Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 606557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 21, 2010, 13:00:07 »
To było dokładnie tak :)

No to macie fantastyczny, 2-1 w dupę od Evertonu!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy Saha, dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!

UNITED-FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm :P

Teraz Inter. Myślę, że możemy wywieźć korzystny rezultat z Mediolanu. Marzy mi się zwycięstwo. Wydaje mi się, że Inter, nawet z Mourinho to jednak nie ta półka ;) A jeśli Cech będzie dalej bronił tak jak broni to o zero z tyłu jestem spokojny. A z przodu zawsze coś Drogba wepchnie :P
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 21, 2010, 13:48:02 »
Noo teraz Cechu w formie troche go postraszyli ze kupia nowego bramkarza jak nie zacznie bronic i wzial sie do roboty, a Didier co emcz bramka musi byc w 100% mam przeczucie ze z 2 gole wsadzi interowi nawet 1 gol by mnie cieszyl.Jak wiecie Inter wczoraj zremisolal u siebie z Sampdoria 0-0 i 2 czerwone kartki Cordoba i Samuel i Pazzini dostal czerwona chyba pozadnie sie kosili nawet bramek nie bylo ;D
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 25, 2010, 10:45:16 »
Chelsea po dobrej grze DO pola karnego, a fatalnej OD pola karnego przegrywa mecz z Interem 2-1. Na bramkę Milito 2' po (kolejnym już...) błędzie Johna Terryego odpowiedział Kalou, 4 minuty później na prowadzenie Mediolańczyków wyprowadził Camabiasso. Praca sędziego całkiem niezła, zraziła mnie jednak żółta kartka dla Motty po KOPNIĘCIU PODESZWĄ W TWARZ Michaela Ballacka -jest to ewidentna czerwona kartka. W dodatku Petr nabawił się kontuzji.

Oceny Sky Sports(obok moja opinia):
Petr Cech - 6  -nie bronił źle, ale mógł lepiej zachować się przy bramce Milito.
John Terry - 6 -to samo co Cech, ograny jak dziecko w 2. minucie.
Ricardo Carvalho - 7 -bardzo dobry mecz, pewnie w obronie.
Branislav Ivanovic - 8 -nie do przejścia w obronie, nie do zatrzymania w ataku + asysta -fantastyczny mecz!  
Florent Malouda - 6 -zagrał bardzo dobrze na lewej obronie, wkońcu z reguły gra w ataku lub pomocy.
Michael Ballack - 6 -starał się, walczył, ale to za mało.
Mikel John Obi - 6 - -||-
Frank Lampard - 6 - Frank mnie załamuje, powinien odpocząć, gra fatalnie od początku sezonu.
Salomon Kalou - 7 -strzelił szczęśliwie bramkę, ale nic nie myślał, dlaczego w sytuacji kiedy sędzia nie podyktował na nim karnego nie uderzył wcześniej? chciał  wkręcić z linii? wszystko pchał na siłę do przodu, po sciągnięciu na siebie 3 obrońców nie podawał WOLNYM partnerom tylko pchał się w obrońców.
Didier Drogba - 7 -poza strzałem z wolnego w poprzeczkę kilka wygranych pojedynków, ale świetny Lucio w tym meczu sprawił, że Didier wręcz nie istniał,
Nicolas Anelka - 6 -szarpał, starał się, brakowało tylko dośrodkowań ze skrzydła, mógł też w paru sytuacjach uderzyć.

PRIDE OF LONDON !

Offline PaTcHmAkErEk^^

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2009r.
  • nowy nick przeszłość Legionista teraz PaTcHmAkErEk
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 25, 2010, 10:52:37 »
Guła to była 3minuta
" border="0
CWKSLEGIAWARSZAWA

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 25, 2010, 10:57:21 »
Inter wygrał 2-1, ale z taką grą awansowac moze jednak Chelsea. Ciągle Inter ma problemy ze srodkiem pola i nie potrafi obsłużyc swoich kapitalnych napastnikow. Mediolanczycy posiadają wspaniałą obrone i atak jednak tacy gracze jak Dejan i Cambiasso nie robią różnicy, mała kreatywnośc czyli podaj do najblizszego lub podaj niedkokładnie to cecha charakterystyczna tych 2 graczy. Wspaniały mecz Lucio wygrał chyba wszystkie pojedynki z Drogba i Kalou, a po odbiorze jeszcze ich baran dryblowal :D

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 25, 2010, 11:52:08 »
Powiem tak. Jak byłem spokojny o awans przed pierwszym meczem, tak jestem spokojny przed drugim. Niżej spróbuję uzasadnić moją opinię.

Otóż gra wyglądała nieźle. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji na trudnym terenie. Brakowało szczęścia i skuteczności. Szkoda, że żaden z obrońców Interu (zwłaszcza Lucio - zagrał kapitalne zawody) nie załapał żółtej kartki, bo obrona Interu wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Trzeba pochwalić Mourinho, który zmianami nieźle postraszył Ancelottiego. Wprowadził Pandeva i Balotelliego, ale nawet nie miał zamiaru grać ofensywnie przez co Carlo nie chciał wzmacniać ataku, bo bał się, że może się to źle zakończyć. Zaryzykował dopiero wprowadzając w 80 minucie Sturridge'a, jednak myślę, że nie on, lecz Joe Cole przydałby się w szeregach CFC. Gracz może ostatnio grający przeciętnie, lecz na pewno zrobiłby różnicę. Umie grać na małych przestrzeniach, a Inter zostawiał nam dużo miejsca tylko do 20 metra. Za tą granicą potrzebny był właśnie taki Cole. Martwi dyspozycja Ballacka i Lamparda. O ile Anglika można usprawiedliwiać tym, że wrócił po chorobie, to Niemiec w całym sezonie zawodzi... Dzisiaj nie było inaczej. W efekcie za rozgrywanie piłki brał się Anelka, tym samym osamotniając w ataku Drogbę, którym zajmowali się skutecznie obrońcy Interu. Potrzebny tej drużynie od zaraz Essien. Mam nadzieję, że Cechowi nie stało się nic poważnego, jak podaje chelsea.pl mamy do czynienia z urazem łydki, a nie kolana. Wróci Bizon (Essien), wróci Zhirkov, Malouda zostanie przesunięty do pomocy i będzie dobrze. Naprawdę nie sądze, żeby Inter przez długi czas na Stamford Bridge utrzymał wynik, który promuje ich do ćwierćfinału. Pozwolę sobię ocenić z osobna każdego gracza:


Cech - 6. Puścił 2 gole, ale za bardzo nic nie mógł zrobić. Poza tym bezbłędny.

Terry - 5. Afera z jego udziałem nie wpłynęła na niego dobrze. Zawinił przy bramce Milito, dał się ograć jak dziecko. Miejmy nadzieję, że wróci do formy, bo dużej alternatywy w defensywnie nie mamy (Alex bez formy).

Carvalho - 7. Łatał dziury po Terrym, bardzo dobry mecz, ale zdążył nas do tego przyzwyczaić w tym sezonie.

Ivanovic - 8. Niektórzy piszą, że przeszkodził Cechowi w obronie strzału Milito. Uważam, że ta piłka była nie do obrony. Siła, precyzja, cud, miód. Nie winię go za tą sytuację. A o grze nie muszę chyba się rozpisywać, wszyscy widzieli. Bardzo mu zależało, wypracował bramkę dla Kalou. Dla mnie najlepszy zawodnik The Blues.

Malouda - 7. Nowa dla niego pozycja, ale zagrał bardzo dobrze. Wszyscy spodziewali się ataków po jego stronie, tym czasem Mourinho zdecydował się atakować przeciwną. W drugiej połowie miał trochę problemów z Balotellim, ale również zdarzało mu się go powstrzymywać.

Mikel - 7. Dobry w odbiorze i dobrze rozprowadzał piłki.

Ballack - 5. Niby się starał, ale i tak zagrał jak zawsze. Czyli nijak.

Lampard - 5. Słaby mecz Anglika. Miał jedną okazję, uderzył z bardzo trudnej pozycji, lecz Cesar instynktownie wybronił strzał. Niewidoczny. Niby po chorobie, jednak od takich graczy wymaga się zawsze dobrej gry.

Kalou - 7. Prawie wypracował karnego. Strzelił bramkę. Poza tym niezbyt widoczny, ale zrobił dzisiaj bardzo dużo.

Anelka - 7. Widząc nieporadność Lamparda i Ballacka brał się za rozgrywanie piłki. Ruchliwy, starał się, lecz nic z tego nie wynikło.

Drogba - 7. Nic za bardzo nie mógł zrobić. Cały czas podwajany i potrajany, szukał gry, lecz nie miał wsparcia w ataku. Uderzenie z wolnego palce lizać, lecz podobnie jak w meczu z Arsenalem miał pecha, bo piłka uderzyla w poprzeczkę.

Cytuj
Frank Lampard - 6 - Frank mnie załamuje, powinien odpocząć, gra fatalnie od początku sezonu.

Nie przesadzaj, zdarzają mu się słabsze występy, ale na pewno nie gra fatalnie. Bo niby jak grając fatalnie piłkarz może strzelić 13 bramek w sezonie? No i to z czego słynie - asysty. Ten gracz robi różnicę, nawet grając słabo potrafi odwrócić losy spotkania. Ale fakt w meczu z Interem zagrał słabiutko. W Chelsea niby nie ma problemów ze środkiem pomocy są nazwiska, lecz nie ma formy. Ballack w tym sezonie chyba nie zagrał żadnego dobrego meczu. Deco niby się stara, ale też nie zachwyca. Do tego prześladują go kontuzje. Lampard przeplata doskonałe mecze z beznadziejnymi. Musi ustabilizować formę. Jedynie Essien z Mikelem jak narazie w pełni spełniają pokładane w nich oczekiwania. I powrót Essiena jest kluczem do wyeliminowania Interu.

EDIT: No i zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Dawno sędziowania na takim poziomie w Lidze Mistrzów nie widziałem. Pan Gonzalez był praktycznie bezbłędny. Jedyna kontrowersja to faul na Kalou. Tam można było odgwizdać przewinienie, lecz nie trzeba było. Gdyby Kalou upadł normalnie, bez teatru, byłyby większe szanse na podyktowanie jedenastki. Sam później w wywiadzie przyznał, że albo żółta kartka za symulowanie, albo karny. BTW. Czy ostatni karny dla Chelsea w LM to nie był sezon 2007/2008 (półfinał z Liverpoolem) i pamiętny gol Lamparda? :P
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2010, 11:58:53 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 25, 2010, 13:59:52 »
Tego się właśnie bałem, że Mourinho ustawi zespół, zrobią 2-3 sytuacje i padną bramki. Tak właśnie było, Chelsea mnóstwo dobrych strzałów (co prawda niektóre w bramkarza ale mimo to) a Inter znalazł te dwa błędy obrony i dwa gole. Pewny jestem że gdyby Mourinho nie prowadził interu tylko na przykład Roberto Mancini to byłby to blamaż. Czy jestem spokojny o rewanż? Ciężko powiedzieć, boje się że Inter zabarykaduje bramkę i ciężko będzie się przedrzeć. Mimo to wierzę że zwyciężymy! :] Ważne by nie wyrobić sobie 1:0 i bronić do końca, trzeba zdobyć przewagę.
Poza tym mogę podpisać się pod tym co napisał CESC.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 25, 2010, 14:08:13 »
W sobotę o 16.00 czasu polskiego podejmujemy na Stamford Bridge Manchester City. Liczę na łatwe 3 punkty i utrzymanie przewagi nad MU. The Citizens wczoraj przegrali w spotkaniu Puchar Anglii ze Stoke City 3:1. BTW Chelsea w ćwierćfinale FA Cup zagra właśnie ze Stoke :)

A Arsenal zagra w tej kolejce na wyjeździe ze... Stoke :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 25, 2010, 14:42:36 »
EDIT: No i zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy. Dawno sędziowania na takim poziomie w Lidze Mistrzów nie widziałem. Pan Gonzalez był praktycznie bezbłędny. Jedyna kontrowersja to faul na Kalou. Tam można było odgwizdać przewinienie, lecz nie trzeba było. Gdyby Kalou upadł normalnie, bez teatru, byłyby większe szanse na podyktowanie jedenastki. Sam później w wywiadzie przyznał, że albo żółta kartka za symulowanie, albo karny. BTW. Czy ostatni karny dla Chelsea w LM to nie był sezon 2007/2008 (półfinał z Liverpoolem) i pamiętny gol Lamparda? :P
Sytuacja Motta vs. Ballack bardzo mnie zraziła, ale poza tym zgadzam się, sędziował na wysokim poziomie.

PRIDE OF LONDON !

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 25, 2010, 14:43:09 »
W sobotę o 16.00 czasu polskiego podejmujemy na Stamford Bridge Manchester City. Liczę na łatwe 3 punkty i utrzymanie przewagi nad MU. The Citizens wczoraj przegrali w spotkaniu Puchar Anglii ze Stoke City 3:1. BTW Chelsea w ćwierćfinale FA Cup zagra właśnie ze Stoke :)

A Arsenal zagra w tej kolejce na wyjeździe ze... Stoke :D
Mam nadzieje, że The Blues ograją w pucharze Stoke, a ten mecz to był tylko wypadek przy pracy...

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 25, 2010, 15:19:43 »
2-1 to nie jest zły wynik. Jeśli w rewanżu Chelsea na swoim normalnym poziomie to o awans będe spokojny.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 25, 2010, 17:12:23 »
Oto moje oceny co do wczorajszego meczu
Petr Cech - 4  - mial malo akcji do wybronienia ale najbardziej co mnie załamało to ,ze sie sam skontuzjował przeciez nikt go nie atakował podczas wrzutki
John Terry - 5 -ograny w polu karnym gdzie potem padła bramka ale mial pare dobrych interwecnji
Ricardo Carvalho - 6 - juz lepszy wysteo od JT
Branislav Ivanovic - 9 -Najlepszy nasz obronca dałbym mu 10 ale za wtracanie sie do ataku gdzie przyjecie przez niego pilki konczyło sie strata
Florent Malouda - 6 -W obronie nie miał wielu sytuacji za to podciagał lewa flanke boiska
Michael Ballack - 6 -Twardziel ale załamało mnie ,ze Motta nie wyleciał z boiska ;/
Mikel John Obi - 5 - Nie widoczny
Frank Lampard - 5 - Dobry mecz ale taki przysłowiowy ,,ni w piec ni w dziewiec"  zadnego bledu ale tez zadnego przebyłysku w ataku
Salomon Kalou - 7 -Strzelec bramki cos tam próbował
Didier Drogba - 3 -Najgorszy zawodnik na boisku poza strzałem z rzutu wolnego Dider nie istniał
Nicolas Anelka - 2 -Nie bylo go widac w ataku nie wiem czy odał jakis strzał
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 25, 2010, 17:21:49 »
Oto moje oceny co do wczorajszego meczu
Petr Cech - 4  - mial malo akcji do wybronienia ale najbardziej co mnie załamało to ,ze sie sam skontuzjował przeciez nikt go nie atakował podczas wrzutki
Mikel John Obi - 5 - Nie widoczny

Nie wiem, czy kiedykolwiek grałeś w piłkę... Jak nie grałeś to powiem tylko, że kontuzje bez udziału rywala są równie częste co po atakach przeciwnika... Nie rozumiem jak można kogoś winić za to, że złapał kontuzję...

Co do Obiego to on niestety ma taką pozycje, nie może być widoczny, bo jego zadaniem jest zabrać i od razu oddać piłkę do najbliższego zawodnika...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 25, 2010, 17:57:25 »
Cwelsi :P haha

Prosze nie odpowiadajcie na jego posta potraktujcie tego posta jak powietrze ;d
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 25, 2010, 18:19:11 »
CWELSII RZĄDZĄ... TAA

Widzę, że nawet kibice obcych drużyn przyznają, że Chelsea rządzi :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 25, 2010, 19:05:08 »
Tak ale niektórych przez takie pisanie możesz urazić :D

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 25, 2010, 19:18:09 »
spoko jestem z wami

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 27, 2010, 12:45:30 »
Dziś mecz z City, Malouda obiecał, że CFC strzeli 4 bramki, trzymam go za słowo. Oby tylko Nie stracili 5 :) Chciałbym zobaczyć taki skład:
Hilario
Ivanovic, Alex, Carvalho, Malouda (niech się ogrywa na lewej obronie, może się tam przydać :) )
Mikel
Lampard, Matic(a co tam...Ballack itak nie ma formy)
Anelka, Joe/Kalou - po tragicznym meczu z Interem może coś pokaże :)
Drogba

W drugiej połowie Malouda do środka za Maticia, na lewą flankę Hutchinson lub Bruma :>

A tak się prezentuje kadra CFC na mecz:
40 Hilario
2 Branislav Ivanovic
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
15 Florent Malouda
13 Michael Ballack
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba
Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 33 Alex, 35 Juliano Belletti, 24 Nemanja Matic, 21 Salomon Kalou, 23 Daniel Sturridge
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2010, 14:41:38 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 27, 2010, 14:31:12 »
1;0 po bramce Franka Lamparda w 42', anglik wykorzystał fantastyczne podanie od J. Cole'a

PRIDE OF LONDON !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 27, 2010, 14:38:09 »
1:1 TEVEZ jest niesamowity ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 27, 2010, 14:38:09 »