Autor Wątek: Chelsea FC  (Przeczytany 613773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #640 dnia: Maj 20, 2010, 23:33:05 »
O lol jaki zj.ebany typ haha ;D
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #641 dnia: Maj 20, 2010, 23:50:09 »
O lol jaki zj.ebany typ haha ;D
Czemu ? Prawdziwy fan ;)
Ciekawe jak to nagrał, że mu pozwolili się np. myć w szatniach piłkarzy :D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #642 dnia: Maj 21, 2010, 16:27:03 »
Fajna piosenka^^
I wogóle fajnie miał że mógł sobie pozwiedzać troche stadionu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Ciekawa wiadomość

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #643 dnia: Maj 22, 2010, 19:44:45 »
Przyszłości pomocnika FC Barcelony, Yaya Toure jest nadal przedmiotem wielu dyskusji, a agent reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej twierdzi, że jego klient jest gotów opuścić klub z Barcelony.

Toure ciągle nie może znaleźć sobie miejsca w składzie „Blaugrany”. Tacy piłkarze jak Xavi, Sergio Busquets oraz Seydou Keita stoją na przeszkodzie dostania się Yaya do pierwszego składu. Zdaniem Dmitri Seluka agenta Yaya Toure, najlepszym wyjściem było by odejście do Premier League.

Jeśli Chelsea chce Yaya i złoży za niego ofertę, to dlaczego nie? Ten ostatni sezon, Toure nie grał regularnie, a Pep Guardiola wolał Busquetsa oraz Keite zamiast niego. - mówi Seluk.

Jeśli woli Busquetsa i Keite, to najlepszą alternatywą byłby dla Toure wyjazd do Chelsea. On podjął decyzję na 90 %

Yaya Toure był łączony również z przejściem do Arsenalu Londyn, tym samy na nieco mniejszą kwotę do Barcy poszedłby Fabregas, jednak sam zainteresowany nie chce grać dla „Kanonierów”.

Ma dobre wynagrodzenie, ale tutaj nie chce zarabiać pieniędzy siedząc na ławce. Niektórzy gracze akceptują takie sytuacje, ale nie Yaya. Gdy odejdzie z Barcelony to zrozumieją co stracili. – kończy agent Toure.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #644 dnia: Maj 23, 2010, 18:30:23 »
W Realu pracuja zawsze idioci oni maja taki skomplikowany zarzad jak Legia Warszawa jak maja dobrych zawodnikow to sprzedaja...

Szczególnie jak pomiędzy Realem - Interem i Chelsea jest umowa partnerska xD

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #645 dnia: Maj 31, 2010, 23:20:05 »
Tym razem musieliśmy długo czekać na wyciek kolejnego kompletu strojów i można powiedzieć, że wygląd strojów jest jak co roku bardzo "charakterystyczny" i rzucający się w oczy.

Strój jest bardzo odmienny od obydwu kompletów wyjazdowych z tego roku, lecz można go chyba najbardziej porównać pomysłowością i dość ostrymi kolorami do aktualnego kompletu wyjazdowego w którym także zastosowano bardzo rzucający się w oczy zielony kolor, a w tym taką rolę pełni turkusowy.

Jest to oczywiście nieoficjalny wyciek, lecz poprzedni wyciek dotyczący strojów domowych sprawdził się w 100%,m a więc raczej warto potraktować to wszystko bardzo poważnie. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w komentarzach i porównanie tego stroju do naszych poprzednich.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 23:22:23 wysłana przez Bogo_Chelsea »
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline gorzo08

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: B-B
  • Wiadomości: 433
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwiec 01, 2010, 09:54:16 »
Ciekawy strój :D Podoba mi się chociaż strój z sezonu 09/10 (ten granatowo-żółty) bardziej podpadł mi do gustu. Koszulka jest bardzo fajnie zrobiona , kolory zostały dobrze dobrane do siebie . Ale przede wszystkim liczy się gra i zwycięstwa , koszulki nam raczej nie pomogą do zdobywania kolejnych trofeów . Strój ocenił bym na 7/10 :]

PZDR
" border="0
1 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwiec 01, 2010, 14:52:02 »
Dla mnie ten strój nowy jest beznadziejny:/ Kompletny brak gustu. Te paski na środku wraz z zielonym kolorem są w moim odczuciu wręcz żenujące. A pozatym nie rozumiem po co zmieniać stroje co rok? Nie można zagrać dwóch sezonów w takich samych? Na pierwszy rzut oka koszulka wygląda troche jak bramkarska.
Gdyby to zależało ode mnie to bym zostawił tak, jak jest. Niestety nic nie moge na to zrobić.
A co do transferów to boje się że z wielkiej chmury spadnie mały deszcz i skończy sie na kupnie jakiegoś średniaka. Mam nadzieje że jednak będzie inaczej

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:20:39 »
Z transferow to Chelsea ma skaldac oferte za Benayouna 5mln. ja na miejscu zarzadu bym zaczekal i zobaczyl jak Joe Cole gra na mundialu i dal mu 20tys wiecej niz oddac go za darmo i kupic dziadka za 5 mln.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwiec 01, 2010, 23:31:41 »
po co zmieniać stroje ??? żeby się sprzedawały :)
" border="0

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwiec 03, 2010, 22:39:02 »
Jakbyście nie zauważyli to teraz prawie każdy klub zmienia strój
" width="500" height="200

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:53:23 »
Chelsea Football Club potwierdza, że Joe Cole oraz Michael Ballack opuszczą klub z Londynu po zakończeniu kontraktu, czyli pod koniec tego miesiąca.

Ballack spędził 4 lata na Stamford Bridge i cały klub pragnie szczerze podziękować reprezentantowi Niemiec za jego poczynania i życzyć mu powodzenia w przyszłości.

"Bally" podpisał kontrakt z Chelsea w roku 2006 i do tego czasu rozegrał 168 spotkań, w których zdobył 25 goli.

Wielkim rozczarowaniem dla kibiców Chelsea napewno jest również fakt, że Joe Cole, który spędził na Stamford Bridge siedem lat, opuszcza klub wraz z końcem kontraktu.

W 2003 roku za kwotę 6,6 miliona funtów, Joey opuścił West Ham i dołączył do ekipy "The Blues", która była już pod sterami Romana Abamovicha.

Anglik rozegrał w tym czasie 282 spotkania, 93 jako rezerwowy.

Chelsea Football Club pragnie podziękować obu piłkarzom za grę w barwach "The Blues" i życzyć powodzenia u nowych pracodawców.

Oficjalna strona Chelsea Football Club potwierdziła, że Brazylijczyk Juliano Belletti, podobnie jak Joe Cole oraz Michael Ballack, opuści klub z Londynu wraz z wygaśnięciem obecnego kontraktu, czyli pod koniec miesiąca.

Popularny Bella w całej swojej karierze na Stamford Bridge zdobył pięć bramek, które napewno utkną w pamięci kibicom "The Blues".

Chelsea Football Club pragnie podziękować Juliano za wszystkie spędzone lata na Stamford Bridge i życzyć mu powodzenia w nowym klubie.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwiec 10, 2010, 14:57:27 »
Z Joe Colem spierd***li na maxa.Oddać za darmo takiego zawodnika...Miały być wielkie transfery a narazie działa to w odwrotną stronę...
" width="500" height="200

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwiec 10, 2010, 15:04:10 »
Transfery powinni robić przed MŚ, po ewentualnym dobrym występie zawodnika, o którego zabiega jakiś klub jego obecny pracodawca będzie żądał gigantycznych pieniędzy...

PRIDE OF LONDON !

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwiec 10, 2010, 16:23:43 »
To nie nasza wina tylko Joe Cola zarzad chcial a by pozpstal w Chelsea ale on nie chcial bo chcial kasy a niedawno czytalem ze przeszedl testy medyczne w Arenalu i ma zarabiac 90 tys.
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwiec 10, 2010, 16:35:21 »
Pomocnik reprezentacji Anglii Joe Cole podpisał kontrakt z Arsenalem Londyn - donosi serwis goal.com. Grający do tej pory w Chelsea zawodnik złożył podpis pod trzyletnią umową.
Cole będzie zarabiał na Emirates Stadium 80 tysięcy funtów tygodniowo. Reprezentant Anglii trafił do drużyny "Kanonierów" na zasadzie wolnego transferu.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline gorzo08

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: B-B
  • Wiadomości: 433
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwiec 10, 2010, 17:42:53 »
  Reprezentant Słowacji, Miroslav Stoch został nowym zawodnikiem Fenerbahce Stambuł. Informację tę potwierdził turecki klub, choć nie podano szczegółów transakcji.

Zespół Fenerbahce nie zdołał sięgnąć po tytuł mistrzowski w minionym sezonie, ale w klubie już się myśli o kolejnych rozgrywkach. Stoch bez wątpienia będzie wzmocnieniem drużyny, z którą związał się na cztery sezony.

20-letni skrzydłowy nie mógł liczyć na występy na Stamford Bridge, gdzie przebywał od 2006 roku. W zeszłym sezonie był wypożyczony do Twente Enschede. Teraz zabiegali o niego działacze PSV Eindhoven i Ajaksu Amsterdam
" border="0
1 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwiec 10, 2010, 20:32:59 »
No to ładnie, Cole w Arsenalu. Ciekawe jak go przywitają kibice na Stamford Bridge ;D
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwiec 10, 2010, 23:58:23 »
ja pie***le sprzedac stocha tak dobrze zapowiadajacego sie gracza!! MASAKRA...
" width="500" height="200

Offline gorzo08

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: B-B
  • Wiadomości: 433
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:43:41 »
ja pie***le sprzedac stocha tak dobrze zapowiadajacego sie gracza!! MASAKRA...
Takie samo mam zdanie . Stoch to jeden z lepiej zapowiadających się młodzików na świecie i za nie długo może być jednym z najlepszych na na naszej planecie . Zarząd popełnił ogromny błąd sprzedając go ;/
" border="0
1 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn - all o tym teamie
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:43:41 »