Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1131809 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #760 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:50:53 »
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #761 dnia: Kwiecień 21, 2010, 21:43:00 »
Messi do Premier Lague, teraz nikt nie powie że jest za miękki :D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #762 dnia: Kwiecień 21, 2010, 22:33:51 »
Messi znalazł sposób na ostrą włoską piłke :P Jestem ciekawy czy Barca na Camp Nou postawi wszystko na jedną karte i ruszy z totalnego kopyta :P
" border="10


Offline severino

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location: NL
  • Wiadomości: 362
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #763 dnia: Kwiecień 21, 2010, 23:33:00 »
Jeśli ktoś zaINTEResowany-wrzucam pakę ponad 170 zdjęć z wczorajszego meczu:



P O B I E R Z :

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Offline LuKeL

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Visca el Barca !!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #764 dnia: Kwiecień 21, 2010, 23:43:47 »
jeszcze powiedz że Ty je wszystkie zrobiłeś ;D
" border="10


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #765 dnia: Kwiecień 24, 2010, 16:33:10 »
Pique psioczył na sędziego po przegranym meczu z Interem. Komentarz Mourinho:

Cytuj
To naprawdę przykre, że mają tak krótką pamięć. Rok temu chłopcy z Chelsea płakali, a piłkarze Barcelony śmiali się z arbitrem. Na Stamford Bridge sędzia pozbawił Chelsea awansu, na który zasługiwali.

Święte słowa.
Mam nadzieję, że jeszcze nikt go tu nie wrzucił, poprzednie strony tego tematu przeglądałem pobieżnie.
" border="0

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #766 dnia: Kwiecień 24, 2010, 17:35:12 »
Pique psioczył na sędziego po przegranym meczu z Interem. Komentarz Mourinho:

Święte słowa.
Mam nadzieję, że jeszcze nikt go tu nie wrzucił, poprzednie strony tego tematu przeglądałem pobieżnie.


jesteś tak samo śmieszny jak Mourinho, oglądnij dwumecz jeszcze raz i wtedy mów czy była tam jakaś niesprawiedliwość. POWTARZAM DWUMECZ A NIE MECZ NA SB!


edit: Mourinho nie potrafi przyznać, że sędzia mu pomógł, przy drugiej bramce dla Interu faulowany był Messi i po kontrze strzelili bramkę, zaś przy 3 bramce był spalony, nie wiem jak sędzia go nie zauważył.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2010, 17:38:14 wysłana przez dimiC »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #767 dnia: Kwiecień 24, 2010, 18:01:38 »
Ty za to jesteś o tyle żenujący, że jak każdy sympatyk Barcelony bronisz się pierwszym, z perspektywy Katalończyków lepszym spotkaniem, zamiast przyznać, że CFC po prostu mocno przycisnęli rywala w rewanżu i znacząco przeważali. A poniżej piszesz, że to Mourinho nie potrafi  przyznać nie do końca obiektywnej postawy sędziego. Jesteś pewnie katolikiem. Może nieadekwatny przykład, ale "pan dał, pan wziął".

Cytuj
edit: Mourinho nie potrafi przyznać, że sędzia mu pomógł, przy drugiej bramce dla Interu faulowany był Messi

W jego przypadku drogą do faulu jest tylko lekkie szturchnięcie. Nevermind, nie o tym mowa.
" border="0

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #768 dnia: Kwiecień 24, 2010, 18:05:07 »
Ty za to jesteś o tyle żenujący, że jak każdy sympatyk Barcelony bronisz się pierwszym, z perspektywy Katalończyków lepszym spotkaniem, zamiast przyznać, że CFC po prostu mocno przycisnęli rywala w rewanżu i znacząco przeważali. A poniżej piszesz, że to Mourinho nie potrafi  przyznać nie do końca obiektywnej postawy sędziego. Jesteś pewnie katolikiem. Może nieadekwatny przykład, ale "pan dał, pan wziął".

W jego przypadku drogą do faulu jest tylko lekkie szturchnięcie. Nevermind, nie o tym mowa.


z tym, że Messi przy byle szturchnięciu się przewraca mnie rozśmieszyłeś, przypomnij sobie mecz na Camp Nou miedzy Chelsea, a Barceloną w tamtym sezonie, kto miał autobus przed bramką? W każdym meczu są jakieś kontrowersyjne decyzje, raz na jedną stronę, a raz na drugą... Nie ma sensu się o to kłócić, Pique powiedział,że sędzia pomógł Interowi, a Mourinho już wypomina dawne czasy.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #769 dnia: Kwiecień 24, 2010, 18:09:06 »
z tym, że Messi przy byle szturchnięciu się przewraca mnie rozśmieszyłeś, przypomnij sobie mecz na Camp Nou miedzy Chelsea, a Barceloną w tamtym sezonie, kto miał autobus przed bramką? W każdym meczu są jakieś kontrowersyjne decyzje, raz na jedną stronę, a raz na drugą... Nie ma sensu się o to kłócić, Pique powiedział,że sędzia pomógł Interowi, a Mourinho już wypomina dawne czasy.
ble ble ble, zakoplesksiony nastoletni fan Barcelony, człowieku jeśli masz pretensję że Mourinho wypomina dawne czasy to miej też pretensje ze Pique już szuka winnych w sędziach, zamiast w swojej śmiesznej grze

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #770 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:28:35 »
Pique gra śmiesznie? Napisałem prawdę, zobaczymy co będzie mówił w środę po rewanżu, zresztą nie jestem zakompleksiony, tylko co ma do tego mecz z Chelsea? Chyba go nie oglądał i palnął pierwsze co mu na język wpadło.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #771 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:30:46 »
Pique gra śmiesznie? Napisałem prawdę, zobaczymy co będzie mówił w środę po rewanżu, zresztą nie jestem zakompleksiony, tylko co ma do tego mecz z Chelsea? Chyba go nie oglądał i palnął pierwsze co mu na język wpadło.
Barcelona zagrała słabo i śmieszne jest to że nie potrafią sie do tego przyznać tylko szukają winnych w sędziach nie pamiętając co było rok temu

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #772 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:32:33 »
z tym, że Messi przy byle szturchnięciu się przewraca mnie rozśmieszyłeś

Nie pisz, że tak niskiego zawodnika, do tego jeszcze chudego, nie jest łatwo przewrócić. Zapoznaj się trochę z siłowym zespołem, albo pograj w nogę na w-f. GułA kiedyś napisał, że Messi (w przypadku mało prawdopodobnego transferu na Wyspy) po meczu z Birmingham czy Stoke byłby dość mocno poobijany, bo słabsze drużyny są tam nastawione na jeszcze bardziej zaciętą walkę, niż silniejsze jedenastki. Ja się z tym zgadzam. I wyobraź sobie, że ten dwumecz oglądałem. I to dokładnie. Doskonale pamiętam kilka ewidentnych karnych dla Chelsea, w tym sławetne, celowe zagranie ręką w polu karnym przez Eto'o (sędzia był dość blisko), po którym Ballack tak wrzeszczał na arbitra, że bałem się, coby sobie gardła nie zdarł. Jeżeli ktoś notorycznie neguje strategię zamku, powinien czasami pojąć, że piłka to nie tylko ofensywa (odnoszę wrażenie, że spora grupa ludzi tak uważa). W starciu z równorzędnym rywalem na jego terenie trzeba się czasami bronić. Osobiście nie widzę w tym nic złego. Poza tym, jeśli ktoś nie potrafi sforsować tego autobusu, to znaczy, że nie jest drużyną kompletną w ataku.

Btw, jeśli "dawne czasy" to dla ciebie zeszły sezon, to pewnie Keane był kapitanem MU w nowożytności, a Charlton, Eusebio i Di Stefano grali w epoce lodowcowej. Ok, koniec pier*olenia.
Resztę napisał Rogal.

Zresztą nie dziwię się, że Barcelona nie jest przyzwyczajona do porażek. W lidze prócz Realu nie ma dla niej rywali, a w Europie albo się ich boją, albo prezentują poziom okręgówki (Arsenal, MU). Inter wyszedł z podniesioną głową. Pokazał klasę.
MU czy Chelsea czasami dostaną do dupie w Premier League od teoretycznie słabszych drużyn, gorycz porażki nie smakuje im pewnie tak paskudnie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2010, 20:41:18 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #773 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:46:17 »
Rogal_24 a pamiętasz pierwszy mecz i ewidentny faul w polu karnym na Henrym? No więc nie wiem o co wam chodzi. Powinien być jeden karny dla Chelsea i jeden dla Barcelony. Messi jest niski i chudy, ale to nie oznacza, że przy byle szturchnięciu się przewraca. On kocha Barcelonę, bo dużo dla niego zrobiła, więc mam nadzieję, że żadnego transferu z jego udziałem nigdy nie będzie. Narazie i już koniec tej dyskusji, przynajmniej ja już o tym nic nie napiszę.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #774 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:53:39 »
Cytuj
Powinien być jeden karny dla Chelsea i jeden dla Barcelony.
WTF??
Alves skosił bodajże Maloudę w polu karnym, ale zamiast karnego był wolny, później ręka Pique no i w samej końcówce ręka E2- nad resztą można się spierać, bo były tak kontrowersyjne, jak wejście Sneijdera (i warto podkreślić, że wszystkie zostały rozstrzygnięte na korzyść Barcy, co teraz wypominają w kontekście Interu niby), ale te 3(trzy)  były jednoznaczne.
I nie przekonają mnie tendencyjne filmiki, ukazujące rzekome złodziejstwo na rzecz Chelsea w pierwszym meczu, z najgorszych możliwych ujęć. Poza tym, nie widzę sensu dysputy, gdy niektórzy każde wejście ciałem uważają za faul, robiąc z piłki balet. A tak zachowują się kibice, piłkarze i działacze Barcelony(nie wszyscy).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2010, 20:55:35 wysłana przez Sergio#20 »

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #775 dnia: Kwiecień 27, 2010, 20:37:59 »
Poza tym, nie widzę sensu dysputy, gdy niektórzy każde wejście ciałem uważają za faul, robiąc z piłki balet. A tak zachowują się kibice, piłkarze i działacze Barcelony(nie wszyscy).
Czego głuchy nie usłyszy to sobie dopowie, bez obrazy...
Nie wiem kto się tak wyraził albo zachował żebyś mógł takie teorie pisać.
Co do meczu z Cheslea-po pierwsze to już przeszłość, po drugie Barcelona wygrała nie zasłużenie i po co się jeszcze spierać?...

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #776 dnia: Kwiecień 27, 2010, 20:55:13 »
palcem mam Ci pokazać??

kilka postów wyżej dimiC,prawdopodobnie kibic Barcy przebąkiwał coś o faulu na Messim...

E:
m.in Alves(u niego bardziej irytuje jego uśmieszek :D),Busquets,może i jeszcze Xavi ,ale on to sporadycznie (czyt.Espanyol)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 21:31:49 wysłana przez Sergio#20 »

#KubA#

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #777 dnia: Kwiecień 27, 2010, 21:18:18 »
Ja nie mówie o kibicach tylko o piłkarzach

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #778 dnia: Kwiecień 28, 2010, 13:20:52 »
14 powodów dla których Barca miałaby awansować

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a6833a43f04863051b937708215c6fe2&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a6833a43f04863051b937708215c6fe2&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #779 dnia: Kwiecień 28, 2010, 13:49:39 »
Mam szacunek do ,,prawdziwych'' kibicow ale wiem ze wiekszosc kibicje barcelonie dopiero od niedawna odkad zaczela wygrywac,odkad gra najlepsza pilke na swiecie i dlatego nie lubie barcelony i dzisiaj bede za interem,momo iz wole milan
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #779 dnia: Kwiecień 28, 2010, 13:49:39 »