo być zły i też to trochę chce znaleźć usprawiedliwienie za ich porażke ale w zeszłym roku piłkarze Barçy mówili że należały się karne a dlaczego nie było to tajemnica sędziego a Xavi mówił o arbitrze bezstronnym a nie o tym co sędziował z Chelsea

Oczywiście,ale to nie sędzia biegał w koszulce Barcelony,to nie sędzi miał strzelać bramki.Powinni być źli ,ale na siebie,a na pewno nie mówić coś takiego,ze arbiter gwizdał tylko dla Interu...tym bardziej po tym co się stało rok temu.


Zgadzam się wczoraj arbitrzy dali dupy,ale w obie strony...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 16:30:28 wysłana przez Sergio#20 »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #753 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:07:02 »
Mecz trwałby 90 minut + doliczony czas gry. Naprawdę idiotyczne są takie uwagi. Naprawdę nie zależy wam na uczciwości, tylko na minutach przed telewizorem? W innych dyscyplinach nie ma z powtórkami wideo najmniejszego problemu.

Teraz tyle trwa... bo wyobraź sobie ubiegłoroczny finał i pana Ovrebo co 15 min biegającego do szatni oglądać powtórki ::) A nawet jakby wprowadzili to by były kłótnie, że mógł obejrzeć jakąś sytuację, a tego nie zrobił... Bo jakie twoim zdaniem powinny być sytuacje, które będzie można odtworzyć ??? Nie mów, że wszystkie kontrowersyjne
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #754 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:10:02 »
Fakt głupio , że znowu winią sędziego , tutaj przyznam racje. Jak zostało powiedziane gdyby wykorzystali te 100 % okazje pod koniec meczu z Interem. Wynik mógłby być korzystniejszy w perspektywie rewanżu, bo jeżeli byłoby chociaż 3:2 to już bardziej komfortowa sytuacja.


Offline Byegaly17

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Real Madrid
  • Wiadomości: 266
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2009r.
  • El Capitano! Raúl, artista, siempre Madridista!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #755 dnia: Kwiecień 21, 2010, 18:29:15 »
Teraz tyle trwa... bo wyobraź sobie ubiegłoroczny finał i pana Ovrebo co 15 min biegającego do szatni oglądać powtórki ::) A nawet jakby wprowadzili to by były kłótnie, że mógł obejrzeć jakąś sytuację, a tego nie zrobił... Bo jakie twoim zdaniem powinny być sytuacje, które będzie można odtworzyć ??? Nie mów, że wszystkie kontrowersyjne

Wystarczy ze sedzia techniczny mialby przed soba monitor..
On by wyjasnial kontrowersyjne sytuacje i mowil by głównemu co powinien zrobic

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #756 dnia: Kwiecień 21, 2010, 19:57:23 »
Zgłoście te uwagi do Platiniego tutaj nikt ich nie zauważy hehe looool

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:13:43 »
poważnie?

luźna dyskusja...na ten temat,tyle

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:31:56 »
Już się nie mogę doczekać rewanżu. Mecz spokojnie w TV, normalny monitor, nie to co przed kompem i mam nadzieję, że obędzie się bez przeklinania :). Jakby było 3:2 to jestem pewien, że by przeszli, ale nie ma co gdybać-jest 3:1 i muszą wygrać, nie ma rady. Z taką grą jak na SS nie mają czego szukać, ale na CN pokażą prawdziwe oblicze. ;)

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:42:24 »
Ludzie już zamknijcie się z tym sędziowaniem  >:( >:( >:( Ja kiedyś miałem sytuacje u sędziego,że myślałem,że mu zaraz zaj*be a On mi wtedy powiedział: "Gdybyście byli na prawdę dobrzy to i tak byście wygrali".Wtedy się momentalnie zamknąłem i odszedłem bo wiedziałem,że ma rację  ;) ;) ;) Inter był wczoraj lepszy,ale mecze są dwa i na CN będzie pogrom  ;D ;D ;D
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:42:24 »