Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 607118 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #440 dnia: Marzec 16, 2010, 23:07:32 »
To jest kompromitacja ze by nie wygrac meczu trzeba byc prawdziwym kretynem zalosny inter robi jedna akcje strzela gola, chelsea w 2 meczu cisnie i gowno z tego.2 ewidentne karne w tym meczu ale i tak sedzia pusci gre dalej, jak my mozemy wygrac mecz jak przez 3/4 meczu jest ciagle jeden schemat gry brak zaangazowania i zaskoczenia jesli wyjdzie dobra akcja to i tak anelka to musi spierdoli.c, z takim podejsciem jak dzis zagralismy to nic nie wygramy lepiej oddac tytul mistrza anglii od razu dla united :( Ciekawe co teraz zrobi roman??? mysle ze nie zwolni CA ale to tez jest jego wina nie robic transferow kurw.a mowic ze sie ma wspanialych zawodnikow a teraz wychodzi kupic inzaghiego, gattuso najlepiej caly milan jak chcial kupic rzed sezonem wiekrzosci graczy ale po meczu pan Ancelotti powie ze i tak bylo zajebiscie i brakowalo szczescia i zacznie sie tlumaczyc jak po kazdym przegranym meczu.Anelka ja nie wiem co on tu robi ostatnio nic nie gra a Joe Cole grzeje lawe potrzebny jest drybler takim jaki jest Joe, jak zagral by kalou moze by cos strzelil ale i tak hu.j z tego mozemy sie pozegnac z LM moze za rok jak beda nowi gracze bo ta cala reszta juz nie jest taka jak kiedys to jzu dziadki powoli sie robia ale w lecie pan CA powie ze nie potrzebne nam beda transfery bo mamy kompletny sklad a Abramovich debi.l niech przedluza kontrakty z Ballackami i reszta to napewno wszystko wygramy i nie potrzebne nam beda transfery.Ja wiedzialem na poczatku ze jak przyjdzie ancelotti to zrobi gowno z tej chelsea jak juz go roman chcial go wczesniej sciagac to i tak wiedzialem ze przyjdzie a gowno narobi, te jego smieszne taktyki granie dziadkami, nie dawanie szans mlodzierzy i ze co najgorsze to wogole Joe Cole nie gra.Tyle w tym temacie :(((
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 16, 2010, 23:10:44 »
Teraz się zacznie, sędzia zły, piłkarze walą akcje...żałoba, Inter poprostu był lepszy, i gratuluję im awansu. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #442 dnia: Marzec 16, 2010, 23:13:35 »
Teraz się zacznie, sędzia zły, piłkarze walą akcje...żałoba, Inter poprostu był lepszy, i gratuluję im awansu. :)
nom troche winy sedziego.Fakt Inter był lepszy ale w 1 meczu i na poczatku 2 połowy :)
Ja im nie gratuluje ja che pogratulowac jutro VFB
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 16, 2010, 23:14:35 »
Byli lepsy w dwumeczu. Dlaczego? Ponieważ awansowali. Proste.

PRIDE OF LONDON !

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #444 dnia: Marzec 16, 2010, 23:17:54 »
Lepszy trener, znał Chelsea - zawodników i Ancelottiego - rozgryzł nas bardzo łatwo. Ustawił zespół jak trzeba przez co środek był kompletnie wyłączony.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #445 dnia: Marzec 16, 2010, 23:23:27 »
Byli lepsy w dwumeczu. Dlaczego? Ponieważ awansowali. Proste.

To co ze awansowali robiac 2 lub jedna akcje strzelajac gola a reszte meczu zastawic autobus nad bramka i bronic sie i wogole nie przychodzic pod pole karne chelsea.Ciekawe co to by bylo jak by chelsea tak zagrala z interem robiac takie same akcje uzyc tej samej taktyki i wiekszosci tych 2och meczow bronic sie ? Zaraz by bylo ze chelsea gra antyfutbol jak po 1 meczu z barca na CN
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #446 dnia: Marzec 16, 2010, 23:29:15 »
Inter po prostu mądrze zagrał z kontry, jest różnica pomiędzy wstawieniem autobusu w pole karne a mądrą i dobrą grą z kontrataku. Inter dzisiaj stworzył 4 idealne sytuacje aby strzeli gola. Co sądzicie o czerwieni dla Drogby dla mnie Didier lekko przesadził.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 23:31:33 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #447 dnia: Marzec 16, 2010, 23:32:57 »
Juz mu odwala pajacuje, niby w finale co vidiciowi wywalil w ryj.
Zostala nam tylko liga i puchar i nic wiecej ''Blues is the Colour"
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 23:34:37 wysłana przez Bogo_Chelsea »
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #448 dnia: Marzec 16, 2010, 23:39:53 »
Podwójna korona (w tym wygranie najsilniejszej ligi świata) to "tylko" :P Jak dla mnie to muszą być cele priorytetowe. Nie ma użalania się, niech pokażą doświadczenie.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 17, 2010, 08:06:24 »
Lukaszeq nasz środek jest wyłączony od początku sezonu, najlepiej włączyć ich na tryb ŁAWKA REZERWOWYCH

PRIDE OF LONDON !

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #450 dnia: Marzec 17, 2010, 08:32:54 »
Szkoda, współczuję wam. A dziś chciałbym, żeby Stuttgart sprawił taką niespodziankę jak Rubin w fazie grupowej. ;)

Cytuj
''Blues is the Colour"

Blue, już prędzej.
" border="0

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #451 dnia: Marzec 17, 2010, 08:38:38 »
Mówiłem, że nie będę płakał po ewentualnym odpadnięciu i nie płakałem. W końcu odpadliśmy "normalnie". Inter po prostu był lepszy. Mądrze się bronił i bardzo groźnie kontratakował. Chelsea w ogóle nie szedł atak pozycyjny. Przecież całą 2 połowę powinniśmy cisnąć, a tu tylko bezproduktywne wymienianie piłki. Nikt w Chelsea dzisiaj nie zagrał dobrego meczu. Nie mogę przyczepić się chyba tylko do Mikela i Maloudy. Joe Cole takim występem może sobie załatwić kontrakt w Legii, a nie w Chelsea. Dlaczego on domaga się wszyscy wiemy jakich pieniędzy? Na jakiej podstawie? Lampard i Ballack utrzymali swój poziom. Może w tym meczu taki ktoś jak Deco byłby lekarstwem. Kreatywny pomocnik z dobrym przeglądem pola. Może taka była taktyka Ancelottiego, żeby grać z pominięciem środka... Nie wiem sam. Można się przyczepić do tego, że w dwumeczu powinniśmy dostać 2 rzuty karne. Ale chyba już się do tego przyzwyczailiśmy, co? :P

Teraz piłkarze muszą zrehabilitować się i po prostu wygrać Mistrzostwo Anglii. Manchester jest zaangażowany w te rozgrywki i to może być nasza szansa. Smutno, że odpadliśmy tak szybko, oczekiwanie na następny sezon Ligi Mistrzów będzie jeszcze dłuższe.

Co do LM to w tym roku jest strasznie ciekawa. CSKA, Lyon, (prawdopodobnie) Bordeaux, Arsenal, MU, (prawdopodobnie) Barcelona, Bayern, Inter. Jest niewątpliwie inaczej niż w poprzednich latach :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 08:48:42 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Kiss < 33

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Liczy Sie Tylko Manchester United i Cska Moskwa!!
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #452 dnia: Marzec 17, 2010, 09:03:13 »
Nie no sory troche przegiołem przepraszam kibiców chelsea za moje dziecinne zachowanie... a tak ogólem to najbardziej ciekawi mnie gdzie inter zajdzie w lm


Moje opowiadanie o Bordeaux - REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #453 dnia: Marzec 17, 2010, 09:40:09 »
a tak ogólem to najbardziej ciekawi mnie gdzie inter zajdzie w lm

Ja obstawiam ćwierćfinał. Chyba, że będą mieli szczęśliwe losowanie i trafią na np. CSKA. Bo w przypadku potyczki z Barceloną (o ile przejdzie), MU czy Arsenalem nie daję im większych szans.
" border="0

Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 17, 2010, 09:51:27 »
Nederland wygrali z Chelsea, a Arsenalowi czy MU nie dadzą rady? Nie bądź taki pewny siebie.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #455 dnia: Marzec 17, 2010, 10:00:18 »
Sugerujesz jaką przepaść pomiędzy Chelsea, a Arsenalem i MU :?

Chill, to tylko moje zdanie. Można je uzasadnić tym, że jak większość fanów wiadomego klubu (to nie prowokacja) zasłaniam się historią - nie tak dawno Inter (który notabene niezbyt dobrze radzi sobie w europejskich pucharach, Serie A to co innego) został wyeliminowany z LM właśnie przez MU.
" border="0

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #456 dnia: Marzec 17, 2010, 10:00:34 »
Nederland wygrali z Chelsea, a Arsenalowi czy MU nie dadzą rady? Nie bądź taki pewny siebie.

Weź pod uwagę to, że Mourinho wiedział praktycznie wszystko o The Blues.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #457 dnia: Marzec 17, 2010, 10:01:56 »
Właśnie, Cesc ma rację.

Tak samo było, kiedy kilka lat temu Sunderland wygrał z Czerwonymi Diabłami w lidze. Wiesz, kto był trenerem zwycięskiej drużyny? Roy Keane.
" border="0

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 17, 2010, 11:09:12 »
Cesc tylko ci przypominam ze pisałeś na ircu  ze jak inter awansuje to mówisz do mnie mistrzu xd hihihii

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 17, 2010, 13:06:45 »
Cytuj
Co do LM to w tym roku jest strasznie ciekawa. CSKA, Lyon, (prawdopodobnie) Bordeaux, Arsenal, MU, (prawdopodobnie) Barcelona, Bayern, Inter. Jest niewątpliwie inaczej niż w poprzednich latach

No oczywiście,że inaczej  ;) ;) ;) W tamtym roku w półfinale były trzy angielskie drużyny,a teraz w ćwierćfinale są tylko dwie  ;D ;D ;D I cieszę się  z tego,bo to oznacza,że poziom piłki w Europie się wyrównuje  ;) ;) ;) Teraz tylko czekać na polski klub  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 17, 2010, 13:06:45 »