Autor Wątek: ★★★ Realia polskiego futbolu; Koniec kariery - Dzięki za czytanie!  (Przeczytany 82695 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Super_Mario

  • Gość
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Finał Pucharu Polski!
« Odpowiedź #480 dnia: Kwiecień 02, 2011, 19:35:21 »
Widzę, że zmieniłeś trochę styl. Zacząłeś wrzucać zdjęcia do transmisji z meczy.

Gratuluję zwycięstwa w Pucharze Polski :) Brakło dwóch punktów i byłby Mistrz Polski :(

Boże, kiedy ja nadrobię zaległe mecze...

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #481 dnia: Kwiecień 02, 2011, 19:39:56 »
Zacznijmy od tych co odeszli:

Rafał Wielądek - cofnięty napastnik bardzo rzadko pojawiał się na boisku, ale, jeśli już to robił, to zazwyczaj zdobywał bramki. Mimo dobrych występów musi rozstać się z klubem. Argumentuje to tym, że "marnuje swój talent siedząc na ławie". I chyba słusznie - konkurencja jest zbyt mocna, a talent ten chłopak bez wątpienia posiada. Kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron.

Mariusz Unierzyski - ten piłkarz także rzadko przebywał na placu gry. Występował głównie na środku obrony, choć jego nominalna pozycja to lewa strona tej formacji. Tego sezonu zaliczyć do udanych nie może, popełniał sporo błędów, kiedy grał. Niczym nie przypomina zawodnika z sezonu 2010/2011. Kontrakt został rozwiązany przez klub.

Maciej Humerski - młodemu bramkarzowi właśnie skończył się kontrakt. Klub postanowił go nie przedłużać, ponieważ ten zawodnik raczej wiele nie wnosił do drużyny. Wszyscy pamiętają jego fatalny błąd z Cracovią. Raczej ciężko byłoby mu wygrać rywalizację z Misztalem, lub Leszczyńskim. Może w innym klubie poszczęści się mu?

Piotr Kosiorowski - zanim kapitanem został Ciesielski, to właśnie ten piłkarz pełnił tę funkcję. Później stopniowo zaczął piłkarsko się zatracać. Nie mógł odnaleźć formy z pierwszego sezonu. Jedyny dobry mecz, który zaliczył, to ten słynny pogrom Jagi, ponadto nie może powiedzieć, że jego forma w tym sezonie była dobra. Kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron, aczkolwiek bardzo szkoda mi tego zawodnika. Takie jest jednak życie.

Andrzej Stretowicz - nic, a nic dobrego powiedzieć nie mogę o jego grze. Sezon 2010/2011 to było naprawdę coś pięknego w jego wykonaniu, ale potem...alkoholizm, nałogowy palacz, słynna afera. Nie mógł się odnaleźć i nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych. Zamiast rozwijać się, cofał się. Zawsze będę go uważał za świetnie wyszkolonego zawodnika, lecz bardzo leniwego. Praktycznie nic mu się nie chciało. Klub zwolnił go, wypłacając odszkodowanie.

* * * * * * * * * *

Przybyli:

Kamil Rado - były zawodnik Wisły Kraków ma 21 lat. Występuje na pozycji prawego pomocnika. Ma być alternatywą dla Wolskiego, który może w najbliższym czasie rozstać się klubem, bowiem interesują się nim managerowie z wielu rejonów Europy. Zapłaciliśmy za niego 1,321,900 €. To nie miało, lecz mamy nadzieję, że te fundusze szybko się spłacą. Na jego plecach będzie widniał numer 6. Liczymy na jego dynamikę i szybkość.

Erwin Żelazny - kolejny młody gniewny. Przybył do nas z drużyny juniorów. Ma 19 lat i gra na pozycji bramkarza. Spokojnie może rywalizować nawet o miejsce w pierwszym składzie, lecz chyba troszkę brakuje mu doświadczenia. Posiada świetny refleks i cech.uje go dobra gra na linii. Przyszłość klubu, bardzo na niego liczymy w późniejszym okresie czasu, ale jak już pisałem - może nawet wygryźć ze składu Misztala.

Wólkiewicz - także przybył z teamu juniorów. To talent większy nawet od Wolskiego - mówił trener młodzików. Może grać na skrzydłach, jako ofensywny pomocnik, a także boczny pomocnik. Sądzę, że wygryzie kogoś ze składu i miejsca już nie odda. Widziałem jak trenuje - to jakaś poezja. Ten chłopak to talent czystej wody, w krótkim czasie jego kariera może nabrać tempa. Ma 21 lat, a to już odpowiedni wiek na wkraczanie w prawdziwy świat futbolu. Ogromne nadzieje pokładamy w tym sezonie na tego piłkarza. Oby nas nie zawiódł.

Z FC Barcelony napłynęła do nas oferta za Rafała Wolskiego. Za młodziutkiego, zdolnego pomocnika Barca ofiarowała nam 2,611,700 €. To zdecydowanie za mało. Nie zamykamy drzwi do kariery naszemu wychowankowi, ale uważamy, że ta oferta jest po prostu śmieszna. Taki talent nie może odejść za jakąś marną kasę. Zresztą sam Rafał mówi, że chyba nie jest jeszcze gotów na takie wyzwania. Prasa plotkuje, że oprócz "Dumy Katalonii", tym piłkarzem interesuje się jeszcze Manchester United.

Mówiło się, że Kubą Majewskim zainteresowany jest Widzew Łódź. I rzeczywiście - oferta wpłynęła, była ona jednak tak marna, że zacząłem się śmiać. Zawodnik nie opuści klubu i zacznie walkę o pierwszy skład.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 19:45:51 wysłana przez Lewy23 »

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; TRANSFERY!
« Odpowiedź #482 dnia: Kwiecień 02, 2011, 19:47:00 »
Trochę zaszalałeś na kółku transferowym ale trzeba sprzedać nie potrzebnych, a także trzeba się wzmocnić na LM. Dobrze, że nie sprzedałeś Wolskiego bo by się zmarnował z Barcelonie ;D

Super_Mario

  • Gość
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; TRANSFERY!
« Odpowiedź #483 dnia: Kwiecień 02, 2011, 19:47:59 »
Najbardziej chyba szkoda Stretowicza. W zeszłym sezonie, tak jak mówisz, błyszczał. Bedę musiał dokładnie przeczytać wszystkie zaległe spotkania i te, które mi umknęły. Ale to Twoja kariera, więc zapewne masz rację :)

Mam nadzieję, że piłkarze którzy przyszli wniosą coś do drużyny. Nie sprzedawaj Wolskiego do Barcy, bo tam raczej nie będzie grywał. Zmarnuje się tam chłopak.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #484 dnia: Kwiecień 02, 2011, 20:11:50 »

Dolcan Ząbki 2:0 Piast Gliwice.

Kolejka: 1.

Na inaugurację sezonu zagramy z Piastem Gliwice. Nie jesteśmy już beniaminkiem, a w dodatku w poprzednim sezonie byliśmy na czele, tak więc kibice mają większy apetyt. Czy powalczymy o Mistrza? Może...Początek spotkania wykazywał, że będzie to bardzo nudny i nieciekawy mecz. Taki też był. Dopiero w 45 minucie kibice się ożywili. Z lewej strony, na 24 metr podał Koziara, był tam Carmelo, który pięknie zawinął piłkę z tzw. "krótkiej nogi". Wpadła tuż przy słupku i tak właśnie objęliśmy prowadzenie. W 72' wprowadziłem na plac gry Sojkę. Ledwie minutę później, po pięknej akcji Wolskiego na prawej stronie, rezerwowy wykańcza akcję z 6 metra. Za ten mecz bardzo można pochwalić Rafała, widać to zainteresowanie mocnymi klubami chyba go mobilizuję, rozegrał dziś naprawdę wspaniałe zawody.

Bramki:
1:0 - 45+1' Carmelo (Koziara).
2:0 - 73' Sojka (Wolski).



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 23:11:59 wysłana przez Lewy23 »

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #485 dnia: Kwiecień 02, 2011, 22:55:13 »

Dolcan Ząbki 0:0 Polonia Warszawa [115].

Kolejka: 2.

Mecze z Polonią W-wa zawsze były ciężkie. Pamiętam w poprzedniej rundzie, jak wygraliśmy dopiero po bramce w końcówce, której autorem był już nieobecny w naszym teamie, Stretowicz. Mimo naszych nieustannych ataków, nie udało się zdobyć gola. To Dolcan przeważał, lecz goście skutecznie się bronili. Za to spotkanie można znów pochwalić Wolskiego i Carmelo. To ich kolejny dobry mecz, oby tę formę utrzymali do końca sezonu. Teraz mierzyć się będziemy z beniaminkiem ligi - GKS-em Katowice.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 23:23:07 wysłana przez Lewy23 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA - 2. KOLEJKA.
« Odpowiedź #486 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:38:32 »
1 Kolejka w twoim wykonaniu bardzo fajna :) Dobra wygrana 2:0 cieszy :) W drugiej kolejce juz nie poszło wszystko po twojej myśli ale Polonia to dobry team i nie jest łatwo ich ograć :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA - 2. KOLEJKA.
« Odpowiedź #487 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:46:51 »

GKS Katowice 0:0 Dolcan Ząbki.

Kolejka: 3.

Zdecydowanymi faworytami meczu jesteśmy my. W końcu zdobyliśmy wicemistrzostwo Polski, no, a GKS jest beniaminkiem. Cały mecz to moja drużyna dyktowała warunki gry, lecz znów nie udało się zdobyć bramki. Warto dodać, że gospodarze nie oddali nawet jednego strzału! Po prostu stanęli autokarem w swoim polu karnym i tyle, róbcie sobie co chcecie na 30-40 metrze. Cieszy fakt, że nie straciliśmy bramki w tym sezonie, ale od dwóch meczy nic nie ustrzeliliśmy. Chyba będzie potrzebny trening strzelecki. W następnym meczu, o punkty będzie bardzo ciężko, bowiem gramy z Lechem Poznań.




Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA - 2. KOLEJKA.
« Odpowiedź #488 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:47:34 »
Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu, zwycięstwo i remis to nie są złe wyniki ale Ciekawi mnie Mariga w Polonii :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z GKS-em Katowice - 3. kolejka.
« Odpowiedź #489 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:50:10 »
Spokojnie :D Początki sezonu zawsze są trudne :) Jak narazie bez porażki i dobrze :) W meczu z Lechem się przełamiesz.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:54:38 »

Lech Poznań 2:1 Dolcan Ząbki.

Kolejka: 4.

Ten mecz to hit kolejki. Spotykają się dwa teamy, które mogą powalczyć o mistrzostwo. W 18 minucie, po ładnym podaniu Koziary, piłkę przyjmuje Gawęcki, wbiega między dwóch obrońców i uderza technicznie pod poprzeczkę. Tak objęliśmy prowadzenie. Tuż przed przerwą, bo w 44', Semir Štilić wyrównuje, a asystę zalicza Enzo Maresca. Pierwsza połowa była wyrównana i zapowiadała emocje w drugiej części. W 73 minucie, sądzę, że arbiter powinien podyktować jedenastkę po faulu na Carmelo. 10 minut później, po błędzie naszych obrońców, do futbolówki dopada L. Núnez i strzałem pod poprzeczkę ustala wynik meczu. Coś złego się dzieje, nie możemy wygrać już od 3 spotkań. Do lidera, czyli Lecha, który ma komplet zwycięstw, tracimy już 7 punktów!

Bramki:
1:0 - 18' Gawęcki (Koziara).
1:1 - 44' Štilić (Maresca).
1:2 - 83' L. Núnez.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 23:58:40 wysłana przez Lewy23 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Lechem Poznań - 4. kolejka.
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:57:35 »
Szybko dodajesz mecze ;D Szkoda, że przegrałeś :/ Musisz się przełamać i złapać swój rytm.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 03, 2011, 00:00:42 »
Bo 2 dni neta nie miałem i pisałem wszystko w notatniku i teraz dodaję. :)


Śląsk Wrocław 0:1 Dolcan Ząbki.

Kolejka: 5.

Nie wygraliśmy meczu już od 3 spotkań. Mamy nadzieję, że przerwiemy tę fatalną passę i zaczniemy wspinaczkę w górę tabeli. W 27', będący w tym sezonie, w świetnej formie Rafał Wolski przeprowadził piękną, indywidualną akcję. Z prawej strony ściął do środka, mijając dwóch defensorów i strzałem z lewej nogi pokonał golkipera Śląska Wrocław. Końcówka była bardzo nerwowa, gospodarze stwarzali sobie wiele sytuacji do wyrównania, dobrze, że w świetnej dyspozycji był Danilo Silva. W doliczonym czasie gry, Koziara trafił w spojenie. Teraz mecz w Lidze Mistrzów z Chelsea Londyn!

Bramki:
0:1 - 27' Wolski.

Żółte kartki:
89' Wolski (Dolcan).





Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Lechem Poznań - 4. kolejka.
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 03, 2011, 00:01:05 »
szkoda tej porażki ale to zapowiada jeszcze ciekawszy sezon niż ten poprzedni. Ten styl jest znacznie ciekawszy jak dla mnie, lubię konkrety. Co do meczu to Lech był po prostu mega skuteczny przy dwóch strzałach padły dwie bramki, najeżą się im gratulację.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Lechem Poznań - 4. kolejka.
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 03, 2011, 00:02:13 »
Nareszcie się przełamałeś :D Oby tak dalej. Teraz już same zwycięstwa przed tobą :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Śląskiem Wrocłąw - 5. kolejka.
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 03, 2011, 00:05:07 »

Dolcan Ząbki 0:1 Chelsea Londyn [120].

Etap: Faza grupowa - mecz 1.

Jeszcze do niedawna nie do pomyślenie było by, że Dolcan zagra w Lidze Mistrzów. Teraz jest jednak inaczej i na własnym stadionie podejmujemy ekipę "The Blues". Mecz o dziwo był wyrównany, w drugiej połowie można nawet pokusić się o stwierdzenie, że byliśmy lepszym zespołem. Najlepszą akcję przeprowadziliśmy w 16 minucie, wtedy to Gawęcki trafił w poprzeczkę Casillasa. Bramki jednak nie zdobyliśmy, a jedyną w tym spotkaniu strzelił Iniesta. Dobił on strzał jednego z kolegów, który zatrzymał się na naszym defensorze. Misztal nie miał szans. Prasa bardzo nas chwaliła za równą walkę i wielkie serce do gry.

Bramki:
0:1 - 37' Iniesta.




Super_Mario

  • Gość
Bardzo dobry występ z Chelsea. Czasami wynik nie jest ważny a styl gry. Pokazaliście Chelsea, że się nie dacie :)

Początek sezonu niezły i tragedii nie ma. Szkoda tylko pechowej porażki z Lechosławem Poznań.  

:o Vorm broni w Polonii na bramce. Nie wiem jaki jest na Twoim Patchu, ale u mnie na PESVN 3.3 w Holandii bronił nieźle w meczach próbnych. Jeszcze Assou Ekotto w Lechu, w końcu ta... "liga" zyskuje na wartości :D

Offline Creatviod

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.03.2011r.
Dobry występ przeciwko Chelsea , może będziesz czarnym koniem rozgrywek  ;D

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
No z Lechem to sie cięzko gra pierwsze mecze ładnym stylem .Szkoda ze nie wzmocniles sie mocniej , bez transferów to dobry wynik z CHelsea gratki :)
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Myślę, że pokazałeś się z dobrej strony przeciwko Chelsea..na Stamford będzie jeszcze trudniej  ale myślę, że awansujesz :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer