Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 100590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LukasMKS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 28, 2009, 00:12:36 »
wg mnie gra jest fajna ale jednoczesnie chora! jestem fanem pesa od winning eleven 1! sterowanie juz pomine bo mozna przywyknac, ale to co robia nieraz napastnicy... np ibra biegnie 30 metrow z pila 3 moich obroncow obok niego wypuszcza sobie gale a moi oborncy sie z nia mijaja wslizg w pilke a on dalej biegnie, jedyny ratumnek to chyba tylko kosa w nogi no ale co akcje nie mozna kosic... dla mnie sterowanie obrona porazka

czesio4

  • Gość
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 28, 2009, 19:02:34 »
Słaba gra Konami każe nam grać w PES 6 już 4 ROK ! Błędy w pes2010 to przede wszystkim interwencje bramkarzy jeżeli tak to można nazwać albo choćby sam poziom gry który jest niższy niż w pes2009.Celność strzałów jak dla mnie przesadzona jak i umiejętności zawodników,na top player rozegrałem bardzo ośmieszającą akcje dla obrońców.Przedostałem się na połowę przeciwnika , z lewego skrzydła (ok.60 m. do bramy) podałem , zawodnik który otrzymał piłkę podał z piętki i wykończył pięknie pomocnik bodajże ze swojej słabszej nogi.Miał ok.35m. do bramki , uderzył pięknie po ziemi a bramkarz się położył więc jak dla mnie to trochę nie realistyczne , silny strzał z daleka ze słabszej nogi i z nie za bardzo dobrą celnością strzałów . Ta akcja wyglądała tak jakby obrońcy w ogóle nie wiedzieli co się dzieje . W pes6 gameplay jest zdecydowanie lepszy i wiele jest graczy którzy grają jeszcze w tego pesa . Konami powinno dać do pes2011 gameplay z pes6 i te genialne elementy graficzne z pes6 i tylko polepszyć grafikę i zrobić prawdziwych bramkarzy a nie tych pseudobramkarzy z wszystkich pesów . O najważniejszym zapomniałem że sędziowie są wiecznie przekupieni . Pozdro dla fanów pesa .
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 19:15:07 wysłana przez czesio4 »

Offline Gadom

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 28, 2009, 20:03:39 »
Powiem wam tak chwaliłem pesa 2010 ale z dnai na dzien rozegrajac wiecej meczy zacoł mnie denerwowac,przeciwnicy klepia piłke jak nie normalnie bez pomyłki co to wszedzie nagle Barcelona ze 65 tys podan musza wymienic? Bramkarze bardziej mnie irytuja niz w 2009, nieraz juz nie mam pomysłu na akcje bo prostopadłe piłki nie pomagaja nasi zawodnicy nie racza jakos sie wystawic.Ogolnie gra mnie zaczyna denerwowac i wole wrocic do pesa 2009 i grac normalnie.Do tego jeszcze sedziowanie i juz tym bardziej wracam do pesa 2009
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 20:05:52 wysłana przez Gadom »

Offline vanPersil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 28, 2009, 21:02:31 »
siema, jestem nowy, ale podobnie jak wy jestem fanem pesa, mozna by rzec ze od zawsze. Oto moje wrazenia po rozegraniu ok 20 spotkan. Po pierwszych 3-4 meczach bylem zachwycony, co tu duzo gadac, zadnych wad nie widzialem, po kolejnych 15 meczach zmienilem zdanie diametralnie.
ta gra to jakas kompletna pomylka. Teraz nie dostrzegam prawie zadnych zalet, moze poza grafika, bo ta jest na najwyzszym poziomie. Gra zatracila swoja grywalnosc, czyli cos czym zawsze byla o 100 lat przed fifa. Zaczalem sobie notowac bledy ktore wyhaczylem, a wiec zaczynajac wspomne o bramkarzach, przeciez to smiech na sali co oni wyprawiaja, puszczaja [cenzura] za [cenzura], nie wychodza do pilek a jezeli to robia to sa metr przed pilka nim dojdzie napastnik, brakuje im zdecydowania co wplywa na gre. czasem zamiast wyjsc zostaja w bramce albo co lepsze idzie prostopadle podanie z 40 metra przy lini do srodka to oni sie ustawiaja na srodku pola karnego i nie reaguja wcale na to co sie dzieje, pilka leci obok nich do wbiegajacego napadziora a ten stoi jak kolek. co strzal komputera to gol, a jezeli juz ma zamiar obronic to wypluwa pod nogi napadziora. Kolejna wpadka, parametry zawodnikow wlacott bez pilki jest wolniejszy od jakiegos bocznego obroncy panathinaikosu ktory biegnie z pilka, nie wspomne ze walcott ma speed 92 bodajze, co to jest...dalej, ten sam walcott ustawiony na prawym skrzydle wcale nie wychodzi na pozycje, podobnie jak reszta zawodnikow, a mianowicie tych z przodu rawie kazde zagranie od pomocnika do napastnika konczy sie strata bo obronca wyprzedza napastnika. dalej, przjecia pilki, ja rozumiem ze moze pilka idskoczyc fabregasowi, raz drugi, ale nie przy kazdej akcji...Boze pzreciez to sa zawodowcy dla nich przyjecie pilki to bulka z maslem, ale nie w gzre, lepiej utrudniac zycze graczowi, niech sie meczy, dalej, sedziowanie to kolejna wpadka tworcow gry, jada cie od tylu sedzia nie gwizdze, ty ich popchniesz, juz z kartka leci, a co do jechania od tylu, przeciwnik z inteligencja komputeraz nie popelnia bledow, czy to cannavaro czy jakis z kopenhagi, pilke odbieraja tak samo, wslizgiem od tylu czysto w pilke, a klepa wszystkie druzyny graja perfekcyjnie, czyzby same barcelony?? moze...Nastepne co zauwazylem to polecenia dla naszych grajkow, majac pilke czasem musze wcisnac 10 razy przycisk aby zawodnik wykonal moje polecenie, co zreszta nie jest przesadzone ze postapi wg mojego widzimisie. Jeszcze taki szczegol ktory tez mnie wkur*ia. Otoz za kazdym razem gdy jest faul, niewazne czy na 40 metrze czy na 50, zawsze musi sie ustawic zawodnik, albo dwoch do muru, a co najlepsze jest ze nie da sie ich usunac, porazka totalna. Na koniec mialem rzut wolny 25 metrow podchodzi van persi kopie pzred siebie i co?? z 5 osobowego muru skacza wszyscy oprocz goscia w srodku muru nad ktorym pilka pzrelatuje---gol padl...podzielacie moje opinie?? co ot ym sadzicie?? jezeli sie myle w czyms to mi udowodnijcie ze sie myle

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 28, 2009, 23:16:09 »
siema, jestem nowy, ale podobnie jak wy jestem fanem pesa, mozna by rzec ze od zawsze. Oto moje wrazenia po rozegraniu ok 20 spotkan. Po pierwszych 3-4 meczach bylem zachwycony, co tu duzo gadac, zadnych wad nie widzialem, po kolejnych 15 meczach zmienilem zdanie diametralnie.
ta gra to jakas kompletna pomylka. Teraz nie dostrzegam prawie zadnych zalet, moze poza grafika, bo ta jest na najwyzszym poziomie. Gra zatracila swoja grywalnosc, czyli cos czym zawsze byla o 100 lat przed fifa. Zaczalem sobie notowac bledy ktore wyhaczylem, a wiec zaczynajac wspomne o bramkarzach, przeciez to smiech na sali co oni wyprawiaja, puszczaja [cenzura] za [cenzura], nie wychodza do pilek a jezeli to robia to sa metr przed pilka nim dojdzie napastnik, brakuje im zdecydowania co wplywa na gre. czasem zamiast wyjsc zostaja w bramce albo co lepsze idzie prostopadle podanie z 40 metra przy lini do srodka to oni sie ustawiaja na srodku pola karnego i nie reaguja wcale na to co sie dzieje, pilka leci obok nich do wbiegajacego napadziora a ten stoi jak kolek. co strzal komputera to gol, a jezeli juz ma zamiar obronic to wypluwa pod nogi napadziora.

Wystarczy nacisnąć trójkąt na padzie..wtedy bodziesz mógł trochę kontrolować bramkarza ... ja akurat nie mam z tym takich problemów a do szmat....to czy bramkarze znowu je tak rzadko puszczają? ja jakoś nie mam nagminnie puszczanych bubli przez bramkarzy...


Cytuj
Kolejna wpadka, parametry zawodnikow wlacott bez pilki jest wolniejszy od jakiegos bocznego obroncy panathinaikosu ktory biegnie z pilka, nie wspomne ze walcott ma speed 92 bodajze, co to jest...

tu się muszę zgodzić że jak biegnę robinho który ma tez chyba z 90 speed to obrońcy doganiają go na lajcie ...trzeba szukać podania lub spowalniać akcje

Cytuj
dalej, ten sam walcott ustawiony na prawym skrzydle wcale nie wychodzi na pozycje, podobnie jak reszta zawodnikow, a mianowicie tych z przodu rawie kazde zagranie od pomocnika do napastnika konczy sie strata bo obronca wyprzedza napastnika. dalej, przjecia pilki, ja rozumiem ze moze pilka idskoczyc fabregasowi, raz drugi, ale nie przy kazdej akcji...Boze pzreciez to sa zawodowcy dla nich przyjecie pilki to bulka z maslem, ale nie w gzre, lepiej utrudniac zycze graczowi, niech sie meczy,

trzeba wyjść do podania ....;p a z odskakiwaniem piłki to trzeba jakoś opanować....trening czyni mistrza...

Cytuj
dalej, sedziowanie to kolejna wpadka tworcow gry, jada cie od tylu sedzia nie gwizdze, ty ich popchniesz, juz z kartka leci, a co do jechania od tylu, przeciwnik z inteligencja komputeraz nie popelnia bledow, czy to cannavaro czy jakis z kopenhagi, pilke odbieraja tak samo, wslizgiem od tylu czysto w pilke, a klepa wszystkie druzyny graja perfekcyjnie, czyzby same barcelony?? moze...

dla mnie sędziowanie to jest dramat....ile ja już meczów przegrałem online i offline ...ze jade sam na sam obrońca mnie kosi że lecę pól godz w powietrzu i na powtórkach widać ze faul ewidentny a tutaj "Panowie gramy dalej" dramat a ja jak wejdę nieraz w piłkę to faul i żółta kartka... a polu karnym to już wogóle ...lepiej spróbować zrobić wślizg niż go nie robić...


Cytuj
Nastepne co zauwazylem to polecenia dla naszych grajkow, majac pilke czasem musze wcisnac 10 razy przycisk aby zawodnik wykonal moje polecenie, co zreszta nie jest przesadzone ze postapi wg mojego widzimisie.

opóźniona reakcja nieraz występuje więc muszę się zgodzić.... albo ze podaje do innego zawodnika ...najgorzej jak to się dzieje pod koniec meczu gdzie bramka decyduje...

Offline vanPersil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 29, 2009, 07:38:00 »
Cytuj
trzeba wyjść do podania ....;p a z odskakiwaniem piłki to trzeba jakoś opanować....trening czyni mistrza...
tak tak z tym ze on ustawiony na prawej pomocy biega jak po*ebany wszedzie tylko nie tam gdzie powinien. A co do wyjscia bramkarza to czy wcisne trojkat czy nie i tak leci jak dzik do pilki mimo ze nie ma szans byc 1 przy niej

Offline baster23

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: P do N z kreską
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 29, 2009, 10:49:06 »
Jedna rada do twórców z KONAMI : ;D nie róbcie z roku na rok tak dużych postępów w grafice(nie to żeby stali w miejscu) a skupcie się bardziej na grywalności i szczegółach z nimi związanych!! - bo to właśnie wyróznia i "powinno" was wyróżniać na tle innych symulatorów piłkarskich. Ja i tak jestem pod wrażeniem zmian w PES 2010 ;) My nie jesteśmy od narzekania tylko od wypowiadania swoich opini ( a "nóż" może ktoś czyta to forum z twórców gry ;D :o i zastanowi się nad naszymi wypowiedziami :P)

Offline BadBoy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 29, 2009, 11:32:37 »
 PES 2010 - KIBEL i tyle, a właściwie jego zawartość.

Nie grałem w gorszego PES-a , niż PES2010- no słowo daję ;/ , a grałem we wszystkie części.

Najpierw było ISS PRO EVOLUTION i "ISS 2". Później nazwę zmieniono na "Pro evolution soccer" i od pierwszej części, poprzez 2,3,4,5 aż do chlubnej 6-stki, ta seria stawała się co część to LEPSZA.

Po 6 "legendarnej"- śmiem twierdzić części, wszyscy czekaliśmy na kolejne Cudo ze stajni KONAMI, czyli PES7. Zamiast tego dostaliśmy PES2008 - sredniak;) Właśnie od tamtego momentu, kiedy to nazwę części zaczęto kojarzyć z bieżącym rokiem ( BO TERAZ konami ZARABIA KASĘ CO ROK) , seria zaczęła dążyć w kierunku DNA , a nie SZCZYTU.

Teraz LICZY się nie gracz, a zawartość jego portfela:) TAKIE MOJE SKROMNE ZDANIE;)


      Osobiście nie dałem "konami " w tym roku zarobić, jak się od nich nie odwrócimy, to dalej będziemy dostawać co roku średniaka:))) także zachęcam do takiej postawy. Kiedyś wychwalaliśmy PES-a i stawialiśmy go zawsze nad przeciętniakiem jakim była FIFA, ale to se skończyło , czas ponarzekać na  >>>>>>> "KRÓLA" <<<<<hehe  ;))))

Słowa kieruję do starych wyjadaczy, którzy wiedzą co to dobra GRA, a nie do tych których przyciągnął tutaj fenomen i fanatyzm tej serii, bo WIĘKSZOŚĆ( oczywiście są wyjątki, jak to w życiu bywa:)) chwalacych PES2010 , pewnie na oczy nie widziała starszych części.

POZDRO.
"Nigdy nie nadstawiaj drugiego policzka. Dopilnuj aby twój przeciwnik to zrobił"
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 29, 2009, 11:37:31 »
a takl dokadnie to co ci się nie podoba? bo mnie ta gra zachwyciła...

Offline simon999

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: Żary
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2008r.
  • INTER FUN SINCE 1996 - FOREVER!
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 29, 2009, 11:42:31 »
Troszke bardziej wymagajaca jest, no i skonczyly sie rajdy jednym zawodnikiem ;)

Offline BadBoy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 29, 2009, 11:58:14 »
 Maciek przeczytaj sobie cały temat , jest masa negatywnych opinii, często zgodnych z moim negatywnymi odczuciami w stosunku do pes2010. Głównie chodzi o grywalność.

 Nie będę się spierał z Tobą, bo możesz być stronniczy na korzyć 10 odsłony serii. Administracja  i tak będzie namawiać do kupna przez Ultimę:) i zapewniam, ze sam chciałem dokonać zakupu oryginalnej części gry i przez Ultimę, bo z pewnością macie z tego jakiś profit czy coś w tym stylu, a ja jak najbardziej jestem za pomocą dla  pesleague.pl ;)  NIESTETY ściągnąłem pirata, przetestowałem i tym razem KASY W BŁOTO NIE WYRZUCĘ. ORYGINALNEJ GRY NIE KUPIĘ bo nie jest tego warta.

 :)
"Nigdy nie nadstawiaj drugiego policzka. Dopilnuj aby twój przeciwnik to zrobił"
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 29, 2009, 12:20:06 »
Maciek przeczytaj sobie cały temat , jest masa negatywnych opinii, często zgodnych z moim negatywnymi odczuciami w stosunku do pes2010. Głównie chodzi o grywalność.

 Nie będę się spierał z Tobą, bo możesz być stronniczy na korzyć 10 odsłony serii. Administracja  i tak będzie namawiać do kupna przez Ultimę:) i zapewniam, ze sam chciałem dokonać zakupu oryginalnej części gry i przez Ultimę, bo z pewnością macie z tego jakiś profit czy coś w tym stylu, a ja jak najbardziej jestem za pomocą dla  pesleague.pl ;)  NIESTETY ściągnąłem pirata, przetestowałem i tym razem KASY W BŁOTO NIE WYRZUCĘ. ORYGINALNEJ GRY NIE KUPIĘ bo nie jest tego warta.

 :)



a ty zobacz wyniki ankiety ;)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 29, 2009, 12:20:48 »
ale nie chodzi o stronniczośc, tylko o moje zdanie. Co ci się nie podoba :) a ja powiem co mi się podoba :)

Offline BadBoy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 29, 2009, 13:08:03 »


a ty zobacz wyniki ankiety ;)


Widziałem kolego drogi Uśmiech tylko 44,9 % uważa grę za HIT , czyli mniej niż połowa<<<<  jednym słowem "średniak"

..a Ty swoją drogą widziałeś podobne ankiety PES56??? tam nikt nie maił podobnych wątpliwości, wszyscy jednym tchem 98-99%  - gra Idealna i Tyle....Mrugnięcie
"Nigdy nie nadstawiaj drugiego policzka. Dopilnuj aby twój przeciwnik to zrobił"
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Zywy19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.06.2009r.
    • Super bukmacher z nagrodami.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 29, 2009, 13:15:32 »

Widziałem kolego drogi Uśmiech tylko 44,9 % uważa grę za HIT , czyli mniej niż połowa<<<<  jednym słowem "średniak"

..a Ty swoją drogą widziałeś podobne ankiety PES56??? tam nikt nie maił podobnych wątpliwości, wszyscy jednym tchem 98-99%  - gra Idealna i Tyle....Mrugnięcie

Tylko ze 77% uwaza ze PES10 jest lepszy od PESa 09 i 6, wiec jesli jest lepszy to jest najlepsza gra piłkarska, bo w sumie 3 pierwsze warianty to to samo (jesli gra jest lepsza od szóstki to automatycznie jest hitem)
Super bukmacher z nagrodami:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zapraszam.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 29, 2009, 13:18:02 »
Dobrym rozwiązaniem byłoby powtórzyć ankietę , teraz ludzie już wiedzą co zjedli i myślę że opinie były diametralnie inne :)

Offline BadBoy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 29, 2009, 13:25:57 »
lepiej zróbmy ankietę pes6 vs 09 vs 10 - zobaczymy która część zbieże głosów najwięcej :)
"Nigdy nie nadstawiaj drugiego policzka. Dopilnuj aby twój przeciwnik to zrobił"
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline vanPersil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 29, 2009, 13:27:17 »
Jedynie grafika jest naprawde dopracowana wg mnie, twarze zawodnikow wygladaja jak prawdziwe, a reszta?? napisalem wzcesniej co mysle, poza tym gra wyszla 21 pazdziernika, okno transferowe zostaje zamkniete 1 wrzesnia, odpalam gre i co widze?? nie bede pisal gdyz sami wiecie o co chodzi. zapomnialbym o jeszcze jednym, nie znam kogos takiego jak braszczykowski, mzoecie mi przyblizyc kto to jest? Najbardziej mnie rozmieszyl cleber w wisle, rok juz nie gra ale dla konami to zaden problem.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 29, 2009, 13:33:28 »
Jedynie grafika jest naprawde dopracowana wg mnie, twarze zawodnikow wygladaja jak prawdziwe, a reszta?? napisalem wzcesniej co mysle, poza tym gra wyszla 21 pazdziernika, okno transferowe zostaje zamkniete 1 wrzesnia, odpalam gre i co widze?? nie bede pisal gdyz sami wiecie o co chodzi. zapomnialbym o jeszcze jednym, nie znam kogos takiego jak braszczykowski, mzoecie mi przyblizyc kto to jest? Najbardziej mnie rozmieszyl cleber w wisle, rok juz nie gra ale dla konami to zaden problem.

To że konami postąpiło tak z transferkami to wiadomo było już nie od tej jesieni , w dniu premiery zawsze wychodzi jakiś Of co to poprawi ( nie widzę problemu ) to co rani to wykonanie tej gry , faule , bramkarze jakiś dziwny czas reakcji , chcecie porównywać pes-a 6 do pes-a 10 ? he he nie ma szans ten pes, ma za dużo wad żeby konkurować z taką perełką jak PES 6, w pes-a 6 grywam już 4 rok na sieci to o czym świadczy :)


Offline vanPersil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 29, 2009, 13:35:50 »
Cytuj
To że konami postąpiło tak z transferkami to wiadomo było już nie od tej jesieni , w dniu premiery zawsze wychodzi jakiś Of co to poprawi ( nie widzę problemu )
jezeli masz patcha ktory atkualizuje transfery to wrzuc

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 29, 2009, 13:35:50 »